خنده و گریه راهی برای رسیدن به موفقیت هستند

خنده و گریه راهی برای رسیدن به موفقیت هستند.
5/5
فهرست عناوین این مقاله
1
(1)
گریه و خنده هر دو از هیجانات انسان هستند که به شدت دارای ارتعاش خاصی میباشند و هم خنده و هم گریه میتوانند برای موفقیت ما موج خاصی را به جهان هستی ارسال کنند و نتایج عالی را برای ما به ارمغان بیاورند. از این پس ، ما هم از خنده استقبال میکنیم و هم از گریه و در این ویدئو خواهید دید که چگونه از هر دوی این پدیده های خاص می توانیم استفاده ای عالی در راستای دستیابی به اهداف و رویاهای بزرگمان داشته باشیم.
 
در این ویدیو درباره خنده و گریه صحبت خواهم کرد، خیلی از کاربران در کلاس‌ها و حتی در ویدیو‌ها دیده‌اند که من گریه می‌کنم، و تعدادی از دوستان از این کارم ایراد می‌گیرند و می‌گویند که گریه، غم و اندوه است، اگر در مورد قانون جذب و ارتعاش مثبت صحبت می‌کنی پس علت گریه کردن چیست؟ من می‌خواهم بگویم که هیجان عالی که از هم طریق گریه و هم از طریق خنده ایجاد می‌شود هر دو دارای ارتعاش عالی هستند. هر موقع من با خدای خودم احساس نزدیکی می‌کنم، اشک شوق بر چشمانم جاری می‌شود، وقتی در تنهایی وجودش را درک می‌کنم و با خدای خودم یکی می‌شوم، مثل کسی که بعد از مدت طولانی به وصال معشوق خود رسیده است یک لحظه درکش می‌کنم، چطور در آن لحظه گریه نکنم، من آن موقع بهترین ارتعاش را به جهان هستی ارسال می‌کنم.
این گریه، گریه شوق من است، این گریه وصال من است، با هر قطره این اشک عرش به لرزه می‌افتد، خدای مهربان من به شوق رسیدن به تو گریه می‌کنم، خیلی‌ها می‌گویند اشتباه است ولی من می‌گویم که عالی است.وقتی من متولد شدم اولین کاری که کردم گریه کردن بود، وقتی هم که از این دنیا می‌روم دوستان در فراق من گریه می‌کنند، پس ابتدا و انتهای این هستی گریه است. با هر قطره اشکی که می‌ریزیم تمام غم‌ها از وجودمان خارج می‌شود، اگر خداوند نعمت گریه کردن را خلق نمی‌کرد، کسی که عزیزی را از دست می‌داد از غم آن دوست میمرد، با آن اشک‌هایی که در غم هجران او می‌ریزد تمام انرژی‌های منفی، تمام غم و غصه خارج می‌شود.
گریه یکی از نعمت‌هایی است که ما را از بدی‌ها تخلیه می‌کند، این فوائد گریه ناشی از غم و اندوه است. گریه‌ای هم که به واسطه وصال و رسیدن و حس خوب، عمل خیر باشد، حس و حال خوبی را در ما ایجاد می‌کند،کسانی هم که در دعای کمیل اشک می‌ریزند به بهترین حس و حال دست پیدا می‌کنند. گریه یکی از قوی‌ترین شیوه‌های پاکسازی کوانتومی است، من باید بدی‌ها را بیرون بریزم و پاک بشوم، من باید گریه کنم تا سبک بشوم، مگر نمی‌خواهید ارتعاش خوب ارسال کنید،مگر نمی‌خواهید خواسته‌های شما در جهان هستی متجلی بشود، پس باید از گریه کردن هم استفاده کنید و در کنار نعمت گریه گردن، نعمت خندیدن هم وجود دارد.
من می‌توانیم ساعت‌ها برای شما بخندم، به چه دلیلی می‌خندم؟ به فضل و رحمت خداوند، در آیات 57 و 58 سوره یونس به این موضوع اشاره شده است که به فضل و رحمت خداوند شادی کنید که این از آنچه جمع می‌کنید برای شما بهتر است. من قبلاً نگران بودم که نکند این خنده‌های من قساوت قلب ایجاد کند و این حس خوبم را از دست بدهم ولی بعد متوجه شدم که خنده‌ای که بابت تمسخر دیگران است در دین ما مذمت شده است.من در کلاس‌ها هم می‌خندم و هم گریه می‌کنم، و هیچکدام هم بازیگری نیست و حس درونی من است، من آموزش هنرپیشه‌گی ندیده‌ام،از من ایراد گرفته‌ بودند که چرا می‌خندید در حالی که یک مومن باید شاد باشد.من به فضل و رحمت خداوند شادی می‌کنم، وقتی که من غمگین هستم و غصه دارم،یعنی این که خدا را ندارم، و وقتی هم که خدا را دارم پس باید شاد باشم.
ای دوست عزیز ما با شاد بودن در واقع در حال پرستش خدا هستیم.خنده بر هر درد بی درمان دواست هر که می‌خندد ثناگوی خداست خنده جزیی از زندگی ماست، پس من به عشق خداوند شادی می‌کنم،شادی کردن وظیفه من است و وقتی هم که گریه می‌کنم همان حس خوب را دارم، بدانیم این شادی سهم ماست و اگر شادی نمی‌کنیم از دستمان رفته است. پس ما هم مثل نوزادان هم باید گریه و هم خنده کنیم تا خداوند هم روزی ما را بفرستد، ما اشتباه فکر می‌کنیم که خندیدن بد است، یک مومن باید شاد باشد، آن خنده‌ای که در دین ما مورد مذمت قرار گرفته است، خنده‌ای است که بابت تمسخر دیگران باشد، ولی بیاییم با هم به هم بخندیم، به هیچ چیز بخندیم، به کسی که او را نمی‌بینیم ولی همه چیز است. باید به فضل و رحمت خداوند شادی کنیم، یکی بود یکی نبود است ما به او و به عشق او می‌خندیم، بیا خندیدن را تمرین کنیم.
لبخند هدیه‌ای است که می‌توانیم به همه اهدا کنیم، یکی از قوی‌ترین ارتعاشات به جهان هستی ظاهر صورت ما است، و اگر تو اخم کرده‌ای و عبوس هستی در حال ارسال ارتعاش بد هستی. وقتی من می‌خندم مشکلات هم از زندگی من بیرون می‌روند، نباید به مشکلات بها دهیم، ما باید به مشکلات بخندیم، مشکلات هم می‌گویند این دیگه کیه، ما اومدیم این را اذیت کنیم این نمی‌فهمه، ولش کن بیا بریم سراغ یکی دیگه، بگذار بی‌خیال باشیم، بی‌خیالی که بیشتر از همه خردمند است، خنده کار خردمندان است، بیاییم شادی کنیم.

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

2 دیدگاه در “خنده و گریه راهی برای رسیدن به موفقیت هستند

  1. ناشناس گفت:

    مرسی عالی بود

  2. Roxi_xzr گفت:

    عالی بود دستتون درد نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link