سلام به دل‌های پاک شما عزیزان

فرض کنید من و شما بیمار هستیم و غده‌ای سرطانی در مغز ما است و همه دکترها من و شما را جواب کرده‌اند.

شفای کوانتمی با تصویرسازی

کاری که باید بکنیم این است که تصویرسازی کنیم و  هر روز حس کنیم که این سلول‌ها مشغول پاک شدن و کوچک شدن و از بین رفتن هستند. این تفکر و این تصور باعث می‌شود که این غده‌ها پاک شوند و از زندگی ما بیرون بروند. علاوه بر درمان‌های دیگر که به صورت پزشکی به صورت درمان‌های مختلف انجام می‌شود، در بیماری سرطان یا هر بیماری دیگری که اتفاق می‌افتد، با کار کردن بر روی ذهن  می‌توان درمان موثر دیگری را نیز هم‌زمان انجام داد.

این اتفاق برای خیلی‌ها افتاده است و برای شما و دیگران هم قابل اجرا است. من امیدوارم شفای کوانتومی، شفای الهی، و شفایی که با عشق می‌تواند در وجود ما سرچشمه بگیرد برای همه بیماران اتفاق بیفتد.

می‌خواهم به شما بگویم که این تجربه واقعی از افرادی است که بیماری سرطان داشتند و دکترها آن‌ها را جواب کرده بودند و به آن‌ها گفته بودند که دو ماه، سه ماه، یا چند ماه بیشتر زنده نیستند. آن‌ها تصمیم گرفتند به عنوان آخرین راه چاره خودشان بر روی خود کار کنند. آن‌ها تصور کردند علاوه بر درمان‌هایی که می‌گیرند قدرتی برای از بین بردن غده‌ها دارند و در نتیجه شفا پیدا کرده‌اند.

قدرت خودشفادهی= دکمه مخفی وجود ما

شما باور نمی‌کنید که تا چه حد قدرت شفادهندگی وجودتان بالاست. اگر این را بدانید شگفت‌زده می‌شوید! چون خبر ندارید از آن هم استفاده نمی‌کنید. شاید چون جایی آموزش داده نمی‌شود. من می‌خواهم بگویم که آن را ساده بگیرید. بیماری را و هر بیماری صعب‌العلاجی را می‌توانید شفا دهید.

در دنیا حتی برای بیماری ایدز یا بیمار‌هایی که در جامعه طرد شده‌اند، NGO هایی تشکیل شده است که با این روش کار می‌کنند. من شنیده‌ام که انرژی و روحیه افرادی که وارد این NGO ها می‌شوند، به مراتب صدها برابر از انسان‌های سالم بیشتر می‌شود و زندگی آن‌ها از به مراتب زیباتر از انسان‌های معمولی است.

پس اگر کوچکترین بیماری هم در زندگی من و شما هست، بدانید که خداوند در وجود ما دکمه‌ای قرار داده که نام آن سیستم خودشفادهی درونی ما است.  با روشن کردن این سیستم هر بیماری در وجود ما قابل شفا دادن است، حتی بیماری‌های صعب‌العلاج مانند بیماری سرطان، یا غده‌های بد خیم دیگر! ما با هم برای همه بیماران دعا می‌کنیم و امیدواریم که همه از این سیستم الهی آگاه شوند و آن را به کار بگیرند.

شاد و پرانرژی باشید

خدا یار و نگهدار شما باشد

یا علی مدد