خرج کردن چگونه ما را ثروتمند می کند؟

خرج کردن چگونه ما را ثروتمند می کند؟

در این ویدئو خواهید دید که نباید از خرج کردن حس بدی به خود القا کنیم زیرا این حس بد در ما ارتعاش بد ایجاد کرده و باعث میشود که پول و ثروت کمتری به دست بیاوریم. پیامک بانک هنگام خرید با کارت بانکی در بعضی افراد احساس بدی ایجاد میکند و این برای کسی که میخواهد ثروتمند شود اصلا خوب نیست. با خرج کردن و پرداخت هزینه ها نباید حس بد بگیریم. پول یک نوع انرژی است و خرج کردن دریافت انرژی را بیشتر خواهد کرد !
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
18 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
چند روز پیش از کارت همسرم برای خرید استفاده کردم
و وقتی به منزل برگشتم گفت پیامکش اومد، حالم گرفته شد
که این مبلغ از حسابم کسر شد. امروزه به خاطر تکنولوژی بانکداری الکترونیک
با برداشت و واریز به حساب پیامک دریافت می‌شود.
هر موقع که خریدی انجام می‌دهید، یا از عابر بانک پولی می‌گیرید،
بلافاصله پیامک برداشت از حساب را دریافت می‌کنید، وای مبلغی
از حساب من کم شد، گاهاً یک حسی بدی به آدم دست می‌دهد.
من می‌خواهم بگویم که این حس بد را باید استحاله کنید، تبدیلش کنید. اگر زمانی که پول از حساب شما کسر می‌شود، همان جا خدا را شکر کنید، که من پول دارم که توانستم خرج کنم، پول دارم که توانستم این سرمایه گذاری را انجام بدهم و همان لحظه سپاسگزاری کنم و مطمئن باشم که خداوند چند برابر آن را در اختیار من قرار خواهد داد. این حس خوب را داشته باشید که خدایا شکر، که من پول دارم، قرار نیست که من پولم را در کارتم انباشته کنم. هر موقع پیامک برداشت از حساب دریافت کردیم خدا را شکرگزار باشیم، این نکته را در نظر بگیریم که وقتی پول به جریان می‌افتد دوباره به سمت شما جذب می‌شود.
فرض کنید سیلوی گندمی وجود دارد که از زیر آن گندم‌ها خارج می‌شوند و سیلو از بالا خالی می‌شود و فرصت پر شدن دوباره پیدا می‌کند و خداوند هم روزی ما را بیشتر و بیشتر می‌دهد، ما باید از پایین سیلو خرج کنیم و وقتی گندم را از پایین برداشت می‌کنیم، گندم تازه، برکت و نعمت دوباره به سیلو و حساب ما بازمی‌گردد.
پس یادمان باشد هر موقع پیامک برداشت از حساب دریافت کردیم، حس بد را نداشته باشیم، چون این حس بد ارتعاش بد است، حس بد موجودی حساب ما را کم کم‌تر می‌کند، حس بد باعث می‌شود پول سمت ما نیاید. ولی وقتی پول از حساب شما کسر می‌شود حس خوبی داشته باشید، این حس خوب باعث می‌شود، پول سریع‌تر به حساب شما بازگردد. من این مسئله را امتحان کرده‌ام، هنگامی که با خرج پول، حس خوبی را در خودم ایجاد می‌کنم، دقیقاً در مدت زمانی کوتاهی چند برابر آن پول دوباره به حسابم باز می‌گردد. این اتفاق برای من در حال وقوع است پس برای شما هم می‌تواند اتفاق بیفتد. حتماً حس بدی را که پس از دریافت پیامک برداشت از حساب به شما دست می‌دهد، کنار بگذارید و آن را استحاله کنید و به حال خوب تبدیل کنید، تا ببینید که موجودی شما هر روز افزایش می‌یابد و برکت، نعمت و فراوانی به سمت شما جذب می‌شود.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.