کودک درون

شاه کلید قانون جذب ، داشتن احساس خوب و عالیست و اگر امروز حس و حال خوبی نداریم و چیزی را نمی توانیم در زندگی خود جذب کنیم ، به این دلیل است که کودک درون خود را فراموش کرده ایم و بایست مجددا به حال قشنگ دوران بچگی خود باز گردیم. این یکی از بهترین روش ها برای افزایش ارتعاشات مثبت ما به جهان هستی است تا این حال خوب کودکی ، تمام اسباب بازی های این عالم را به نوعی بصورت برکت و نعمت در زندگی ما متجلی نماید.

 

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

36 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

اینجا زادگاه من سد زاینده رود است. مکانی که از کودکی تا سن 18 سالگی در اینجا رشد کرده‌ام و امروز بعد از مدت ها به این مکان آمده ام. من به همراه همبازی  دوران کودکی ام به اینجا آمده ام. دوستم از من سوال کرد، چرا حال من بد است؟ یادته بچگی ها چقدر حالمان خوب بود. پاسخ این سوال را این گونه می دهم.  بیاییم دوباره از نو کودک بشویم. اگر خیلی بزرگ شده ایم باید به خودمان تبریک بگوییم. انسان عاقل دنیوی شده ایم و وضعیتمان این است. اگر می خواهید حالتان خوب بشود باید دوباره به کودک درون خود سری بزنیم. ما باید به دوران بچگی مان برگردیم. اگر ما به کودک درون خود مراجعه کنیم،همه اتفاقات خوب خواهد افتاد. یک کودک می تواند هر چه را که بخواهد به دست آورد. چقدر به کودک درون خود سر می زنیم؟ چقدر کودکانه خواسته‌ های خود را طلب می کنیم؟ما چون بزرگ شده ایم و عقل منطقی بر ما حاکم شده است،حالمان بد است. من بزرگ شده ام و تفکر زائد و افکار منفی و مزاحم روی  ناخودآگاه من بارگذاری شده است و حال خوب خودم را از دست داده ام.دوست عزیز راز موفقیت من و تو این است که به دوران بچگی خود برگردیم. در عین حال که بزرگ شده اید همین الان به نزدیک ترین پارک محل زندگی خود بروید و سرسره بازی کنید. من که خودم این کار را انجام می دهم. حاضرید به کودک درون خود سری بزنید؟ اگر حاضر هستید به بازی های کودکانه خود برگردید، خواسته های شما هم متعالی و متجلی می شوند. کودک درون ما نمی شود و نمی توانیم را درک نمی کند. کودکان برنده گان بالفطره هستند. آیا حاضرید یک برنده بالفطره باشید.

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش    باز جوید روزگار وصل خویش

من از اصل خودم دور شده ام ولی امروز دوباره به زادگاه خودم، به دوران بچگی خودم بازگشته ام. شما هم بچگی خود را از نو شروع کنید. از این پوسته بزرگ خود خارج بشوید و به کودک درون خود سری بزنید. حداقل با کودک خودتان یا فرد دیگر بازی کنید تا سطح ارتعاش خود را افزایش دهید. در ویدیوهای قبلی عرض کرده بودم که اگر می خواهید ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال کنید، باید با کودکان بازی کنید.خود من وقتی با دخترم نیلوفر بازی می کنم دفتر ایده و پروژه ام را باز می گذارم و وسط بازی نکاتی را که به ذهنم خطور می کند، یادداشت می کنم. چون موقع بازی با دخترم ارتعاشات من عالی می شود و الهامات درونی و حس ششم من افزایش می یابد. چون موقع بازی در واقع به سراغ کودک درون خود رفته ام. پس بیاییم به پاکی و معصومیت دوران بچگی خودمان باز گردیم و دوباره کودکی را تجربه کنیم. دوباره بازی کنیم، بخندیم، شاد باشیم، لذت ببریم تا بهترین ارتعاش مثبت را به جهان هستی ارسال کنیم. تا ایده های خلاقانه و فرصت های شغلی برای ما مهیا بشود.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر