چگونه با نگرش مثبت و شادی می توان سالم تر از قبل باشیم؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
3.3
(9)
یکی از نگرانی های عمده در جامعه کنونی مواد غذایی در سبد خانورهاست که با اخبارهای مختلف می شنویم که این مواد خوراکی ارگانیک نیستند و برای سلامتی مضرند و این نوع نگرش منفی خود مزید بر علت می شود که سلامتی جامعه کاسته شود و اکثر مردم دچار استرس و نگرانی بیشتر از این موارد بشوند و متاسفانه این باعث بیماری های بیشتر در سطح جامعه می شود و در این کلیپ یک راه حل عالی برای سلامتی بیشتر در چنین شرایطی داریم

 

سلام به دلهای پاک شما عزیزان، امروز در این طبیعت زیبا میخواهم مطلب بسیار عالی در حوزه تغذیه انرژیکی و ذهنی را خدمت شما عرض کنم. اگر میخواهیم سالم شویم، سلامتی بیشتری داشته باشیم و آرامش بسیاری را در خودمان احساس کنیم، نکاتی را ارائه میکنم که حتما باید به آنها توجه کنیم. سلامتی بزرگترین نعمت الهی است و باید بابت سلامتیمان شکرگزار خداوند باشیم حتی اگر از میزان سلامتی ما کاسته شده است و کمی بیمار هستیم یا اگر دست راستمان شکسته است، باید بابت دست سالممان، سپاسگزاری کنیم.
خداوند در قرآن کریم میفرماید: اگر شکرگزاری کنید بر نعمت شما می افزایم پس ما باید برای اعضا و جوارحی که سالم هستند خدا را سپاس گوییم تا سلامتی در آن عضوی از بدنمان که ناسالم است، افزایش پیدا کند و این یک تکنیک انرژیکی است. یکی از چیزهایی که در جامعه ما بسیار به آن توجه منفی میشود و جادوی سیاهی است که در ذهنمان می پرورانیم، بحث تغذیه است. به طور مثال افرادی میگویند: مرغهای بازاری دارای هورمون هستند و روغنها ناسالم می باشند.
ما باید حتما به مواد غذایی که میخوریم توجه کنیم همانطور که در قرآن گفته میشود: به غذایی که میخورید، نگاه و توجه کنید و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. غذایی که میخوریم حتما باید پاکسازی شده باشد و به نوعی از مواد و جنس خوب باشد اما گاهی اوقات به مواد غذایی برچسب ناسالم بودن میزنیم، اینکه مرغها همه سرطان زا و مواد غذایی آلوده کننده و بیمار کننده هستند. اگر به چیزهایی که دائما از افراد درباره مواد غذایی میشنویم، فکر کنیم در این صورت چه اتفاقی برای ما خواهد افتاد؟
وقتی در ذهنمان غذایی را ناسالم بدانیم، متاسفانه آن غذا برای ما ناسالم خواهد شد و در بدن ما بیماری ایجاد میکند. ما میتوانیم مواد غذایی ناسالم را در ذهنمان با یک نگرش مثبت، به مواد غذایی سالم تبدیل نماییم و حال دلمان را خوب کنیم. اگر همان غذاهای ناسالم را با شادی بخوریم همانها به گوشت، پوست و استخوان در بدن ما تبدیل میشوند و این شادی، برچسب و یک نوع انرژی ذهنی می باشد. اگر با ذهن سالم از مواد غذایی استفاده کنیم، آنها شفابخش وجود ما خواهند شد.
مالکم گلادول، روزنامه نگار آمریکای اخبار بسیار جالب و اتفاقات عجیب زندگیش را در کتابهایش نوشته است. او کتاب هایی به نام، پلک زدن و در یک چشم بهم زدن دارد. مالکم گلادول داستان بسیار جالبی از شهری به نام روزنبرگ در آمریکا را بیان میکند. افراد ایتالیایی در آن منطقه ساکن شده بودند و وقتی پزشکی به آن منطقه میرود، بعد از چند سال زندگی در میان آنها، مشاهده میکند که مردم آن منطقه اصلا بیمار نمیشوند و در این باره شروع به تحقیق میکند.
آیا آنها در غذاهایی که میخورند، بسیار دقت میکنند و مواد سالمی میخورند و یا دخانیات و مشروبات الکی مصرف نمیکنند؟ در صورتی که مشاهده میکند آنها غذاهای ناسالمی میخورند و دخانیات و مشروبات الکی نیز مصرف میکنند. او متوجه میشود به خاطر فرهنگ و روحیه شادی بین آنها است که بیمار نمیشوند. آنها شادی را به همدیگر انتقال میدادند و چه خوب است که ما هم شاد باشیم و شاد زندگی کنیم و در ذهنمان نپرورانیم که مواد غذایی ناسالم هستند.
اگر بتوانیم مواد غذایی ناسالم را کنترل کنیم، بسیار عالی است ولی جاهایی از دسترس ما خارج است به طور مثال نمیدانیم مرغی که در مرغداری پرورش پیدا کرده و در بازار آمده است، مرغ ارگانیک یا ناسالم است ولی این را میدانیم که ذهن ما و قدرت مشاهده گر کوانتومی ما میتواند برچسب سالم یا ناسالم بودن به مواد غذایی بزند. اگر در ذهن ما همه مواد غذایی ناسالم باشند نباید انتظار سلامتی داشته باشیم و اگر باور ما این باشد که همه مواد غذایی که میخوریم نعمتهای خداوند هستند و بابت آنها باید خدا را شکر کنیم، شکرگزاری ما باعث میشود همه عناصر ناسالمی که در مواد غذایی وجود دارند، به نوعی سالم و شفابخش وجود ما شوند.
نگرانی در مورد مواد غذایی آسیب و بیماری در ما ایجاد میکند پس نسبت به غذاها مثبت نگر و شاد باشیم. من سالها در حوزه طب سنتی و بحث مزاج و طبع غذاها تحقیق کرده ام و برخی غذاهایی که میخوریم طبع سردی دارند و باید حتما مصلح، اصلاح کننده و متعادل کننده آن غذا را در کنارش مصرف کنیم. مصلح طبع غذا را متعادل میکند. افکار و رفتار ما انسانها نیز دارای طبع گرم و سرد هستند یعنی افکار، رفتارهای مثبت و مثبت نگری و کارهای خیر دارای طبع گرم و افکار منفی و زائد و کارهای اشتباه و خطا دارای طبع سرد می باشند.
اگر ما غذاهایی که دارای طبع سرد هستند را مصرف کنیم و تفکرات مثبت را به همراه داشته باشیم، آن فکر مثبت، مصلح مواد غذایی سرد است. در نتیجه نباید نسبت به مواد غذایی که خداوند امروز نصیب ما کرده و در سبد کالای زندگی ما قرار داده است نگران نباشیم. قدرت انرژی مثبت نگری ما و اثر مشاهده گر کوانتومی وجود ما بسیار ارزشمند است. ما در دوره پاکسازی کوانتومی به خصوص در دوره پیشرفته، در مورد مباحث انرژیکی و سلامتی مطالب بسیار جالبی را خدمت شما ارائه میدهیم پس حتما در این دوره شرکت کنید.
سعی کنیم در این عالم به هیچ چیزی برچسب منفی نزنیم و همه را خیر ببینیم تا بتوانیم شادی را در وجودمان ایجاد نماییم و با شادی زندگی کنیم زیرا در این صورت هیچ نوع بیماری به سراغ ما نمی آید و به امید خدا، بیماری از وجود ما می رود. دوستتان دارم و برای شما دعا میکنم، همه با هم در این لحظه مقدس برای فرج و سلامتی مهدی موعود (عج) دعا کنیم و بگوییم: اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج. شاد و پرانرژی باشید، خدانگهدار و یا علی مدد.            

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد آرا: 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین