کنترل افکار منفی

اگر می خواهی همیشه جوان باشی و پیری در تو ظاهر نشود از همین الان می بایست کنترل افکار منفی خود را به دست بگیری و مراقب افکار ناسالمی که در ذهن می پروانی ، باشی زیرا هر فکری در سیستم وجودی تو یک هیجان و یک ارتعاش خاص را ایجاد می نماید و سبب ترشح هورمونهای مختلف در وجود نازنین تو میشود و اگر این افکار منفی باشد در تو پیری و چین و چروک و ناشادی پوست را ایجاد می کند و واقعا نمی ارزد که ما جوانی و شادابی خود را بابت تفکرات منفی از بین ببریم.

کنترل افکار منفی

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

41مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

آیا می خواهید پیر نشویم، آیا می خواهید صورتتان چین و چروک پیدا نکند؟ آیا می خواهید همیشه جوان تر از قبل باشید؟ راهکارش این است که کنترل افکار منفی خود را بدست بگیرید و اعمال و احساسات خود باشید.
شاید شما هم با این صحنه مواجه شده باشید که یکی از دوستانم
همان طور که مشغول کارش بود، در افکار خودش غرق شده بود
و با تغییرات که در صورتش مشاهده کردم متوجه شدم که به
موضوعی فکر می کند و آن فکر هیجاناتی را در او ایجاد می کرد
و چین و چروک هایی را در صورت زیبایی او ایجاد می کرد.
سعدی در یکی از شعرهایش به زیبایی اشاره می کند:
ز عقل اندیشه‌ها زاید که مردم را بفرساید     برو عاشق شو ای عاقل گرت آسودگی باید
اگر می خواهید به آرامش و آسودگی خاطر برسید باید کنترل افکار منفی خود را به دست بگیرید و مراقب اندیشه ها و تفکرات زائد خود باشید چرا که این افکار منفی لحظه به لحظه ما را پیرتر می کنند و سلامتی ما آسیب می رسانند. هر فکری ارتعاشی را به جهان هستی ارسال می کند و یک هیجان و یک هورمون در وجود شما ایجاد می کند.
اگر چین و چروکی بر صورت ما پدیدار می شود به خاطر این است که دائماً افکار منفی به ذهنمان خطور می کنند و ما هم به راحتی به تفکرات زائد و شیطانی بها می می دهیم و با آن ها هم فرکانس می شویم. ما باید کنترل افکار منفی خود را به دست بگیریم و مراقب احساسات همین لحظه خود باشیم.
یادمان باشد با داشتن افکار منفی، هر لحظه از جوانی و شادابی پوست خود فاصله می گیریم و به پیری نزدیکتر می شویم. آیا دغدغه ها و نگرانی های ما ارزش این را دارند که شادابی و جوانی خود را به خطر بیندازیم؟ جوانی و شاداب بودن ارزشمند تر است یا داشتن افکار منفی؟ بی دلیل افکار کوچک و بی اهمیت را بزرگ می کنیم و سلامتی جسم و روح خود را خطر می اندازیم.
توصیه من این است که با بی خیالی کنترل افکار منفی را به دست بگیریم و افکار مزاحم را کنار بگذاریم. خیلی از دوستان به من می گویند که تو آدم بی خیالی هستی. من باید بی خیال افکار منفی و شیطانی باشم چون این افکار منفی مرا به ناکجا آباد می برد، جوانی مرا از من می گیرد، چین و چروک بر صورت من پدیدار می کنند و جسم و جان مرا پیر و فرسوده می کنند.
من تصمیم گرفته ام با کنترل افکار منفی و کنار گذاشتن افکار مزاحم پیر نشوم. می خواهم همیشه شاداب باشم و جوان بمانم. همیشه دنبال افکار مثبت و احساسات خوب هستم. ما باید همیشه مراقب افکار و احساسات خود باشیم. مراقبه و مدیتیشن به این معنی است که همین الان مراقب افکار و احساسات خود باشیم.
مشغول فکر کردن به چه موضوعی هستید؟ آیا سلامتی و جوانی شما ارزش این تفکرات زائد را دارند؟ افکار مثبت ما ارتعاشاتی را به کائنات ارسال می کنند و برکت، نعمت و سلامتی را به همراه می آورند. اگر امروز مراقب افکار و احساسات خودمان نباشیم نباید انتظار روزهای خوب و آینده عالی را داشته باشیم. کسانی به قله های موفقیت می رسند، کسانی ثروتمند می شوند که همین الان مراقب افکار و و احساسات خودشان باشند و با کنترل افکار منفی خودشان را دست شیطان نفس نجات دهند.
شیطان غم هر آن چه تواند بگو بکن      من برده‌ام به باده فروشان پناه از او
حضرت حافظ به زیبایی اشاره می کند که به شیطان غم بگو هر کاری که می خواهد انجام بدهد چون ما از شر این افکار مزاحم و شیطانی به خداوند پناه برده ایم. ما می توانیم با جاری کردن عشق الهی در وجود مان و با زنده نگه داشتن یاد خداوند در قلبمان، کنترل افکار منفی خود را بدست بگیریم و تمام این تفکرات زائد را کنار بگذاریم چون این افکار منفی، سلامتی و جوانی ما را به خطر می اندازند.
یکی از کاربران عزیز کانال عمومی ما در پیام های کاربران خوانده بود
که می توانیم از تکنیک تبسم برای رسیدن به موفقیت استفادده کنیم،
تصور کرده بود که شاید منظور از تکنیک تبسم همان تبسم چهره و صورت است
در صورتی که تکنیک تبسم یک تکنیک پاکسازی کوانتومی است و می گفت
از وقتی صورت خودم را متبسم کرده ام خیلی اتفاقات عالی برای من افتاده است.
بله به همین سادگی می توان با یک لبخند ساده اتفاقات خوب را به سمت خودمان جذب کنیم.
پس بیاییم خودمان را اسیر تفکرات زائد نکنیم و بدانیم
که جوانی و شادابی پوست ما و سلامتی جسم و روح،
با افکار و احساسات ما به شدت ارتباط دارد و این افکار منفی ارزش این را ندارند
که به خاطر آن ها جوانی خودمان را از دست بدهیم.
ما می توانیم با افکار و احساسات عالی که در خودمان ایجاد می کنیم
و از اسارت افکار خود جدا شویم و شادابی را در صورتمان هر روز و هر روز بیشتر کنیم.
که هر کسی ما را می بیند بگوید شما انگار هر روز جوان تر می شوید
بله ما از شیطان غم نجات پیدا کرده ایم
شیطان غم هر آن چه تواند بگو بکن      من برده‌ام به باده فروشان پناه از او
یاد خدا یعنی انرژی، یعنی شادی یعنی اوج جوانی،
ای خدای مهربان از تو می خواهم توانایی کنترل افکار منفی را در ما ایجاد کنی
تا بتوانیم تمام این افکار مزاحم و تفکرات زائد را از زندگی خود حذف کنیم
و با افزایش سطح ارتعاشات خود به کائنات برکت ، نعمت ، سلامتی و جوانی را به به سمت خود جذب کنیم.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر