تجسم خلاق و قدرت جذب و نکات مهم مربوط به این دو

تجسم خلاق و قدرت جذب و نکات مهم مربوط به این دو
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
شاید خیلی از عزیزان و اطرافیان ما با مباحث قانون جذب و تجسم خلاق را اصلا قبول نداشته باشند و گاها این اصول را مورد تمسخر نیز قرار می دهند و حال اگر ما بخواهیم با چنین افرادی که با ما هم فرکانس نیستند ، بحث کنیم، اتفاقی که می افتد این است که این افراد تغییری نخواهند کرد و به شدت انرژی ما را هم می دزدند و راهکار صحیح این است که ما باید روی خودمان کار کنیم تا موفقیت ما ظاهر شود تا این افراد هم باور کنند.
 
خیلی از کاربران عزیز سوال می‌کنند ما مباحث قانون جذب و تجسم خلاق را قبول داریم ولی نزدیکانمان نه. من همیشه گفته‌ام ما باید روی خودمان کار کنیم، ما فرصتی زیادی برای متقاعد کردن دیگران نداریم و داستان ما هم مثل کلاغی می‌شود که می‌خواست راه رفتن کبک را یاد بگیرد و راه رفتن خودش هم یادش رفت. گاهاً ما هم در مسیر موفقیت همین گونه می‌شویم.
بعضی‌ها آن قدر فرکانس‌شان منفی است، بعضی‌ها آن قدر منطقی و دارای انرژی منفی هستند که من و شما به این سادگی نمی‌توانیم تغییری در آن‌ها ایجاد کنیم. تلاش بیهوده ما برای تغییر دادن این افراد نه تنها بی فایده است بلکه حال خود ما را هم بد می‌کنند و ما هم مباحث قانون جذب و تجسم خلاق را کنار می‌گذاریم و خودمان هم انرژی منفی آن‌ها را دریافت می‌کنیم.
راهکاری که من پیشنهاد می‌کنم این است که بیاییم روی خودمان کار کنیم و با به کارگیری این قوانین تغییرات بزرگی را در زندگی‌مان ایجاد کنیم و به واسطه ارتعاش مثبت به سلامتی، شادی، برکت و ثروت دست پیدا کنیم. این افراد هم این تغییرات بزرگ را می‌بینند و آرام آرام قبول می‌کنند و باور می‌کنند این قوانین مثل قانون جذب و تجسم خلاق که ما استفاده می‌کنیم جواب می‌دهند.
ما باعث می‌شویم آن‌ها هم به صورت غیر مستقیم جذب این قوانین ‌شوند. برای کسانی که به این سادگی‌ها از لاک منفی‌گرایی و منطقی بودن بیرون نمی‌آیند، انرژی صرف کردن برای متقاعد کردن آن‌ها کار بیهوده‌ای است. چون می‌خواهیم کسی را تغییر بدهیم که به این سادگی‌ها قابل تغییر نیست. ما باید روی خودمان کار کنیم تا سلامتی، ثروت و برکت در زندگی ما متجلی بشود. بعد از موفقیت ما این افراد خودشان سراغ ما می‌آیند و از ما می‌پرسند چکاری انجام دادی که به این وضعیت خوب رسیدی؟ و شما هم می‌‌گویید اگر تمایلی به یادگیری قانون جذب و تجسم خلاق دارید پیشنهاد می‌کنم این کتاب را بخوانید یا در این دوره شرکت کنید و به این ترتیب آرام آرام تمایلی در این فرد ایجاد می‌کنیم.
ولی وقتی این افراد تمایلی نداشته باشند مثل کسی که ظرفش را برعکس گرفته و تمایلی به دریافت ندارد پس شما هم تلاش بیهوده نکنید و انرژی که صرف می‌کنید هیچ نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت. توصیه من این است که برای این عزیزانی که ممکن است اعضای خانواده‌مان باشند، دعا کنیم و دوستتشان داشته باشیم و سعی کنیم در مورد قوانینی مثل قانون جذب و تجسم خلاق مباحثه نکنیم.
چون این بحث کردن برای مایی که در نیمه راه هستیم
اصلاً مفید نیست، زمانی شما می‌توانید با آن‌ها بحث کنید که به
شادی، ثروت، سلامتی،عشق و هر آنچه که شما به دنبال آن هستید،
دست پیدا کرده باشید و از موضع قدرت با آن‌ها سخن بگویید.
آن موقع دیگر نیازی نیست حرف بزنید موفقیت ما، سلامتی ما، شادی ما برای آن‌ها یک نشانه است.
ولی وقتی در میانه مسیر و گاهاً در ابتدای مسیر هستیم
وقتی به این دوستان این مباحث را می‌گویید، آن‌ها هم می‌گویند
برو بابا اگر قانون جذب و تجسم خلاق جواب می‌داد وضع تو الان اینجوری نبود.
با این مباحثه نه تنها به آنها کمک نمی‌کنیم بلکه خودمان هم چون
در ابتدای مسیر یا نیمه راه هستیم انرژی خود را با شنیدن این حرف از دست می‌دهیم.
ما باید دائماً ارتعاش عالی را به جهان هستی ارسال کنیم
و اطرافیان ما هم شدیداً بر روی ما تاثیرگذار هستند ولی الان نیازی نیست
راجع به این مباحث بحث کنید و این قوانین را به آن‌هایی که مقاومت می‌کنند یاد بدهید.
البته این قوانین را به کسانی که راحت می‌پذیرند باید گفت.
زکات علم نشر آن است. این قوانین را باید به دیگران هم یاد بدهیم،
ولی توصیه می‌کنم با کسانی که نسبت به این مباحث جبهه می‌گیرند بحث نکنید.
بلکه این قوانین را باید به خودتان و دیگران اثبات کنید.
تبلیغ بیش از حد این قوانین باعث می‌شود که ما در معرض انرژی اطرافیان که گاهاً منفی است قرار بگیریم و باور ما هم ضعیف می‌شود و پر از ترس و استرس می‌شویم. در این ویدیو خواستم بگویم که اصراری برای تغییر اطرافیان خود نداشته باشید ما باید تغییر را در خودمان اعمال کنیم و آن‌ها هم موفقیت‌ها و پیشرفت‌های ناشی از به کارگیری قانون جذب و تجسم خلاق را می‌بینند. از آن طرف هم اگر کسی به این مباحث علاقمند بود تا جایی که در توان دارید به او کمک کنید.
این نکته را هم مدنظر قرار دهید که وقتی هنوز به قله موفقیت
نرسیده‌اید لازم نیست داد بزنید. ایده و افکار به ثمر نرسیده‌ خود را
در معرض افکار منفی و ترس آلود دیگران قرار ندهید. عزیزانی که دلسوز ما هستند
ولی متاسفانه دلسوزی آن‌ها یک لطمه بزرگ برای ماست و باعث می‌شود
که یک انرژی منفی به ما بدهند و ما را از اهدافمان دور ‌کنند. ما باید در
مسیر موفقیت ثابت قدم باشیم و از هر عاملی که ما را ناامید می‌کند دوری کنیم.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه در “تجسم خلاق و قدرت جذب و نکات مهم مربوط به این دو

  1. kelideservat گفت:

    مطلب مفیدی بود !
    سپاس از سایت خوب تان !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link