چگونه می توانیم یک معدن زر بی انتها را در زندگی بیابیم؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
4.5
(2)
معجزات بزرگی که در زندگی من اتفاق افتاده، در اثر انجام راهکار عالی این کلیپ است که از شما عزیزانم می خواهم بدون اینکه لحظه ای از رحمت خدای مهربان نا امید شوید با ایمان کامل به سمت او حرکت کنید و باور کنید خداوند بر هر احوال دل هر یک از ما آگاه است و تمام تقدیرات زندگی ما با حال دل مان رقم می خورد و این قانون الهی است که برای اشرف مخلوقاتش امکانی اینگونه را فراهم کرده است تا تقدیرش را به اذن خدا رقم بزند
 
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، امروز میخواهیم با هم دعا کنیم زیرا دعا کردن یکی از بهترین امواج و ارتعاشات عالی ما به جهان هستی است و بهترین اتفاقات را برای ما رقم میزند. ارتعاش دعا بیشترین اثر را به لطف، یاری و اذن خداوند بر جهان هستی میگذارد و یکی از فرصتهای عالی برای دعا کردن موقعی است که بر سر سفره الهی نشسته ایم و غذا تناول میکنیم. چه خوب است که در هنگام شروع غذا، بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم بگوییم و از خداوند به خاطر رزق و روزیمان سپاسگزاری کنیم.
وقتی در هنگام شروع غذا، بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم میگوییم، به نوعی غذایمان تقدیس و سرشار از انرژی میکنیم و آن غذا، در وجود ما به معرفت و ارتعاشات عالی تبدیل میشود. عارفی با خوردن هر لقمه از غذایش، بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم میگفت و ما نیز میتوانیم همانند عارف در ابتدا و بین غذایمان، بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم و الْحَمْدُ لِلَّهِ بگوییم و در پایان غذا، سپاسگزاری و دعا کنیم. در بخشی از آیه 22 سوره ذاریات آمده است: وَ فِي السَّمَاءِ رِزْقُكُم، و روزی شما در آسمان است، پس رزق و روزی پاک الهی ما، از آسمان می آید.
همه با هم برای افراد گرفتار، فقرا، شفای عاجل بیماران، کسانی که نیازمند دعای ما هستند و خوشبختی تمامی جوانها دعا کنیم زیرا با دعا کردن، یک انرژی عظیمی را به هستی ارسال میکنیم که بازتاب آن به بهترین شکل به ما باز میگردد. دعا کردن بر سر سفره یک فرصت عالی است که من آن را از دوستانم یاد گرفته ام. دعا کردن در این فرصت، زمان زیادی را از ما نمیگیرد ولی بازتاب انرژی آن در زندگی ما، نعمت و فراوانی را بر ما جاری می سازد، پس این فرصت عالی را غنیمت شماریم.
یکی از بهترین دعاها، دعا برای سلامتی و فرج مهدی موعود (عج) حجت خداوند بر روی زمین می باشد و با ظهور آن حضرت شادی، سلامتی، خیر و برکت در زندگی ما جاری میشود. کلام حضرت مهدی (عج) است که میفرماید: برای تعجیل در فرج بسیار دعا کنید که آن فرج و گشایش شما است. مولانا شاعر بزرگ کشورمان میگوید:
بیچاره کسی که زر ندارد              و ز معدن زر خبر ندارد
      بیچاره دلی که ماند بی تو            طوطیست ولی شکر ندارد
     دارد هنر و هزار دولت                افسوس که آن دگر ندارد
آنها که ز ما خبر ندارند             گویند دعا اثر ندارد
خاموش که مشکلات جان را            جز دست خدای خبر ندارد
بعضی از افراد میگویند: دعا هیچ اثری ندارد، با توجه به این ابیات مولانا آنها افراد بیچاره ای هستند که از معدن زر یعنی دعا کردن خبر ندارند و کسی که نمیتواند دعا کند، مانند یک طوطی است که شکری برای خوردن ندارد و اگر همه امکانات این عالم را هم داشته باشند، باز هم افسوس چیزی دیگری را میخورند. دعا و ارتباط با خدا فراتر از همه نعمتهای الهی است و کسانی که از اثر دعا خبر ندارند، میگویند دعا موثر نیست. ما به این افراد توصیه میکنیم که خاموش باشند زیرا خداوند از تمامی مشکلات ما آگاه است.
دعا کردن، معجزات بزرگی در زندگی ما رقم میزند و فرصتهای مختلفی برای دعا کردن وجود دارد که یکی از آنها بعد از خواندن نماز می باشد. دعا کردن یعنی صحبت با خدا، که نتیجه آن آرامش و حال خوب است. در بخشی از آیه 28 سوره رعد آمده است: أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش می‌یابد، پس یاد خدا باعث آرامش و ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی میشود.
بعضی از افراد میگویند: ما بسیار دعا کرده ایم ولی جوابی از خداوند نگرفته ایم، ما باید بدانیم وقتی دعا میکنیم، دعای ما مستجاب است فقط شکل مشاهده آن ممکن است، متفاوت باشد. 3 حالت در این زمینه وجود دارد، اولین حالت این است که چیزی را که میخواهیم، در هستی برای ما رخ میدهد و آن را میبینیم. در دومین حالت آن اتفاقی که میخواهیم، رخ نمیدهد و به این معنی نیست که دعای ما موثر نبوده بلکه دعا، بخشی از بلاها و گناهان را از زندگی ما پاکسازی کرده است
شکل آخر که بالاترین حالت می باشد این است که با دعایمان، در این دنیا هیچ اتفاقی نمی افتد ولی مطمئنا دعای ما در جهان جاودان و آخرت برای ما محاسبه میشود و چندین برابرش را به ما میدهند. بسیاری از سالکین و عارفینی که از دنیا رفته اند در حالت مکاشفه و مراقبه به خواب افرادی آمده اند و گفته اند: دعاهایی که در دنیا برای ما مستجاب نشده بود، در آخرت چند برابرش را به ما دادند و ای کاش هیچ کدام از دعاهای ما در دنیا، مستجاب نمی شدند و در آخرت با میزان و شدت بالاتری برای ما محقق می شدند. دعاهای ما، بازخورد و نتایج عالی در زندگی دنیوی و اخروی ما دارند. دوستتان دارم، همگی برای او که خواهد آمد دعا کنیم و بگوییم: اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج. شاد و پرانرژی باشید، خدانگهدار و یا علی مدد.        

میانگین امتیاز 4.5 / 5. تعداد آرا: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پشتیبانی آنلاین