نیلوفر آبی

نیلوفر آبی گلی است که راز بزرگی دارد که اگر ما بدانیم و در زندگی امروزمان ،بدرستی این راز را به اجرا در بیاوریم حتما زندگی امروز ما و اطرافیان مان تبدیل به گلستان میشود. تغییر از ما شروع میشود و با این نگرش نیلوفری ،چرخ هستی را به بهترین شکل در جهت خوبی ها به حرکت در می آوریم. و این رسالت من وشماست که از هر زمان دیگر شیوه نیلوفر بودن را تمرین کنیم. نکوهش مکن چرخ نیلوفری را برون کن ز سر باد و خیره سری را .

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
25 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

از کنار مرداب و دشت گل نیلوفر آبی با شما صحبت می کنم.راجع به گل نیلوفر آبی خیلی حرف ها برای گفتن وجود دارد. در این ویدیو دوست دارم از کنار مرداب زیبای گل نیلوفر آبی واقع در شهر ساری با شما صحبت کنم.همیشه گفته ایم که باید ارتعاش عالی را به جهان هستی ارسال کنیم تا کائنات هم با همان جنس ارتعاش پاسخ ما را بدهد.گل نیلوفر آبی در وسط این مرداب و گندآب که رنگش آبش به شدت کدر است،رشد می کند. پیامی که باید از گل نیلوفر آبی دریافت کنیم این است که گل نیلوفر آبی با اینکه در مرداب قرار دارد و ریشه اش در این گنداب است ولی گلی به این زیبایی دارد. یعنی این که ما می توانیم میان تمام بدی ها، مشکلات، سختی ها و تمام چیزهایی که به نظر ما خوب نیستند باشیم، ولی دقیقاً مثل گل زندگی کنیم.اگر می بینید که تمام شرایط اطراف ما بد است. به شما می گویم که الان وقت گل بودن ماست. بیاییم از امروز گل بودن را تمرین کنیم و گل نیلوفر آبی درون وجود خودمان را برویانیم. ما می خواهیم فراوانی، برکت، سلامتی و ثروت را در زندگی جاری کنیم. اگر می بینید شرایط جامعه و اطرافیان بد است نگویید که با یک گل بهار نمیشه . به قول حضرت مولانا :

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید   تو یکی نه‌ای هزاری تو چراغ خود برافروزتو

توجه نکن که همه بد هستند و خوب بودن من فایده ای ندارد. تو یکی نیستی، هزاری هستی. اگر ما گل باشیم ارتعاش مثبت ما باعث می شود دشتی پر از گل بشود. اگر ما خوب بودن را شروع کردیم و روی سطح افکار و احساسات خودمان کار کنیم، گل بودن ما بر این هستی تاثیر می گذارد. گل وجود ما ارتعاشی را به جهان هستی را ارسال می کند که باعث می شود دشت زندگی ما پر از گل نیلوفر آبی بشود. وقت گل بودن ما فرا رسیده است. اگر بدی ها را می بینیم و در مرداب مشکلات زندگی می کنیم، از گل نیلوفر آبی یاد بگیریم که وقتی میان بدی ها هستیم ولی گل زیبا رویی در این جهان هستی باشیم، که همه از با ما بودن لذت ببرند. وقتی همه ما را می بینند احساس کنند که با یک جانشین خوب الهی همنشین هستند. همان گلی باشیم که با دیدن ما حس خوب به آن ها دست می دهد و احساس کنند که در این جهان گل دیگری هم وجود دارد. تا شقایق هست زندگی باید کرد ما باید جاری باشیم. بیاییم به واسطه این راز گل نیلوفر آبی، گل نیلوفر وجود خودمان را بیدار کنیم و گل بودن را تمرین کنیم و ارتعاش عالی را به جهان هستی ارسال کنیم تا فراوانی هم در سرزمینمان ایران و هم در وجود خودمان متجلی بشود.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر