چگونه با داشتن آرامش می توان ثروت و فراوانی را جذب کرد؟

5/5
فهرست عناوین این مقاله
3.7
(9)
ما انسانها بعنوان اشرف مخلوقات دارای امکانات و آپشن های بسیار زیادی هستیم و اگر خودمان را بدرستی بشناسیم خواهیم دید که خداوند ما را خالق زندگی و سرنوشت مان آفریده است وما بر طبق قوانینی که شاید جبر الهی باشند خلق شده ایم و اما خبر خوب اینکه از این قوانین می توانیم با قوه اختیارمان استفاده کرده و خالق زندگی خود باشیم و وظیفه ما شناخت این قوانین است و بعد خواهیم دید که خدای مهربان چقدر ما را دوست دارد؟!
 
سلام به دوستان عزیز، پرفسور بالتازار یکی از شخصیتهای سریال کارتونی است که در دهه 60  از تلویزیون پخش میشد و این پرفسور هر روز چیزی جدیدی را اختراع میکرد. امروز با دوستانم آقای جواد زارع و آقای مجید عباسی که به نوعی شخصیت پرفسور بالتازار را بازی میکنند در جای باصفایی که همانند یک بهشت است، جمع شده ایم. بهشت جایی است که حال دل ما خوب باشد و من و آقای جواد زارع در زمانهایی که کاربران مس به طلا و سایر دوره های ما، توانستند از خود ارضاعی رها شوند و نیروی جنسی خود را استحاله کنند یعنی از حالت پایین و مادون به حالتی بالایی برسند، قطره و گوشه ای از این بهشت را احساس میکنیم. امروز به نوعی روز عید ما است زیرا توانسته ایم افرادی را از درد و رنج نجات دهیم.
در ادامه آقای زارع میگوید: واقعا آقای افلاکی درست میگوید و بهترین خبری که من دریافت میکنم این است که کاربری تغییر کرده است. کاربران به ما میگویند: من خود ارضاعی را کنار گذاشته ام، خدا خیرتان بدهد، اصلا انگار در جهنم بودم و الان وارد بهشت شده ام. بهترین کاری که یک انسان میتواند در زندگیش انجام دهد، این است که به دیگران کمک کند، آنها را از مشکلات نجات دهد و به سمت کارهای خوب هدایت کند. آقای افلاکی، با ارائه آموزش هایی در بحث فقر، به کسانی که دچار فقر و مشکلات مالی شده اند کمک بسیاری میکند تا به ثروت، شادی و آرامش نزدیک شوند و این کار بسیار جذاب است.
در ادامه آقای افلاکی میگوید: دقیقا کاری که من و آقای زارع انجام میدهیم این است که از ظلمت و تاریکی به سمت نور و روشنی حرکت میکنیم و محتواهای آموزشی ما به عنوان انسانهایی که امید میفروشیم و امیدوار به رحمت خدا هستیم، این است که ناامیدی از رحمت خداوند یکی از بزرگترین گناهان کبیره است. اگر ما امیدوار به رحمت الهی و اینکه اشرف مخلوقات هستیم، باشیم، متوجه میشویم با امکانات فراوان و قدرتهای ویژه ای که خدا به ما داده است، میتوانیم اختیار زندگی خودمان را بر عهده بگیریم.
قوانین الهی همانند قانون جاذبه هستند به طور مثال: من سنگی را رها میکنم و سنگ می افتد. قانون جاذبه قانون جبر است و من اختیاری در آن ندارم ولی چه کسی از این قانون استفاد کرد و سنگ را انداخت؟ من با اختیارم این کار را انجام دادم. قوانینی در این هستی وجود دارد که به نوعی جبر مطلق الهی هستند ولی وقتی آن جبرها را بپذیریم و کشف کنیم، میتوانیم با اختیارمان از قوانین الهی استفاده نماییم و به موفقیت، آرامش و شادی دست پیدا کنیم. به قول مولانا شاعر بزرگ کشورمان:
ای گروه مومنان شادی کنید                     همچو سرو و سوسن آزادی کنید
آیه 7 سوره ابراهیم که میفرماید: اگر شکرگزاری کنید بر نعمت شما می افزایم، مصداقی برای قانون الهی است که مانند قانون جاذبه می باشد و اگر ما قانون الهی را کشف کنیم و بدانیم آنها جزء امکاناتی هستند که خداوند ما را به واسطه آنها در هستی خلق کرده است، انسان شکرگزاری می شویم و یک انسان شکرگزار همیشه شاد است. آقای زارع میگوید: ویژگی یک انسان شکرگزار، شادی، رضایت و دارا بودن مقام رضا است. رضایت انسان از هر لحظه و چیزهایی که وجود دارد و یا وجود ندارد.
آقای افلاکی میگوید: کسی که از شرایط موجود رضایت دارد یعنی شکرگزار است و حال خوب و ارتعاشات مثبتی را با خود به همراه دارد و خداوند، برکت، نعمت، فراوانی و اتفاقات عالی را برای او رقم میزند و در این صورت میتواند شادی و سلامتی را لمس کند. دعوتتان میکنم در دوره های استحاله نیروی جنسی یعنی تبدیل نیروی مقدس جنسی به ثروت، دوره سالیتود و خلوت درون که در مورد افراد مجرد و کسانی است که فرصت ازدواج پیدا نکرده اند و دوره ستارگان زناشویی است که در رابطه با درمان زود انزالی در افرادی است که توان جنسی کمی دارند و نیاز دارند، قویتر شوند تا بتوانند رضایت جنسی همسرشان را فراهم نمایند، شرکت کنید.
آقای زارع میگوید: این آموزشها بدون استفاده از دارو و ابزار است و فقط با تمرینات تنفسی، تمرکزی و تمریناتی در خصوص عضلات درونی که به نوعی کونگ فوی جنسی نامگذاری شده است و یک سبک می باشد، مشکلات افراد را برطرف میکنیم. با این آموزشها و یادگیری آنها، متوجه میشویم که قدرت این آموزشها، از قوانین جبر علوم انسانی است و  با کشف آنها میتوانیم رابطه خوبی با همسرمان برقرار کنیم و در انتها خودمان و همسرمان را به تکامل برسانیم و به نوعی مرد و زن، در معبد عشق و زیبایی میتوانند به یکدیگر بپیوندند و یکی شوند. به قول مولانا شاعر کشورمان:
مرد و زن چون یک شود آن یک توی             چون که یکها محو شد آنک توی  
آقای افلاکی در ادامه میگویند: دوره پاکسازی کوانتومی دوره ای برای جذب سلامتی، آرامش، شادی، ثروت می باشد که بهترین محصول مطمئن آن، رسیدن به آرامش است. وقتی ما آرام شدیم، حالمان خوب میشود و به نوعی در این صورت دیگر، هر چه سنگ است برای پای لنگ نخواهد بود. با آرامش وجود ما، هستی هم با این آرامش درونی ما هماهنگ میشود و برکت و فراوانی را بدون تلاش اضافه ای برای ما فرو میفرستد.
دانشمند و تلاشگرانی هستند که هر چه تلاش میکنند به جایی نمیرسند و به نوعی به دور خود میچرخند. آنها برای رسیدن به موفقیت باید ابتدا به آرامش دست پیدا کنند و روی ارتعاشات درونی خودشان تمرکز نمایند. با رسیدن به آرامش میتوانیم قوانین الهی هستی را کشف کنیم و در این صورت قوانینی که جبر مطلق الهی هستند، در اوج اختیار ما قرار میگیرند. خدای مهربان به ما به عنوان خلیفه الله و جانشین خودش روی زمین امکانات فراوانی داده است. دعوتتان میکنم که در این دوره ها شرکت کنید چون دوره های ما، دارای گارانتی چندین ماهه و بلند مدت می باشند.
آقای زارع میگوید: در رابطه با گارانتی همیشه من و آقای افلاکی این عقیده را داریم که وقتی یک نفر میگوید من از دوره های شما راضی نبودم و پول مرا پس دهید، ما خوشحال میشویم و میگوییم خدایا شکر زیرا پولی در زندگی ما وجود داشتی که نارضایتی همراه آن بود. آقای افلاکی میگوید: اگر محصولات ما را خریداری کردید، اصلا نگران نباشید چون دارای گارانتی هستند. ما در واقع مباحث معنوی و انرژیکی را تدریس میکنیم و اگر خودمان میخواهیم انسان معنوی شویم، ابتدا باید این ادعا را ثابت کنیم.
بسیاری از کاربران دوره های ما را خریداری کرده اند و از گارانتی استفاده نموده اند و در پایان به ما گفته اند: ما میخواستیم با این کار شما را راستی آزمایی کنیم که آیا پول دوره ها را به ما پس میدهید. در این لحظه برای آمدن کسی که باید ظهور کند، مهدی موعود (عج) دعا میکنیم. با توجه به شعر حضرت حافظ که میفرماید:
آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست          هر کجا هست خدایا به سلامت دارش
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج، شاد و پر انرژی باشید، خدانگهدار و یا علی مدد.              

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد آرا: 9

5 دیدگاه در “چگونه با داشتن آرامش می توان ثروت و فراوانی را جذب کرد؟

 1. محمود شریفیان گفت:

  سلام خیلی خیلی عالی بود مرسی حالم خوب شد.

 2. محمود شریفیان گفت:

  سلام خیلی خیلی عالی بود مرسی

 3. پروین گفت:

  خیلی عالیست حالم خوب شده

 4. مدینه امیری گفت:

  بسیارعالیست

  1. مهرالسادات ابطحی گفت:

   بسیارعالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین