چه عینکی است که اگر به چشم بزنیم، زندگی زیباتر می شود؟

3.5
(52)
در این کلیپ محمد افلاکی مدرس دوره پاکسازی کوانتومی از خاطره یکی از دوستانش برداشتی مفید را برای شما عزیزان ارائه می کند که اگر به دقت به آن عمل کنیم، زندگی ما بسیار زیبا خواهد شد و فرق انسانهای موفق و ناموفق در همین نگرش ساده و مهم است که امروز وظیفه ما خوش بینی و نگرش مثبت است و اتفاقا در این ایام که شاید همگان ناراحت و بدبین هستند وقتشه که ما با خوش بینی به زندگی به خود و دیگران انرژی مثبت بدیم
 
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، عینک دوستم خراب شده بود و او میخواست آن را عوض کند، من به او گفتم: اگر به عینک فروشی رفتی، حتما درجه عینک خوشبینی ات را افزایش بده. هر کدام از ما با عینکی به هستی نگاه میکنیم و درجه خوشبینی و یا بدبینی عینک ما، ممکن است کم یا زیاد باشد. به قول مولانا، شاعر بزرگ کشورمان:
پیش چشمت داشتی شیشه کبود              زان سبب عالم کبودت می نمود
ما باید گرد و غبار شیشه عینکمان را پاک کنیم تا بتوانیم طبیعت و زندگی را زیبا ببینیم. اگر عینک خوشبینی را به چشممان بزنیم، جهان هستی را به زیبایی و لطافت گلها خواهیم دید. پس به عینک فروشی وجودمان برویم و عینکی را سفارش دهیم که از درجه خوشبینی بسیار بالایی برخوردار باشد و عینک بدبینی را کنار بگذاریم زیرا این کار، از کارهایی است که باید برای داشتن یک زندگی موفق انجام دهیم. با زدن عینک خوشبینی، زندگی زیباتر میشود و در این صورت، حال خوبی را به دست می آوریم.
کل جهان هستی برای ما، معجزه است و ما باید همه زیبایی های هستی را با مثبت نگری و خوشبینی نگاه کنیم تا شور، هیجان، سرمستی و شادی در زندگی، برای ما جاری شود. پس درجه عینکمان را به سمت خوشبینی سوق دهیم تا به یاری خدا، معجزاتی در زندگی ما رخ دهد. دوستتان دارم و برای شما دعا میکنم. همگی با هم، برای او که خواهد آمد، دعا کنیم و بگوییم: اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج. در پناه حق، خدانگهدار و یا علی مدد.   

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا: 52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link