تخیل چگونه به ما کمک می کند تا سریعتر از دیگران ثروتمند شویم؟

تخیل چگونه به ما کمک می کند تا سریعتر از دیگران ثروتمند شویم؟
5/5
فهرست عناوین این مقاله
4.5
(2)
با سوار شدن بر قالیچه تخیل می توانیم ارتعاشات عالی را به جهان هستی ارسال نماییم و بدین گونه برکت و نعمت را در زندگی جاری نماییم. مسافرت روحیه ما را عوض می کند و برای حال خوب و ارتعاشات درونی ما مفید است ، اما اگر امروز توان مسافرت را به هر دلیلی نداریم می توانیم سوار بر ارابه قوه تخیلات خود شویم و به سرزمین های بسیار زیبا سفر کنیم و در نتیجه ارتعاشات مثبت ثروت ساز را به زندگی واقعی خود ارسال نماییم.
 
سوار بر قالیچه پرنده بودم، من سوار بال خیال خودم پرواز می‌کردم. خودم را روی همین قالیچه پرنده تصور کردم و دیدم که در آسمان‌ها حرکت می‌کنم. می‌خواهم بگویم تخیلات همه چیز است. البته تخیل و توهم با هم فرق می‌کنند. در توهم چیزهای واهی را بزرگ می‌کنیم و خیال بافی می‌کنیم و برای خودمان ناراحتی ایجاد می‌کنیم. ولی تخیل استفاده از قدرت ذهن است که می‌توانیم با آن سرزمین های دور برویم و به اعماق دریاها سفر کنیم.
تخیلات آنقدر قدرتمنداند که خیلی از مولتی میلیاردهای دنیا
از این قدرت استفاده‌ها کرده‌اند. به طور مثال کتاب بیندیشید و ثروتمند
شوید اثر ناپلئون هیل. یکی از بهترین کتاب‌هایی است که راجع به
قدرت تخیل صحبت کرده است. خیلی از تکنیک‌هایی که در این کتاب
بررسی می‌شود به کمک این قوه انجام می‌شوند. تخیل همه چیز است.
ما با تخیلمان می‌توانیم خیلی از اتفاقات را برای خودمان رقم بزنیم.
می‌توانیم سوار بر قالیچه پرنده‌ای بشویم. ما می‌توانیم در تصور خود
به اعماق اقیانوس‌ها سفر کنیم. به تمام قاره‌ها سفر کنیم و
به اعماق وجود خودمان برویم. ما می‌توانیم به هر سرزمین دست
نیافتی که هنوز هیچ بشری قدم نگذاشته است سفر کنیم. در این ویدیو می‌خواهم
به این نکته اشاره کنم که قدرت تخیل خود را دست کم نگیرید.
این قدرت با خیال بافی منفی و توهم فرق می‌کند.
تخیلات ابزاری است که ما می‌توانیم از آن در جهت خلق خواسته‌هایمان استفاده کنیم.
شاید 70 سال پیش اگر کسی می‌گفت که وسیله‌ای اختراع می‌شود که
قادر هستیم ارتباط بی‌سیم با هر نقطه‌ای از جهان
برقرار کنیم، کسی باور نمی‌کرد. ولی اختراع تلفن همراه نمونه ای
از قوه تخیل فرد بود که به خلاقیتی تبدیل شد که الان وسیله‌ای به نام تلفن همراه وجود دارد.
ما در تصور خود می‌توانیم لذت‌هایی را ببریم که شاید در دنیای واقعی امکان آن وجود نداشته باشد. در تصور خود می‌توانیم کارهای عظیمی انجام بدهیم. خود من مراقبه‌هایی که انجام می‌دهم با این قدرت است. ما در دوره‌های پاکسازی پیشرفته و فوق‌ پیشرفته استفاده‌های زیادی از این قدرت می‌کنیم. تخیلات ما یکی از قدرت‌هایی است که خداوند به ما داده است. این موهبت یکی از قدرت‌های عالی اشرف مخلوقات است.
ما با تخیل خود می‌توانیم خیلی از اتفاقات را خلق کنیم. پس همین الان توصیه می‌کنیم از این قدرت استفاده کنید و به هر جایی که دوست دارید سفر کنید. هنگام استفاده از این قدرت اتفاقات عجیب و باور نکردنی می‌افتد. امرسون بی جهت نمی‌گوید تخیل همه چیز است. اگر ما به درک درستی از این قدرت برسیم، می‌توانیم از آن بدرستی استفاده کنیم. گاهی اوقات در هر مکان و موقیعتی که قرار دارید و نیاز به یک مسافرت دارید و امکانات آن مسافرت مهیا نیست، می‌توانید از قدرت تخیل خود استفاده کنید و به جاهای بسیار ناب و دست نیافتنی سفر کنید.
ما می‌توانیم با این قدرت به هرجایی که می‌خواهیم سفر کنیم و روحیه‌ای عوض کنیم. سوار بر تخیل خودتان بشوید و به هر جایی که دوست دارید سفر کنید. قدرت تخیل خود را دست کم نگیرید. این قدرت با خیال پردازی منفی و توهم واهی که دام اولیا است کاملاً فرق می‌کند. قدرت تخیل از جمله سفرهای درونی ماست که با آن می‌توانیم رویداد‌های بزرگ برای لذت بردن و رسیدن به آرامش تجربه کنیم. وقتی ما با این قدرت  سفرهای درونی را شروع می‌کنیم و سوار بر قالیچه حرکت کنیم حالمان خوب می‌شود.
من به دنبال این هستم که مرکز ارتعاش مثبت خود را قوی کنیم. ما وقتی از قدرت تخیل استفاده می‌کنیم و به جاهای عالی سفر می‌کنیم و ایده‌ها و رویاهای خود را دست یافتی می‌بینیم در آن لحظه ارتعاش عالی را به جهان هستی ارسال می‌کنیم.
باید بدانیم، لحظاتی را که در تخیل خود سیر می‌کنیم، ارتعاشات بسیار عالی را به کائنات ارسال می‌کنیم. جهان هستی هم در روزهای آتی و در زمانی بسیار عالی در پاسخ به تخیل شما لذت، فراوانی، شادی و ثروت را در زندگی ما جاری خواهد کرد. از قدرت تخیل خود غافل نشویم چون تخیل همه چیز است.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

1 دیدگاه در “تخیل چگونه به ما کمک می کند تا سریعتر از دیگران ثروتمند شویم؟

  1. فهیمه پرورده گفت:

    بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین