پاکسازی

با قبول مسئولیت خرابی ها مختلف در زندگی می توانیم به عنوانی یک پاکسازی کننده به فرآیند پاکسازی صحیح کوانتومی ادامه دهیم خرابی های نیز دارای شعور و قابلیت انتقال انرژی معیوب را دارا می باشند و ما می توانیم با پاکسازی یک نقطه درد از انتقال آن به سایر قسمت های مجاور جلوگیری اساسی نماییم. پاکی قابل سرایت و انتقال است و نیز درد و ناراحتی هم دارای شعور و قابل انتقال هستند. با پاکسازی وارد بعد جدیدی شدیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p  
 42 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

در این ویدیو می خواهم راجع به مسئله ای صحبت کنم که شاید باورتان نشود، ولی آن را به خوبی تجربه کرده ام. اگر جایی و گوشه ای از زندگی شما دچار نقص شده است باید آن جا را فوراً پاکسازی کنید. از وسیله و اشیا شروع می کنم. من دوستی دارم که اگر ماشین صفر کلیومتر هم که به او بدهید بعد از چند وقت می بینید که خراب شده است. دلیلش این است که وقتی قسمتی از ماشین خراب می شود به جای این که سریع رفع عیب کند می گوید حالا بعد.می خواهم بگویم وقتی قسمتی از یک وسیله خراب می شود و اقدامی برای تعمیر آن نمی کنیم این خرابی شروع به سرایت کردن می کند. حتماً می گویید ماشین مگر شعور دارد. من می گویم همان ماشین هم شعور دارد. وقتی ماشین تان را به کارواش می برید، احساس خوبی از رانندگی با آن دارید. واقع ماشین این است که این حس خوب را در شما ایجاد می کند. باور کنید تک تک ذرات این عالم دارای شعور هستند و ما باید این مسئله را باور کنیم. با شما گویند روزان و شبان جمله ذرات عالم بی زبان ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم با شما نامحرمان ما خاموشیم تک تک ذرات این عالم دارای شعور هستند. وقتی شما به ماشین، موبایل، ابزار و اشیایی که متعلق به خودتان است عشق می ورزید، آن وسیله هم متقابلاً عشق را با خوب کار کردن به شما بازمی گرداند. وقتی به وسیله ای رسیدگی می کنید آن وسیله هم خدمات بهتری ارائه می کند. وقتی خرابی در وسیله ای به وجود می آید و شما آن خرابی را برطرف می کنید آن شی سالم تر باقی می ماند. وقتی به خرابی های موجود در اشیا، خودرو و تشکیلات زندگی رسیدگی نکنیم طبق نظریه کل نگر که آن قسمت جزئی از کل است، آن خرابی به کل سیستم سرایت می کند. اگر وسیله ای دارید که گوشه ای از آن خراب است آن را فوراً تعمیر کنید. این شعور در اشیا و وسیله های ما وجود دارد. حالا بیایید این موضوع را در مرتبه بالاتر و در وجود نازنین خودمان بررسی کنیم. اگر امروز دندان درد داریم و آن را درمان نمی کنیم، این درد نه تنها باعث ایجاد مشکل برای تمام دندان ها می شود بلکه کل بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و حتی می توانم بگویم که دندان درد می تواند باعث زانو درد بشود و دردهای دیگر را در بدن ما ایجاد کند.پس دندان درد یک ذره جدا نیست بلکه به شعور کل متصل است.

بنی آدم اعضای یکدیگرند     که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار     دگر عضوها را نماند قرار

اگر عضوی از وجود ما یا یکی از نزدیکان ما دچار درد و ناراحتی شده است، اگر به مشکلات دیگران توجه نمی کنیم آن مشکل در زندگی ما هم جاری خواهد شد. ابتدا از جامدات شروع کردم اگر قسمتی از ماشین شما خراب می شود آن را تعمیر کنید اگر این کار را نکنید خرابی به کل ماشین سرایت می کند.

ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم

با شما نامحرمان ما خاموشیم

نه تنها در جامدات بلکه در زندگی ما آدم ها هم همین گونه است اگر امروز برادر، همسایه یا دوست من مشکلی دارد و من به مشکل او رسیدگی نمی کنم آن مشکل آرام آرام وارد زندگی خودم هم می شود. نگوییم به من چه!!! دقیقاً به ما ربط دارد. بیاییم خودمان را در پاکسازی و برطرف کردن عیب تک تک ذرات این عالم مسئول بدانیم. بعضی مواقع اگر در جاده های کوهستانی سنگی را ببنیم نگه می دارم و آن را کنار می گذارم چون این عمل یک پاکسازی در مسیر جاده زندگی است. اگر می توانی یک مشکل را از سر راه عزیزی بردارید حتماً این کار را انجام دهید.در وجود نازنین خودمان هم همین گونه است اگر ما به درد و دلهای همدگر گوش نکنیم اگر به خرابی های زندگی دیگران سر نزنیم آن خرابی و ناپاکی شروع به افزایش و رشد کردن می کند و زندگی ما را هم فرا می گیرد. اگر می بینید غرق در مشکل هستیم به خاطر این است که جایی مشکل کوچکی بوده است به آن رسیدگی نکرده ایم و حالا آن مشکل کوچک همه زندگی ها و بازار عالم ما را فرا گرفته است.حاضرید برای مشکلات دیگران قدمی بردارید؟ مشکل دیگران دقیقاً بر روی زندگی شما هم تاثیر خواهد داشت. هر خرابی و نقصی را در تک تک انسان ها می بینید سعی کنید قدمی برای پاکسازی و درست کردن آن بردارید. با این کار شما مسئول پاکسازی خرابی ها می شوید و سطح ارتعاشات شما به جهان هستی عالی می شود و هر آنچه خوبی ، پاکی ، سلامتی و درستی است تقدیم شما می شود.چون شما مسئول پاکسازی و درست کردن خرابی های این عالم هستید و خرابی و نقص ها سراغ خودمان نمی آید. اگر چراغ عقب راهنمای سمت راست ماشین خراب است همین امروز آن را درست کنید. چون این خرابی به جاهای دیگر ماشین سرایت می کند. وقتی ماشین شما خراب می شود به روح خود ما و اطرافیان ما هم لطمه می زند شک نکن.بیایید این اتفاق را در زندگی خودمان هم تعمیم بدهیم از جسم خودمان گرفته تا عزیزانمان، که با یک محبت، با یک نگاه عاشقانه، با یک دوستت دارم می توانیم آرامش را در آن ها ایجاد کنیم و سلامتی را برای خودمان و عزیزانمان به ارمغان بیاوریم. حتماً شنیده اید که صله رحم باعث افزایش طول عمر می شود. این جمله چه معنایی دارد؟ اگر من به دیدن عزیزانم بروم و جویای احوال آن ها بشوم، افزایش طول عمر پیدا می کنم!!!چون در آنها حال خوب و سلامتی ایجاد می کنم و آن سلامتی به من هم منتقل می شود و من طول عمر پیدا می کنم. پس نسبت به تک تک خرابی هایی که در زندگی خودمان و دیگران می بینیم قبول مسئولیت کنیم و سعی کنیم به دیگران کمک کنیم تا مشکلات شان پاکسازی بشوند. کمک کنیم آن ذره کوچک را درمان کنیم تا ببنیم چه اتفاقات خوبی در زندگی خود ما می افتد.

پاکسازی

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر