شاه کلید قانون جذب از زبان حضرت حافظ

شاه کلید قانون جذب
5/5
فهرست عناوین این مقاله
3.5
(324)

در این ویدئو مشاهده خواهید کرد شاه کلید قانون جذب که به صورت‌های مختلف در کتاب‌های غربی و روانشناسی بیان شده در یک شاه بیت لسان الغیب حافظ به‌طور خلاصه و جامع بیان شده که دوای درد امروز ما می‌باشد و همین طور در کلام نورانی خدا نیز به آن اشاره می‌شود و از این پس با مشاهده این منابع عظیم هرگز نباید به این شاه کلید قانون جذب و موفقیت شک کرد و سعی کنیم از امروز توسط آن برکت و نعمت و فراوانی را به زندگی‌مان جذب کنیم.

همیشه در مبحث قانون جذب گفته می‌شود احساس خوب به جهان هستی ارسال کنید تا جهان هستی هم بهترین‌ها، فراوانی، برکت، نعمت و هر آنچه که می‌خواهید را به شما بدهد؛ چون این جهان بر پایه قانون کوانتوم و ذره استوار است.

این مقاله را نیز بخوانید: قانون جذب چیست؟

شما با به‌کارگیری قانون ارتعاش، با این جهان هستی ارتباط برقرار می‌کنید و احساسات خود را به آن ارسال و خواسته‌های‌تات را دریافت می‌کنید. خیلی‌ها قانون جذب را رد می‌کنند، خیلی از افراد منتقد این قانون هستند و تصور می‌کنند که قانون جذب حقیقت ندارد؛ من شما را به یکی از بزرگان اهل معرفت دین و مذهب خودمان که تمام دنیا او را قبول دارند ارجاع می‌دهم و او کسی نیست جز لسان الغیب حضرت حافظ.

حضرت حافظ در یک بیت دقیقاً به شاه کلید قانون جذب اشاره می کند که تفسیر آن این است:

اگر احساس خوب را به جهان هستی ارسال کنی، جهان هستی به تو پاسخ داده و مشکلاتت را مرتفع می‌کند و برکت، نعمت، فراوانی و ثروت را به شما می‌دهد. شاید بارها این بیت را شنیده باشید ولی از این زاویه و از این منظری که من می‌خواهم بگویم دقت نکرده باشید. بیایید این بیت را با هم مرور کنیم؛ این بیت شاه کلید قانون جذب و دوای درد امروز من و شماست.

قانون جذب از زبان حضرت حافظ

حضرت حافظ علیه السلام می‌فرماید:

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی      کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را

هنگامی که در تنگ دستی قرار دارم، هنگامی که پول ندارم، فقیرم و مشکل دارم “در عیش کوش و مستی”؛ یعنی شاد و سرحال باش یا به عبارت دیگر وقتی نداری بیشتر شادی کن؛ “کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را”. ما گدای این جهان هستی بوده و می‌خواهیم قارون زندگی خودمان بشویم؛ می‌خواهیم ثروتمند این عالم بشویم.

کیمیا چیست؟

کیمیا علم تبدیل مس به طلا است؛ یعنی ما هم می‌خواهیم در زندگی‌مان کیمیاگری بکنیم. کیمیاگری که حضرت حافظ به آن اشاره می‌کند این است که در هنگام تنگ دستی باید در عیش و مستی باشی یعنی تو وقتی در شرایط بدی قرار داری، حس خوب را به جهان هستی ارسال کن؛ در واقع تو با این کار کیمیاگری کرده‌ای.

شاه کلید قانون جذب و کیمیاگری که در یک بیت حضرت حافظ به ما یاد می‌دهد همین است که ما احساس خوب را به جهان هستی ارسال کنیم تا این کیمیاگری ما را هم قارون کند و پادشاه زندگی خودمان بشویم و ثروت، برکت و فراوانی به سمت ما بیاید.

خیلی از مواقع پیش آمده است که در شرایط سختی قرار داشتم و وقتی این بیت حضرت حافظ یادم آمده است، دقیقا دوای درد من بوده و وقتی آن را مرور کردم حالم خوب شده و وقتی هم که حال خوبی به من دست داد، وضعیت مالی من هم بهتر شد؛ مشکلم برطرف شد و خواسته‌ام مرتفع گشت.

سعی کنید بارها و بارها این بیت را تکرار کنید: هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی     کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را

اکنون سراغ آیه‌های 57 و 58 سوره یونس قرآن کریم می‌رویم؛ خیلی زیبا به شاه کلید قانون جذب اشاره می‌کند. در آیه 57 بیان می‌کند من یک موعظه و پندی برای شما آورده‌ام که برای شما مایه شفا، رحمت و هدایت است و در آیه 58 جواب آن را می‌دهد.

در آیه 57 اشاره می‌کند:

يا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جاءَتْکُمْ مَوْعِظَةٌ مِنْ رَبِّکُمْ وَ شِفاءٌ لِما فِي الصُّدُورِ وَ هُديً وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنينَ

معنی این آیه چنین است:

ای مردم به یقین برای شما پند و اندرزی از جانب پروردگارتان آمده و شفایی برای آنچه در سینه‌هاست ، و هدایت و رحمتی برای مؤمنان.

در این آیه اشاره می‌کند ای مردم برای شما موعظه خوبی آورده‌ام که شفایی است برای قلب شما و برای شما مایه هدایت، رحمت و شفا است.

حالا در ادامه در آیه 58 می‌فرماید:

قُلْ بِفَضْلِ اللَّهِ وَ بِرَحْمَتِهِ فَبِذلِکَ فَلْيَفْرَحُوا هُوَ خَيْرٌ مِمَّا يَجْمَعُونَ.

ترجمه این آیه نیز چنین است:

بگو: به فضل و رحمت خداوند ( آری ) به آن فضل و رحمت شاد باشند، که آن بهتر است از آنچه آنان جمع می‌کنند.

در این آیه می‌فرماید بگو به فضل و رحمت خداوند باید شادی کنید که خیر این عمل بهتر از این است که در دنیا جمع کنید. من دنبال دنیا می‌دوم و دنیا هم از دست من فرار می‌کند مثل سایه است که من دنبال سایه‌ام می‌دوم و سایه هم از من دور می‌شود. وقتی ما دنبال دنیا می‌رویم به نوعی از ما دورتر می‌شود ولی وقتی به فضل و رحمت خداوند شادی ‌کنیم، این برتر از این است که جمع می‌کنید چون آن موقع خداوند دنیا را در اختیار ما قرار می‌دهد.

خدای مهربان به وضوح بیان می‌کند تو به فضل و رحمت من شاد باش تا دنیا را در اختیارت قرار دهم.من و تو باید به فضل و رحمت خداوند شادی کنیم؛ این خداوندی است که اگر ما به فضل و رحمت او شادی کردیم دنیا و هر آنچه درون آن است در اختیار ما قرار می‌دهد.

رمز رسیدن به خواسته‌های‌مان و شاه کلید قانون جذب ، رمز کیمیاگری، جذب برکت و نعمت به سمت شما این است که باید به فضل و رحمت خداوند مهربان شادی کنیم.

به قول مولانا:

ای گروه مومنان شادی کنید      همچو سرو و سوسن آزادی کنید

ما اگر مومن هستیم باید شاد باشیم چون ایمان داریم که خدای مهربانی هست که هم فضل و هم رحمتش شامل حال همه می‌شود. اگر به پشتوانه این دو شادی کردیم این بهتر از چیزی است که خودمان می‌خواهیم با ذهنمان جمع کنیم.

اگر از خداوند طلب کردیم خداوند هم در اختیارمان قرار می‌دهد. خداوند می‌گوید تو بنده من باش و برای رضای من قدم بردار و به فضل و رحمت من امید داشته باش و حرکت کن تا من هم دنیا و هر آنچه در اوست را به تو بدهم.

ولی وقتی من دنبال دنیا می‌روم و بنده دنیا می‌شوم و خدا را از زندگی خودم حذف می‌کنم آن موقع من دنبال سایه‌ام می‌دوم و سایه هم مدام از من دور می‌شود؛ ولی وقتی به فضل و رحمت خداوند و به عشق او حرکت کنیم آن موقع است که دنیا مثل سایه پشت سرمان راه می‌افتد و دنیا را به ما می‌دهد؛ این دنیا تقدیم به کسانی است که به فضل و رحمت خداوند شادی می‌کنند.

دوست عزیز در این ویدیو به بررسی شاه کلید قانون جذب از دو منبع عظیم پرداخته شد. حافظ علیه السلام کسی است که قرآن را خوانده است درک کرده و به اوج معرفت آن رسیده است، شکر را گرفته و شکلات و شیرینی تحویل داده است.

400 الی 500 غزل بسیار زیبا که اکثر آنها دوای درد امروز من و توست از قرآن گرفته شده است و ابیات حافظ الماس‌های‌ تراشیده‌ای هستند که از دریای قرآن استخراج کرده است مثل این بیتش که اشاره می‌کند:

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی     کاین کیمیای هستی قارون کند گدا

آنهایی که منتقد قانون جذب هستید، شما بهتر می‌دانید یا حضرت حافظ؟ دوستان عزیز باید به فضل و رحمت خداوند امیدوار باشیم و این را بدانیم که اگر به فضل و رحمت خداوند شادی کردیم کیمیاگر هستی خواهیم شد. گفته می‌شود علم کیمیا، دانشی بوده است که مس را به طلا تبدیل می‌کرده است.

از کیمیا بالاتر خودمان هستیم؛ من و تو گنج روی زمین هستیم. ما اگر خودمان را استخراج کنیم با ارزش‌تر از تمام گنج‌های نهفته در زیر زمین هستیم. ما گنجی هستیم که دو پا داریم و در حال راه رفتن روی زمین هستیم چون ما جانشین خداوند هستیم و اشرف مخلوقات به شمار می‌رویم و خداوند مقام بزرگی به ما داده است.

پس شادی به فضل و رحمت خدا را در نظر داشته باشید تو می‌دانی خدایی داری که همه چیز را می‌رساند و در تمام لحظات در کنار ماست و به یاری من و تو می‌شتابد و این حس خوبی است که دارید به جهان هستی ارسال می‌کنید و باعث می‌شود ثروت، برکت و سلامتی متجلی بشود.

دوای درد خود را این بیت قرار دهید و شما هم آیات 57 و 58 سوره یونس که حال خوبی به من داده است را بخوانید و آن حال خوب را دریافت کنید و در آنها تعقل کنید.

جمع بندی

ما در این ویدیو قانون جذب از زبان حضرت حافظ را در بیتی از غزل شماره پنج این شاعر پرآوازه ایرانی بررسی کردیم و در نهایت در تایید بیان حضرت حافظ، به آیات 57 و 58 سوره یونس از قرآن کریم اشاره کردیم.

دوستان عزیز باور کنید که شما خالق زندگی خودتان هستید از امروز شادی کنید و فضل و رحمت خداوند را در نظر بگیرید و بدانید خدای مهربانی داریم که همه خواسته‌های ما را با ارتعاش مثبت و با حال خوبی که ما داریم متجلی خواهد کرد. بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنم، شاد و پر انرژی باشید.

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 324

125 دیدگاه در “شاه کلید قانون جذب از زبان حضرت حافظ

 1. حدیقه حیدری گفت:

  سلام صبح عالیتون بخیر
  بلطف خدا ۱۳ ،۷ ،۱۴۰۲به گروه پرانرژی شماوصل شدم
  عالی بود خیلی عالی بود

 2. عیسی گفت:

  عالی بود به نظر اگر بتوانید نظر و یا تایید صاحب نظران این گنجینه های بزرگ (قرآن کریم . حافظ و مولانا ) را بگیرید اثربخشی صدچندان خواهد داشت.
  موفق باشید

 3. عباس افرند گفت:

  سلام وقتتون بخیر سپاسگزارم از زحمات جناب آقای افلاکی و همه دوستان دست اندرکار.

