خاطرات خوش بسته انرژی لازم برای موفقیت امروز ما هستند

خاطرات خوش

با مرور خاطرات خوش خود و زمانهایی که در زندگی مان خوب درخشیده ایم ؛ می توانیم احساس خوبی نسبت به خود پیدا کنیم و به این شیوه یک باره یک بسته انرژی زیادی برای موفقیت امروز ما از خاطرات قدیمی استخراج می شود و از این پس هنگام خوابیدن سعی می کنیم چند خاطره عالی از خودمان را مجددا در ذهن خود مرور کنیم و با بررسی و تایید مجدد خود و اعتماد به نفس بیشتر با این انرژی تازه به سمت موفقیت های بیشتر حرکت کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

19 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

همه ما خاطرات خوش را در طول زندگی تجربه کرده ایم. قصد دارم از این مسئله به عنوان بسته های انرژی استفاده کنم. مواقعی که می خواهیم به خواب برویم و مغز ما در آرامش بیشتری قرار می گیرد، اگر در این لحظات خاطرات خوش گذشته را مرور کنیم حس خوبی در ما ایجاد می شود. آن لحظه ، لحظه ای انرژیکی است و باعث می شود با آن خاطرات خوش به خواب برویم. به قول باباطاهر در راز و نیازش با خدا چه زیبا اشاره می کند:

چو شو گیرم خیالش را در آغوش   سحر از بسترم بوی گل آیو

وقتی خاطرات خوش و دلنشین را قبل از خواب مرور می کنیم فردای ما پر از گل و انرژی مثبت خواهد بود. پس بیاییم موقع خواب خاطرات خوش را در ذهنمان مرور کنیم. خاطراتی که حس خوبی را در شما ایجاد می کنند و می گویید یادش به خیر . خیر و خوشی خاطراتی که در گذشته اتفاق افتاده است را در اکنون هم می توانید تجربه کنید. خیر و خوشی آن خاطره تمام شدنی نیست.

در جهان هستی هیچ چیزی به پایان نمی رسد. قانون بقای انرژی بیان می کند انرژی از بین نمی رود و فقط از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود. خاطرات خوش گذشته را به آغوش می گیریم و با آن خاطره می خوابیم و فردا در سطح بالایی از انرژی قرار می گیریم. این تکنیک را امتحان کنید تا روزهای عالی و اتفاقات خوبی را تجربه کنید.

پس بیاییم قبل از خواب یک خاطره لذت بخش را در ذهن خود مرور کنیم. همان موقع سطح ارتعاشات ما افزایش پیدا می کند و با یک آرامش زیبا به خواب می رویم و عمق خواب و حتی کیفیت آن هم بهتر می شود و فردا سطح ارتعاشات ما به جهان هستی عالی می شود و جهان هستی هم بهترین ها را برای ما متجلی خواهد کرد.

خاطرات خوش

دانلود متن به صورت PDF

مشاهد ویدئوهای بیشتر

اشتراک گذاری
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.