پاکسازی کوانتومی پیشرفته

پاکسازی کوانتومی پیشرفته ،راهی به سوی آرامش درونی ، شادی ، اکسیر جوانی ، سلامتی و توانگری

پاکسازی کوانتومی پیشرفته

قیمت این دوره استثنایی تنها 999/000 به صورت فایلهای صوتی و تصویری دانلودی
گارانتی برگشت پو ل بدون هیچ گونه سوال

در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته با استفاده ازقوانین کوانتوم

به سمت زندگی کردن در لحظه حال، درک شادی واقعی،رسیدن به آرامشی

ماندگار و آرام کردن ذهن می پردازیم

در این دوره رسیدن به سلامتی و شفای کوانتومی،

برنامه اکسیر جوانی و پیرنشدن هم دنبال می گردد .

رسیدن به الهامات درونی و شناخت رسالت جهت ثروت و توانگری هم، دستاورد دیگر این دوره است

این دوره شامل 73 جلسه آموزشی است که در 3 بخش مجزا شامل: 19 جلسه کارگاه صوتی، 40 جلسه آموزش استدیویی و 14 جلسه در حوزه جذب ثروت ارائه میشود
بگویم که یکی از بهترین دوره های برگزیده زندگی شما خواهد بود
و از دستاورد این آموزش تا پایان عمر بهره مند خواهی شد
من بهترین دستاوردهای خود در زمینه روانشناسی کوانتوم را ،
در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ارائه می دهم
و اگر بخواهم در یک جمله ، مهم ترین نتایج این دوره
را برای شما نام ببرم این موارد حتمی است :

رسیدن به آرامش

شادی واقعی

سلامتی و شفای کوانتومی 

و در لحظه زندگی کردن

بهترین دستاوردهای این دوره هستند که زمانی که ما بتوانیم موارد اضافی درونی

را به این شیوه پاکسازی کنیم ؛آنگاه می توانیم فرصت های

عالی را برای خوشبختی ، کسب ثروت و توانگری نیز به راحتی مشاهده و به آنها عمل کنیم .

slider3
یکی دیگر از نتایج عالی پس از پاکسازی کوانتومی پیشرفته ،
دریافت الهامات درونی است که فرصت ها و راه حل ها
را از سمت منبع اصلی الهام ، یعنی خداوند، برای ما روشن می گردد
و این یعنی دیدن نور ، زیرا قبل از این ما در تاریکی زندگی می کرده ایم.
در تاریکی ذهن ، ذهنی که دائماً حس و حال ما را خراب می کند
و این نفس ماست که در قالب ذهن نمی گذارد ، طعم هستی را بچشیم .
اینکه ، هستیم و همین طور که هستیم همه چیز
خوبه و ما به علت اینکه ، درون را پاک نکرده بودیم ،
قدرت ها و شادی درونی خود و فرصت ها را نمی دیدیم .
و به قول حضرت حافظ :
حافظا در دل تنگت چو فرود آمد یار               خانه از غیر نپرداخته ای یعنی چه
به نظر من پاکسازی کوانتومی پیشرفته  راهی است مطمئن برای رسیدن به شادی ، در لحظه حال زندگی کردن ، آرامش عمیق و رضایتمندی از خود، که این روش یک نگرش و عملکرد جدید و همیشگی است که ما بایست تا آخر عمر به پاکسازی درونی بپردازیم تا احساس عمیق خوشبختی را درون خود احساس کنیم .
من به شما قول می دهم که اگر بتوانید به هر روش ، ذهن خود را آرام کنید و به آرامش دست یابید ، آنگاه می توانید با دریافت الهامات درونی ، رسالت خویش را یافته و راه خود را بیابید و سپس در شغلی مناسب، در مقابل یک محصول و یا خدمتی عالی به هم نوعان خود از ثروت بیکران الهی نیز بهره مند گردید و این مسیر در قبال یافتن آرامش درونی امروز شما میسر خواهد شد .
بعضی آرامش را پس از رسیدن به ثروت و تجملات می دانند و فکر می کنند که پس از رسیدن به این موارد و از لحظه ثروتمند شدن حس شادی و نشاط همیشگی را حس خواهند نمود . بهتر است بگوییم کلیه وسایل مادی در این جهان هستی همگی نعمات الهی هستند ولی الزاماً وسیله خوشبختی واقعی نیستند و بهتر است بگوییم که اینها وسایل آسایش هستند و آرامش دائمی برای ما ایجاد نمی کنند و چه بسا کسانی که در اوج پولدار بودن، در نبود شادی و آرامش، دست به خودکشی زده اند . پس می توان گفت که پول و پولدار بودن، ملاک شادی و خوشبختی و آرامش نیست و پول تنها یک ابزاره که آسایش می آورد ولی ممکن است که آرامش درونی ایجاد نکند .
خواهشاً اشتباه برداشت نکنید که من قصد این را دارم که پول و ثروت را منفور جلوه دهم ، خیر من براین اعتقاد هستم ، که اگر من امروز ثروتمند باشم ، می توانم به دیگران خیر بیشتری برسانم و ازسایه آسایش این ثروت بهتر به خودشناسی و خدا هم برسم ولی من هدفم این است که به شما بگویم که احساس خوشبختی و شادی امروز خود را به وقتی که پولدار شدیم موکول نکنیم .
به نظر من اگر اکنون بتوانی درونت را صاف و زلال کنی ، خوشبختی را در عین افلاس و بی پولی هم ، میتوانی حس کنی و شکرگزار شوی و شاید همه رسالت من در پاکسازی کوانتومی پیشرفته این است که اول طعم شادی و لذت را از همین امروز با پاکسازی صحیح در وجود نازنینت ایجاد کنیم و سپس با ذهنی آرام به راحتی و آسانی، به ثروت و توانگری هم دست پیدا کنی . به نظر من این عقیده که اول باید پولدار شوم تا بعد به آرامش و شادی درونی دست پیدا کنم ، یک ایده و نظریه کاملاً اشتباه است و مانند این است که ما برای رسیدن به غذا ، لقمه را دور سرمان تاب بدهیم و سپس بخوریم . من افراد زیادی را دیده ام که پس از رسیدن به ثروت ابتدا یک شادی مقطعی را حس کرده اند و پس از چندی به خاطر عدم رضایت دنبال خواسته های بیشتر می گردند غافل از اینکه از درون دچار کمبود هستند و هرگز این کمبود با پول بیشتر ، خانه های بهتر و هزاران تجملات این دنیا ، پر نخواهد شد .
در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ، تلاش کرده ایم که از همین امروز به فکر پر کردن درون باشیم و این یک مسیر متعالی است که ابتدا با پاک کردن درون ، گوهر ناب انسانی خود را می یابید و در این هنگام شما ، کائنات را با خود هم مسیر می بینید و هر چه که قبلاً می خواستی ، اکنون بدون خواستن و زحمت برایت مهیا می شود و تو اکنون به دنبال خواسته های متعالی تر، قدم بر می داری و به قول جناب نظامی :
هر چه در این پرده نشانت دهند              گر نستانی ، به از آنت دهند
سینه مکن گر گهر آری به دست             بهتراز آن جوی که در سینه هست
 
باورتان نمی شود که یکی از روشهای کوانتومی که به تازگی آنرا کشف کرده ام و بر روی خود امتحان کرده ام روشی است که با آن توانسته ام میگرن خود را براحتی درمان کنم و هنگامی که این درد سراغم می آید مثل آب روی آتش این درد را بلافاصله محو می کنم .
می توانم بگویم که نگرش کوانتومی به جهان هستی چقدر زیبا است. برای من که معجزات جالبی صورت گرفته ، مثلاً بعضی وقت ها دچار بیخوابی می شدم و به سختی خوابم می رفت با این روش ، سریعاً به خواب عمیق می روم و دیگه نیازی نیست که دنبال قرص خواب بگردم .
و یا از همه جالب تر اینکه در این متد ، توانسته ام زنجیره ذهن و افکار پریشان را براحتی آرام کنم و برای من که در زمینه کوانتوم در حال تحقیق هستم ، هر روز ، مطلب و راه حل جدیدی کشف می شود که خود من را شگفت زده می کند .
اگر تا بحال قانون جذب به شکلی که باید و شاید به شما و خیلی از افراد جواب نداده ، دلیلش این نیست این قدرت خدادادی اشکال داره و فقط به بعضی ها جواب میده . ارتعاشات زیادی از ضمیر ناخودآگاه ما به کائنات ارسال میشه که خیلی از این امواج با آگاهی ما نیست و برآیند ارتعاش مثبت قانون جذب با این ارتعاشات ناخودآگاهانه بگونه ای است که تاثیر ارتعاش مثبت ارسالی شما، به سرعت محو میشه و خبر خوب اینکه پاکسازی کوانتومی پیشرفته راه حل عالی این مشکل بزرگ میباشد.
و اگر بخواهی عواملی که بصورت ارتعاشات منفی از سوی ناخوداگاه تو به کائنات ارسال شده و هنوزم میشه و نمی گذارد تو به هدفت برسی، را پیدا کنی و آثارش را پاک کنی ، دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته را جدی بگیر . چون گیر کار از خود ماست ؛ در این دوره کاربردی، نحوه پاک کردن ارتعاشات منفی که در مسیر موفقیت ما ترمز ایجاد کرده و راه بسیار ساده و عملی برای برطرف کردنش را خواهید آموخت.
پاکسازی کوانتومی یعنی پاک کردن ریشه های فقر و بیماری و بدبختی از لوح سرنوشت زندگی، که توسط خود شما، قابل تغییر است. این روش کاملا عملی بوده و به خیلی افراد معجزات بزرگی را نشان داده است. تمام کسانی که قبلاً با قانون جذب آشنایی کامل داشته اند و آموزشهای زیادی را در این زمینه دیده بودند، اذعان داشته اند که این روش جدید، بی نظیر است و تمام کمبودها و ابهامات روشهای قبل را به شیوه ای عملی و کاربردی ، کامل می کند.
  سرمایه گذاری جهت این دوره ارزشمند  999/000 هزار تومان
گارانتی برگشت پو ل بدون هیچ گونه سوال
44 پاسخ
 1. Leila
  Leila گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز آقای افلاکی
  ممنون از شما به خاطر اولین جلسه اول پاکسازی کوانتومی رو که بر روی تلگرام گذاشتید… این فایل رو گوش کردم حتما ثبت نام میکنم در این دوره…

  پاسخ
 2. جواد
  جواد گفته:

  سلام
  استاد عزیز جناب آقای افلاکی
  از شما دانشمند محترم که در این زمینه تلاش نموده اید صمیمانه سپاسگزاری می کنم
  بنده از این متد جهت پاکسازی درون و بیرون خودم بسیار بهرها برده ام .
  همیشه شاد و پیروز باشین

  پاسخ
 3. مدیر سایت
  مدیر سایت گفته:

  سلام
  من جا داره از شما تشکر کنم
  طی سه سال اخیر من تمام سمینارهای دکتر فرهنگ و احمد حلت و اساتید دیگرو بارها و بارها گوش کردم کتاب آقای انتونی رابینز و کتاب قانون شفا قانون جذب و یه عالمه کتاب دیگه که مرتبط در این زمینه بوده خوندم و گوش کردم نمیگم تکنیک هاشون توی زندگیم تاثیر نداشته تاثیر داشته اما خیلی جزئی همون طور که قبلا بهتون گفتم یه مشکل پوستی دارم که هیچ دکتر و دارویی نتونست درمانش کنه و توی دو ماه اخیر خیلی زیاد پیشرفت کرده بود طوری که ماسک میزدم اما از وقتی که فایل های پاکسازی و گوش کردم و تا حدودی ازشون استفاده کردم حس میکنم خیلی تغییر کردم تکنیک هایی که شما آموزش میدین فوق العاده کاربردی و تاثیر گذار من زیاد ازش استفاده نکردم چند بار تبسم و چند بار حس دوست داشتن خودم و اعضای بدنم و توی این مدت کم که یک هفته هم نشده دارم جواب میگیرم من بی نهایت از شما سپاسگزارم امیدوارم این تکنیک ها رو به شیوه صحیح توی زندگیم به کار بگیرم و بتونم به اطرافیانم هم کمک کنم من از صمیم قلب از شما ممنونم?
  خانم یعقوبی از طالقان

  پاسخ
 4. اعظم
  اعظم گفته:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از اینکه ابن تکنیکها رو اموزش میدین البته من تازه شروع کردم ولی امیدوارم با کمک شما استاد عزیز موفق شوم .

  پاسخ
 5. Zohre.1341.safavi@gmail.com
  Zohre.1341.safavi@gmail.com گفته:

  خیلی دوست دارم خرید کنم و میدونم برای هر کاری باید بهایی پرداخت ولی ای کاش شرایط ها رو در نظر میگرفتید و به صورت اقساط یا در چند مرحله وجه پرداخت میشد

  پاسخ
 6. فروزان
  فروزان گفته:

  سلام استاد تشکر بی نهایت، آیا جز این نیست ک باید خوب باشیم و آگاه و حتی گاهی مبارز. من ایمان دارم ک همه چیز تو این دنیا روح داره و باید باهاشون حرف زد و تحسین کرد

  پاسخ
 7. مریم
  مریم گفته:

  سلام واقعا ممنون از زحمات شما..من خیلی به قانون جذب اعتقاد دارم.ولی موفق نیستم….ولی از تکنیکهای شما استفاده خواهم کرد.

  پاسخ
 8. اعظم
  اعظم گفته:

  سلام من دوره مقدماتی رو خریداری کردم تکنیک تبسم و جادوی سفید و دستان خلاق خیلی خوب است و من بهره ی زیادی بردم به دوستان توصیه می کنم حتما تهیه کنند و آرامش و سلامتی و ثروت رو به خونه هاشون ببرند
  سپاسگذارم از جناب اقای افلاکی و همراهانتون پیروز و سربلند باشی

  پاسخ
 9. Mina ansari
  Mina ansari گفته:

  با نام خدای مهربونم سلام
  از شما و آقای افلاکی بعد از خدای خوبم ممنونم. من توی هفته گذشته بیماری برام پیش اومده بود و با تکنیک تبسم و مشاهده گر متعالی تونستم شفام رو از خدا جونم بگیرم.
  من خیلی دلم میخواست نمازم رو بخونم ولی تنبلی می کردم ولی با کمک این آموزشها الان نمازم رو می خونم.
  یک موضوع دیگه اینکه از خدا خواستم خودش برام تبسم کنه و قتهایی که حالم خوب نیست وقتی برای بیماری و عفونتی که واسم پیش اومده بود بعد از نمازم از تکنیک مشاهده گر استفاده کردم و رفتم بالا. خدا را به صورت نور دیدمش داره میخنده و میگه خوب میشی نگران نباش صبر کن و من بعدازظهر هر دکتری رفتم اون ساعت نبود. احساس کردم خدا بهم میگه میخوام خودم شفات بدم و این یک تمرینه که با این تکنیک ها شفا بگیری. بعد از مراقبه 11 شب خوابم برد، تو خواب دیدم یه دکتر اومد بالای سرم و وقتی بیدار شدم حس کردم حالم بهتر شده و بعد از 3 روز حالم کامل خوب شد. خدارو شکر خدارو شکر خداروشکر می کنم ولی یه چیزی رو اضافه کنم که من هفته گذشته یک کار اشتباهی کرده بودم و وقتی تبسم کردم فهمیدم باید توبه کنم و یک نیرویی بهم می گفت باید اون کار رو جبران کنی و اون فرد رو هم باید ببخشی و هم از دلش دربیاری. اون حس منفی رو پاک کردم و بعد هیچ اثری از اون بیماری نموند. با پاکسازی روحم،بیماری جسمیم هم پاک شد، البته اولش سخت بود ولی هر چی اون حسم رو بیشتر پاک می کردم ،حالم هم بهتر میشد. خدایا دوستت دارم.
  سلام من رو به آقای افلاکی برسونید، کلیپ هایی که توی کانال می گذاشتند تو هفته گذشته خیلی کمکم کرد.
  با آرزوی سلامتی و خوشبختی شما و بچه های گروه و آقای افلاکی و عزیزانش
  خدانگهدارتون باشه 😍😍😍😁😁😁😁😁 “

  پاسخ
 10. Mina ansari
  Mina ansari گفته:

  ” با نام خدای مهربونم سلام
  از شما و آقای افلاکی بعد از خدای خوبم ممنونم. من توی هفته گذشته بیماری برام پیش اومده بود و با تکنیک تبسم و مشاهده گر متعالی تونستم شفام رو از خدا جونم بگیرم.
  من خیلی دلم میخواست نمازم رو بخونم ولی تنبلی می کردم ولی با کمک این آموزشها الان نمازم رو می خونم.
  یک موضوع دیگه اینکه از خدا خواستم خودش برام تبسم کنه و قتهایی که حالم خوب نیست وقتی برای بیماری و عفونتی که واسم پیش اومده بود بعد از نمازم از تکنیک مشاهده گر استفاده کردم و رفتم بالا. خدا را به صورت نور دیدمش داره میخنده و میگه خوب میشی نگران نباش صبر کن و من بعدازظهر هر دکتری رفتم اون ساعت نبود. احساس کردم خدا بهم میگه میخوام خودم شفات بدم و این یک تمرینه که با این تکنیک ها شفا بگیری. بعد از مراقبه 11 شب خوابم برد، تو خواب دیدم یه دکتر اومد بالای سرم و وقتی بیدار شدم حس کردم حالم بهتر شده و بعد از 3 روز حالم کامل خوب شد. خدارو شکر خدارو شکر خداروشکر می کنم ولی یه چیزی رو اضافه کنم که من هفته گذشته یک کار اشتباهی کرده بودم و وقتی تبسم کردم فهمیدم باید توبه کنم و یک نیرویی بهم می گفت باید اون کار رو جبران کنی و اون فرد رو هم باید ببخشی و هم از دلش دربیاری. اون حس منفی رو پاک کردم و بعد هیچ اثری از اون بیماری نموند. با پاکسازی روحم،بیماری جسمیم هم پاک شد، البته اولش سخت بود ولی هر چی اون حسم رو بیشتر پاک می کردم ،حالم هم بهتر میشد. خدایا دوستت دارم.
  سلام من رو به آقای افلاکی برسونید، کلیپ هایی که توی کانال می گذاشتند تو هفته گذشته خیلی کمکم کرد.
  با آرزوی سلامتی و خوشبختی شما و بچه های گروه و آقای افلاکی و عزیزانش
  خدانگهدارتون باشه 😍😍😍😁😁😁😁😁 “

  پاسخ
 11. Mina ansari
  Mina ansari گفته:

  این آموزشها یه من خیلی کمک کرده رابطم با خدا بهتر شده امیدوارم همه بتونن این آموزشهارو تهیه کنن واستفاده کنن اگه اینجوری بشه ایران بهشت میشه و همه واقعا تکنیکارو انجام بدن مخصوصا جادوی سفید و تبسم به معنیه واقعی و مشاهده گر که عاشقشم بچه ها من وقتی این دوره رو خریدم خدا شاهده پولش بهم برگشت از جایی که فکرشو نمیکردم امیدوارم همتون بتونین بخرین وخوب ومداوم ازش استفاده کنین

  پاسخ
 12. صبا
  صبا گفته:

  من باخریداین دوره وگوش دادن به فایلها وعمل کردن به تکنیکها بیشتراین تکنیکهاروحس کردم وخداروهرروزشکرمیکنم که بااین دوره به آرامش رسیدوبرای آقای افلاکی وهمکارانش آرزوی سلامتی وسربلندی مکنم.ازخوزستان

  پاسخ
 13. jamileee
  jamileee گفته:

  تجربه و نظر یکی از کاربران عزیز دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی و پیشرفته
  #تجربه_کاربران
  متن نظر:

  ” سلام به خدای مهربانم، مهربان ترین مهربانان. خدا رو هزاران مرتبه شکر بخاطر نعمت های بیکرانش.
  سلام بر استاد مهربانم اقای افلاکی عزیز و پشتیبان مهربانم که همیشه سر وقت پاسخگوی سوالاتم بودند. من دوره مقدماتی را اواخر ماه رمضان خریدم، با اینکه 40 فایل را سرسری گوش دادم و آرامش زیادی نصیبم شد ولی الان دارم دوره مقدماتی به دقت گوش میدم و توی یک دفتر نکات مهم و خلاصه دروس را می نویسم. فقط فایل دوم تکنیک تبسم چندین صفحه شد. واقعا گوش دادن بارها و بارهای یک فایل، آدم به مطالب خیلی عجیبی میرسه. دو روز پیش هم دوره پیشرفته رو به لطف خدای مهربان و استاد و پشتیبان عزیزم خریداری کردم. خدا رو هزاران مرتبه شکر من رو با این کانال آشنا کرد. اگه روزی هزاران بار شکر کنم سجده شکر به جا بگزارم و به درگاهش گریه کنم، بازم کمه . هنوز تکنیک ها را به طور کامل اجرا نکردم، اما نتایج جالبی گرفتم. انگار همه دوستم دارن، رفتارشان با من عالی شده، اگه به دقت اجرا کنم که معجزه پشت معجزه اتفاق میفته.
  به کاربرانی که موفق نشدند دوره ها رو خریداری کنند توصیه میکنم که حتما دوره ها رو تهیه کنید، قبلا هر وقت مشکلات داشتم عصبی میشدم، اما الان خیلی آرومم و به مشکلات میخندم. به خداوندی خدای مهربان انگار آدم تازه متولد میشه، تازه مسلمان میشه. یک ذکری هست من خودم هر لحظه که میگم آروم میشم، ذکر الحمدلله رب العالمین کثیرا علی کل حال.
  از استاد عزیزم خواهش میکنم برام دعا کنید تا گره از زندگیم باز بشه، تو مراقبه ها به یادتون هستم و برای تمام کاربران دعا می کنم.
  شاد و پرانرژی باشید، سپردمتون به خدای خوبی ها
  اینم بهتون بگم که بهترین خرید زندگیم همین خرید دوره ها بود
  ببخشید متنم طولانی شد ”
  ان شاءالله چند روز دیگه از معجزه های زندگیم براتون بنویسم
  یاحق “

  پاسخ
 14. نجفی
  نجفی گفته:

  تجربه و نظر یکی از کاربران عزیز دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی و پیشرفته
  #تجربه_کاربران
  متن نظر

  ” بسم الله الرحمن الرحیم
  با سلام خدمت استاد گرانقدر و پشتیبانان
  زحمتکش و اعضای محترم کانال😊
  من فایل ۱۳دوره پبشرفته رو تازه دارم
  گوش میدم. فرای فوق العاده هست…هنوز
  درگیر تکنیک مشاهده گر هستم که قشنگ با
  پوست و خونم سرشته بشه، ولی خب
  هر دفعه دارم به یک درک جدیدی ازش
  میرسم و بهتر اون رو میفهمم. ولی بگم ۳ روز پیش
  بود که داشتم دستم رو می شستم که یک لحظه نگاه
  کردم تو آینه، درگیر تکنیک مشاهده گر بودم.
  خدا شاهده داشتم همین طور خودم رو
  می دیدم، یهو انگار تو خلاء بودم و نمی دونم
  چه جور بگم، من نبودم انگار منی وجود نداشت…
  عکس خودم رو می دیدم
  ولی حس بودن و هست، نداشتم و گفتم همه
  چی خداست‌…. انگار محو بودم و نامرئی
  و منی وجود نداشت…
  خدا شاهده مورمور شدم ازهیجان، فقط برای ۶-۷ ثانیه.
  اولین بار یک همچین حسی تو عمرم داشتم….
  چند ثانیه کنده شدم از این دنیا…..
  ولی خداییش مشاهده گر خیلی سخته 🤣🤣
  تمام تلاشم رو می کنم که خدا رو
  هر لحظه شاهد و ناظر ببینم و منی نباشه
  ولی خب خیلی باید کار کنیم، چون یک عمر با این
  منفی ها و پلیدی ها عجین بودیم😒😔
  خب یک دشمنی داریم خفن، انه لکم عدو مبین….
  از همه طرف با اعوان و انصارش می تازه. ولی خب خدا شاهده
  جدیدا فرشته ها کمکم می کنند.
  هر چی بیشتر پاک بشی و پاک کنی وجود نازنینت رو از زنگار
  آلودگی ها و ناپاکی ها،به همون میزان
  الهامات و شهود درونیت بیشتر میشه.
  خداوند خودش در قرآن فرموده من تو را تنها نمیذارم…
  خدا فقط باید یاری کنه. امیدم به خدا و ۱۴ معصوم هست…
  ولی از این ها گذشته این تکنیک فوق العاده هست.
  در پایان از همه شما عزیزان التماس دعا
  اول برای ظهور مولای جانم صاحب الزمان (عج) دارم و دوم برای سلامت استاد
  و خودتون و موفیقت روز افزون شون.
  و در اخر برای سلامتی و شفای من حقیر دعا کنید…. یا علی مدد “

  پاسخ
 15. زهره
  زهره گفته:

  سلام من با تکنیک های دوره های مقدماتی وپیشرفته نتایج کوچک وبزرگ زیادی گرفتم و به آرامش رسیدم تکنیکهای آقای افلاکی راه رسیدن به خدا وزندگی مادی دنیوی وآخرت رو نشان میده
  امیدوارم آقای افلاکی وهمکاراشون به همه آرزوهاشون برسند وهمیشه شادو سلامت باشند

  پاسخ
 16. نسرین
  نسرین گفته:

  باسلام وخدا قوت
  با تشکر فراوان از جناب افلاکی که با به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود در تازه ای از زندگی را به رویخیلی از افراد که یکی از اونها خود هستم گشودند.
  در این مدت ۶ ماهه من به ارامش واطلاعاتی دست پیدا کردم که با سالها تحصیل هر گز دست نیافتم .
  ‌اگر این اعتقاد از نظر بعضی سادگی باشد اشکالی ندارد چون با این سادگی به ارامش ،اعتماد به نفس،ایمان،انسان دوستی وارتباط با خدا و…میرسی بسیار ساده.
  زندگی واسلام هم بجز این نیست الان تنها برای خودم فایلها را خریدم آرزو دارم روزبرسه برای ۴نفر دیگه اعضای خانوادم خودم این دوره ها رو بخرم .
  با تشکر نسرین از مشهد

  پاسخ
 17. الهام
  الهام گفته:

  تجربه و نظر یکی از کاربران عزیز دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی و پیشرفته
  #تجربه_کاربران
  متن نظر:

  ” با عرض سلام و ارادت
  خدمت استاد عزیزم جناب آقای افلاکی و پشتیبان محترم
  خانمی هستم ۴۷ ساله و ساکن تهران. من هم خیلی بطور اتفاقی با این کانال آشنا شدم و قسم میخورم که فقط یک فایل دریافت کردم ولی باور کنید نمیدونم توسط چه کسی یا چه کانالی برام ارسال شد. زندگیم پر از تلاطم بود. اصلا آرامش نداشتم، سعی می کردم آدم مهربون و خیری باشم ولی هیچکس متوجه رفتار من نبود و به نوعی واقعا مستاصل بودم که چرا محبت های من هیچ جا دیده نمیشه . کم کم دچار افسردگی شدم و به آدم های دور و برم بی اعتماد. جوری که هر کسی بهم نزدیک میشد فکر می کردم اینم مثل بقیه هست و میاد از قبال من به کار و هدفش میرسه و میره دنبال کارش. از بس تو محیط کار و خانواده صدمه دیده بودم دیگه به هیچ شخصی اعتماد نداشتم، حتی به همسر و بچه ی خودم. سرتون رو درد نیارم. خداییش برخلاف بقیه ی دوستان که فایل های رایگان آقای افلاکی رو گوش کردن، من با صداقت تمام میگم که من یکی گوش نکردم. ولی اولین فایلی که بدستم رسید کلی تو فکر فرو رفتم و چند روز با خودم کلنجار رفتم تا فایل مقدماتی رو تهیه کردم. خلاصه وار بگم که بعد دیدن نتیجه ی دوره مقدماتی که بهترین هدیه ی خد به من بود، دوره ی پبشرفته رو خریداری کردم و این دوره و تمریناتش رو پشت سر گذاشتم. خدا شاهده که آرامشی رو بدست اوردم که قبلا نداشتم. به محض انجام تکنیک مشاهده گر بعد از چند ثانیه خوابم میبره. من آدمی بودم که تا صبح باخودم کلنجار میرفتم و حالا با یک اشاره خوابم میبره. البته توی دعواها و مشاجراتم چه خانوادگی باشه و چه تو محل کار با انجام تکنیک تبسم و جادوی سفید و همچنین مشاهده گر متعالی همه چی رو به لطف خدا به حالت اولش برمی گردونم.
  انجام این تکنیک ها ملکه ی ذهن و روحم شده و ازشون لذت میبرم. من از برادر دلسوزم آقای افلاکی عزیز کمال تشکر رو دارم که واقعا سلامتی و پیشرفت همنوع هاش براش مهمه و برای ما وقت گذاشته و این فایل ها رو تهیه کرده.
  آقای افلاکی خیر دنیا و اخرت نصیب شما و کادر موفق و همراهتون هست. هر چقدر از شما تشکر کنم ذره ای از لطف شما رو جبران نمیکنه. به کسایی که دارن وقت میذارن و متن من رو میخونن بگم که ذره ای شک به دلتون راه ندین. فایل ها رو تهیه کنین و به آرامش و موفقیت و سلامتی برسین. فقط کافیه وقت بذارین و صحبت های استاد عزیز رو مو به مو به گوش دل بسپارین و موفق باشین.
  خدا رو شاکرم که اول به خودش نزدیک شدم و آرامشی به من داده شد که با هیچ مادیاتی عوضش نمیکنم.
  سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم🌹🌹🌹🌹💖💖💖💖 “

  پاسخ
 18. محمدی
  محمدی گفته:

  من بوسیله این دورههادیدم نسبت ب اسلام. خدا. مرگ. تغییر کرد ما با باورهای غلطی بزرگ شدیم ک عامل بدبختیای فعلیمونه. ب جاست بااستفاده از این اموزشها باورهای صحیحی ب نسل بعد منتقل کنیم

  پاسخ
 19. میناسرابی
  میناسرابی گفته:

  سلام.خداقوت.الهی همیشه نونتون گرم وآبتون سرد باشه جناب افلاکی وتمامی همکاران وهمچنین تمامی اعضای کانال.واماکوته سخن اینکه من مینا سرابی 9 ماه هست که بااین کانال آشناشدم وخیلیهاروهم آشنا کردم.هم دوره مقدماتی وهم پیشرفته رو خریداری کردم وازتکنیک ها خیلی نتایج سریع الاثر دیدم مخصوصن تکنیک تبسم.خیلی آشفته حال بودم ومضطرب ،فوق العاده آروم شدم ودیدم به زندگی خیلی بهتر شده واتفاقات خیلی خوش آیندی برام افتاده منتهی بزرگترینشون که میشه بگم تو خاندانمون بی نظیره درحال اتمام هست به لطف خدا.فقط اینکه شک نکنید اعتمادکنید اراده داشته باشین وتوکل به خداکنید.انقدر الان احساس خوبی دارم وپرازانرژی وشادهستم که فقط خدامیدونه.آرزومتد آرزوهای تمامی شمادوستان عزیزم هستم.درپایان یک دعای خیردارم برای همه مخصوصن جناب افلاکی:تنت به نازطبیبان نیازمند مباد/وجودنازکت آزرده گزند مباد

  پاسخ
 20. گلی
  گلی گفته:

  با سلام وخدا قوت. من دوره ی مقدماتی رو تقریبا 6ماه هست تهیه کردم ونتایج ریر ودرشت زیادی گرفتم ومهمترینش آرامش واز بین رفتن ترسها ونگرانیهام هست .اگه اتفاق بدی هم می افتاد ،میگفتم این بهترین اتفاقی هست که افتاد .و دوباره لطف خدا شامل حالم شده وتوانستم دوره پیشرفته را هم تهیه کنم .فایل های دوره پیشرفه واسم پراز انرژی هست .بعداز گوش دادن به فایل دوم اتفاق عجیبی برام افتاد واون الهام درونی که بعد از نماز شب (بعد از مدتها توفیق شد بخونم)ونماز صبح به من شد .واون فکر میکنم جواب خواسته ی من ،که از خدا خواستم کمکم کنه بنده ی خوبی براش باشم ،بود .که یه لحظه جرقه ای تو ذهنم زد که رفتار اشتباه فرزندم ویا همسرم واتفاقات دور وبرم همه یه فرصت هست برای اینکه من قویتر بشم وهر لحظه خداوند داره منو آزمایش میکنه ومنو نگاه میکنه که من چه واکنشی نسبت به رفتار فرزندم نشون میدم ،آیازود از کوره در میرم ویا اگه کسی مشکلی داشت بهش کمک میکنم یانه بی خیال رد میشم .و…همون جرقه باعث شد مواظب رفتار وگفتارم باشم وهمون لحظه کسانی رو که به نوعی باعث رنجشم شده بودن بخشیدم وآرامش عجیبی داشتم …..من از آقای افلاکی وهمه ی کسانی که زحمت کشیدن تا من از این دانش بهره ببرم وبه این مرحله از آرامش برسم ،بی نهایت سپاسگزارم ،سپاسگزارم،سپاسگزارم.وبهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

  پاسخ
 21. احقیقت هستم ۳۰ساله ازیاسوج
  احقیقت هستم ۳۰ساله ازیاسوج گفته:

  ” سلام و عرض ادب خدمت استاد محمد افلاکی خوب و عزیز و پشتیبان محترم و همه کاربران بزرگوار…🌹
  تقریبا یک هفته قبل از عید فطر به طور اتفاقی و به خواست خدا وارد کانال شدم، چند تا از ویس ها رو گوش دادم و نظر کاربران رو خوندم، می گفتم این پاکسازی کوانتومی و تبسم چیه!
  خییلی امیدوار شدم،عید فطر دوره پاکسازی مقدماتی رو خریداری کردم و فایل ها رو گوش دادم تا جلسه سی فعلا، الان پر از آرامشم. خواهرم اینا می گفتن آروم شدم. کلی تغییر کردم خدا رو شکر، راستش قبلا دعوا و غر زدن داشتیم، با تغییر من آرامش مهمون خونمون شده و اطرافیانم هم تغییر کردن خدا رو هزاران بار شکر و تشکر فراوان از استاد عزیزم و از ته قلبم میگم خدا خیرتون بده استاد عزیزم🙏❤️
  و نتیجه های زیاد دیگه، یکی اینکه خواهرم با بچه دو ماهه تو شکمش خونریزی کرد و اون شب تبسم کردم و استغفار زیاد، بچه اش سالم موند به لطف خدا.
  برادرم از بیکاری منتظر خبر از دوستش برا کار،کلافه و عصبی بود، خدا رو شکر درست شد تهران تو رستوران کار می کنه و دندونش اینجا میگفتن ۴۵۰ هزینشه ولی تهران با ۵۰ درستش کرد.
  اون یکی برادرم با زنش مشکل داشت و میخواستن جدا بشن که خدا رو شکر تبسم درستش کرد و رفت سر زندگیش
  خلاصه سردی ها رفت و خوبی ها اومد.
  هر روز اتفاقای بد رو می نویسم و تبسم انجام میدم، همه چی با تبسم درست میشه خدا رو شکر.
  دوستان عزیزم تبسم و جادوی سفید خییلی قوی هستن حتما باورش کنید
  به لطف خدا دوره پیشرفته رو هم خریدم (بهتره اسمش رو بذاریم گنجینه های ارزشمند)..
  دو هفته اس فیلم راز رو می بینم حس خوبیه. رسالتم رو پیدا کردم، امروز کارشناسی ثبت نام کردم، برا کار پیامی داده بودم بازم امروز بهم زنگ زدن و شرایطش رو گفتن، برام دعا کنید موفق بشم و پیشرفت کنم به امید خدا.
  خدا رو هزاران بار شکر که از این بلاتکلیفی که تو زندگیم بود رها میشم به لطف خدا و کمک استاد بزرگوارم جناب آقای افلاکی. خدا حفظتون کنه، همیشه در پناه خدا باشید. خییییلی دوستتون دارم.
  امیدوارم تو این شب عزیز هرخواسته اے دارین خیییلی زود بهش برسید.
  مراقب دلهای قشنگتون باشید
  حستون رو خوب کنید
  آینده خوبی در راهه
  به نور و روشنایی ها فکر کنید🙏🌹

  👌خدا خیلی دوستت داره خدا عاشق توئه💕

  دلتون شاد و تنتون سالم 💐

  خدای مهربونم سپاسگزارم بخاطر همه چیز
  ممنون که همیشه هستی و ما غافل از یادت میشیم ما رو ببخش خیلی دوستت داریم🙏🌸

  دوستتون دارم پیروز و سربلند باشید…🌹 “

  پاسخ
 22. شریف
  شریف گفته:

  سلام خدمت تمام کاربران خوب کانال اسرار کوانتومی
  من زهرا شریف هستم از تهران
  من اواخر فروردین امسال با کانال آشنا شدم و فایل های رایگان آقای افلاکی رو میدیم و ترغیب به خرید دوره مقدماتی شدم، جالبه بدونید از همون وقتی که تو فکر بودم که بخرم یا نه، اتفاقات جالب و عجیبی برام پیش می اومد که من متعجب بودم که آیا بخاطر اینه؟
  دوره مقدماتی رو روز میلاد حضرت مهدی خریدم، گفتم نهایتا پولم رو پس می گیرم، بعد از اون اتفاقات بهتری برام می افتاد، همچنین آموزشهای استاد واقعا دلنشین بود و خواسته های قلبی مرا بطور سیستماتیک و طبقه بندی شده بیان میکرد، چیزهایی که دوست داشتم ولی راه درستش رو بلد نبودم برای همین همیشه خودم رو در هاله ای از ابهام میدیم، اگر چه طرق دیگر رو هم امتحان کرده بودم. ناگفته نمونه که خودم روانشناس هستم و خیلی کار کرده ام ولی به جرات بگم که روانشناسی علمی به تنهایی این همه قدرت نداره، و من این رو با تمام وجودم احساس کرده ام.
  شاید برخی بگویند اینها خرافه است ولی اگر به عمق مطالب کانال توجه کنید، محور همه آنها خدای آفریننده مهربان است و اگر کسی این را انکار کند فقط و فقط خودش بازنده خواهد بود و بس.
  من وقتی تکنیکها رو انجام میدهم به آرامش واقعی میرسم، چیزی که با هیچ تکنیک روانشناسی به آن نرسیدم. الان دوره پیشرفته رو هم خریده ام و جلسه پنجم آن هستم و خیلی شادم. خواسته هام به طرز عجیبی برآورده میشه.
  تصمیم خرید دوره با شماست، ولی قطعا از امتحان کردنش ضرر نخواهید کرد. اگر شادی خودتون رو گم کرده اید این دوره ها رو امتحان کنید.
  استاد بزرگوار جناب آقای افلاکی امیدوارم در این راه پاینده و پیروز باشید و تشکر قلبی مرا بپذیرید.
  با آرزوی شادی و رفع مشکلات همه مردم دنیا، همه و همه 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  پاسخ
 23. بهار
  بهار گفته:

  ” سلام به اقای افلاکی عزیز و سلام به تیم همره ایشون که 24ساعته پاسخوی سوالات من بودن، و سلام می کنم به تمامی دوستان عزیزم در کانال راز چهار فصل.

  من نزدیک به 6 ماه بود وارد کانالتون شده بودم، زمانی که وارد یک کانال می شدم چندتا از پیام هاشون رو می خوندم، اگه به دلم نمی نشست سریع لفت می دادم، اما وقتی وارد کانال شما شدم اصلا نرفتم پیامی هم بخونم از طرفی دلم هم نمیومد پاکش کنم. 6 ماه من کانال شما رو داشتم و اصلا واردش نشدم ببینم در مورد چیه، اما یک نیرویی هم نمیذاشت که لفت بدم.

  تا اینکه تو شبهای قدر امسال دیدم خیلی پیام گذاشته شده تو کانال در عرض این چندماه، واردش شدم نظرات رو خوندم، چند تا از فیلم ها رو دانلود کردم نگاه کردم. دیدم این همون راهیه که من بارها و بارها از خداوند خواسته بودم برام باز کنه. ناگفته نمونه من بدلیل مشکلات زیادی که داشتم اصلا خدا رو عبادت نمی کردم و فکر می کردم مقصر تمامی این مشکلات خداوند هست، از طرفی هم میدونستم افکارم اشتباهه و از خدا خواستم راهی برام باز کنه تا به ارامش برسم، و خدای مهربونم هم اقای افلاکی بزرگوار را سرراه من قرار داد.
  با خرید دوره های مقدمانی و پیشرفته و انجام دادن تک تک تکنیکها امروز اعلام می کنم که من در سن 36 سالگی مسلمان شدم😭😭😭
  ارامشی که الان وارد زندگیم شده هیچوقت تجربه اش نکرده بودم.

  جذبهای زیادی داشتم و اینکه خیلی وقت بود دوست داشتم از شهرم مهاجرت کنم که با انجام دادن تکنیک هایی که در دوره ها بود این جابجایی هم نصیبم شد. خداوندا سپاسگزارم.

  اقای افلاکی عزیز هرجا هستید خداوند همیشه همراهتون باشه، من خدام رو پیدا کردم، خودم رو پیدا کردم، دارم زندگی که همیشه دوست داشتم می سازم، چیزهایی از شما شنیدم که هیچوقت و تو هیچ کتابی نخونده بودم، بی صبرانه منتظر دوره فوق پیشرفته تون هستم.

  نمیدونم چطور ازتون قدردانی کنم که با این هزینه اندک چه چیزها که من به دست نیاوردم.🌹🌹🌹🌹

  خدا پشتیبان و تکیه گاه همیشگی تون باشه🙏🏼🙏🏻🌹

  بهار36ساله از شیراز “

  پاسخ
 24. فهیمه سیدی
  فهیمه سیدی گفته:

  سلام
  من فقط ۳هفته است که دوره مقدماتی وپیشرفته رو تهیه کردم اما لازمه بگم هنوز دوره رو تهیه نکرده بودم آرامش عجیبی با فایلهای رایگان داخل کانال بدست آوردم.ولی وقتی دوره رو تهیه کردم این آرامش چندین برابر شد.من ۳۳سالمه و ۱۹ سال از زندگیمو با وسواس بسیار شدید گذروندم.شده بود روزی ۸تا قرص میخوردم ولی هیچ وقت آرامشی که الان دارم اون موقع به هیچ وجه نبود.یک نوع آرامش بدون قرص واقعا یک حال وهوایی داره که حاضر نیستم به هیچ وجه از دستش بدم.اصلا اعتماد به نفس نداشتم ولی الان اعتماد به نفسم خیلی قوی شده.از هیچ چیز ناراحت نمیشم وهیچ کس هم نمیتونه منو ناراحت کنه.این دور
  ه فوق العاده است.اصلا شک به دلتون راه ندین.حتما تهیه کنید.از آقای افلاکی نهایت تشکر رو دارم وخدا رو شکر میکنم که ایشون رو سر راه من قرار داد.

  پاسخ
 25. s
  s گفته:

  با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و فرشته ی مهربونم و تمامی دست اندرکاران کانال راز چهار فضل و پشتیبان عزیزم که همیشه آماده پاسخگویی به سوالات من بوده من عضو کانال اول دبستان بودم که اس اومد اگه نا امید هستید اگه غمگین هستید وارد کانال شوید گوش دادم واقعا بی نظیر بود تحت تاثیر قرار گرفتم دوش ثروت و وضو رو انجام میدادم بعد خیلی مشتاق بودم دوره مقدماتی رو خریداری کنم واقعا صحبت های استاد بزرگوار به آدم آرامش میده من هیچ وقت نمازم و نمیخوندم یا اگه میخوندم با منت میگفتم اوف باز صبح شد باید نماز بخونم ولی الان با اشتیاق کامل ساعت ۴ صبح بیدار میشم تکنیک تبسم و انجام میدم و نمازم و میخونم خیلی مشتاق بودم دوره پیشرفته رو هم بخرم که مشکل مالی داشتم و خواهرم از آمریکا برام پول فرستاد و دوره پیشرفته رو خریداری کردم تازه شروع کردم به گوش کردن دوره پیشرفته واقعا استاد بی نظیری محشره من ۱۲ سال با کتاب راز و سی دی راز آشنایی دارم ولی همش به خواهرم میگفتم دوست دارم یه چیزی باشه که انجامم بدیم وقتی صحبت های استاد عزیز رو گوش دادم محشره من رو به سمت خدا کشوند راز و رمز زندگی رو یاد گرفتم آرامش دارم همه چی رو زیبا میبینم استاد ان شاالله خیر دنیا نصیبتون بشه ان شاالله سایه تون همیشه بالای سر زن و دختر نازنین ات باشه هر چی بگم کن گفتم با صحبتهای دلنشین ات به آدم آرامش میدین کل دنیا رو به سمت خدا میکشونین استاد عزیزم دوست دارم ببینمتون یا حتی اگه شده تلفنی باهاتون صحبت کنم.پشتیبان عزیزم انشالله شما هم هر چی از خدا میخواین برآورده بشه خیلی خوشحالم خیلی خوشحالم دوست داشتم زودتر از اینا آشنا میشدم دوستان عزیز خواهش میکنم شما هم وارد کانال بشین صحبت های استاد و گوش بدین زندگی تون از این رو به اون رو میشه واقعا بی نظیره محشره برادر عزیزم استاد افلاکی خیلی دوستتون دارم دوستان هر جوری شده دوره ها رو خریداری کنین این دوره ها میلیارد ها ارزش داره.شاد و پیروز باشین.دوباره براتون میفرستم که چه اتفاقایی قشنگی برام افتاد.

  پاسخ
 26. خانم صابری
  خانم صابری گفته:

  با عرض سلام و احترام
  ” مدتی میشود که با کانال شما آشنا شدم و دوره مقدماتی را تهیه کردم.
  دو مشکل بزرگ به فاصله زمانی کوتاه پیش آمد که هر زمان از پشتیبانان محترم، خواهش کرده بودم از آقای افلاکی درخواست کنند برای من دعا کنند….
  مورد اول مربوط به سقط جنین خواهرم میشد که تشخیص دادند غده ی شکمی دارد و علاوه بر سقط جنین، عمل جراحی همزمانی بایستی انجام میشد که خطرناک بود، که با تبسم کردن و دعای خیر آقای افلاکی در روز جواب گرفتن هیچ غده ایی مشاهده نشد، و تنها یک عمل سزارین سقط جنین انجام شد و خواهرم در سلامتی کامل به منزل برگشتند.
  مورد دوم تشخیص غده بدخیم مشکوک تیروئید برای مادرم داده بودند، که دچار استرس و فشارهای روحی شدیدی شده بودم، و باز خواهش کردم که آقای افلاکی دعا کنند و در کمال ناباوری، در روز جواب گرفتن جواب آزمایشات کاملا منفی بود و حتی مادرم نیاز به مصرف کوچکترین داروئی نشدند.

  مزاحم شدم تا از شما عزیزان و آقای افلاکی بزرگوار نهایت تشکر و سپاسگزاری را داشته باشم. “

  پاسخ
 27. سما
  سما گفته:

  سلام وقت شما بخیر. من سال قبل شهریور دوره مقدماتی رو خریدم و آبان ماه دوره تکمیلی رو . از سال قبل این موقع تا الان کلی اتفاق جالب و عجیب واسم افتاده. بهمن ماه سال قبل تو کانال فیلم خلاصه راز رو دیدم . اون موقع فقط خوشم اومد از حرفهاش و سعی کردم هر روز ببینم .بعد از یک هفته به فکر این افتادم یه مدل ماشین رو میخوام بخرم . شروع کردم تبسم و مراقبه ۱۱ شب و فیلم راز رو هر روز انجام دادن و دیدن! خودم هم خندم میگرفت . من با زندگی پر از قسط و بدهی های ناساخته میتونم ماشین بگیرم؟! یه مدت ادامه دادم .بین همکارها بلند اعلام کردم من حتما میخوام فلان ماشین رو بخرم .اونا که شرایط زندگی منو تا حدی خبر داشتن باخنده میگفتن حتما نه ، بگو ان شاءا.. میگیرم . بعد پوز خند میزدن و میگفتن: آره تو یکی دیگه حتما میتونی!! دو سه ماه گذشت حرارت و شوق من کم شد ولی هروقت ماشین مورد نظر رو تو خیابون ها میدیدم میگفتم خداروشکر چقدر پول و سرمایه تو کشور هست ! همه میتونن سوار ماشین دلخواهشون بشن منم میتونم!! خرداد ماه شرایط قسطی ماشین با رنگ دلخواهم تو اداره جور شد . قرعه کشی بود بین همکارهای یک ناحیه . مطمئن بودم اسمم در میاد و در اومد .فقط واسه ۴ نفر تسهیلات قسطی بود منم یکی از اونا شدم ! کلی ذوق کردم و خداروشکر کردم .قرار بود اواخر مرداد ماشین رو تحویل بدن .ولی قیمت خودرد ها یهو رفت بالا! همکارها میپرسیدن پس ماشینت چی شد؟! منم نمیدونستم چی بگم. یه مدت از تجسم هرروزه ماشین و مراقبه فاصله گرفته بودم . دوباره شروع کردم به تشدید قانون جذب . تو خیابون که مدل ماشین خودم رو میدیم کلی ذوق میکردم که ای ول ماشینم ! با ماشین آقام هم میرفتم مدرسه تصور میکردم این همون ماشین خودمه .مشاهده گر میشدم و از بالا خودم رو میدیدم که سوار ماشین دلخواهم هستم ! هر روز حس بهتری داشتم .بعد قیمت خودرو های نمایندگی کم شد! انگار تو ثبت نامی ها یک نفر انصراف داده بود و منو جایگزین کردن ! بالاخره دیروز ماشینم در اومد و امروز برای اولین بار واقعا باهاش رانندگی کردم!! الان واقعا خوشحالم . خدایا شکرت بخاطر شرکت در دوره. خدایا شکرت واسه این همه امید و حس خوبی که الان دارم و خدایا شکرت که همه کاربرها میتونن با کمک آقای افلاکی و حس خوب خودشون ، شادی و خیر رو به زندگیشون بیارن.😌😌

  پاسخ
 28. فریبا
  فریبا گفته:

  43340 Talebi F:
  سلام استاد افلاکی عزیز وپشتیبان دلسوز
  امروز فایل ۱۹ دوره پیشرفته رو برای چندمین بارگوش کردم هیچوقت مثل امروز نتونسته بودم با تمرکز کامل وبدون دغدغه این فایل وگوش کنم
  دراون بخش ازفایل که استاد فرمودند
  اگر هنری دارید یا کاری بلد هستید که میتونید متمایز از دیگران به مردم خدمت کنید چراغی در ذهنم روشن شد من مربی پیلاتس هستم و۲۰ ساله که در رشته های مختلف مربیگری میکنم اما ده ساله که فقط پیلاتس کارمیکنم وعاشقانه دراین رشته فعالیت دارم ومعجزات زیادی در مسیر درمان بیماریها ازافسردگی ومشکلات مفصلی وستون فقرات وحتی بیماریهای قلبی ومغزی وبیماریهای دیگردیدم وحتی کشف بیماریهایی که خود افراد از ان بی اطلاع بودن وپس از توصیه وراهنمایی ورزشکاران به مسیر درست درمان درکنارورزش پیلاتس به لطف خدا تونستم یکی ازمربیان مطرح این رشته باشم
  درس امروز استاد چراغ راهم شد وکاری رو به توصیه ایشان استارت زدم
  ازخداوند منان برای شما استاد برزرگوارو پشتیبان عزیز خیروبرکت وسعادت دنیا واخرت ارزومندم والتماس دعا از نفس گرم وبحق استاد گرامی در راه توفیق درامور زندگی و خیروبرکت در کار وحرفه ام دارم
  استاد عزیز با توکل بخدا وتوصیه های بموقع وروشنفکرانه شما قدم در راه جدیدی میگذارم برام دعا کنید که انشالله مشکل همه مردم سرزمینم حل بشود ومن روسیاه روهم ازدعای خیرتون بی نصیب نگذارید
  یا علی گفتیم وعشق اغاز شد

  پاسخ
 29. رنجبر
  رنجبر گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز و تمامی دوستان پشتیبانی ک ما رو در این مسیر راهنمایی کردن. ..
  ینی از خدا میخوام به همتون هرچی ک میخواین بده…
  من ی شب نیت کردم با این اوضاع اقتصادی خرابم پول برام برسونه تا بتونم دوره رو بخرم و قویا پیش برم بخاطر حل شدن مشکلاتم و بصورت کاملا اتفاقی قرعه کشی ای ک توی اون شرکت کرده بودم این ماه ب اسم من دراومد و من با اینک این پول رو برای عمل یک عزیزی میخاستم و میدونستم ک اگه جاش برنگرده پول کم میارم برای درمانشون، دلم رو ب دریا زدم و دوره مقدماتی و پیشرفته رو خریداری کردم و با دقت تمام 7 جلسه اول رو کار کردم و از اونجایی ک ی مقدار پول ب یکی از اشناها بدهکار بودم ی شب توی نامه های شبانه م ب خدای مهربونم ازش خاستم ک این ماه 10 تومن بیاد ب حسابم که به اون دوستمون بدم ی مقدار از بدهیم کم کنه… 😓 در اوج ناباوریم فردای اون روز باهام تماس گرفت و گفت ی مشتری برام اومد و گفت از طرف تو اومده و بخاطر اینک چند نفر بودن 10 تومن از بدهیت کم کردم… ینی من انگار داشتم خواب میدیدم انقد خوشحال شدم میخاستم جیغ بزنم… واقعا امیدوارم استاد افلاکی و تمام شما عزیزان رو خدا خیر بده که اینجوری ما رو راهنمایی کردین و حداقلش اینه درست دعا کردن رو بهمون یاد دادین من هنوز اول راهم و کلی مونده تا تموم کنم دوره م رو و کلی ارزو و درخواست دیگه از هستی و خدای مهربونم دارم…
  و مطمئناً از این ببعد رو هم با قدرت و خلوص بیشتری ادامه خواهم داد تا به تمام آرزوهای زندگیم برسم….

  پاسخ
 30. ملیحه زارع
  ملیحه زارع گفته:

  malihe:
  سلام به استاد عزیز وخانم عصاریان عزیز
  من چهل روز هست که مراقبه راز چهار فصل رو هر روز صبح گاهی هم شب گوش میدم
  وچندروزهم هست تکنیک نور سپید رو انجام میدم امروز نگاه خودم میکردم رنگ پوستم خیلی خیلی روشن شده واینکه دخترم خیلی سرفه میکرد تکنیک نورسپید رو روش انجام دادم آروم شد وروپسرم انجام دادم خیلی رابطمون باهام خوب شده خدایاشکرت استاد عزیزم ممنونم بابت این تکنیک بسیار زیبا
  واینکه تکنیک تبسم معجزه میکنه هرجا وبرای هرکس عالی عالیه

  پاسخ
 31. خانم سجادی
  خانم سجادی گفته:

  سلام خدمت استاد گرانقدر با عرض خسته نباشید باید بگم.که من و شوهرم کاربر دوره مقدماتی و پیشرفته هستیم الان 2 ماهی میشه که روی خودمون کار کردیم هر دومون دیدمون نسبت به زندگی عوض شدهقبل از خرید دوره همش ناشکری بودولی حالا وضع فرق کرده وشکرگزاری جای ناشکری رو گرفته احساسمون نسبت به خدا خیلی عجیبه وهم و امید باهم واینکه هردومون 1 ماهی هست که نماز شب میخونیم و خیلی احساس خوبی داریم اخلاقمون اروم شده با بچه ها بهتر رفتار میکنیم از تکنیکها برای کارهای مختلف استفاده میکنیم وجواب میگیریم خلاصه این که خیلی خدا رو شکر میکنم که من و شوهرم با کانال استاد اشنا شدیم والان به اینجا رسیدیم که خدا رو بهتر درک کنیم برای روزی بیشتر برنامه ریزی کردم برای کمک به فقرا از استاد عزی التماس دعا دارم و مطمئنم که به هدفم میرسم انشاءالله

  پاسخ
 32. شهلا خراسانی
  شهلا خراسانی گفته:

  با سلام حدمت شما من کاربر دوره پاکسازی پیشرفته هستم ک دوره رو حدود دو ماهی هست ک ب پایان رسوندم و مرتب دارم کار میکنم در اول تشکر میکنم از اقای افلاکی ک این دوره رو تشکیل دادن من نماز نمیخوندم ولی الان ن تنها نماز میخونم بلکه سر وقت میخونم و با حظور قلب و الان چن شبی هست ک نماز شب هم میخونم و دارم هروز ب خدا نزدیکتر میشم و خیلی خوشحالم من این دوره ها رو برا جذب ثروت خریداری کردم ک ب خدا رسیدم و این خیلی باعث سر افرازیه ولی در کنارش دوست دارم در کارمون رزق فروان بیفته در اول خیلی خوب پیش میرفتیم ک ی اتفاق باعث شد از صفر شروع کنیم و هیچ ناراحت نیستیم فقط تنها چیزی ک هست داره ب کندی پیش میره ک البته نگران نیستم و میدونم صبر لازمه هر کاریه ولی نمیدونم ک باید صبر کنیم ک ب رزق وروزی فروان برسیم یا اینکه موانعی هست این رو نمیدونم مرتب هم تبسم میکنم لطفا از اقای افلاکی عزیز راهنمایی میخوام ک چگونه وچ کاری انجام بدهیم ک رزق وروزی افزایش پیدا کنه با تشکر از شما

  پاسخ
 33. اسدالله
  اسدالله گفته:

  سلام آقای افلاکی عزیز و پشتیبان های گرامی و زحمتکش.
  بنده کاربر هر دو دوره مقدماتی و پیشرفته شما هستم که با لطف و نظر خاص خداوند و آقا امام زمان(ع)وارد کانال شما شدم و این در حالی بود که زندگی من بسته شده بود و به هر دری میزدم جواب نمیگرفتم.چطوری بگم انواع نمازها ختم ها چله ها مثل زیارت عاشورا،حدیث کساء و… پیش این و اون رفتن و.. کار من شده بود فقط گریه و ناله.دیگه از زندگی سیر شده بودم.خداوند را شاکرم که این راه رو به من معرفی کرد که بفهمم تا نرم افزار درونی آدم درست نشه هیچ دعایی اثر نمیکنه.و تا آرامش درونی حاصل نشه و تا زیر بنا که همون پاکسازی روح انسان هستس از آلایش ها ،کبر و غرور و رذایل اخلاقی اصلاح نشه بقیه کارا بی فایده است.
  ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
  ان الله لم یک مغیرا”نعمة انعمها علی قوم حتی یغیروا ما بانفسهم
  این دو آیه قرآن به صراحت اشاره دارد به این نکته که:تا درون انسان با اختیار خودش تغییر نکنه خداوند تغییری در سرنوشت و زندگی او نخواهد داد.
  آقای افلاکی شما با این دوره ها و فایل های رایگان- بخصوص مراقبه و دوش ثروت-زندگی واقعی رو به من هدیه کردین.از شما سپاسگزارم.

