چگونه اتفاقات به ظاهر بد زندگی به نفع ما تمام می شوند؟!

0
(0)
گاهی در زندگی اتفاقات ناخوشایندی رخ می دهد که در وهله اول اصلا باب میل ما نیست و بسیار ناراحت می شویم ولی در همین اتفاقات به ظاهر بد، یک خیر بسیار زیادی نهفته است که شاید بعدا پی به حکمتشان ببریم و خیلی هم خوشحال شویم که این اتفاق در گذشته برای ما رخ داده است و امروز هم در زندگی مان از این دست اتفاقات در حال رخ دادن است و اگر به این درک برسیم که خیری در آنهاست خیلی سریعتر به خیر بیشتر دست می یابیم.
 
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، گاهی اوقات در زندگیمان اتفاقات به ظاهر بدی رخ میدهند که احساس بدی را به ما منتقل میکنند ولی دارای یک تعبیر بسیار عالی هستند. امروز میخواهم داستانی از یکی از دوستانم را برای شما تعریف کنم. او میگفت: من 12 میلیون پول پس انداز کرده بودم و یک ماشین صفر در یکی از کمپانی های ایرانی نوشتم، در صورتی که یک ماشین دیگری هم داشتم. یک هفته بعد از خرید ماشین جدیدم، یک نفر خش بزرگی روی در ماشین قبلی ام کشید و ماشینم را از بین برد.
وقتی آن خش را دیدم، با خود گفتم اگر این خش روی ماشین جدیدم کشیده شده بود، چه اتفاقی می افتاد و اینگونه شد که از خرید ماشین نو پشیمان شدم و به کمپانی رفتم و ماشین جدیدم را فروختم و با پول آن سکه طلا خریدم و آنها را در صندوق امانات بانک قرار دادم. بعد از مدتی توانستم سکه های طلا را با مبلغ بالایی بفروشم و یک خش باعث شد تا سرمایه من در عرض مدت کوتاهی چندین برابر شود. زندگی ما نیز اینگونه است در مواقعی که کاری را انجام میدهیم و نمی شود یا مسیری به روی ما بسته میشود و اتفاقی برایمان می افتد که با خود میگوییم چرا اینطوری شد و ناراحت میشویم.
من قصد خرید یک آپارتمان بسیار زیبایی را داشتم ولی این مجتمع یک مدیر داخلی داشت که با مردم و مشتریانی که می آمدند تا در آنجا خانه بخرند، برخورد خاصی داشت، به گونه ای که باعث شد من آن خانه را خریداری نکنم ولی بعد از مدتی، یک آپارتمان بهتری خریدم و فهمیدم گاهی اوقات خداوند به وسیله اتفاقات و عواملی که سر راهمان میگذارد، مسیرمان را تغییر میدهد و ممکن است ما، در آن لحظه بگوییم چرا اینطوری شد، چرا خشی به ماشینم کشیده شد و چرا مدیر داخلی برخورد بدی با من کرد. در صورتی که آنها مامور خداوند هستند که میخواهند راه ما را تغییر دهند تا در یک راه بهتری قرار بگیریم.
یکی از دوستانم در یکی از کارخانه های پلی اکتیو اصفهان کار میکرد که متاسفانه این کارخانه ورشکست شد. او در آنجا مدیر بود و درآمدی برای خود داشت. بعد از یک سال، با خرید دوره پاکسازی کوانتومی ما، اتفاق جالبی برای دوستم افتاد و من به او گفتم اگر همه ما به خداوند اعتماد داشته باشیم حتما رزق و روزیمان را میدهد. بعد یک سال او توانست کسب و کاری را راه اندازی کند که درآمدش بسیار بالاتر از آن کارخانه است.
گاهی اوقات اتفاقاتی در زندگی پیش می آیند که به نظرمان ناخوشایند هستند ولی خوشی بسیاری را در پی خواهند داشت و فقط کافیست صبر و حوصله داشته باشیم. خداوند در بخشی از آیات قرآن کریم میفرماید: وَ اسْتَعِينُوا بِالصَّبْرِ وَ الصَّلَاةِ، به این معنی که از صبر، نماز و دیدار با خداوند کمک بگیرید. همه ما باید نسبت به اتفاق های ناخوشایند زندگیمان مثبت نگر باشیم و بدانیم که خدا بعد از سختی ها، آسانی، رهایی، فراوانی و اتفاقات خوبی را برای ما در نظر گرفته است پس نباید از اتفاقات بد امروزمان ناراحت شویم بلکه باید منتظر اتفاقات عالی باشیم.
اگر مسیری به روی ما بسته شد از آن مسیر بازگردیم و راه دیگری را برویم، شاید خداوند میخواهد به این وسیله ما را در راه بهتری قرار دهد، همانطور که دکتر علیرضا آزمندیان میگوید:
خداوند گر زحکمت ببندد دری                         ز رحمت گشاید در بهتری
اگر اتفاقات امروز به نظر ما بد هستند، روزی خواهیم فهمید که آنها حکمت الهی و خیر محض بوده اند که خداوند آنها را برای ما در نظر گرفته است. بهترینها را برای شما آرزو میکنم و از شما دعوت میکنم که در دوره پاکسازی کوانتومی شرکت کنید زیرا ما، مطالب بسیار تخصصی و آموزشهای حرفه ای بسیاری را به شما ارائه میکنیم تا بتوانید با چالشها و مسائل زندگیتان مانند یک کیمیاگر رفتار کنید و مس وجود زندگیتان را به طلای ناب تبدیل نمایید. دوستتان دارم، منتظر مطالب بسیار عالی از طرف ما باشید. شاد و پرانرژی باشید، خدانگهدار، یا علی مدد.       

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link