چگونه با پذیرش آنچه اتفاق می افتد، بهترین را رقم بزنیم؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
4.2
(12)
لطفا به این جمله مهم دقت کن که: ” اگر آنچه که می خواهی اتفاق نیفتاد، بهتر است که آن چیزی که اتفاق افتاده است را بخواهی ” و این جمله را اگر به درستی متوجه بشویم در اوج رضایت مندی و پذیرش زندگی قرار خواهیم گرفت و جالب است که وقتی به این درجه از آگاهی دست یابیم به نوعی تسلیم اراده او هستیم و اینگونه داریم ارتعاش شکر و رضایت را به جهان هستی مخابره می کنیم و خبر خوب این است که اتفاقات بهتری در راه است
 
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، اگر به چیزی که میخواهید، دست پیدا نکردید، چیزی که در اختیارتان است را بخواهید زیرا در قانون جذب میگوییم به هر چیزی فکر کنید و برای آن ارتعاش بفرستید، آن اتفاق به یاری خداوند برای ما رقم میخورد. گاهی اوقات ما هدفی را میخواهیم ولی اتفاق نمی افتد و این اتفاق به نوعی به فرآیند قانون جذب کمک میکند. اگر اتفاقی که برای ما رقم خورده است را بخواهیم یعنی راضی به رضای خداوند هستیم.
این موضوع، مصداق بخشی از آیه 216 سوره بقره است که میفرماید: وَ عَسَى أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئًا وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسَی أَنْ تُحِبُّوا شَيْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ، چه بسا شما چیزی را بد میپندارید در حالی که خیر شما در آن است و چه بسا چیزی را خیر میپندارید در صورتی که شر شما در آن است و خدا می داند و شما نمی دانید. ما حکمت بسیاری از اتفاقات را نمیدانیم و کار ما ارسال ارتعاشات مثبت به هستی می باشد. صدای ذهن ما، دارای امواج و ارتعاش است که ما آن را نمیشنویم ولی در دنیای متافیزیکی این صدا وجود دارد.
صداهای موجود در طبیعت، صداهایی که میشنویم و وجود درونی ما دارای ارتعاش می باشد. ما باید به هستی ارتعاش مثبت ارسال کنیم تا خداوند بهترین تقدیر را برای ما رقم بزند. کار ما به نوعی تدبیر عالی کردن است و کار خدا رقم زدن تقدیر ما می باشد. گاهی اوقات هدف مورد نظر ما، محقق نشده در حالی که حکمت الهی فراتر از آن بوده و خداوند به این شکل برای ما خواسته است. پس باید راضی به رضای خداوند باشیم و چیزی که اتفاق افتاده و در آن هستیم یا اتفاقی که در حال رخ دادن است را بخواهیم.
اگر آن چیزی را که میخواستیم انجام نشده، چیزی را که انجام شده است را بخواهیم و تمام اتفاقات و شرایط زندگیمان را بپذیریم زیرا این کار، یک حس رضایتمندی و شکرگزاری در ما ایجاد میکند و باعث میشود فراتر از چیزی که میخواهیم به یاری خداوند برای ما رقم بخورد زیرا ما بالاترین ارتعاش که ارتعاش رضایتمندی از زندگی و اتفاقات اطرافمان و راضی به رضای خدا بودن است را به هستی ارسال میکنیم که این کار، به نوعی به معنی شکرگزاری از خداوند میباشد. ما باید به خاطر همه اتفاقات خوب و بدی که در زندگی ما رخ داده، خدا را شکر کنیم و به قول سعدی شاعر بزرگ کشورمان:
غم و شادی بر عارف چه تفاوت دارد             ساقیا باده بده شادی آن کاین غم از اوست
هر غم و اتفاقی که میبینیم از جانب خدا است پس باید شکرگزار خداوند باشیم و در این صورت غم و شادی برای ما معنی پیدا نمیکند، راضی به رضای خداوند می شویم و فرآینده قانون جذب و ارسال بهترین ارتعاش مثبت به هستی، برای ما شکل میگیرد و در نتیجه بالاتر از چیزی که میخواهیم به یاری خدا نصیب ما میشود.
با توجه به آیه 3 سوره طلاق، وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ، خداوند از جایی که ما حساب نمیکنیم به ما روزی میدهد و بهترین گشایش، اتفاقات و آینده را برای ما رقم میزند پس ما با پذیرش آنچه اتفاق می افتد، بهترینها را در زندگی کسب میکنیم. خدایا ما را همیشه راضی به رضای خودت بگردان.
خدایا چنان کن سرانجام کار                  تو خشنود باشی و ما رستگار
برای ظهور و سلامتی مهدی موعود (عج) او که خواهد آمد، دعا کنیم و بگوییم: اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج. شاد و پرانرژی باشید، خدانگهدار و یا علی مدد        

میانگین امتیاز 4.2 / 5. تعداد آرا: 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین