منتظر واقعی امام زمان چه کسانی هستند؟

منتظر واقعی امام زمان
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
بیا یار موفق و ثروتمند امام زمان باشیم نه یک مدعی افسرده دل و نا امید که خودش را باور نداره و دائما میگه نمیشه ؛ بیا به عشق ظهور مولا ، خودمون هم ظهور کنیم و از قدرت های درونی اشرف مخلوقات پرده برداریم. ابتدا من و تو باید ظهور کنیم تا ظهور منجی هم در این عالم هر چه زودتر متجلی شود. به نظرت امام زمان یار موفق را بیشتر دوست داره یا یار افسرده دل و ناتوان را ؟ بیا جزو بهترین منتظرین و یارانش باشیم.
 
دوستان عزیز امام زمان یار موفق و منتظر واقعی
می‌خواهد، من و تو اگر عشق امام زمان را در سینه داریم
باید موفق باشیم، بیایید ثروتمند شویم، بیایید سالم باشیم،
امام زمان یار مایوس، ناامید، افسرده دل و غمگین نمی‌خواهد، امام زمان
آدم نمی‌تونی و نمی‌شود که اسیر شیطان است نمی‌خواهد، امام زمان یار
خوب می‌خواهد بیا به خاطر عشق مولایمان موفق بشویم،
بیا به عشق مولایمان حرکتی کنیم و قدمی برداریم و بگوییم
می‌خواهم یار امام زمان باشم که وقتی ظهور می‌کند بگویم
من یار شما هستم و برای شما قدم برمی‌دارم. بیا من و تو ثروتمند
شویم که پول، مال، زندگی و جان خود را راه امام زمان بدهیم.
امام زمان به پول من و شما احتیاج ندارد ولی ما به او احتیاج داریم
که با جان و مال خودمان در راه عشق و ظهور او قدمی برداریم.
خیلی لذت می‌برم وقتی می‌بینم که ایام نیمه شعبان فرا می‌رسد و همه جا جشن می‌گیرند و آدم‌هایی که از دیگران پذیرایی  می‌کنند و میلادش را جشن می‌گیرند و چقدر لذت بخش است و هر بار که می‌بینم خدا را شکر می‌کنم. بیا من و تو هم آن قدر موفق و ثروتمند بشویم که ما هم با تمام وجود ثروتمان را در راه ظهور مولایمان خرج کنیم، از جیب خالی نمی‌شود بخشش کرد. باز هم تکرار می‌کنم امام زمان ما نیازی به مال ما ندارد ولی ما نیاز به او داریم ما نیاز داریم برای ظهورش هزینه کنیم، خرج کنیم و با جان و مال و هر چیزی که در توان داریم برای ظهور او قدمی را برداریم.
دوست عزیز اگر مهندس هستید، اگر بازاری هستید، اگر هر کار و شغلی دارید بیاییم یک انسان موفق یک منتظر واقعی باشیم، تا جلوه‌ای از جمال الهی در ما ظهور بکند، تا امام زمان لذت ببرد و بگوید یاران من اینها هستند، من و تو باید یار خوب امام زمان باشیم، نه یک یار ناموفق، نه یک یاری که باورش نمی‌شود و کار گیرم نمی‌آید و نظیر این‌ها باشد. دوست عزیز بیایید ابتدا ظهور را در خودمان متجلی کنیم. امام زمان در وجود من و شما شعبه دارد. بیایید قدرت‌های درونی‌مان، آن استعدادهای بالقوه‌ای که در ما وجود دارد را بالفعل کنیم. اول امام زمان را در درون خودمان متجلی کنیم تا آمدن آن بزرگوار هم در این سرزمین محقق بشود. این من و تو هستیم که باید شرایط ظهور ایشان را فراهم کنیم من و تو هستیم که باید منتظر واقعی او باشیم.
ای منتظر واقعی عزیز، امام زمان منتظری را دوست دارد که در کسب و کارش موفق باشد، در زندگی موفق باشد، اخلاق عالی داشته باشد و یک نماینده‌ای از انسان موفق بر روی زمین باشد، اگر عاشق امام زمان هستی که می‌دونم هستی، اگر منتظر واقعی آن منجی‌ ای هستی که میاد و همه مشکلات این عالم را رفع می‌کند و همه چیز را عالی می‌کند، بیایید قدمی برای او برداریم، چرا قدمی بر‌نمی‌داریم، چرا حرکتی نمی‌کنیم. مولا من شرمنده‌ام که حرکتی ‌نمی‌کنم به خدا شرمنده تو هستم. کجایی تا شوم من چاکرت، در سرزمین ما هستی ولی ما تو را نمی‌بینیم. در زمانه‌ای هستیم که تو حضور داری ولی به خاطر حجابی که من دارم و نمی‌توانم تو را ببینم.
من دوست دارم که من مال و زندگی و همه چیز را در راه تو فدا کنم، دوست دارم این قدر مالم حلال باشد که در راه تو خرج کنم. عاشق هزینه کردن در راه تو هستیم. هر جمعه‌ای که می‌آید منتظرت هستیم، ما یادمان می‌رود که قرار است فریادرسی بیاید، ما یادمان رفته امیدی داریم ولی باید این امید را قویاً باور کنیم و باید منتظر واقعی مولایمان باشیم.
آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا عصرهای جمعه دل همه می‌گیرد. چون امام زمان به احتمال قوی در روز جمعه ظهور می‌کند و وقتی عصر جمعه می‌شود و یک جمعه دیگر می‌گذرد و می‌بینیم که او هنوز ظهور نکرده است. دل غم یاری دارد که باید آن یار بیاید. من در بیابان فقر و نداری ذهن خودم به سر می‌برم. خدای مهربان به واسطه عشقی که به خودت و مولایمان داریم ما را متجلی کن، به ما را ظهور عطا کن، قدرت های ویژه درون نمان را متجلی کن تا موفق بشویم.
در این ویدیو خواستم به این موضوع اشاره کنم که اگر امام زمانت را دوست داری، اگر منتظر واقعی امام زمان هستی بیا به خاطر مولایمان هم که شده قدمی بردار، حرکتی کن، باور کن می تونی، باور کن من و تو می توانیم کوه‌ها را جابجا کنیم و هر کاری را که بخواهیم انجام بدهیم. به عشق مولایمان حرکتی انجام بدهیم و ظهور را ابتدا از درون خودمان شروع کنیم و جلوه‌ای از جمال او را در درون خودمان متجلی کنیم و قدرت‌های ویژه خودمان را به ظهور برسانیم تا بتوانیم یک انسان موفق، یک انسان شاداب، خوش خلق، مومن و فردی که هر کسی می‌بینید بگوید این نماینده خداست، بگذار هر کسی با ما معاشرت می‌کند لذت ببرد.
مولای من هر جایی که هستی و صدای من را می‌شنوی، غم یاری دارم غم تو را دارم. یا صاحب الزمان ما را به سمت و سوی خودت هدایت کن و مسیری را برای من مشخص کن تا بتونم حرکتی را آغاز کنم و به سمت تو بیایم. تو رو به خدا به خاطر مولایت هم که شده حرکتی انجام بدهیم، موفق شو، شک نکن، تردید نکن و تو می‌تونی باور کن می‌تونی.
 خدایا به همه ما کمک کن تا بتوانیم یک حرکتی انجام بدهیم و به این باور برسیم که قدرت‌های بزرگی در درون خودمان داریم و از این شیطان درونی‌مان که نفس‌مان است و می‌گوید نمی‌تونی و نمی‌شود جدا بشویم. در این لحظه برای فرج مولایم دعا می‌کنم و برای فرج و ظهور خودمان هم دعا می‌کنم از خدا می‌خواهم هر کسی این ویدیو را می بیند قدرت‌های درونی اش متجلی بشود و بتواند خودش را پیدا کند تا خدای خودش را هم پیدا کند و مولایمان هم زودتر بیاید و آن روزی که باید فرا برسد و ای کاش آن روز زنده باشیم، ان شا الله.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه در “منتظر واقعی امام زمان چه کسانی هستند؟

  1. كرمي گفت:

    بسيار عاااااليييييييي و تاثير گذار بود
    سپاس فراوااان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین