دانلود با کیفیت 360p

سلام دوستان عزیز

درباره شفای کوانتومی می‌خواهم صحبت کنم. در این باره گفته بودم که بیایید به بدن خود عشق بورزیم و بگوییم دوستت دارم. سعی کنیم هر شب قبل از خواب خود را ماساژ دهیم و بگوییم: «من خودم را دوست دارم، صورتم را، موهایم را.» اعضایی از بدن ما که کمی بیمار هستند شاید به عشق ورزیدن بیشتری نیاز دارند. اگر ناراحتی کلیه دارید، یا کمر دارید یا آرتوروز دارید یا هر جایی که بیشتر به عشق نیاز دارد یا محبتی که بیشتر در آن آرامش ایجاد شود.

عشق به خود: شفای کوانتومی

خواستم به شما بگویم که این را ادامه بدهید. این تمرین بسیار مهمی است که من و کاربرانی که نتایج کارشان را به من گزارش داده‌اند، نتیج بسیار جالبی از این گرفته‌ایم. هر موقع من این کار را قبل از خواب انجام داده‌ام، خوابی آرام و بهتر داشته‌ام. من و شما نیاز به خواب با کیفیت داریم. من ممکن است که هشت ساعت بخوابم ولی از بیداری باز هم احساس خستگی و کوفتگی کنم. احساس کنم که نیاز به خواب دارم. ما باید کیفیت خوابمان را بالا ببریم. اگر بتوانیم این کار را بکنیم و کیفیت خوابمان را افزایش دهیم، با سه الی چهار ساعت خواب گویی هشت یا نه ساعت خوابی که بدن لازم داشته است را انجام داده‌ایم.

یکی از تمرین‌هایی که به خواب بهتر ما کمک می‌کند عشق‌ورزیدن به خود است. یک الی دو حتی سه تا پنج دقیقه قبل از خواب این کار را بکنید.

راز شفای‌کوانتومی: تصویرسازی ذهنی

نکته ظریفی که در این کلیپ می‌خواهم به شما بگویم این است که نوازش اتفاقاتی را ایجاد می‌کند، اما یک چیز مهمی که در پشت این قضیه حتما باید رعایت کنید، نرم‌افزاری است که کنار آن انجام می‌دهید. نرم‌افزار آن تصویرسازی ذهنی است. آن عشق درونی است که قلبا می‌گویید دوستت دارم.

وقتی همین طوری یک دستی می‌کشید، و به سرعت از کنارش رد می‌شوید خوب است، ولی اگر بتوانید وقتی دست روی قلبتان می‌کشید و آن را نوازش می‌کنید، قلبا قلب خود را دوست داشته باشید و جوری حس عشق‌ ورزیدن را مجسم کنید. انگار جسمتان را در آغوش گرفته‌اید و یاری را یا محبوبی را در بر گرفته‌اید و او را گرم در آغوش گرفته و می‌فشارید. حس پشت آن بسیار مهم است. حس پشت آن و تصویر ذهنی و تفکری که هنگام این نوازش می‌توانید انجام دهید بسیار قدرتمند است.

حتی می‌توانم به شما بگویم که حتی اگر نوازش ندهید ولی در هنگام خوابیدن یک لحظه احساس کنید که خودتان را نوازش می‌دهید. خودتان را نوازش نمی‌کنید ولی حس کنید که نوازش می‌کنید و به بدن خود عشق می‌ورزید و خودتان را دوست دارید و خودتان را در آغوش گرفته‌اید و از تک تک اعضای خود تشکر می‌کنید و این حس را در درون خودتان ایجاد می‌کنید. بعد بخوابید و ببینید که کیفیت خواب شما چه قدر افزایش می‌یابد. خواهید دید که کیفیت خواب شما که زیادتر شود همه سیستم بدن شما نیز عالی شده و روحیه شما نیز عوض می‌شود و شفا در بدن من و شما شکل می‌گیرد.

تکنیک کف انرژیکی

یکی از چیزهای متممی هم که من همیشه پیشنهاد می‌کنم این است که  وقتی که استحمام می‌کنید در زیر آب وقتی بدن خود را لیف می‌کشید، صابون و شامپو برای بدن و موهایتان استفاده می‌کنید، از همین فرصت استفاده کنید. احساس کنید که همان طور که بدن شما در حال پاک شدن است، حس کنید که تمام درد و رنج‌ها و انرژی‌های منفی و تمام زائد بدن شما در حال خارج شدن است. همه آن‌ها را به آب بدهید. زیرا که آب حامل انرژی است. این‌ تصویر ذهنی بسیار قوی است و من همیشه وقتی به حمام می‌روم خودم را در یک کف انرژیکی قرار می‌دهم و آن کف انرژیکی که خودم ایجاد می‌کنم و تصویرسازی می‌کنم یک پاکسازی عمیقی در بدن من شکل می‌گیرد. چنین استحمامی نسبت به یک استحمام عادی شما را بسیار سرحال‌تر می‌کند. پس من و شما از ذهن‌مان و تصویر ذهنی‌مان که می‌توانیم بسازیم می‌توانیم برای شفای جسم‌مان استفاده کنیم و حتما این کار را انجام دهیم.

بدن ما نیاز به عشق ورزیدن دارد. در حمام، قبل از خواب، و هر جا که فرصتی دارید این کار را انجام بدهید. زیرا بدن ما نیاز به این تشکر کردن دارد. این شفای کوانتومی را حتما ادامه بدهید و حتما نتایج بسیار خوبی را می‌گیرید. این کار را تمرین و تکرار کنید. سعی کنید اگر جایی یا عضوی از بدنتان درد می‌کند یا مشکلی دارید همان جا شروع به امتحان کنید.

ایمان و استمرار شرط موفقیت در شفای کوانتومی

چند روز پیش یکی از کاربرانم به من گفت که: «آقای افلاکی این کار را انجام داده‌ام ولی جوش صورتم خوب نشده است!» دوست عزیز من، این کار را ادامه بدهید تا این کار نتیجه بدهد. فکر هم نکنید که حتما باید روی صورت این کار را بکنید تا نتیجه بگیرید. اگر روی این موضوع مرتب فکر کنید، خیلی دیرتر نتیجه می‌گیرید. خیلی از مشکلات پوستی ما هم مشکل چربی و کبد ما است! بهتر است این تمرین را برای کبد شروع کنید. این کبد نیاز به پاکسازی دارد. از این نقطه شروع کنید و از آن تشکر کنید که درست تسویه خون را انجام دهد و بدن از کبد پرچرب به کم چرب تبدیل بشود و حال عمومی‌مان بهتر شود. بعضی وقت‌ها ریشه بیماری جای دیگر است. وقتی شما برای کل بدن پاکسازی می‌کنید که همه با هم در ارتباط هستند، بدن شروع به شفا یافتن می‌کند. شما شروع کنید، ادامه بدهید و مطمئن باشید که نتیجه می‌گیرید. این را باید ادامه دهید ولی شما ممکن اثر آن را در ابتدای کار نبینید. به همین خاطر هم چون اثرش قابل اندازه‌گیری برای شما نیست، ناامید می‌شوید و آن را رها می‌کنید. خواهشی که از شما دارم این است که ادامه دهید. آرام آرام نتایج برای شما هویدا می‌شود. وقتی که مشاهده کردید با باور قوی‌تری این تمرین را ادامه خواهید داد.

دوستتان دارم. بیایید به خودمان عشق بورزیم. همان طور که به همه عزیزان و دوستانمان عشق می‌ورزیم. بگوییم خودمان را دوست داریم و تک تک سلول‌های بدن‌مان را دوست داریم و خودمان را قلبا دوست بداریم.

شاد و پرانرژی باشید

خدا نگهدار

محمد افلاکی بنی