ثروتمند شدن و عشق

اگر می خواهید ثروتمند بشوید و از در و دیوار خیر و برکت برای شما ببارد ، حتما این ویدئوی آموزشی را به دقت ببینید و مفهوم اصلی آنرا بکار بگیرید تا هسته جذب ثروت و سلامتی و شادی در درون شما بسیار قوی شود. عشق بزرگترین درمانگر است و اگر امروز فقر و بیماری زندگی ما را فرا گرفته است ، پس نیاز به شفاگری قوی داریم و حال اگر چگونگی عملکرد این سیستم را بدانیم خیلی قوی می توانیم زندگی خود را به سرعت تغییر دهیم. عاشق باشیم!
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
40 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
در این ویدیو یک تمرین بسیار عالی برای ثروتمند شدن و جذب فراوانی و نعمت در زندگی‌مان را با هم مرور خواهیم کرد. این تمرین چیزی نیست جز دوست داشتن و عشق ورزیدن. برای ثروتمند شدن و رسیدن به خواسته‌هایمان باید دیگران را دوست داشته باشیم. اگر سوار تاکسی یا اتوبوس یا هر جای دیگری هستید، هر کسی را می‌بینید، هر چیزی را می‌بینید سعی کنید آن را دوست داشته باشید. راننده اتوبوس، همکارتان، در مکان‌های عمومی، در مطب دکتر هر کسی را که می‌بینید دوست داشته باشید. به قول حضرت سعدی:
به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست     عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
ما باید عاشق همه باشیم. اگر توانستیم عاشق همه عالم بشویم، آن موقع است که هسته مرکزی قانون جذب ما به کار می‌افتد و فرد ثروتمند این عالم می‌شویم. ما به واسطه افکار و احساسات خود به جهان هستی ارتعاش ارسال می‌کنیم و جهان هستی هم با همان جنس به ما پاسخ می‌دهد. آیا می‌خواهید هسته ارسالی ارتعاش خود را قوی کنید؟ آیا می‌خواهید ارتعاش ارسالی شما حالت افزاینده داشته باشد؟ عشق ، فقط عشق.
عشق بزرگ‌ترین درمان‌گر است. از محبت خارها گل می‌شود، چقدر خار در زندگی ما وجود دارد، خار فقر، خار مشکلات، خار بیماری و خار نمی‌شودها. یا علی بگو و محبت و عشق را آغاز کن. از محبت خارها گل می‌شود، پس برای تبدیل بدی‌ها به خوبی، برای ثروتمند شدن و رسیدن ما به خواسته‌هایمان باید به همه محبت کنم، همه عالم را دوست داشته باشم، من عاشق تک تک سلول‌ها و اتم‌های جهان هستی هستم، تمام سلول‌ها و اتم‌ها به واسطه عشق دور‌ هم می‌چرخند. اگر این عشق نبود هستی هم پایدار نبود.
اگر می‌خواهیم  ثروتمند بشویم و برکت در زندگی‌مان  جاری بشود باید دوست داشتن را تمرین کنیم، همه کس و همه چیز را دوست داشته باشیم، حتی آن کسی که ما را رنجانده است. ما وقتی همه عالم را دوست داشته باشیم، هستی هم در پاسخ هر آن چه را که ما بخواهیم متجلی خواهد کرد، چون دوست داشتن ما عشق است و همه در مقابل عشق سر تعظیم فرود می‌آورند.
می‌خواهید هستی به خدمت شما درآید؟ می‌خواهید از در و دیوار خیر و برکت برای شما ببارد؟ می‌خواهید ثروتمند بشوید؟ دوست داشتن را شروع کنید. به عزیزانمان بیشتر و بیشتر عشق بورزیم. عشق خود را نسبت به آن‌ها ابراز کنیدم به آن‌ها بگوییم که چقدر دوست‌شان داریم. بیاییم دوست داشتن قلبی را تمرین کنیم.
وقتی من دیگران را دوست داشته باشم البته دوست داشتنی
که عشق الهی است نه از جنس عشق زمینی، نه از عشقی
که با هوس همراه باشد، تمام عالم در راستای رسیدن ما به اهداف
و خواسته‌هایمان قرار می‌گیرند. وقتی ما دیگران را دوست داشته باشیم
بزرگترین خدمت را به خودمان کرده‌ایم. چون ارتعاش دوست داشتن
و عشق ما به جهان هستی باعث می‌شود همه عشق‌ها، همه برکت‌ها،
همه فراوانی‌ها به ما تقدیم بشود.
از امروز دوست داشتن را تمرین کنیم، هر کسی را می‌بینیم قلباً
دوست داشته باشیم. چون همه عالم آیینه عشق خداوند هستند،
وقتی ما همه را دوست داشته باشیم یعنی خداوند را دوست داریم، آن موقع است
که خداوند و همه هستی هم ما را دوست خواهند داشت و به ما در جهت رسیدن
به خواسته‌هایمان کمک خواهند کرد.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر