هواپونوپونو چیست؟ آموزش هواپونوپونو پاکسازی کوانتومی

هواپونوپونو چیست؟ آموزش هواپونوپونو پاکسازی کوانتومی
5/5
فهرست عناوین این مقاله
5
(1)

افرادی که با مفهوم بخشش هم برای خود و هم برای دیگران دست و پنجه نرم می‌کنند، اغلب در یک عمل دیرینه عمیقاً شفابخش که از هاوایی شروع شده است، آرامش می‌یابند.

هواپونوپونو چیست؟ در واقع، آموزش زیبای هاوایی برای بخشش هواپونوپونو نامیده می‌شود. این عمل باستانی هاوایی برای بخشش هم به عنوان یک مفهوم ارتباطی برای آشتی و هم به عنوان ابزاری برای بازگرداندن عشق به خود و تعادل عمل می‌کند.

هواپونوپونو چیست؟ هواپونوپونو در عمل به نوعی مانند مانترا برای عشق به خود عمل می‌کند. کلمه هواپونوپونو تقریباً به معنای «عامل برگرداندن همه چیز به حالت تعادل» است. در زبان بومی هاوایی، «پونو» به معنای تعادل و همچنین به معنای «زندگی» است. وقتی همه چیز در تعادل باشد، به اصطلاح، هیچ چیز خاموش نیست.

بر این اساس، تکرار این عبارت روشی قدرتمند برای پاکسازی بدن از احساس گناه، شرم، خاطرات آزاردهنده، بدخواهی یا احساسات بدی است که ذهن را بر روی افکار منفی متمرکز می‌کند. در این مقاله  از سایت راز چهار فصل بررسی می کنیم که هواپونوپونو یک تمرین بخشش، عمیقاً در زندگی طنین‌انداز است، زیرا در طول زمان تمایل دارد به مونولوگ درونی ما نفوذ کند.

آموزش هواپونوپونو

متأسفم، لطفاً مرا ببخش، متشکرم، دوستت دارم

برای دیدن «معجزه هواپونوپونو» و «پاکسازی هواپونوپونو» خود از احساسات بد، این جملات را در حالی که با چشمان بسته نشسته‌اید، مکرراً به عنوان نوعی مدیتیشن با خود تکرار کنید. اگر سؤال شما این است که هواپونوپونو چیست؟ در پاسخ می‌گوییم که هواپونوپونو چیزی جز تکرار همین جملات تأثیرگذار بر روان نیست. آیا این چیزی نیست که همه ما باید بشنویم؟ “متأسفم، لطفاً مرا ببخش، متشکرم، دوستت دارم.” به‌خصوص باتوجه‌به اینکه چقدر این کلمات ساده و جهانی هستند.
شما می‌توانید با تمرین منظم، خواندن این چهار عبارت ساده به رشد عشق به خود و عزت‌نفس در مواقعی که بیشتر از هر زمان دیگری به آن نیاز دارید، کمک کنید. به‌این‌ترتیب به کمک تکنیک هواپونوپونو می‌توانید هم برای خود لالایی بگویید و هم‌راهی تضمین شده برای نزدیک‌شدن به بخشش دیگران داشته باشید.

پونو در زبان بومی هاوایی به معنای تعادل و همچنین به معنای زندگی

یک دلیل قدرتمند بودن آیین سنتی بخشش هواپونوپونو این است که ابتدا از شما می‌خواهد با گفتن اینکه متأسف هستید، اشتباهات خود را بپذیرید. اینکه دیگران احساسات ما را بپذیرند، یک نیاز جهانی است. برای فهم اینکه هواپونوپونو چیست؟ در ابتدا باید تصدیق کنید که اشتباه وجود دارد، در واقع این راهی برای به رسمیت شناختن احساسات است. در واقع تنها در این صورت است که می‌توانید شخص دیگری یا خودتان را ببخشید و در مرحله آخر، شما عشق و محبت به خود و دیگران را تأیید می‌کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر محصول رایگان دوره معجزه تبسم را تهیه کنید.

تکنیک هواپونوپونو

بسیاری از افراد، زمانی که سعی می‌کنند دیگران یا خودشان را ببخشند، این اشتباه را مرتکب می‌شوند و فکر می‌کنند بخشش به معنای بخشودگی کامل یا پاک‌کردن عمل نادرست است. این اتفاق شدنی نیست و در نهایت عملکردی بیهوده دارد، زیرا احساسات آسیب‌دیده را نادیده می‌گیرد.

هواپونوپونو چیست؟ و چگونه انجام می شود؟ برای انجام تکنیک هواپونوپونو در ابتدا باید معنای بخشش واقعی را درک کنیم. در واقع، بخشش واقعی به معنای فراموش کردن نیست. در عوض در هواپونوپونو در ابتدا با اعتراف به اشتباه، تصدیق می‌کنیم که مشکل وجود دارد. سپس، زمانی که آماده شدیم، آگاهانه انتخاب می‌کنیم تا ادامه دهیم.

علاوه بر این، بخشش واقعی که توسط هواپونوپونو انجام می‌شود نیازمند توجه و قصد است. زمانی که بخشش به‌درستی انجام شود، مانند برداشتن یک وزنه نامرئی می‌ماند و احساسات را آزاد می‌کند. در عصر مدرن، تکنیک هواپونوپونو یک روش میانجی بسیار مؤثر برای بخشش شناخته شده است، هواپونوپونو هم به عنوان یک کمک به افراد برای هدایت احساسات آسیب‌دیده، درمان احساسات رنجش نسبت به دیگران و هم به عنوان راهی برای شفای خود مفید است.

برای فهم بهتر اینکه هواپونوپونو چیست؟ ما باید با این موضوع روبرو شویم که زندگی ما بر اساس نحوه تفکر ما شکل می‌گیرد. خبر خوب این است که اگر افکار درستی در ذهن داشته باشیم، زندگی ما بر این اساس شکل می‌گیرد. اما خبر بد این است که اگر به افکار اشتباه فکر کنیم، نیز این احتمال وجود دارد که زندگی‌مان بر این اساس تشکیل شود. کنترل افکار یکی از سخت‌ترین کارهایی است که می‌توانیم انجام دهیم، زیرا ذهن به حال خود رها شده است.

برای یادگیری بیشتر دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی را پیشنهاد می‌کنیم.

معجزه هواپونوپونو

ذهن گاهی مانند میمون مستی است که به طور تصادفی از یک فکر به فکر دیگر می‌پرد. یک فکر ما را خوشحال می‌کند، فکر دیگری ما را غمگین می‌کند، فکر دیگری باعث می‌شود که نگران چیزی باشیم که فقط «ممکن است اتفاق بیفتد». این نوع فکر کردن گاهی اوقات بسیار دیوانه کننده است. آیا می‌دانید فکر بعدی شما چه خواهد بود؟ معمولاً نه، فقط ظاهر می‌شود.

معجزه هواپونوپونو

برای تمرین هواپونوپونو، در ابتدا با چشمان بسته چند نفس عمیق بکشید. سپس به آرامی این عبارات را حدود 7 یا 8 بار با خود تکرار کنید. «متأسفم، لطفاً مرا ببخش، متشکرم، دوستت دارم… متأسفم، لطفاً مرا ببخش، متشکرم، دوستت دارم» چند لحظه سکوت کنید تا پیام به‌ خوبی طنین‌انداز شود. چشمان خود را باز کنید. چه احساسی دارید؟

همچنین راه‌های غیر فعالی برای تجربه این پیام وجود دارد. برخی از افراد، هنگامی که کار می‌کنند یا در تلاش هستند برای اینکه به خواب بروند، بارها و بارها در پس‌زمینه ذهن خود، مانترای هواپونوپونو را می‌نوازند. به این ترتیب، با استمرار در انجام این تکنیک می‌توانید ارتعاشات خوبی را از کائنات دریافت کنید، این ارتعاشات می‌تواند در پرورش عشق به خود و شفقت بیشتر مفید واقع شود. اگر شما فردی هستید که به خود بسیار سخت می‌گیرید، تأثیر هواپونوپونو ممکن است بسیار بیشتر از تصور شما باشد.

بیشتر بخوانید: پاکسازی ذهن چیست؟ انواع پاکسازی ذهن

جمع‌بندی

احتمالاً با خواندن این مقاله فکر می‌کنید، این تکنیک چگونه کار می‌کند؟ شفای خود چه ارتباطی به شفا دادن دیگران دارد؟ اگر به این موضوع باور دارید که شما واقعیت خود را خلق می‌کنید، بر کسی پوشیده نیست که چیزی به نام «دنیای بیرون» وجود ندارد. هر چیزی که در حال حاضر در هر لحظه برای شما اتفاق می‌افتد، در ذهن شما است. در واقع به این معنی که تمام ادراکات، ترس‌ها و باورهای ما بر آن تجربه سایه می‌اندازد.

متأسفانه، به دلیل نحوه طراحی ذهن، ما دوست داریم فکر کنیم آنچه در حال رخ‌دادن است، خارج از ماست. چنین دیدگاهی هرگونه مسئولیت در قبال آنچه اتفاق می‌افتد را از بین می‌برد. در واقعیت، کاملاً برعکس است، ما مسئول هر چیزی هستیم که به آن فکر و توجه می‌کنیم.

اگر اخبار تماشا کنیم، هر چه می‌شنویم در واقع مسئولیت ما است. پذیرش این موضوع ممکن است در ابتدا کمی دشوار باشد، اما خبر خوب این است که ما اکنون می‌توانیم آن را پاک کنیم و از طریق بخشش، آنچه را که در واقعیت ما اتفاق می‌افتد را تغییر دهیم. لطفاً سؤالات خود را در زمینه اینکه هواپونوپونو چیست؟ در قسمت کامنت مطرح کنید.

منبع:

https://graceandlightness.com/hooponopono-for-forgiveness/

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link