سلام به دلهای پاک شما عزیزان

محمد افلاکی هستم از کنار این آبشار کوچک و زیبا، یک حس عالی دریافت کردم و مطلبی را می‌‌خواهم برای شما عنوان کنم که دوست دارم تا آخر به این کلیپ توجه کنید و مطلب آموزشی که در آن بیان شده را دریافت کنید.

ارتعاش من  عامل تغییر دیگران؟ بلی یا خیر؟!

یکی از کسانی که در حوزه مباحث ذهنی، علوم ذهنی و قانون جذب صحبت می‌کرد، برای یکی از مخاطبین خود نظری را داده بود. یکی از کاربران از او پرسیده بود: «آیا ما می‌توانیم با ارتعاشات درونی خود بر دیگران هم تاثیر بگذاریم؟» و او گفته بود: «نه! ما فقط می‌توانیم بر روی خودمان تاثیر بگذاریم و به هیچ عنوان نمی‌توانیم بر دیگران اثرگذاری داشته باشیم. این جمله را من تا حدی قبول دارم ولی می‌خواهم آن را به چالش بکشم. من صد در صد با این جمله موافق نیستم. چون تجربیاتی دارم که می‌خواهم درباره آن با شما صحبت کنم.

در واقع آن دوستمان می‌گوید که هر کسی خودش باید بخواهد که خودش را تغییر دهد. آیه 11 سوره رعد هم همین را می‌گوید که: «در حقيقت‏ خداوند احوال هیچ قومى را تغيير نمى‏‌دهد مگر آنکه آنان خود را تغيير دهند.»[1]  این یک واقعیت است و صحت دارد. هر کس باید خودش بخواهد که تغییر کند. اما یک چیز خیلی جالب! درست است که این که من یک چیز را بخواهم، او بخواهد، دوستمان بخواهد، همسرمان بخواهد، شریکمان بخواهد، فردی که دوست داریم بخواهد، در اختیار هر کس است. اما ما می‌توانیم بر قوه اختیار دیگران هم اثر بگذاریم!

کلید اسرار: پدیده درهم‌تنیدگی کوانتومی

این را تا انتهای این کلیپ، با ارایه تجربیاتم، به شما ثابت می‌کنم. در هر فرد باید چیزی در درونش بگذرد تا اراده انجام کاری را بکند. در درون هر شخص باید اتفاقاتی بیفتد تا به تصمیم­گیری او منجر شود. من می‌خواهم به تو بگویم که ما می‌توانیم در اتفاقات درونی آن فرد موثر باشیم. به نوعی با سطح ارتعاشات‌مان و تغییراتی که در خودمان می‌دهیم می‌توانیم دیگران را تغییر دهیم.

اعجاب‌انگیزترین پدیده در فیزیک کوانتم پدیده درهم‌تنیدگی کوانتمی است. من خیلی از آن استفاده می‌کنم. جواب سئوالات علوم ذهنی ما را و این که ما چگونه در این جهان تاثیرگذار هستیم، برای من پاسخ‌گو بوده است و خیلی از ابهامات را برای من جواب داده است. در بسیاری از کتاب‌های خیلی عالی هم که من مطالعه کرده‌ام، بسیاری از  نویسندگان‌شان گفته‌اند من نمی‌دانم چرا ولی می‌دانم که اتفاق می‌افتد. اما جوابش برای من در همان مطلب درهم‌تنیدگی است.

اگر بخواهم به زبان ساده توضیح دهم درهم‌تنیدگی کوانتومی به این معنا است که اگر دو ذره با هم یک نوعی در ارتباط باشند، و سپس از هم دور شوند، حتی در دورترین نقطه نسبت به هم قرار گیرند، وقتی یک اتفاق برای یکی می‌افتد؛ ذره دوم نیز تبعیت می‌کند و گویی با شعوری مافوق سرعت نور یکدیگر را می‌فهمند.

درهم‌تنیدگی بیشتر= اثرگذاری بیشتر

هر چه قدر که درباره مبحث درهم‌تنیدگی بیشتر کار کنیم، می‌توانیم میزان درهم‌تنیدگی با پدیده‌های اطرافمان ، اتفاقات اطرافمان، با آدم‌های اطرافمان بیش‌تر کنیم. من این مسئله را در دوره پاکسازی کوانتومی مفصل توضیح داده‌ام. وقتی ما با شخصی، عاملی، محیطی، یا پدیده، یا رخدادی خودمان را درهم‌تنیده می‌کنیم، با ایجاد تغییر مثبت کوانتمی در خودمان باعث می‌شویم که طبق اصل درهم‌تنیدگی در ذره دیگر نیز بالاجبار تغییر به وجود بیاید.

من این را بارها دیده‌ام و عزیزانی که در دوره‌  پاکسازی کوانتمی شرکت کرده‌اند، نیز آن را تجربه کرده‌اند. یکی از مثال‌های بسیار قوی آن دعواهای خیابانی است که کاربران دوره‌  پاکسازی کوانتمی بارها خودشان آن را تجربه کرد‌ه‌اند. من به آن‌ها گفته‌ام: «وقتی دعوایی در خیابان می‌بینید اگر بتوانید خود را به سرعت با آن درهم‌تنیده کنید، درهم‌تنیدگی شما می‌تواند بلافاصله پاکسازی در درونتان ایجاد کند و در ابعاد زیراتمی و کوانتومی در وجود خودتان، پاکسازی و تغییر ایجاد کنید و آن عیب و مشکل بیرونی و رخ‌داد دعوا و ناهنجاری پاک بشود و آرامش حکم‌فرما گردد.» می‌بینیم که ما می‌توانیم بر دیگران هم تاثیر بگذاریم و بر دو نفری که عصبانی شده‌اند و خشم آنها را فرا گرفته است هم می‌توانیم موثر باشیم.

درهم‌تنیدگی کوانتومی: راز قدرت بشر بر کائنات

ببینید که ما چه قدر قوی هستیم. گاهی فکر می‌کنم که اگر ما انسان‌ها قدرت‌های خود را کشف کنیم، نعوذبالله احساس خدایی می‌کنیم! خداوند می‌فرماید: «وَ سَخَّرَ لَکُمْ ما فِي السَّماواتِ وَ ما فِي الْأَرْضِ: و آنچه در آسمانها و زمین است تمام را مسخر شما گردانید.[2]»  وظیفه من و شما، کشف این قدرتهای درونی ما است. خیلی جالب است که ما می‌توانیم تا این حد اثرگذار باشیم. و جالب‌تر این است که این عالم و ذرات آن این قدر حساس است. کل کائنات در هم تنیده هستند.

این است که اثر پروانه‌‌ای وجود دارد. ارتعاش بال پروانه‌ای در جنگل‌های آمازون، می‌تواند موجی را در دریای خزر ایجاد کند و موجی را در آن سوی عالم به وجود بیاورد. پس این عالم به شدت در حساسیت ارسال و دریافت وجود دارد. اگر به این شدت است و ما معتقد به قانون جذب هستیم، پس حالتی که باید در شخصی ایجاد شود تا اختیار کند و تصمیم به تغییر خودش بدهد، را ما می‌توانیم با تغییر مثبت ایجاد کنیم. ما می‌توانیم، بدون ارتباط فیزیکی و تعامل با فرد دیگری، روی خودمان کار کنیم و فقط درون‌مان را پاک کنیم؛ و در بیرون شاهد تغییر بر دیگران باشیم.

تجربیات استفاده از درهم‌تنیدگی کوانتومی

این چیزی است که من در دوره  پاکسازی کوانتومی مفصل آن را شرح داده و روش‌های درهم‌تنیده کردن و پاکسازی قوی را آموزش داده‌ام و خیلی از کاربران ما هم آن را به کار گرفته‌اند.

کنترل دعواهای خیابانی با درهم‌تنیدگی کوانتومی

بارها به من گفته‌اند که از این تکنیک استفاده کرده‌‌اند و هنگامی که یک دعوای خیابانی را دیده‌اند آن را به کار برده‌‌اند. در نتیجه افرادی که آماده حمله به هم بوده‌اند از هم دور شده‌اند و حتی گاه روبوسی کرده‌اند و با آشتی رفته‌اند.

چرا این اتفاق افتاد؟ چون این عالم حساس است. چرا باید آن دو ناگاه تصمیم گرفتند خشم خود را کنار بگذارند؟ چون کسی نسبت به آن‌ها احساس مسئولیت کرد، خود را با آن‌ها درهم‌تنیده نمود و بلافاصله از قدرت اشرف مخلوقاتی خودش خرج کرد! و نتیجه تاثیر عالی گذاشتن بر پیرامونش بود. این قدر جالب است! هر چه قدر من در این باره صحبت کنم کم است. باید واقعا آن را تجربه کنید.

شفای معتادان با درهم‌تنیدگی کوانتومی

باز هم تجریه‌های بسیار زیادی است. یکی دیگر از این مثال‌ها انجمن معتادان گمنام (NA) یا الکلی‌های گمنام (AA) است  که در ایران هم فعال است و میلیون‌ها نفر در دنیا به واسطه این انجمن که نزدیک به صد سال است افتتاح شده پاک شدند و در ایران هم خدا را صد هزار مرتبه شکر، صدها نفر معتادی که دیگر راهی برای خودشان نمی‌دیدند، زندگی‌هایشان امروزه نجات پیدا کرده و عالی شده است.

من خیلی درباره این گروه تحقیق می‌کنم و در جمع‌شان شرکت می‌کنم. چون پدیده بسیار عالی است. روانشناس یا روان‌پزشک نتوانسته است برای آن‌ها کاری کند اما با یک سری تکنیک‌های معنوی ساده، این افراد مشکل‌دار توانسته‌اند به هم کمک کنند. نه یک روانشناس، نه یک روان‌پزشک، نه یک تحصیل‌کرده! این همان سرایت کردن پاکی است که مطرح کردم. اگر من درونم را پاک کنم، پاکی من به اطراف سرایت پیدا می‌کند. محله‌مان پاک می‌شود، اطرافمان پاک می‌شود، پدیده‌ها و رخ‌دادهای اطرافمان پاک می‌شود. این افراد وقتی دور هم جمع می‌شوند، مصداق این سخن حضرت امیر علیه‌السلام هستند که: «یَدُاللهِ مَعَ الجَماعَة: دست خداوند با جمعیت و گروه است.»[3]

در قرآن آیه‌ جالبی است که می‌گوید: «آیا ندیدی که آن‌چه در آسمانها و زمین است خدا بر آن آگاه است؟ هیچ رازی سه کس با هم نگویند جز آن‌که خدا چهارم آن‌ها، و نه پنج کس جز آن‌که خدا ششم آن‌ها و نه کم‌تر از آن و نه بیش‌تر جز آن‌که هر کجا باشند او با آن‌هاست. سپس روز قیامت همه را به (نتیجه نیک و بد) اعمالشان آگاه خواهد ساخت که خدا به کلیه امور عالم داناست.[4]» گویی خداوند می‌گوید هر جمعی که باشید من هم در بین شما هستم و قدرت‌های شما را بیش‌تر می‌کنم.

در همین انجمن‌ها کسی که تازه به جمع ان‌ها می‌پیوندد شاید هزاران راه را رفته و نتوانسته به تنهایی خودش پاک شود. ولی آمده و در این جمع قرار گرفته است. اثر پاکی که در این جمع به نوعی مانند انرژی در بین این‌ها تبادل می‌شود، این‌ها که یک گروه در هم تنیده هستند، فقط کافی است فردی که در بیان آن‌ها قرار بگیرد و با این گروه در هم تنیده شود. همین که در این گروه قرار می‌گیرد، به نوعی در هم تنیدگی‌ اش با آن‌ها بیش‌تر می‌شود و اثر پاکی دیگران بر او هم اثر می‌کند. این چه قدر خبر خوبی است و قابل تعمیم برای زندگی‌های ما است. ممکن است کسی بگوید این چه ربطی به ما دارد! ما که معتاد نیستیم!

اتفاقا دقیقا مثالی است که اگر من و شما و اعضای خانواده‌مان شروع به انتخاب یک نیت پاک و خودکنترلی نماییم، و  پاکسازی کوانتومی دقیق انجام دهیم، اثر آن را بر تک تک اعضای خانواده، فامیل، محله و کشورمان خواهیم دید.

پاکسازی محله با درهم‌تنیدگی کوانتومی

خیلی خیلی درباره این تجربه دارم. یادم است که من در محله‌ای زندگی می‌کردم که سطح آن بسیار پایین بود. در آن چند مواد فروش که ساقی بودند زندگی می‌کردند و من رنجور بودم که چرا علنا این کار انجام می‌شود و چون گنده لات بودند کسی هم جرات مقابله با آن‌ها را نداشت. من در آن دوره تازه مباحث موفقیت و روانشناسی و معنویت را شروع کرده بودم و با تعدادی از دوستان و بچه‌ها جلسات معنوی را در منزل ما آغاز کرده بودیم و آموزش می‌دادیم و مراقبه می‌کردیم. یکی از کارهای ما این بود که در ابتدا مدیتیشن و دعا می‌کردیم. دعا برای سرزمین‌مان، دعا برای مردم مان، دعا برای همه کس.

باورتان نمی‌شود که بعد از شش ماه که در آن جا کلاس برگزار کردیم چا اتفاقی افتاد! این دو ساقی یکی در یک قسمت از کوچه و یکی در دو کوچه بالاتر بود که مسیر رفت و آمد ما به خانه بود. این مسیری بود که همسر و فرزند و بستگانم باید از آن عبور می‌کردند و من این‌ها را همیشه می‌دیدیم و بعضی وقت‌ها این قدر عصبی می‌شدم که مسیرم را دور می‌کردم تا این‌ها را نبینم و برخورد و درگیری پیش نیاید. اما بعد از شش ماه مراقبه، یکی از آن‌ها از آن محله رفت و دیگری هم کلا از شهر بیرون رفت! و محله پاک شد. می‌توانم به جرات بگویم که یکی از عامل‌های پاک شدن محله، علاوه بر دعاهای دیگران، گروه مدیتیشن ما و انرژی مثبت ما بود که شش ماه هر هفته آن را انجام می‌دادیم. من این را به چشم خود دیدم.

استفاده از قدرت درهم‌تنیدگی کوانتومی

پس عزیزی که می‌گوید ما نمی‌توانیم با قدرت‌های درونی خود بر دیگران اثر بگذاریم شاید در وهله اول درست به نظر می‌آید ولی به طور کل اشتباه است. چرا؟ چون وقتی دقیق بشویم می‌فهمیم می‌توانیم اثرگذار باشیم. ما می‌توانیم حتی بر قوه اختیار آدم‌ها موثر باشیم. در فرد چه جریانی، چه طوفان کاترینایی مورد نیاز است تا ناگهان تصمیم بگیرد پاک شود، زندگی‌اش عوض شود، خوش خلق و متحول شود؟ ما می‌توانیم آن را به وجود بیاوریم.

چه بسا کاربرانی از دوره ما که از پاکسازی درباره خود شروع کرده‌اند و به نتایج متفاوتی بر روی دیگران رسیده‌اند. من در دوره  پاکسازی کوانتومی گفته‌ام ابتدا روی خودتان پاکسازی انجام بدهید و بر روی دیگران لازم نیست کاری را انجام دهید. به هیچ وجه انگشت اتهام را به سوی کسی نگیرید و همه انگشتان را به سوی خودتان برگردانید و بگویید من گنهکارم! به قول مولانا:

وان گنه در وى ز جرم عكس توست

بايد آن خو را ز طبع خويش شُست

اگر گناهی در دیگری دیدی، آن در طبع وجود انسانیت است که کم شده است. شما آن را جبران کنید، او هم آدم می‌شود، او هم خوب می‌شود. خیلی‌ها این را امتحان کرده‌اند و دیده‌اند که همسرشان، فرزندشان بهتر شده است. اگر بخواهم تجربه‌ام را درباره این موضوع بگویم، ممکن است این کلیپ دو سه ساعت بشود. حدود چند ده هزار نفر از کاربرانی که که عضو دوره پاکسازی کوانتومی ما هستند، نظراتشان را برای ما ارسال می‌کنند. ما هر بار با شنیدن این جربیات شگفت‌زده و خوشحال می‌شویم. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم دلیلی برای این موضوع کشف کرده و پیدا کنیم. ما توانستیم علتی که برای توجیه این پدیده لازم است تا ذهن جویای منطق ما را اقناع کند، را پیدا کنیم. این علت اصل درهم‌تنیدگی کوانتومی است که دلیل تاثیرگذاری عالی ما بر روی جهان هستی را توضیح می‌دهد و ما توانستیم این را کشف کنیم و بفهمیم.

نحوه یادگیری تکنیک‌های درهم‌تنیدگی کوانتومی

من از شما دعوت می‌کنم که در دوره  پاکسازی کوانتومی شرکت کنید. این دوره یک دوره بی‌نظیر است که خدا را صدهزار مرتبه شکر که چندین هزار نفر از آن نتیجه گرفته‌اند. این دوره گارانتی برگشت پول دارد و شما هیچ ریسکی را نخواهید کرد. تا شش ماه دوره مقدماتی و تا نه ماه دوره پیشرفته ما دارای گارانتی است و البته شرطی هم برایش گذاشته‌ایم که باید حتما چهل جلسه دوره را کامل گوش کنید و بعد بگویید که به درد من نخورد. چون گاهی پیش می‌آمد که کسی دو جلسه را گوش می‌کرد و بعد می‌گفت این‌ها بدیهی بود و به درد من نخورد! در حالی که او اصلا فرصت نکرده بود، فایل‌ها را کامل گوش دهد! ما در فایل‌های جلسات 25 تا 35 نکات بسیار خاصی را مطرح کرده‌ایم و چطور کسی گوش نکرده می‌تواند قضاوت کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای این که به خود افرادی که این فایل‌ها را خریده‌اند ظلم نشود تصمیم گرفتیم مدل گارانتی را تغییر دهیم تا ملزم شوند همه را گوش بدهند و اگر به دردشان نخورد از گارانتی استفاده کنند.

به شما توصیه می‌کنم در این دوره  پاکسازی کوانتومی شرکت کنید تا بتوانید به شدت بر عالم و زندگی و رخدادها اثر بگذارید. شما می‌توانید هم سلامتی را جذب کنید، هم ثروت را ، هم شادی را و هم آرامش را. و اولین محصولی که خیلی سریع در دوره پاکسای کوانتومی به دست می‌آورید آرامش است که بعد از شرکت در دوره خواهید فهمید. منتظر شما در دوره هستیم و حتما بعد از شرکت در دوره نتایج عالی به دست می‌آورید که با ما به اشتراک بگذارید. دوستتان دارم و منتظر ویدئوهای عالی از طرف من باشید.

شاد و پرانرژی باشید

خدا نگهدار

یا علی مدد

محمد افلاکی بنی

[1]   إِنَّ اللّهَ لاَ يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ

[2]  آیه 13 سوره جایثه

[3] خطبه 127 نهج‌البلاغه

[4] آیه 7 سوره مجادله «”أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يَعْلَمُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ مَا يَكُونُ مِن نَّجْوَى ثَلَاثَةٍ إِلَّا هُوَ رَابِعُهُمْ وَلَا خَمْسَةٍ إِلَّا هُوَ سَادِسُهُمْ وَلَا أَدْنَى مِن ذَلِكَ وَلَا أَكْثَرَ إِلَّا هُوَ مَعَهُمْ أَيْنَ مَا كَانُوا ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا عَمِلُوا يَوْمَ الْقِيَامَةِ إِنَّ اللَّهَ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ»