چگونه پولدار شویم؟ راهکارهای ساده و 100% تضمینی پولدار شدن

چگونه پولدار شویم؟ راهکارهای ساده و 100% تضمینی پولدار شدن
5
(1)

موفقیت باید در ذهن شما آغاز گردد؛ موفقیت پیش از آنکه به وقوع بپیوندد، یک ایده، تفکر یا رویا می‌باشد. در طول روز بسیاری وقایع و مسئولیت‌ها برای جلب توجه و تمرکز ما در رقابت هستند؛ پاکسازی ذهن، خانه تکانی مغز جهت رهایی از هرج و مرج‌های ذهنی می‌باشد.

با پاکسازی ذهن شما می‌توانید به خوبی روی هدف خود متمرکز شوید و سریع‌تر و راحت‌تر به اهداف خود مانند پولدار شدن دست پیدا کنید. اما در کنار تفکر در مورد راه ‌های پولدار شدن، عوامل و شرایط بسیاری در این مسیر تاثیرگذار هستند.
متوسط سن میلیونرها 57 سال می‌باشد؛ این نشان از آن دارد که بسیاری افراد موفق ثروت خود را در مدت زمان طولانی اندوخته‌اند.

افرادی که در خانواده‌های ثروتمند متولد نشده‌اند، تصادفی و یک شبه به جایگاه مالی خود دست نیافته‌اند؛ در عوض آنها قدم‌هایی مدبرانه در این مسیر برداشته‌اند. در صورتی که آماده‌ی کنترل اموال خود هستید، قدم به قدم جهت آشنایی با راه ‌های پولدار شدن با ما همراه شوید. در مطلب زیر از سایت راز چهار فصل قصد داریم در خصوص راه ‌های پولدار شدن، سرمایه گذاری و داشتن برنامه‌ی مالی مناسب صحبت کنیم.

آشنایی با راه ‌های پولدار شدن

1. در یادگیری راه ‌های پولدار شدن سرمایه گذاری کنید.

مهم‌ترین سرمایه گذاری که می‌توانید انجام دهید، در خودتان است. پیش از جست و جوی راه ‌های پولدار شدن یا ذخیره‌ی پول، ضروری است که دانش خود در خصوص اصول ثروت و ثروتمند شدن را افزایش دهید. عادت مطالعه را در خود جاودانه کنید؛ مقالات و کتاب‌های حوزه‌ی آموزش مالی و سرمایه گذاری که توسط افراد موفق نوشته شده‌اند را مطالعه کنید. تعدادی از حوزه‌های مناسب برای مطالعه شامل بودجه بندی، ذخیره‌ی پول، مدیریت اموال، سرمایه گذاری فعال و منفعل و برنامه‌ریزی برای بازنشستگی می‌باشند.

برای مطالعه بیشتر مقاله چگونه ذهن ثروتمند داشته باشیم؟ را نیز مطالعه کنید!

2. یک برنامه‌ی مالی ایجاد کنید و به آن متعهد شوید.

هر تجربه‌ی موفق با یک برنامه‌ی خوب آغاز می‌شود. در طول روز مکالمات بسیاری در خصوص انواع سرمایه گذاری‌ها و راه ‌های پولدار شدن در اطراف می‌شنوید، اما احتمال گیج شدن شما با شنیدن این گفته‌ها بسیار بالا می‌باشد.
در یک هفته بیشتر تیترهای خبری حکایت از احتمال بالای موفقیت شما در سرمایه گذاری در یک سری معاملات خاص دارند، اما آیا تضمینی وجود دارد که یک هفته‌ بعد شرایط تغییر نکنند؟ با این توصیفات، توصیه می‌شود که بر مبنای اخبار روز سرمایه گذاری نکنید؛ بلکه بر اساس اهداف و شرایط مالی خود یک برنامه‌ی مالی ایجاد کنید.

3. مسئولیت اموالتان را فقط خودتان بر عهده بگیرید.

مسئولیت اموالتان را فقط خودتان بر عهده بگیرید

استخدام حسابدار یا مشاور مالی این اجازه را به شما نمی‌دهد که خودتان هیچ دخالتی در فعالیت مالی نداشته باشید. هیچ کس به اندازه‎‌ی خود شما نگران اموالتان نیست؛ تصمیم‌های مهم مالی رو خودتان بگیرید. از مهم‌ترین راه ‌های پولدار شدن این است که همواره در حال کسب اطلاعات در خصوص مسائل مالی و مدیریت ثروت باشید تا بتوانید به خوبی آینده‌ی سرمایه گذاری‌ها را تشخیص دهید.

4. با قانون 50/30/20 درآمد خود را بودجه بندی کنید.

ذخیره‌ی پول یکی از راه ‌های پولدار شدن است؛ بودجه، یک تخمین از درآمد و مخارج شما در یک بازه‌ی زمانی مشخص می‌باشد. با قسمت‌بندی کردن درآمدتان می‌توانید راحت‌تر به اهداف مالی خود دست یابید؛ در این راستا قانون 50/30/20 را به کار ببرید.
قانون 50/30/20 یک سیستم محبوب بودجه بندی می‌باشد؛ در این سیستم شما درآمد یک ماه خود را به سه دسته‌ی نیازها، خواسته‌ها، ذخیره/سرمایه گذاری تقسیم می‌کنید.

نیازها آن دسته از مخارج هستند که برای گذران زندگی ضروری می‌باشند. نیازها شامل هزینه‌ی خرید مواد غذایی، رفت و آمد، اجاره‌‌ی خانه، پوشاک و غیره می‌باشند و 50 درصد درآمد را به خود اختصاص می‌دهند. خواسته‌ها شامل هزینه‌ی سرگرمی‌ها، مسافرت، رستوران و غیره می‌شوند و 30 درصد درآمد را به خود اختصاص می‌دهند. در نهایت 20 درصد باقی مانده از درآمد صرف سرمایه گذاری و ذخیره کردن می‌شود.

برای مطالعه بیشتر مقاله: قانون جذب چیست را مطالعه کنید.

5. سرمایه گذاری‌های متنوع داشته باشید.

چه تعداد میلیونر می‌شناسید که با داشتن حساب‌های بانکی به ثروت رسیده‌اند؟ ذخیره کردن پول به تنهایی و بدون سرمایه گذاری نمی‌تواند شما را به ثروت نزدیک کند. در دوران رکود اقتصادی، با نگهداری پول در حساب‌های بانکی ضرر خواهید کرد. از راه های پولدار شدن یافتن بهترین راه‌های سرمایه گذاری می‌باشد.

چگونه یک سرمایه گذاری بدون ریسک داشته باشیم؟

• سرمایه گذاری پایدار داشته باشید. از راه ‌های پولدار شدن برنامه‌ریزی مالی و بودجه بندی بودند که به شما امکان سرمایه گذاری پایدار را می‌دهند. سرمایه گذاری کلان در یک مرحله عاقلانه نمی‌باشد؛ شما باید در طول زمان و به صورت پایدار آجر به آجر سرمایه گذاری کنید.

• بر سرمایه گذاری طولانی مدت تمرکز کنید. سرمایه گذاری طولانی مدت از آن راه های پولدار شدن از هیچ و پوچ است. خرید و فروش مکرر سهام سود کمتری به شما می‌رساند؛ هر چه مدت طولانی‌تری در بازار باقی بمانید، ریسک از دست دادن ثروت‌تان پایین‌تر می‌آید.

• صبور باشید. بازارهای مالی مثل بازار سهام یک وسیله جهت انتقال ثروت از افراد عجول به افراد صبور می‌باشد. بنابراین جهت دستیابی به اهداف مالی خود، صبور باشید و بر برنامه‌ی خود تمرکز کنید تا تحت تاثیر اخبار اقتصادی قرار نگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر دوره رایگان معجزه تبسم را تهیه کنید!

سه جزء یک برنامه‌ی مالی مناسب (از ضروریات راه ‌های پولدار شدن)

1. موقعیت مالی خود را بسنجید: در حال حاضر وضعیت مالی شما چگونه است؟

2. هدفگذاری کنید:

هدفگذاری کنید

تمایل دارید در چه جایگاه مالی قرار بگیرید؟ اهداف مالی شما می‌توانند کوتاه مدت نظیر خرید یک خودرو یا بلند مدت نظیر بازنشستگی باشند.

3.استراتژی‌های مالی را ارزیابی کنید: با کدام یک از راه ‌های پولدار شدن، قصد دارید به جایی که می‌خواهید برسید؟

برای احساس آرامش بیشتر در زندگی پیشنهاد می کنیم در دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی شرکت کنید.

جمع‌بندی

یادگیری راه ‌های پولدار شدن نمی‌تواند تضمین کند که اگر یک تجارت را آغاز کنید، ثروتمند خواهید شد؛ زیرا که به علت ضعف عملکرد احتمال شکست برای حتی بهترین ایده‌های تجاری نیز وجود دارد. اما اگر به خوبی آموزش‌های مربوطه را یادبگیرید می‌توانید تجارت خود را به موفقیت بزرگی برسانید.

در مطلب فوق بحث‌هایی در مورد چگونه پولدار شویم، راه ‌های پولدار شدن و سرمایه گذاری صحیح مطرح شدند. به طور خلاصه، با کمک پرداخت بدهی‌ها، بودجه بندی، سرمایه گذاری و افزایش درآمد شما می‌توانید شانس خود برای ثروتمند شدن و رسیدن به اهداف مالیتان را افزایش دهید. در صورتی که پرسشی دارید، می‌توانید آن را در بخش نظرات بیان کنید.

منابع

https://www.forbes.com/sites/melissahouston/2021/08/11/how-to-get-rich-from-absolutely-nothing/
https://www.sarwa.co/blog/how-to-become-rich
https://www.linkedin.com/pulse/4-steps-program-your-brain-wealth-sunny-lenarduzzi/?trk=articles_directory
https://financebuzz.com/how-to-become-rich

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link