 4. ناشناس گفت:

  سلام استاد بزرگوار
  صبحتون بخیر وشادی
  ماه ربیع وآغاز هفته وحدت مبارک
  مطالب تون قابل فهم و درک هست برا همه اقشار جامعه ممنون از بیان زیباتون
  پرتوان وموفق باشید
  یاعلی

 5. مرتضی سلیمانی گفت:

  سلام و عرض ادب آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما و همه مردم ایران عزیز
  بسیار عالی و با انرژی مثبت بیان شده و خوشحالم از اینکه خداوند دوست عزیزی را بنام استاد افلاکی عزیز جلوی من قرار داده است ممنونم بزرگوار التماس دعا

 6. ناشناس گفت:

  عالی بود ممنون 🌺🌺

 7. ناشناس گفت:

  سلام . خدا قوت . من به فضل خداوند ایمان داشتم وایمان هم دارم ولی یک تکانه میخواستم ممنون از آقای محمد افلاکی . آرامش ماندگاربرایتان آرزو میکنم .

 8. ناشناس گفت:

  سلام ودرود بسیار عالی سپاساز شما. خدا خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرتون بده

 9. ناشناس گفت:

  سلام عالی بود خیلی به دلم نشست از استاد گرامی بسیار سپاسگزارم ازخدابهترینها را براتون میخوام

 10. ناشناس گفت:

  خیلی خوب عالی بود

 11. سکینه تقی زاده فانید گفت:

  خدارا شاکرم به وجود استادانی از جنس انسان بودن.

 12. حمید گفت:

  سلام صبحتون بخیر و شادی
  استاد عزیز بسیار عالی دلنشين انشاءالله که همیشه سالم و تندرست باشید.
  با تشکر فراوان از شما.

 13. سید مجید گفت:

  سلام محمداقا دمت گرم خیلی ممنون در پناه حق باشی و. جدم حضرت علی علیه سلام باشی س

 14. فاطمه فائزی گفت:

  استاد عزيز و بزرگوار خیلی خیلی عالی بود، یعنی تمامی مطالب وآموزشهاتون با بیان زیبا که از دل برخواسته، درود خداوند به شما وتیم خوبتون
  جناب آقای افلاکی بزرگوار ایکاش درمورد ارتعاشات منفی که طی سالیان طولانی به جهان هستی و نا شکری وناسپاسی از پروردگارمون که ارسال کردیم حالا چگونه میشه آنها را پاک کرد؟ وبه فرموده حضرتعالی این ارتعاشات برای همیشه در جهان هستی باقی میمانه، چگونه از این بلاهایی که ارسال کردیم پاک بشیم، چون شما دلتون به همنوعان خودتون میسوزه. لطفا لطفا کمکمون کنید. ممنون و سپاس گزارم

  1. محمد صادق موبد گفت:

   سلام
   حتما دوره معجزه تبسم و بعد دوره مقدماتی رو تهیه کنید و از معجزه پاکسازی استفاده کنید.

 15. ناشناس گفت:

  عالیست همون شکر گذاری و دفع افکار ذهن

 16. بی پروا گفت:

  سلام خیلیییییییی به دلم نشست ممنون سپاسگزارم

 17. ناشناس گفت:

  عاااالی

 18. پریسا گفت:

  ممنون از شما من معجزه تبسم رو گوش کردم ولی با این بیان شما خیلیییی حالم خوب شد عالی بود عالی استاد خدا خیرت بده

  1. ناشناس گفت:

   سلام عالی بودممنون از توضیحات وانرژی مثبتی که به ما دادید

 19. ستاره گفت:

  سلام تازه وارد شدم امیدوارم م به گفته هات

  1. علی گفت:

   سلام من هم مطالع کردم عالی بود متشکرم از استادافلاکی عزیز

 20. سید حسین احمدی گفت:

  بسیار عالی احسنت توفیق بسیار خوبی بود که با شما و کانالتون اشنا شدم 🙏♥🌹☘️☘️☘️☘️

  1. حمید گفت:

   سلام صبح شما زیبا و شادان و آرام
   مطالب بسیار زیبا و دلپذیر
   باتشکر فراوان از شما

 21. حسن زارع کمالی گفت:

  ممنون از بزرگواری آقای افلاکی عزیز انشاالله خیرببینی تو زندگیت

 22. الهام رشیدی گفت:

  تشکر از استاد افلاکی عزیز و گرامی
  صحبت های شما زندگی منو 180درجه تغییر داده و سلامتی و شادی و ثروت به زندگی من به فضل و رحمت الهی جاری شده
  تشکر ویژه از شما 🙏🙏🙏
  خدا خیرتون بده 🌹🥰

  1. رسول رفیعیان اصفهانی گفت:

   خیلی عالی بود انشاالله که خدا درهای رحمتش را بر روی ما باز کند

 23. هما گفت:

  سلام به استاد عزیز افلاکی من معجزه تبسم را انجام دادم بسیار عالی ومؤثر بود مشکلاتم حل شد و برا دوستان هم ارسال کردم خداوند شمارا خیر و برکت دهد که با سخنان زیبا و دلنشین غم وغصه را از دل مردم پاک می کنید وارامش رو به آنها هدیه میکنید خدا راسپاسگزارم که با شما آشنا شدم

 24. منیره زلفی گفت:

  عالی بود از عمق وجودم باور کردم و کیف کردم بغض شادی کردم و تبسم بر لبم نشست.

 25. شهلا گفت:

  سلام خیلی خوبه بخصوص که از آیات قران استفاده می کنید خیلی دل نشین می شن ممنونم از شما

 26. mana گفت:

  خدایا شکرت

 27. قاسم حوریان گفت:

  خداخیرت دهدعالی بوداستادعزیزاقای افلاکی

  1. احمد اسکندری گفت:

   خیلی عالی بود استاد عزیز .بلی واقعا هر انسانی یک گنج است و باید خود را استخراج کند .ورمز استخراج هم شادی وکوشش است

 28. مجید گفت:

  استاد عزیز متشکرم .از این همه انرژی مثبتی از وجود نازنینتون به مردم کشور عزیزمان ایران ارسال میکنید.انشالله که همیشه سلامت باشید

 29. تینا گفت:

  بسیار عالی بود من شنیدم چند نفر با خنده بیماری لاعلاجشون درمان کردن و این آگاهی برام رسید که شاد بودن در هر موردی حقیقت داره ممنونم از شما

 30. تینا گفت:

  بسیار عالی بود یعنی دقیقا بر خلاف رفتار ما آدمها شما فرمودین . من شنیدم چند نفر با خنده بیماری لاعلاجشون درمان کردن و این آگاهی برام رسید که شاد بودن در هر موردی حقیقت داره ممنونم از شما

 31. داودمحمودی گفت:

  خیلی،خیلی عالی

  1. افسانه عاصم گفت:

   با سلام و برکات
   بسیار بسیار عالی و حقیقت محض بود
   استاد از وجود متعالیتان کمال تشکر و قدردانی دارم که وقت بسیار صرف میفرمایید تا نکته های حساس زندگی کردن در شادی بینهایت را به ما آموزش دهید . در پناه ایزد منان شاد و سلامت باشید و خداوند شما را از الهامات الهی بیش از پیش متنعم نماید .

 32. عباس حیدری گفت:

  ما بنده ها همه ابزارها و اسبابها را داریم فقط استاد و راهنما نداریم که بایستی در محضر استاد از طریق داده های خداوندی به آرامش، سلامتی و ثروت برسیم که آقای افلاکی همان استاد عزیز و راهنمای خوب ما هستن ان شاءالله روز ب روز سالم رو ب کمال و عاقبت بخیر گردد وما هم درمسیر که خداوندرحمان از بنده هاش بخواهد قراربگیریم توفیق وسلامتی برای همه آرزومندم. دعام کنید .

 33. زهرا گفت:

  ممنون از مطالب نابتون،عالی بود

 34. لیلا گفت:

  عالی بود بینهایت ازتون سپاس گذارم

 35. فاطمه گفت:

  خیلی عالی بود

 36. فاطمه گفت:

  سلام انچه تا حالا شنیدم همه باارزش وپر محتواست از خداوند سپاسگزارم که من رو با شما وبیانات گرانبها که من رو بیشتر به خودم میشناسونه اشنا کرد سپاسگزارم

 37. ناشناس گفت:

  خداخیرت بده واقعا من چند وقتی درگیر بودم برای زندگیم آروم شدم باحرف هاتون خیلی عالی بود

 38. مریم گفت:

  سلام مطالب خیلی بدلم نشست

 39. سارا گفت:

  خیلی عالی اقای افلاکی عزیزخداپشت وپناهتون باشه

 40. معصومه گلستانی گفت:

  عالی عالی بود استاد حرفهای شما خیلی به دلم نشست به امید موفقیت روزافزون برای شما و سایر کاربران

  1. فاطمه گفت:

   بسیار عالی بود

   1. علیرضا گفت:

    استاد من برای اولین بار بطور خیلی معجزه آسا آمدم بسمت این کانالها شما ودر نداشتی خیلی غم وافسوس می‌خوردم اما از الان از این پیام دیگه نمی‌خوام اون جور تفکر داشتم وفکر میکردم باشم خداروشکر کسانی مثل شماها هستن راهنمایی میکنند خدایا شکرت از اینکه این نعمت رو بمن دادی که یک باره دیگه به درکاهت پناه بیارم وار داشتن چنین پروردگاری شاد باشم امین علیرضا هستم بابلسر

 41. خدایا ازت سپاس گزارم

 42. نعمت اِله گفت:

  سلام آقای افلاکی خدا خیرت بده یه جوری بیدارمون کردی که حدوحساب نداره

 43. ناشناس گفت:

  خیلی عالی بود‌ زنده باشید.

 44. حسن کاظمی گفت:

  سلام افلاکی عزیز و تشکر از محبتت

 45. محمد گفت:

  تمام موهای بدنم مور مور شد با این آگاهی،تمام وجودم مثل چراغی که خاموش بود روشن شدبا این اگاهی..بینهایت سپاسگزارم🙏❤️

  1. اعظم حسینی گفت:

   سلام عالی بود ولی به کار ‌گیری شون تمرین زیاد میخوادامیدوارم بتونم انجام بدم

 46. جمشيد گفت:

  عالییییی مخصوصا از طرف قران

 47. شهاب گفت:

  خوش باش که هر که راز داند داند که خوشی خوشی کشاند
  شیرین چو شکر تو باش شاکر شاکر هر دم شکر ستاند
  شکر از شکرست آستین پر تا بر سر شاکران فشاند
  تلخش چو بنوشی و بخندی در ذات تو تلخیی نماند
  مولانا

  1. ابراهیم ابن علی گفت:

   سلام و درود و صلوات بر استاد گرامی و شما عزیزان
   قانونهای زیادی در دنیا وجود دارد که ما از آنها تا نا آگاه هستیم و بسیار در خوشبختی و سعادت ما تاثیر دارند . این مطالب از همان قوانین هستند .
   شاد و سلامت و سعادتمند باشید .

  2. حسینی گفت:

   مطالبی که گفتید عالی بود
   ونوع بیانتون بسیار گیرا وقابل درک
   از شما سپاسگزارم

  3. جعفر گفت:

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙🍬🍬🍬🍬🍬🎂🎂🎂🎂🎂🎂👍👍👍👍👍👍💌💌💌💌💌💌💌💌🍊

   1. ناشناس گفت:

    عالی

  4. زینب حاتمی گفت:

   عالی

 48. Fatemeh7650 گفت:

  بسیارعالی خداراشاکرم که ازمطالب شما استفاده میکنم

  1. Mehrnoosh Khaleghi گفت:

   سلام ممنون

  2. مرجان اکبری گفت:

   سلام جناب افلاکی
   کاش برنامه ای دررسانه ملی به شما میدادن تاتمام مردم سرزمینم خوشبخت وخوشحال بشن

 49. فاطمه گفت:

  عالی بود

  1. ناشناس گفت:

   سلام عالی بود احسنت لذت بردم

   1. طیبه الهدادی گفت:

    عالی بود

    1. بهادری گفت:

     مثل همیشه عالیییی خداخیرتون بدهد انشاالله که بتونیم انجام بدیم

   2. محمود گفت:

    خیلی خیلی عالی بود آقای افلاکی

   3. حسن مسلط گفت:

    خدا براتون بهترین نعمتهایش را ارزانی بفرماید که برای خوب شدن حال خلق الله زحمت میکشید وخیر خواه هستید،یاعلی.

  2. فرشته گفت:

   من چهارجمله که فرموده بودید فایل رایگانتون راباش درمورد امام زمانمان دوصفحه زیبانوشتم وصدبرگ کپی کردم میخام تانیمه شعبان پخش کنم ان شاءالله بزرگوار

   1. ناشناس گفت:

    سلام خیلی جالب بود ولذت بودم.
    منمنون ومتشکرم…

    1. محمد گفت:

     افلاکی جان

     عاااالی بود

   2. یاور پورقیومی گفت:

    بسیار عالی بود خداخیرت دهد بزرگوار

   3. فرحناز عزیزی سی سخت گفت:

    آقای افلاکی برادر عزیزم. کارشناس ارشد ادبیاتم و باز نشسته. مدیونتم چون مرده بودم از سال ۹۶ ک فایل های چهار فصل را خریدم هم دوره های مقدماتی ات و هم دوره ی بالاترش را خداوند شاهد . ناظر منه ک زنده ام کردید نه تنها خودم را بللللللکه پسر و دخترم را چووون زندگیم در آستانه ی فروپاشی بود بخاطر انتخاب مرد زندگیم ولی باعث شدید ک خودمو و خدای درونمو بشناسم و همراه دو بال زندگیم بمانم تا باز هم به ساختنم ادامه دهم نه اینکه بسازم تا بمانم و هر روز و هر ثانیه با خدای درون صحبت می کنم و از وابستگی رها شدم و دلبسته ی دست خدا بودنم بر روی زمینش شده ام

  3. لیلا گفت:

   واقعا عالی بود.امیدوارم بهترینها نسیبتون بشه

   1. ناشناس گفت:

    بسیار عالی…خدا رو شکر به خاطر خلقت انسانهایی که همچون شما رو خلق کرده…

 50. محمدرضا گفت:

  عالی بود دمت گرم محمد افلاکی عزیز

  1. ناشناس گفت:

   عالی بود لذت بردم خدا خیر دنیا و آخرت را نصیب شما کند

   1. ناشناس گفت:

    عالی بود

    1. شهین امجدی گفت:

     واقعافرمایشاتون درسته،بایدباشکرگزاری مدام فکرمون روی خواسته هاوداشته هامون باشه

    2. علی افشون گفت:

     خسته نباشی برادر.انشاا..خدا خیر دنیا و آخرت رو به همه ما عطا کنه.

    3. باب الله جانبازی گفت:

     بسیارزیبابودخداخیربده خداخیربده🙏🙏🙏

   2. محمدحسین گفت:

    ممنون خیلی عالی بود دمتون گرم خداخیرتون بده

  2. مریم حفیظی گفت:

   سلام بسیار عالی آقای افلاکی

   1. طلایی گفت:

    سلام و‌سپاس فراوان جناب افلاکی عزیز
    واقعا لبخند ما در مواقع گرفتاری و مشکلات و شکر گزاری از صمیم جان بی نهایت سریع کارگشا هست و بارها برام رخ داده و شاهدش بودم خدا را بی نهایت شکر که آدم های خوبی چون شما این موارد را علنا متذکر میشید و یادآوری میشه برای بنده و‌امثال بنده
    خداوند باعظمت خیر کثیر بهتون عطا فرماید.

    1. بهادری گفت:

     مثل همیشه عالیییی خداخیرتون بدهد انشاالله که بتونیم انجام بدیم

  3. علیمحمد دهقان منشادی گفت:

   بسیار عالی بود انشاءالله که بتوانم انجام دهم

   1. محمود شریفی گفت:

    سلام خیلی خیلی عالی بود.ممنون

    1. اقبال طاهری گفت:

     سلام آقای افلاکی عالی بود

    2. پریچهر پرویزی گفت:

     واقعا کل فرمایشات واموزشهاتون عالی, کاملجامع حدابسنده خدا خیرتون بده

  4. محمود شریفیان گفت:

   سلام آفای افلاکی واقعان دمت گرم من از جملاتی که به کار بردی وشبانه روز زحمتش را گشیدید واقعا ازصمیم قلب سپاسگزارم.

  5. سلام استاد عزیز
   من سال ۹۵ به طور اتفاقی با این کانال آشنا شدم.
   همیشه حس خوب به خدا و کاینات داشتن بسیار زیباست.
   من از زمان نوجوانی بدون اطلاع از قانون جذب با رویا پرتازی به چیزهایی دست می یافتم که برای خودم هم عجیب بود.
   با شنیدن فرمایشات استاد فهمیدم که به طور ناخودآگاه من از قانون جذب ، تجسم خلاق ، وجادوی سفید بی بهره نبودم.وهمه ی اینارو مدیون کارتون سندباد می دونم چون همیشه دلم می خواست چراغ جادو رو داشته باشم ، تجسم قوی داشتم ولی از خدا زیاد نخواستم ، بعد آشنا شدن با استاد فهمیدم که خداوند بسیار غنی وبخشنده است و باید طلب فراوانی و وفور نعمت و سلامتی کنم.
   خدا رو شاکرم چون در سال ۹۵ با توسل به اعمه وبا رفتن دوسال پی درپی به زیارت امام رضا وپابوس امام حسین (ع) بدون دارو بیماری جسمی و روحی ام به طور کامل بهبود پیدا کرد.
   همه ی اینارو مدیون استاد هستم ،چون با اعتقاد قوی که داشتن به من حقیر یاد آوری کردن که فقط و فقط باید به خود خودش توسل کرد و از خودش خواست که بخشنده و مهربان است ❤️
   من در سن ۵۱ سالگی با پوست واستخونم درک کردم که اگر خدا بخواهد بدهددر بدترین شرایط هم می دهد ، از جایی می دهد که فکرشم هم نمی تونی بکنی ، فقط باید بخواهی ، زیاد هم بخواهی چون خداوند بسیار غنی وبخشنده است.
   به امید روزی که همه در صحت وسلامتی و تندرستی وبی نیازی از مال دنیا در رفا کامل باشند ❤️
   ان شالله 🤲

  6. زهرا گفت:

   عالی بود خداوند نگهدارتان باشد

  7. حدیث گفت:

   عالی بود واقعا حقیقت هستش ممنونم از اقای افلاکی که باعث میشه همیشه شاد و شاکر باشیم الویت های زندگی وصل شدن به معبود هستش که با یاد آوردی و تمرین های اقای افلاکی واقعا دیدگاهمون به زندگی بهتر شده انشالله خداوند پشت پناهتون باشه

  8. ناشناس گفت:

   می خوام شاد باشم ولی بدهی وقسط وام وگرونی نمی زارهههههههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link