پرسش کوانتومی : آیا روزگار آینده ما بهتر خواهد شد؟

5
(1)
پاسخ به این پرسش مهم ذهنی است که سرنوشت هر یک از ما را تعیین می کند و اگر به دقت ذهن آگاه و ناخودآگاه خود را بررسی کنیم، خواهیم دید که این سوال مهم همیشه در ذهن ما می باشد که آینده چه خواهد شد؟ اوضاع بهبود پیدا می کند؟ یا اینکه بد و بدتر خواهد شد؟! و اگر متوجه این بشویم که آینده ما بر حسب پاسخ ما به این سوال رقم می خورد، آنگاه با آرامش به قول حافظ خواهیم گفت که : ” بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم”
 
سلام به دلهای پاک شما عزیزان، سوال مهمی که همه با آن درگیر هستیم و برای ما، ملموس نیست ولی در ناخودآگاه ما وجود دارد این است که آینده چه خواهد شد؟ یک نگرش و پاسخ این است که میگوییم اوضاع خیلی خراب است و آینده هر روز بدتر میشود. پاسخ دیگر مربوط به افرادی است که میخواهند موفق شوند و ایمان و باور دارند که میتوانند بر این عالم تاثیر بگذارند، ما این افراد را، انسانهای خوشبین می نامیم. ما میخواهیم جزء این افراد مثبت نگر باشیم و مطمئن هستیم که وضعیت ما در آینده بهتر خواهد شد. به قول حضرت حافظ:
بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم                 شادی آورد گل و باد صبا شاد آمد
اوضاع جهان بهبود پیدا میکند و ما این وضع را مشاهده خواهیم کرد. این که آینده چه میشود در ناخودآگاه هستی و همه ما وجود دارد و هر کس به نوعی در ناخودآگاه درونیش به این سوال پاسخ میدهد و همانگونه زندگیش رقم خواهد خورد. اگر میگوییم: اوضاع جهان بدتر میشود واقعا شرایطمان، بد میشود ولی اگر مانند حضرت حافظ فکر کنیم، هر روز باد صبا اتفاق بهتری را برای ما رقم خواهد زد. نگرش حضرت حافظ، نگرش یک انسان عارف است که میگوید: این جهان هر روز به سمت کمال میرود و ما که جزئی از این جهان هستیم، هر روز زندگیمان بهتر خواهد شد.
اگر جزء انسانهایی باشیم که دائما میگوییم: اوضاع جهان هر روز بدتر میشود، مسلما اتفاقات، رویدادها، رخدادهای نامناسبی برای ما رقم میخورد چون باور داریم اوضاع جهان بدتر میشود پس اتفاقات بد، گرفتاریها، فقر و مشکلات برای کسانی رخ میدهد که به این سوال، پاسخ منفی دهند. آن دسته از افرادی که میگویند: همه چیز خوب میشود، باور و ایمان دارند که خدای مهربان، یار و یاور ماست و خداوند در آیات قرآن فرموده است: بخوانید مرا تا شما را اجابت کنم.
همه ما میخواهیم از نگرش منفی درونی به نگرش مثبتی عبور نماییم و به نوعی بهبود جهان در آینده را باور کنیم زیرا با این باور، اتفاقات جهان، بهترین سرنوشت را برای ما رقم میزنند. در شرایط اقتصادی نامناسب که به ظاهر برای ما خوب نیست کسی که در درونش به بهبودی جهان در آینده باور دارد، بیشتر از همه افراد ثروت و ایده کسب میکند و خدا نیز راه حلهای عالی را به او ارائه می نماید چون او باور دارد که اوضاع بهتر میشود.
با وجود اقتصاد بیمار و افزایش مشکلات در کل جهان، ما میخواهیم جزء کسانی باشیم که میگویند: اوضاع خوب میشود و همیشه خدا را شکر میکنند. دو حالت برای همه ما وجود دارد یکی اینکه شکرگزار خدا باشیم و دیگری اینکه بنالیم که چرا اوضاع اینگونه است. پس چه خوب است که جز افرادی باشیم که شکرگزار نعمتها و هر آنچه که اطرافمان هست، باشیم و بگوییم اوضاع جهان هر روز بهتر میشود. هر چقدر که مشکلات بیشتر و بزرگتر شوند از خدای ما بزرگتر نیستند و ما باید این باور را در قلبمان بسپاریم.
از همه شما دعوت می کنم که در دوره پاکسازی کوانتومی ما شرکت کنید زیرا ما، در این دوره نگرش و باورهای منفی و چیزهایی که به نوعی از آنها رنج میبریم را کنار میگذاریم و به پاکسازی درونمان میپردازیم. اگر این نگرش و باور درونی که آینده خوب نمیشود را تغییر دهیم و به نوعی به این سوال کوانتومی در درونمان اینگونه پاسخ دهیم که اوضاع خوب میشود، مطمئن باشید، بهترین شرایط و سرنوشت به یاری خدای بزرگ نصیب ما خواهد شد.
اگر شرایط نامناسب است برای کسانی که خودشان و خداوند را باور دارند، روزهای آتی جریان رودخانه فراوانی و عشق در هستی برایشان برقرار میشود و سرنوشت عالی و اتفاقات خوبی برای آنها رخ میدهد. ما باید بذر باورهای درست، زیبا، خوبی و بهبودی و اینکه همه چیز خوب میشود را در وجودمان را پرورش دهیم و مطمئنا این بذر به یک گیاه و درخت تنومندی تبدیل میشود که نتیجه اش میوه ای خواهد بود که میتوانیم از آن نتایج عالی بگیریم و ثمره های بسیاری را در زندگیمان دریافت کنیم.
در این لحظه برای شما دعا میکنم و از خداوند میخواهم، پاسخ همه ما به این سوال که آینده چه میشود این باشد که آینده عالی خواهد شد. اعتقاد من این است که کسانی که منتظر فرج هستند، فرج مولا و کسی که خواهد آمد تا ما را از ظلمت و تاریکی به سمت نور و خوبی، هدایت کند آدم های مثبت نگری خواهند بود. همگی با هم برای فرج حضرت مهدی موعود (ع) حجت خداوند بر روی زمین دعا میکنیم. دوستتان دارم، شاد باشید، اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج، یا علی مدد.     

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link