چگونه با یک جمله ساده می توان معجزه ای بزرگ به پا نمود؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
3.3
(3)
کل ذرات این عالم با عشق گرد هم آمده اند و همه اتم ها با عشق دور هم می گردند و به قول مولانا : ” ذره به ذره در هوا لیلی و مجنون آمدی ” و عشق و دوست داشتن، فرکانس اصلی تمام ذرات این کائنات است و در این کلیپ یکی از روشهای عملی استفاده از این فرکانس عالی را با هم مرور می کنیم که اگر بتوانیم هر روز به آن عمل کنیم معجزه ای بس بزرگ زندگی ما را فرا خواهد گرفت که یک عمر می توانیم از این کاشته خود برداشت کنیم
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، امروز میخواهم تکنیک بسیار مهمی را به شما آموزش دهم که اگر آن را به درستی انجام دهید، در زندگی شما معجزه میکند. این تکنیک ساده به نوعی ممکن است، سخت هم باشد. من به عنوان مربی انگیزشی و موفقیت، همراه افراد هستم تا به آنها کمک کنم و یکی از چیزهایی است که تجربه کرده ام و بسیار عالی جواب میدهد، چیزی جزء جمله دوستت دارم نیست. تقریبا همه ما بسیار کم از این جمله استفاده میکنیم و به نوعی آن را فراموش کرده ایم.
استفاده از این جمله، که به نوعی اسم اعظم الهی است، زندگی ما را متحول میسازد و همانطور که جسم ما برای ادامه حیات، به غذا احتیاج دارد، روح، احساسات درونی و عواطف ما هم نیاز به غذا دارند و تغذیه عالی آنها، جمله دوستت دارم می باشد. ما روزانه در سه وعده صبحانه و نهار و شام غذا میخوریم و چه خوب است در این سه وعده به همسر و خانواده مان بگوییم: دوستشان داریم زیرا روح، عواطف و هسته زندگی ما، نیاز به این جمله ساده دارد و این بیت شعر از مولانا بر این نکته دلالت میکند:
آدمی فربه شود از راه گوش                          جانور فربه شود از راه حلق و نوش
جانور از طریق خوردن ولی انسان با جمله دوستت دارم فربه میشود. جمله دوستت دارم فرزندان ما را رشد میدهد و آنها را تقویت میکند تا به سطح بالایی دست پیدا کنند. ما در دوره پدر20 مادر 20 در مورد تربیت فرزند نابغه، مطالب کاملی را ارائه نموده ایم. زندگی همه ما نیاز به یک معجزه و برنامه ریزی کلامی دارد و جمله دوستت دارم، معجزه بزرگی به پا میکند. ماسارو ایموتو، شبه دانشمند ژاپنی معتقد بود: مولکولهای آب در مقابل کلمات و افکار انسانها عکس‌ العمل نشان میدهند. جمله دوستت دارم حتی میتواند بر فولاد مذاب که 1500 درجه حررات دارد، تاثیر بگذارد و شکل مولکولهای آن را تغییر دهد.
گاهی اوقات با دوستانم به طبیعت میرویم و در آن مواقع، فرصت میکنم تا به دوستان نزدیک و همراهانم در حوزه کارآفرینی و کسب و کار کمک کنم. من بارها از آنها پرسیده ام که آیا از جمله ساده دوستت دارم در زندگیشان استفاده میکنند؟ دوستم مجید گفت: من بسیار همسر و فرزندانم را دوست دارم ولی اصلا نمیتوانم این جمله را به آنها بگویم و غروری در وجود من است. من به او گفتم: اگر میخواهی ثروتمند شوی و کسب و کارت رونق بگیرد، باید این جمله را به همسرت و فرزندانت بگویی.
وقتی این جمله را به همسرمان که بیشترین ارتعاش و درهم تنیدگی را با ما دارد میگوییم، خداوند برکت و روزی فراوان را به واسطه احساساتمان در زندگی ما جاری میکند. با گفتن جمله دوستت دارم در سطح ارتعاشات همسرمان تکانه و جهشی را ایجاد میکنیم و در این صورت، حال، احساسات خوب و ارتعاشات مثبتی را در او پدیدار میکنیم که باعث میشود، سطح ارتعاشات او به جهان هستی عالی شود.
اگر میخواهیم سطح ارتعاشات، قدرت و روزی ما افزایش پیدا کند و کسب و کار ما رونق بگیرد باید جمله ساده دوستت دارم را به همسر و کسانی که دوستشان داریم بگوییم، حتی اگر این جمله ساده را به صورت مصنوعی و شعار بگوییم این شعار، بعد از مدتی به شعور در زندگی ما تبدیل میشود. وقتی مجید به همسرش گفت: دوستت دارم، خانم او با شنیدن این جمله، تعجب کرد و بسیار لذت برد.
پیامبر اکرم (ص) در حدیثی میفرمایند: الخَلقُ عِيالُ الله یعنی همه مخلوقات، خانواده خدا هستند. همسر، نیمه گمشده الهی و همراه ما در زندگی می باشد و با توجه به بخشی از آیه 21 سوره روم که میفرماید: وَ مِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيْهَا، و از نشانه‌های او اینکه همسرانی از جنس خودتان برای شما آفرید تا در کنار آنان آرامش یابید، وقتی به همسرمان میگوییم دوستت دارم، در واقع این کار را برای رضای خداوند انجام میدهیم. به قول مولانا شاعر بزرگ کشورمان که میگوید:
اندیشه عیش بی حضورش                                  ترسم بدو رسد نخواهم
وقتی دوستم حسین نیز به همسرش جمله دوستت دارم را گفت: همسرش بسیار تعجب کرد و خوشحال شد و این به معنی معجزه و یک حس خوب  است. دوست دیگرم به نام کامران، این جمله را به راحتی به همسرش میگفت ولی گفت: من هیچ زمانی نتوانسته ام به پدر و مادرم که مدیون آنها هستم، بگویم دوستشان دارم. بارها در ملاقات حضوری سعی کرده ام این جمله را به آنها بگویم ولی نتوانسته ام. من به او گفتم: با پدر و مادرت تماس بگیر و این جمله را به آنها بگو.
کامران گفت: این کار واقعا سخت است و اگر بتوانم آن را انجام دهم، معجزه کرده ام. من تشویقش کردم و یک حال معنوی به او دادم.  او تماس گرفت ولی بغض گلویش را گرفت و نتوانست این جمله را به آنها بگوید. کمی آرام شدیم و با هم دعا کردیم و دوباره با پدر و مادرش تماس گرفت و جمله دوستتان دارم را به آنها گفت. خداوند بارها در قرآن کریم به ما توصیه کرده و فرموده است: وَ بِالْوَالِدَيْنِ إِحْسَانًا، به پدر و مادرمان نیکی کنید و ما هر چه به آنها نیکی کنیم، در مقابل لطف و محبت آنها کم است.
استفاده کردن از جمله دوستت دارم جزء ملزومات و واجبات رسیدن به موفقیت، برکت، ثروت، سلامتی و آرامش است و یکی از تقویت کننده ها و افزاینده های زندگی ما می باشد. خانواده، همسر و فرزندان ما نیازمند این جمله ساده هستند و با گفتن این جمله مطمئنا در زندگیمان معجزه بزرگی به پا میشود. من به عنوان یک مربی انگیزشی به شما عزیزان توصیه میکنم این کار را انجام دهید تا بتوانید ارتعاش، جهش کوانتومی و اتفاقات بزرگی را در زندگیتان ایجاد نمایید و انرژی عظیمی را در زندگیتان خلق کنید.
دوستم حسین کارمند است و من به او گفتم: میدانم که جمله دوستت دارم را به همه مهندسان و دوستانت میگویی ولی روزی خودت و آنها بازنشسته و پیر میشوید و اگر امروز روی همسرت سرمایه گذاری کنی، همانند دانه ای است که آن را در زمین حاصلخیزی میکاری و روزی به یک درخت تنومندی تبدیل میشود. در یک مقاله علمی از ثروتمندانی که بزرگترین موفقیتها را کسب کرده اند و شرایط خوبی دارند، در لحظاتی که مرگشان نزدیک است، پرسیده اند: شما چه کار دیگری را باید انجام میدادید و فرصت نکرده اید، انجام دهید؟ حدود 80 درصد این افراد گفتند: ای کاش ما، زمان بیشتری را با خانواده مان سپری میکردیم.
قله های موفقیت و قهرمانی امروز ما این است که کانون خانواده مان را با جمله دوستت دارم آبیاری کنیم تا بتوانیم بهشتی را در جاده زندگیمان خلق کنیم و به سوی موفقیت حرکت نماییم تا فرزندانمان به بهترین شکل تربیت شوند. دعوتتان میکنم در دوره پدر20 مادر 20 که یک دوره بی نظیر و دارای 14 فایل، برای تربیت فرزند نابغه است شرکت کنید. مباحث این دوره، انرژیکی و متفاوت از روانشناسی دانشگاهی است و میتواند به شما عزیزان کمک کند تا یک فرزند، همسر، پدر یا مادر 20 و عالی باشید.
همه به مدت 40 روز جمله دوستت دارم را تمرین کنیم تا به عادت در زندگی ما تبدیل شود. با استفاده از این جمله از گنج ارزشمندی را در اختیار میگیریم، نهالستانی را در زندگیمان ایجاد میکنیم و میتوانیم از میوه، سایه و سرسبزی آن بهره مند شویم. دوستتان دارم و برای شما دعا میکنم. همگی با هم برای فرج مهدی موعود (عج) حجت خداوند بر روی زمین، دعا کنیم و بگوییم: اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج، شاد و پرانرژی باشید خدانگهدار و یا علی مدد.                 

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 3

1 دیدگاه در “چگونه با یک جمله ساده می توان معجزه ای بزرگ به پا نمود؟

  1. ناشناس گفت:

    من از کاربران دوره پاکسازی کوانتومی استاد افلاکی هستم.میخوام بگم که اولین قدم و محکم ترین قدمی که تو راه خودشناسی و آگاهی برداشتم باآموزشهای ایشون بوده.خداروهزاران بار شکر که آقای افلاکی این معلم معنوی عالی رو سرراهم قرار داده.ازخداودند بلندمرتبه براتون نور و عشق و برکت بیشتر میخوام.زنده و پاینده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین