دانلود با کیفیت 360

سلام به دل‌های پاک شما عزیزان

امیدوارم که همیشه سالم و پرانرژی و شاد باشید. امروز از یکی از دوستانم خبر سرطان یکی از عزیزانش را شنیدم. خیلی ناراحت و افسرده شدم. آدم تاسف می‌خورد که دختر جوانی که در حال ازدواج است سرطان دارد. اما نکته جالب این است که این دختر آن قدر روحیه دارد که همه عزیزانش که اطراف او هستند تعجب کرده‌اند و می‌گویند: «اگر  تو بیماری سرطان داری و ما سالم هستیم، پس تو چرا روحیه داری و ما نداریم، چرا وضعیت ما این طور است؟»

روحیه داشتن، رمز شفای الهی

روحیه داشتن می‌تواند یک بیماری را به شدت از بین ببرد. می‌خواهم امروز بگویم اگر بیماری سرطان یا هر بیماری دیگری به سراغ ما آمده است، بدانیم که خدای مهربان در کنار ما است و شفا دهنده ما است. در کنار دفترچه‌های بیمه ما نوشته شده: «هوالشافی»، در بالای سربرگ‌های دکتر نوشته شده: «هوالشافی». او شفا دهنده است. وقتی ما روحیه خودمان را حفظ کنیم و به خدا توکل کنیم و از او بخواهیم که ما را شفا بدهد، صد در صد شفای الهی شامل حالمان می‌شود.

بیایید همه باهم برای بیماران سرطانی، بیماران صعب‌العلاج دعا کنیم و بخواهیم که ان شاء الله شفای الهی برایشان محقق شود. می‌خواهم به همه بیماران بگویم که بیایید روحیه خود را حفظ کنید. مثل این دختر جوانی که مطمئن هستم می‌تواند بر این بیماری غلبه کند و دل خود و خانواده‌اش را شاد نماید و سرطان که هیچ، هر بیماری سخت‌تری را از وجود خودش بیرون کند.

بیماری= بیم+ آری

بیماری، ترکیب دو کلمه بیم و آری است. بیم یعنی ترس و اگر به آن با ترس آری بگویی، بیماری با خوشحالی در وجودت می‌ماند، در درونت لانه می‌کند و می‌ماند. اما وقتی من نسبت به بیماری ناراحت و ترسان نباشم، بیماری از وجود ما رخت بسته و بیرون می‌رود. بیا بیماری را با شادی درون، با روحیه دااشتن، با حس خوب از درون‌مان بیرون کنیم. این کار می‌تواند یک احساس عالی در وجود ما ایجاد کند و از اطرافیان بیمار هم  وقتی می‌بینند که بیمار تا این حد روحیه دارد، آن‌ها هم روحیه می‌گیرند. مثل همین دختر خانم جوانی که ماجرای آن را شنیدم و مطمئن هستم که بر بیماری خودش پیروز می‌شود.

دیگر من نمی‌خواهم بترسم، شما نمی‌خواهد بترسید، دیگر نمی‌خواهد بیماری به سبب ترس‌هایی که داریم در درون ما جا خوش کند. پس از خدای مهربان می‌خواهیم در درون ما شفا ایجاد شود. به نوعی خودمان، با حس خوب، با روحیه داشتن، شفای کوانتومی را در خودمان ایجاد کنیم و بیماری را از وجومان بیرون کنیم. بیماری یک وجود و یک کالبد دارد که برای آزار من و شما آمده است. اما وقتی می‌بیند که هرچه برای آزار و اذیت و از دور خارج کردن شما تلاش می‌کند و نتیجه نمی‌گیرد، از وجود و کالبد ما بیرون می‌رود.

امیدوارم با روحیه داشتن خودمان و روحیه دادن به همه بیماران بتوانیم کمک کنیم که بیماری بیرون برود. مطمئن باشید که وقتی شما روحیه داشته باشید وقتی شاد باشید، وقتی بگویید خدا حامی من است، سیستم دفاعی شما به شدت قوی می‌شود و ذات پلید بیماری را به نوعی از وجود شما دور می‌کند.

بیماری آمده است که شما را به خدا نزدیک کند. ما در بیماری می‌گوییم: «خدایا خدایا! ای شفادهنده بیماری‌ها!»

اللهم اشف کل مریض! خدایا تمام بیماری‌ها را شفا بده. در این لحظه برای شفای تمام بیماران دعا می‌کنیم و دوست دارم که همگی بر بیماری خود فایق و پیروز شویم.

شاد و پرانرژی باشید

خدا یار و نگهدار شما باشد

یا علی مدد