ترک خودارضایی

در این ویدئوی خنده دار ، محمد افلاکی و جواد زارع پیام بسیار مهمی را در رابطه با تعالی نیروی مقدس جنسی به شما عزیزان ارائه می کنند و درباره ترک خودارضایی و روشهای جایگزین و ساده اش را با کلامی هیجان انگیز و تاثیر گذار بیان می کنند و خواهید دید که چگونه استحاله نیروی جنسی ، این دو نفر را سرشار از انرژی پاکی نموده و قطعا این رویداد متعالی برای شما هم به لطف خدا و تصمیم قاطعانه امروزتان اتفاق می افتد.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

63مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

در این ویدیو در مورد ترک خودارضایی با هم صحبت خواهیم کرد. خودارضایی ممنوع ، ما می توانیم با ترک خودارضایی سطح ارتعاشات خود به جهان هستی را افزایش دهیم و مسیر موفقیت و ثروت را با سرعت بیشتری طی کنیم. ما می توانیم نیروی جنسی خود را استحاله کنیم و از این انرژی الهی برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم. چشم چرانی ممنوع ، بیاییم به جای چشم چرانی خدا را ببنیم.

این ویدیو به صورت طنز تهیه شده است که اعلام کنیم می توانیم
به جای خود ارضایی و بی بندباری از مسیر درست و صحیح شاد باشیم
و به آرامش درونی برسیم. گاهی اوقات چارچوب هایی که برای ذهنمان تعریف کرده ایم،
عملکرد ما را کاهش می دهند. بیاییم به جای خود ارضایی، ورزش کنیم
یا با یکی از عزیزان خود به بازی و تفریح مشغول شویم
تا ببنیم چقدر سطح انرژی مان افزایش می یابد که دیگری نیازی نداریم
از یک منبع غلط و از یک دریچه سیاه انرژی دریافت کنیم.
با استحاله نیروی جنسی می توانیم به تمام خواسته های خود برسیم.
با ورزش کردن، با جنب و جوش کردن، با بازی کردن و شیطونی کردن،
با خندیدن و شادی کردن از این انرژی الهی برای رسیدن به اهداف دیگر استفاده کنید.
اصلاً نیازی نیست فیلم های پرنوگرافی ببنید که چی؟
یکی از جملاتی که می تواند به ترک خودارضایی شما کمک کند این است که بعدش که چی؟
بعد از خودارضایی حال بدی در وجود انسان ایجاد می شود،
حال بد یعنی ارتعاش بد، یعنی دوباره باید عمل خودارضایی را تکرار کنیم.
بیاییم کمی به مسئله ترک خودارضایی فکر کنیم.
من هم در دوران نوجوانی به نوعی به این درد دچار بودم،
ولی دوست دارم نوجوانانی که وارد سن بلوغ می شوند به این درک برسند
که ترک خود ارضایی آن ها را از آسیب های جدید مصون می دارد
و با هنر استحاله نیروی جنسی می توانند از این انرژی الهی در مسیر صحیح
برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنند.
آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که در اکثر فیلم های پورن بازیگر مرد
بعد از رابطه جنسی، خودارضایی می کند یعنی اصلاً از رابطه جنسی لذتی نبرده است.
در واقع خود ارضایی باعث شده است که این گونه افراد دنبال
یک تصویر ذهنی گمشده می گردند تا خودشان را ارضا کنند
و در این نوع رابطه ها خبری از لذت و رسیدن به آرامش حقیقی وجود ندارد.
مطمئناً محصول این شهوت رانی ها و خود ارضایی ها باعث ایجاد تصویرهای ذهنی را ایجاد می کند که باعث می شود در آینده از رابطه های جنسی صحیح خود لذت نبریم. لذتی که انسان از آغوش همسر و از راه صحیح و ازدواج بدست می آورد، اصلاً قابل مقایسه با خود ارضایی و بی بندباری ها نخواهد بود.
افرادی بوده اند که بعد از چندین سال بی بندباری نتوانسته اند به آرامش برسند و الان به این نتیجه رسیده اند که باید جای دیگری به دنبال آرامش حقیقی باشند و الان چندین سال است که تصمیم به ترک خودارضایی گرفته اند و روابط نامشروع را کنار گذاشته اند. چه اتفاقی برای این افراد افتاده است که بعد از داشتن رابطه جنسی نامشروع فراوان به این نتیجه رسیده اند که باید خود ارضایی را ترک کنند.
قصد ما نصیحت کردن نیست، ما می خواهیم بگوییم که نیروی جنسی یک نیروی مقدس است که ما انسان ها به عنوان اشرف مخلوقات و جانشین خداوند می توانیم به کمک این انرژی به تمام اهداف مادی و معنوی خود برسیم. ما می توانیم با استحاله نیروی جنسی خود به یک لذت معنوی بالاتر دست پیدا کنیم و این لذت عالی هم فقط در امر مقدس ازدواج نهفته است و هیچ گونه رابطه نامشروع و خود ارضایی نمی تواند ما را به آرامش حقیقی برساند.
اگر هم شرایط ازدواج فراهم نیست می توانیم مسیر پرهیزگاری را در پیش بگیریم. مطمئن باشید ترک خودارضایی باعث استحاله و تبدیل انرژی در وجود شما خواهد شد. دختر و پسر عزیزی که این مقاله را می خوانید حیف وجود نازنین ماست که گاهی اوقات می خواهیم از راه ناصحیح به آرامش برسیم و در مسیر نادرست قدم برداریم.
بیاییم با ترک خودارضایی این انرژی الهی را مقدس بداریم و قدر آن را بدانیم و مطمئن باشیم با ترک خود ارضایی خداوند لذتی بالاتر از آن را به ما هدیه خواهد داد. یقیناً برای رسیدن به آرامش الهی باید یکی از دو مسیر ازدواج یا پرهیزگاری را انتخاب کرد. لذتی که در پرهیزگاری، ترک خود ارضایی ، کنترل شهوت ، ترک چشم چرانی وجود دارد با هیچ لذت دیگری قابل مقایسه کردن نیست.
ما از پس آن خطاها و لغزش ها برگشته ایم، ما این مسیر را تا انتها رفته ایم و لذت حقیقی و آرامش درونی که انتظار آن را داشتیم دست پیدا نکردیم. ما با تمام وجود درک کرده ایم که راه عشق فقط یک مسیر دارد و آن همراه بودن با وجود نازنین خداوند است. در آغوش پروردگار بودن یکی از بزرگ ترین لذت های دنیا محسوب می شود که هر کسی طعم این لذت را می چشد حاظر نیست با هیچ لذتی و تفریحی آن را عوض کند.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر