موفقیت و هفت تکنیک ساده رسیدن به آن

موفقیت

جهان هستی به ارتعاشات ما پاسخ میدهد و ما باید برای لطافت ارتعاشات خود کاری انجام دهیم تا سلامتی و ثروت و شادی در زندگی ما متجلی شود. در این ویدئو به هفت تکنیک عالی برای رسیدن به موفقیت می پردازم و مجددا با یادآوری نحوه استفاده و شرحی دیگر بر این تکنیک ها خواهم پرداخت. شما می توانید با انجام این تکنیک های ساده به سرعت نتایج عالی را در زندگی خود متجلی کنید و باید انجام دهید تا باورتان بیشتر شود.

 

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
79 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

 

در این ویدیو 7 تکنیک از آموزش‌هایی که در کانال تلگرامی اسرار کوانتومی اشرف مخلوقات گذاشته‌ام با شما مرور خواهم کرد، شاید لازم باشد این تمرین‌ها گاهی مرور شوند، سعی کنید این هفت تمرین را روزانه انجام بدهید، هفت تمرینی که فوق‌العاده هستند و می‌تواند کمک بسیاری برای رسیدن به موفقیت و خواسته‌هایمان بکند.
 • 1- وضو گرفتن:
  وضو گرفتن به شدت سطح انرژی ما را بالا می‌برد، ارتعاشات ما را به جهان هستی تلطیف می‌کند و یک انرژی سالم و پر از عشق را به کائنات ارسال می‌کند. اگر هدف و رویایی دارید، اگر تجسم خلاق می‌کنید، اگر قصد رسیدن به موفقیت و خواسته‌ای را دارید، یکی از بهترین زمان‌های بکارگیری قانون جذب زمانی است که ما با وضو هستیم، وضو بگیرید و مراقبه کنید، به خواسته‌هایتان فکر کنید یا هر کار دیگری که فکر می‌کنید درست است را انجام بدهید.
  اعتقاد من این است که قلب ما منشا دریافت و ارسال ارتعاشات با جهان هستی است و وقتی وضو می‌گیریم داد و ستد ما با جهان هستی بیشتر و قدرتمندتر می‌شود و ارتعاشات عالی‌تر و سیگنال قوی‌تر به جهان هستی ارسال می‌کنیم. پس وضو بگیریم و به اهدافمان فکر کنیم چون وضو گرفتن سطح چاکراهای ما به خصوص چاکراهای پایینی را بزرگ می‌کند، بر خلاف تصورها بعضی از دوستان وضو گرفتن فقط یک کار مذهبی نیست، وضو گرفتن یک تمرین انرژیکی است و بحث من، بحث مذهبی نیست، بلکه از وضو گرفتن برای ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی کمک می‌گیریم.
  نمی‌گویم دائم الوضو باشیم ولی هر موقع فرصت کردید، هر موقع حال خوبی ندارید وضو بگیرید، کمی بعد خودتان متوجه خواهید شد که حالتان تغییر کرده است و اکنون با حال خوب نوبت به ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی است و جهان هستی هم بهترین‌ها را در اختیار ما قرار خواهد داد. پس با وضو گرفتن حال خوب و نهایتاً اتفاقات خوبی را برای خودمان رقم خواهیم زد.
 • 2- دوش ثروت:
  قبل اشاره کردم که وقتی استحمام می‌کنیم، این را به عنوان یک فرصت برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیریم و هنگام شستشوی بدنمان در رویاهایمان غرق بشویم. یکی از بهترین فرصت‌های پاکسازی ما، پاکسازی زیر دوش است، افکار منفی را به آب بسپاریم و دقیقاً وقتی افکار زائد کنار می‌رود همان موقع یکی از بهترین فرصت‌ها برای بکارگیری قانون جذب است.
  زیر دوش دقیقاً حس خوب را در خودتان ایجاد کنید. چون آب حامل انرژی و یک پیام رسان عالی است و کمک می‌کند ارتعاش عالی‌تری را به جهان هستی ارسال کنیم. آب به عنوان یک ترانزیستور، یک آمپلی‌فایر و یک افزاینده بسیار قوی عمل می‌کند و به همین خاطر من از کنار این رودخانه کوچک با شما سخن می‌گویم چون مطمئنم وقتی که کنار آب هستم، پیام من با ارتعاش چند برابر به دست شما می‌رسد و وقتی شما هم به آب نگاه می‌کنید ارتعاش‌تان چند برابر می‌شود. اگر از این موقعیت‌های طبیعی نمی‌توانید استفاده کنید، استحمام که می‌کنید، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت و پاکسازی افکار و تلطیف احساسات خود استفاده کنیم و تجسم خلاق و استفاده از قانون جذب را در دقیقاً در آن هنگام انجام بدهیم و در انتهای استحمام هم به یک سطل پر از آب برنامه بدهیم.
  چون آب شعور دارد و برنامه پذیراست و هر آنچه جمله مثبت، هر آنچه هدف و خواسته را‌ دارید به آب بگویید و آن را روی سر خود بریزید تا ما هم برنامه ریزی کوانتومی بشویم. اگر ساده باشیم و این قوانین را به سادگی قبول کنیم باور کنید رسیدن به موفقیت شدنی است. کاربر عزیزی که خودش در مرتبه استادی و مدرس حوزه‌های مختلف است چند روز پیش با من تماس گرفته بود و می‌گفت باورم نمی‌شود همین تکنیک ساده سطل آب و دوش ثروت این قدر سریع جواب بدهد در عرض کمتر از 24 ساعت اتفاقات عجیبی برای من افتاد. کسی این جمله را می‌گوید که خودش با تمام این مباحث آشناست، تمرین‌های من شاید کمی خنده‌دار به نظر برسند ولی فوق العاده جواب می‌دهند، فقط کافی است امتحان کنید.
  پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد.
  3- آب خوردن:
  ما روزانه 6 لیوان یا 8 لیوان آب می‌نوشیم، قبل از این که لیوان آب را بخورید به آن برنامه بدهید، جملات مثبتی مثل دوستت دارم، من سرشار از عشق هستم، من به موفقیت می‌رسم، من ثروتمند هستم و هر آنچه که شما می‌خواهید را به آب بگویید. این آب انرژی ما را دریافت و آن را چند برابر خواهد کرد و با خوردن آن آب، ناخودآگاه ما برنامه‌ریزی کوانتومی خواهد شد.
  متاسفانه ناخودآگاه ما به واسطه تربیت، جامعه هر عامل دیگری بد برنامه‌ریزی شده است و پر از نمی‌توانیم‌ها و نمی‌شود‌ها هستیم. برای این که ناخود‌آگاه خود را اصلاح کنیم باید از این آب خوردن ساده کمک بگیریم. ما هر روز مایعات مختلف به خصوص آب می‌نوشیم پس چرا از این فرصت استفاده نمی‌کنیم، چرا به آب انرژی نمی‌دهیم. پس سعی کنیم از این به بعد به آبی که می‌خوریم انرژی بدهیم و بنوشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.
  4- بخندیم:
  خواهشاً اخم نکنید، چون وقتی اخم می‌کنیم در حال ارتعاش بد به جهان هستی هستیم. بخندیم، بگذار هر کسی ما را می‌بیند بگوید که ما نماینده یک انسان الهی هستیم. یک مومن همیشه شاد است پس بگذار شادی را از چهره ما ببینند و حتی اگر از درون ناراحت هستیم ولی ظاهری شاد و بشاشی داشته باشیم. حضرت علی (ع) می‌فرماید: الْمُؤْمِنُ بِشْرُهُ فِي وَجْهِهِ وَ حُزْنُهُ فِي قَلْبِهِ، شادى مؤمن در چهره‏اش، و اندوهش در دل اوست.
  آیینه‌ای برداریم و وضعیت صورتمان را در آن ببینیم اگر اخم کرده‌ایم بدانیم که فراوانی، ثروت و موفقیت در کار نیست. با اخم کردن هیچگاه به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم. اما وقتی لبخند می‌زنید و شادی را به جهان هستی ارسال می‌کنید بازتاب این شادی و حس خوب به شما باز خواهد گشت. یکی از ملاک‌های جهان هستی برای عطا کردن، صورت ماست. بیاییم صورت شادابی داشته باشیم، بیاییم به لطف و فضل خداوند شادی کنیم.
  5- به خودمان عشق بورزیم:
  شب‌ها قبل از خواب از بدنمان تشکر کنیم، من خودم را دوست دارم، من قلبم را دوست دارم، من به تک تک اعضای بدنم عشق می‌ورزم. از سرمان شروع به تشکر کردن کنیم. خیلی از دوستانی که کلینیک پوست و زیبایی دارند می‌گویند ما این تمرین را انجام دادیم باور کردنی نیست. کسانی که شغل و حرفه‌شان پوست و زیبایی است این حرف را می‌زنند. پس بیاییم پوست‌مان را نوازش کنیم و از آن بابت زیبایی که به ما می‌دهد تشکر کنیم.
  حتماً می‌گویید اینا چیه میگی، فقط یک لحظه ذهن منطقی خود را کنار بگذارید و انجامش بدهید و آن وقت می‌بینید که پوستتان هر روز شاداب‌تر می‌شود، بدن ما دارای شعور است، کل هستی دارای شعور است. وقتی به خودمان عشق بورزیم و از اعضای بدنمان تشکر کنیم، سلامتی به ما باز می‌گردد.
  ما باید خودمان را دوست داشته باشیم و از بدنمان تشکر کنیم با این کار خستگی بدن ما از وجودمان خارج می‌شود، تشکر کردن به نوعی تخلیه بار منفی از بدنمان است، تشکر کردن ارتعاشات ما را به جهان هستی عالی می‌کند. اگر عضوی از بدنتان درد می‌کند بدان همان نقطه از بدن نیاز به محبت بیشتری دارد.
  6- مراقبه مخصوص راز 4 فصل:
  پیشنهاد می‌کنم توضیحات بیشتر در مورد این مراقبه را از ادامه مطلب دنبال کنید.
  ادامه مطلب
  7- دیدن گلچین فیلم راز:
  یکی دیگر از بهترین تمرین‌ها برای رسیدن به موفقیت دیدن گلچین 28 دقیقه‌ای فیلم راز است. بهترین قسمت‌های این فیلم گلچین شده است و پیشنهاد می‌کنم به عنوان یکی از تمرین‌های قوی انجام بدهید حتی اگر فکر می‌کنید تکراری است. سعی کنید 40 روز این فیلم را ببینید. باورتان نمی‌شود کاربرانی که این تمرین 40 روزه را انجام داده‌اند نتایج خیلی خوبی گرفته‌اند. حتماً گلچین 28 دقیقه‌ای فیلم راز را از لینک زیر تماشا کنید.
  گلچین 28 دقیقه‌ای فیلم راز
  دوست عزیزم آقای جعفری که از این تمرین نتایج بسیاری عالی گرفته است و فروشش در بازار تهران به چندین برابر رسیده است خیلی جالب توضیح می‌داد که شما به زیبایی 28 دقیقه از این فیلم را گلچین کرده‌اید ولی کلیپ مکمل شما در مورد این فیلم با عنوان “دیدن فیلم راز چه چیزی به من میده و آیا دیدنش برام خوبه؟” را هم حتماً باید ببینم وگرنه مثل ساندویچ بدون نوشابه است.
  پیشنهاد می‌کنم هم گلچین فیلم راز و هم ویدیو مکمل آن را ببینید.
  این خلاصه‌ای از آموزش‌هایی بود که خیلی روی کاربرانم تاثیر گذاشته است و خواستم‌ آن‌ها در این ویدیو به صورت 7 تمرین، 7 گامی که می‌تواند در 40 روزه آینده اتفاقات عجیبی را برای شما خلق کند، در اختیار شما قرار بدهم. سعی کنید این 7 تمرین را در 40 روز انجام بدهید و اگر بعد از 40 روز جوابی نگرفتید و حالتان خوب نشد و اتفاقات عالی برای شما نیفتاد، آن را رها کنید. من ایمان دارم بعد از یک دوره 40 روزه اتفاقات بسیار عالی برای شما رخ خواهد داد.

  دانلود متن به صورت PDF

 • مشاهده ویدئوهای بیشتر

اشتراک گذاری
10 پاسخ
 1. Roxi_xzr
  Roxi_xzr میگه:

  سلام خسته نباشید خیلی خیلی ممنونم دوباره نور امید تو دلم روشن شد خیلی ممنونم هنوز نتیجه نگرفتم ولی میدونم که به زودی نتیجه ی دلخواه رو میگیرم

  پاسخ
 2. m.haji
  m.haji میگه:

  با سلام و تشکر از شما استاد افلاکی
  ممنون که مطالب آموزشی رایگان در اختیار ما قرار می دهید.
  سلامت و پاینده باشید.

  پاسخ
 3. مینا
  مینا میگه:

  سلام.
  مثلن من ک امسال کنکور دارم چ جوری انرژی مثبت ب خودم بدم؟
  چ جوری روی افکارم کار کنم ک میتونم ازمونام رو خیلی خوب بدم؟
  خاهشن بهم کمک کنید

  پاسخ
 4. بنده حقیر پروردگار
  بنده حقیر پروردگار میگه:

  باعرض سلام ادب واحترام،بسیار مفید وخوووب ،واقعا عالیه وممنون، موفق وپیروز باشید درپناه حق،یاعلی

  پاسخ
 5. nazila77
  nazila77 میگه:

  سلام من امشب با این برنامه اشنا شدم ولی قطعا در موفقیت چراغ راهم میباشد ممنونم از استاد افلاکی و برای همه کاربران محترم دل گرم و پر امید ارزومندم

  پاسخ
 6. زیبا
  زیبا میگه:

  سلام .من یه دوست بیمار دارم که سه سال پیش سکته کرده و دچار فراموشی و بی اختیاری ادار شد.آیا به این روش میتوانم به او کمک کنم .

  پاسخ
 7. نرگس د
  نرگس د میگه:

  سلام بامشکلات زیادی که دارم امیدارم بتوانم با انجام این تکنیکها ازافسردگی وفقروغم واندوه نجات پیدا کنم

  پاسخ
 8. هاوین
  هاوین میگه:

  سلام من با اولین بار نگاه کردن به ویدیو حال بهتری دارم شاید این راه رو خدا در برابر من قرار داده آخه من حالم خبلی خرابه

  پاسخ
 9. پریسا
  پریسا میگه:

  سلام وعرض ادب به استاد گرامی آقای افلاکی من به تازگی باسایت شما آشناشدم وهرروز ویدیو های شما رونگاه میکنم وواقعا انرژی میگیرم من با قانون جذب آشنا بودم اما بادیدن ویدیو شما وهم چنین فیلم رازبیشتر وبهتر با این قانون آشنا شدم .همسر من بیماریه اعتیاد داره امیدوارم بتونم باراهکارای شما به ایشون کمک کنم اعتیادشو ترک کنه.من فعلا قدرت خرید دورهای شما رو ندارم.باسپاس وقدرانی ازاستا دافلاکی عزیز

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.