سلام دوستان عزیز

این سیب که در دست من است اکنون توسط من برق انداخته می‌شود. حتما میوه‌فروش‌ها را دیده‌اید که میوه‌هایشان را برق می‌اندازند و در ویترین می‌گذارند تا ما بخریم. خیلی جالب است که یک نوازش ساده روی سیب اتفاقات عجیبی را در این عالم خلق می‌کند.

اصل طرد پائولی و شفای کوانتومی

شما را به یک مقاله با ارزش کوانتومی از  ولفگانگ پاولی ارجاع می‌دهم. این دانشمند در سال 1945 جایزه نوبل دریافت نمود. او بیان کرد که هر الکترون در اتم یک عدد کوانتومی دارد و جالب این‌جاست که عدد کوانتومی هیچ دو الکترونی یکسان نیست. بنا بر نظر او وقتی شما یک سیب را نوازش می‌کنید، به واسطه اصطکاک و گرما و سایر عواملی که وجود دارد، عدد کوانتومی الکترون‌های سطحی سیب تغییر می‌کند. او اصلی به نام اصل طرد پائولی دارد که می‌گوید عدد کوانتومی هیچ دو الکترونی در یک اتم یکسان نیست و بنابراین عدد کوانتومی آن تغییر می‌کند.

مجموعا این یعنی که این عالم حساس است و یک نوازش کوچک هستی را تغییر می‌دهد. در مبحث کوانتومی وقتی که یک گیاه را که از زمین جدا می‌کنید کل زمین شروع به لرزیدن می‌کند! که این گیاه از آن جدا شده است. ارتعاشات و حرکت ذرات و اتم‌ها کل کهشکشان‌ را می‌لرزاند. این داستان جهان هستی است و  این جهان هستی بسیار حساس است.

چیزی که امروز می‌خواهم به شما آموزش بدهم مبحث شفای کوانتومی است. یک تمرین خیلی جالب برای شما دارم که دوست دارم از آن برای شفا گرفتن کمک بگیرید. عشق بزرگترین درمان‌گر است. من از دستانم می‌خواهم استفاده کنم و با همین شروع کنم به عشق ورزیدن. این سیب با یک نوازش کوچک تغییراتی در این جهان هستی و وجودش اعمال شد. حتما مقاله پائولی را در اینترنت سرچ کنید و بخوانید و در کانال خود ما هم مطالعه کنید.[1] چیز جالبی که هست این است که اگر من خودم را نوازش کنم و خودم را دوست داشته باشم و شروع به عشق و گرما به خودم بدهم  چه اتفاقی می‌افتد؟

شفای کوانتومی با نوازش و عشق ورزیدن

این تمرینی است که من سر کلاس‌هایم، و سر دوره‌ها و کارگاه‌ها به بچه‌ها می‌گویم و نتایج و بازخوردهای این خیلی جالبی به من گفته‌اند و من از شما می‌خواهم که آن را حتما تمرین کنید. دوست عزیز، از این دست‌ها استفاده کنید و شب قبل از این که بخواهید بخوابید شروع کنید بدن‌تان را نوازش کردن، چشمانتان را اول لمس کنید. چشم‌ها یکی از بزرگترین اعضایی است که باید از آن‌ها تشکر کنید. تشکر کنید که توانستید با آن‌ها ببینید. تشکر کنید و بگویید دوستتان دارم. عشق ورزیدن را با آن‌ها شروع کنید و بگویید: «ممنونم که به من مشاهدات عالی دادید، توانستم با شما رانندگی کنم، مطالعه کنم، کار کنم.» هزاران جمله‌ای که شما می‌توانید به چشمانتان بگویید و مطمئن باشید که چشمتان شعور دارد. می‌فهمد و این جمله شما حال چشم‌تان را عوض می‌کند.

بعد به سراغ گوش‌ها، چشم‌ها، موها، و گردنتان  بروید. اگر گردن درد دارید از این استفاده کنید و به او بگویید که: «من دوستت دارم، هر چه را که دوست دارید بگویید. به او بگویید که: « من دوستت دارم، ببخشید که خسته‌ات کرده‌ام، ببخشید که پشت میز کارم بدحالت بوده است.» هر چیزی که دوست دارید را به او بگویید این تشکر و نوزاش باعث می‌شود که شعور گردن، بدن، و تک تک سلول‌های بدن این را ‌می‌فهمد و  شفای کوانتومی در شما شکل می‌گیرد. سلامتی، شادی و انرژی در شما موج می‌گیرد و حالت هر روز و هر روز بهتر می‌شود. اگر بیمار هستید انجام دهید تا بفهمید که چه نتایجی می‌گیرید.

می‌گویند در روز قیامت همین اعضا و جوارح می‌آیند و شهادت می‌دهند. می‌گویند که این فرد آمد و این رفتار را کرد و این کارهای خوب را انجام داد. یکی از کارهای خوبی که می‌خواهیم در حوزه سلامتی خودمان بکنیم این است که به بدن خودمان عشق بورزیم. وقتی من و شما به بدن خودمان شروع به عشق ورزیدن می‌کنیم، اینها شاهد خواهند بود که ما خودمان را دوست داشتیم. بدن خودمان را دوست داشتیم. به خودمان ظلم نکردیم. تمرین کردیم. شروع کنید این کار را انجام بدهید. از نوک سر تا نوک پا، تمام اعضای بدن را عشق بدهید. از سر شروع کنید. بعد به سراغ قفسه سینه بروید.

شفای کوانتومی قلب

در قفسه سینه یکی از جاهایی که حتما باید به سراغش بروید قلب است. اگر بتوانید به قلب خود عشق بورزید، بسیار عالی است. قلب یکی از مهم‌ترین اعضای بدن است که به تمام بدن شما خون می‌رساند و شبانه‌روز در حال کار کردن است. وقتی عشق ورزیدن را در قلب خود آغاز کنید، به توسط همین قلب عشق به تمام سلول‌های بدن شما می‌رسد و سلامتی شما بیشتر و بیشتر و بیشتر می‌شود. قلب یکی از عضوهایی است که بیش از همه به عشق نیاز دارد. اگر به هیچ کدام از اعضایتان هم نمی‌رسید هر از چند گاهی، به سراغ قلب بروید و به او بگویید که دوستش دارید. نوازشش کنید. در این مدت که این تمرین را انجام می‌دهیم کسانی بوده‌اند که گفتند: «ما طپش قلب گرفتیم، به سراغ دکتر رفتیم و بعد از آزمایش متوجه شدیم که باید قرص بخوریم.» آن‌ها می‌ترسیدند که نکند دریچه قلبم فلان باشد و رگ قلبم بگیرد! من به آن‌ها گفته‌ام که به دکتر بروید و این کار بسیار خوبی است. اما شب‌ها این کار را هم انجام بدهید که شب‌ها قبل از خواب قلب خود را نوازش کنید و بگویید دوستش دارید. باور کنید که به جای یک مورد چندین مورد این توصیه من را انجام داده‌اند و در نتیجه تیر کشیدن قلب تمام شده است.

جهان هستی شعور دارد، می‌فهمد. یک سیب با نوازش عدد کوانتمی‌اش تغییر می‌کند. هزاران اتفاق در جهان هستی می‌افتد. ما در یک جهانی هستیم که به همه چیز حساس است. به افکار و احساسات ما حساس است. ما با نوازش و احساس عشق ورزیدن سلامتی را به بدن تزریق می‌کنیم. بعد از قلب به سراغ ریه‌ها، معده، روده، کلیه‌ها، کمر و پا و تمام اعضای بدنمان برویم و از آن‌ها تشکر کنیم.

اکسیر جوانی با شفای کوانتومی

ما به یک کارگری که برای ما اثاثی را وارد خانه می‌کند، یا کسی که برایمان کاری را انجام می‌دهد، حتی کوچکترین کاری که یک کارگر خدماتی انجام می‌دهد، در انتها بهایش را پرداخت می‌کنیم، به او می‌گوییم دوستش داریم و از او قلبا تشکر می‌نماییم. حالا این اعضای بدن ما که از صبح تا شب هزاران کار برای ما می‌کنند، مزد و مواجبی ندارند؟ آیا نیاز به تشکر ندارند؟

از امشب شروع کنید به تشکر کردن از بدنتان و ببینید چه اتفاقاتی برای شما می‌افتد. با شروع این عشق ورزیدن ساده که به اندامتان، وضعیت سلامتی شما بعد از چند روز قابل اندازه‌گیری است. خودتان می‌فهمید چون پاسخش برایتان واضح می‌شود. سیستم دفاعی شما قوی و قوی‌تر می‌شود. اگر بیمار هستید بیماری شما بیرون می‌روید. اگر سالم هستید، سلامتی و شادابی شما بیشتر می‌شود. می‌خواهید دیگر نگران پوستتان نباشید؟ آیا می‌خواهید پوستتان پیر نشود؟ آیا می‌خواهید پیری را به کناری بگذاریم؟ می‌خواهید اکسیر جوانی داشته باشید؟ یکی از فرمول‌هایش این است که شروع کنید به پوستتان عشق­ورزی کنید. پیام عشق را برسانید. نوازش کنید و به او بگویید دوستت دارم.

ممکن است بگویید: «چه حرفهایی می‌زنی افلاکی! مگر پوست من هم می‌فهمد؟» دوست عزیز من، در دنیای کوانتومی تک تک ذرات این عالم شعور دارند، می‌فهمند. اگر من و شما متوجه نمی‌شویم آن‌ها متوجه می‌شوند. این هستی می‌فهمد، این رودخانه که من در کنارش هستم تمام کلمات من رامی‌گیرد، می‌شنود، و ضبط می‌کند. بارها و بارها در مباحث علمی ثابت شده است. پس شک نکنید. به این تمرین، حتما آن را انجام بدهید و تاثیرات خوبش را بگیرید و ببینید چه اتفاقی می‌افتد.

تخلیه‌ انرژی‌های منفی با دست نوازش‌گر

درباره شفای کوانتومی و سلامتی ویدئوهای زیادی را برای شما آماده خواهم کرد و تکنیک‌های خیلی قوی به شما خواهم گفت. از همین تکنیک ساده شروع کنید، بگویید: «من خودم را دوست دارم، بدنم را دوست دارم.» یک یا دو دقیقه زمان می‌برد. مثل این که بار الکتریکی بر روی ما نشسته باشد و وقتی به جایی دست می‌زنیم یک جرقه ایجاد می‌شود. وقتی در اثر روزمرگی، کارها، حرکت‌ها، استرس‌ها و نگرانی‌ها پر از بارهای منفی می‌شویم، نیاز داریم که همه این‌ها از وجود ما تخلیه شود. دست نوازش‌گر مانند سیمی است که به زمین وصل می‌شود و بارها را تخلیه می‌کند؛ درست مثل سیمی که در ساختمان‌های بلند برای تخلیه بارهای الکتریکی و جرقه‌های الکتریکی ناشی از رعد و برق، به زمین وصل است. بدن ما نیاز دارد که این بار را خالی کند. بدن ما نیاز به نوازش دارد. حتی اگر جملات عشق و دوستت دارم را فراموش کردید ولی نوازش را هم انجام بدهید.

من درباره این تمرین باز هم به شما مطالب بهتری را خواهم آموخت. تمرین بسیار ساده و راحتی است. ممکن است ذهن شما بگوید که: « آخر مگر به این سادگی است!» این را کنار بگذارید. جدی بگیرید و انجام بدهید و ببینید چه نتایج خوبی را به دست می‌آورید.

برای شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم

شاد و پرانرژی و سالم باشید

خدا نگهدار

محمد افلاکی بنی

[1]  برای مطالعه اصل طرد پائولی، به نوشته‌های نادرستی که از کتاب جهان هولوگرافیک در اینترنت کپی پیست شده است مراجعه نکنید! این کتاب که توسط مایکل تالبوت نوشته دارای ایرادهای علمی فاحش و استنتاج‌های نادرست است و ذهن شما را در تحلیل مطالب علمی به اشتباه خواهد انداخت.