  پاسخ
 34. طیبه جوشقانی
  طیبه جوشقانی گفته:

  این کلاسها بسیار عالی وخوب هستند من با موفقیت های زیادی درزندگیم روبهروشدم خدای من چی بگم انقدر ذوق زده شدم ک حرفهایم راگم کردم از صبح با نشاطم بگم از ارامش درونم ازحال خوب بچه هایم یا انرژی که با صحبت کردن با دیگران ب انها انتقال میدهم و انها دوباره بمن انتقال میدهند

  پاسخ
 35. مدملی
  مدملی گفته:

  yas.M:
  من کاربر دوره پیشرفته هستم من هم خیلی اتفاقی وارد کانال شدم اصلانمیدونم چطوری باکانال آشنا شدم ولی با تردید دورها روخریدم هر دو رو با تخفیف خداروشکر میکنم برای آشنایی وخرید دوره ها من معجزات زیادی دیدم خواهرم هشت ساله ازدوج کرده وبچه دار نمیشدن با نوشتن نامه بخداوتکنیک تبسم خدارو شکر خواهر الان ۵ماهه بار داره وبرادر بطور شگفتی خونه خرید اونم دوطبقه واخلاق پسرم بسیار خوب شده طلب همسرم داره وصول میشه همسرم ساله بود ازش خواهش میکردم ک ی دونک از خونه رو بنام کنه چون بخاطر شرایط زندگیم از آیندم میترسیدم بطور معجزه آسا همسرم ی باب منزل مسکونی کلید اول اونم توی شهر خودم اهواز بنامم خرید شش دونک بنامم کرد و اخلاقش خیلی بهتر از قبل شده دیگه اون مرد خود خواه وی دنده نیست خیلی دوسم داره بهم بها میده احترام میذاره مشورت میکنه حرف شنویش زیادتر شده اصلا باور کردنی نیس هر روز چن بار تماس میگیره حالمو میپرسه خلاصه ۱۸۰ درجه بهتر شده رابطه دخترم ودامادم ک درحال ازهم پاشیدگی بود خیلی خیلی خوب شده اعتماد بنفس وبخشش و شادی وآرامش زیادی وارد زندگی و وجود من وخانوادم شده هنوز اون خاسته ای که بخاطرش دورها رو خریدم رو نگرفتم اما بحدی معجزه دیدم وآرامش وحس سپاس گذاری دارم ک اون خاسته رو رها کردم که خدا بوقتش که خودش فقط میدونه کی وکجاس بهم عطا کنه از آقای افلاکی بی حد واندازه سپاس گذارم ازخداوند هم شاکروممنون وسپاس گذارم وهمچنین از خانم موسویان پشتیبان گرامی سپاس گذارم

  پاسخ
 36. فهیمه سیدی
  فهیمه سیدی گفته:

  سلام.ضمن عرض سلام وخسته نباشید به آقای افلاکی و تیم زحمت کششون.دریک جمله میخوام بگم اگه هنوز کسی شک داره در مورد خرید این دوره ها یک لحظه هم فرصت رو از دست ندید چون با خرید این دوره زندگی شما زیر و رو میشه.با این دوره در حقیقت آرامش رو به زندگیتون میارین.من تا حالا با همچین فردی که اینقدر صمیمانه و از ته دل آموزش میدن رو به رو نشده بودم و از خدای خودم سپاسگزارم که آقای افلاکی رو سر راه من قرار داد.حتی یک لحظه هم شک نکنید.

  پاسخ
 37. جورابچی هستم از تهران
  جورابچی هستم از تهران گفته:

  بنام خدا
  باسلام خدمت استاد افلاکی عزیزو تیم پشتیبان زحمتکش ایشان
  من کاربر دوره پیشرفته هستم.میخواهم هرجه سریعتر دوره ها را تمام کنم و دوباره از اول مرور کنم.در طی حدودا یکسالی که به لطف خدا با کانال شما آشنا شدم شد،تاثیرات شگفت انگیزی در زندگی خود وخانواده ام دیدم.من افسرده و بی انگیزه وهمیشه بیمار بودم.سالیان سال کلاسهای مختلفی رفتم.کتابهای زیادی خواندم ولی هیچکدام تاثیر کانال شما را نداشت.وزندگیم را متحول کرد.من با تکنیک تبسم وجادوی سفید ودستان خلاق و ساعت انرژیکی.و.. بسیار نتیجه گرفتم.بسیار خود وخانواده ام به آرامش رسیدیم.معجزات بزرگ وکوچکی در زندگیم اتفاق افتادکه به پاره ای از آنها اشاره می کنم.
  ۱-رسیدن به آرامش وشادی خود وخانواده ام
  ۲-گسترش رزق وروزیمون وخیر وبرکات زیاد در زندگیمون(بدون اضافه شدن حقوق ودرآمد)
  ۳خرید لوازم رفاهی زندگی
  ۴-قبولی پایان نامه ارشد پسرم
  ۵-قبولی دخترم در دانشگاه
  ۶-پیدا شدن کیف مدارک وپول یکی از نزدیکان بواسطه تکنیک تبسم
  ۷-رفتن به یک سفر رویایی وعالی به خارج با خانواده بواسطه تمرین شکر گزاری روزانه (مکتوب کردم ،اتفاق افتاد)
  ۸-سلامتی خودم با تکنیک عشق ورزیدن ودستان خلاق
  ۹-برطرف شدن مشکل بیخوابی ام بدون دارو
  وبسیار اتفاقات مهم دیگر …
  از دوستان خواهش میکنم بدون کوچکترین شک وتردید ی دوره ها را تهیه کنید تا شاهد زندگی نوین وشادی شوید.
  از آقای افلاکی عزیزبسیار سپاسگزارم که چشم دلمان را به روی حقایق زندگی باز کرد.تا ما بتوانیم رسالتمان را پیدا کنیم.
  ان شالله خیر وبرکت وسلامتی فراوان در زندگیشان جاری وروز به روز موفق تر وسربلند تر باشید.شما وتیم همراهتان
  به امید تحولات عظیم

  پاسخ
 38. هادی
  هادی گفته:

  باعرض سلا م خدمت کاربران محترم دوره ی پاکسازی کوانتومی بنده نیز به نوبه ی خود از استاد عالیقدر نهایت تشکررو دارم وخیر وسعادت دو دنیارو براشون ارزومندم دوستان شک نکنید واقعا دوره های استاد معجزه رو تقدیم زندگیمون میکنه منم از همه جا واز همه کس دل بریده بودم که کانال استاد معجزه ی زندگیم شد من ادمی بودم که همه رو دوست داشتم وبه همه نهایت احترام رو میکردم چنان بلایی به سرم اومد که نگو.من وقتی کانال استادرو دیدم وصحبتهای استادونظر کاربرارو میخوندم کلی اشک می ریختم واروم میگرفتم طوری شده بود که با هر بار اشک ریختن کلی سبک میشدم تا اینکه اواخر مرداد دوره رو خریداری کردم وشروع به گوش کردن فایلا کردم وکلا ارامشو مهمون خونمون کردم وقتی اروم گرفتم واقعا فهمیدم چی به چیه واین ارامش باعث شد من گفته های استاد رو هرروزتمرین کنم از جمله تبسم وساعت انرژیکی وتمرین معجز ه ی شکر گذاری وچله ی استغفار ومراقبه ودوش ثروت وخوندن ایت الکرسی وتسبیحات و۳بارخوندن سوره ی توحیدوایه ی۲و۳ سوره ی طلاق بعد ازنمازهای یومیه کلا زندگیمو متحول کرد طوری که ما شغلمونم عوض کردیم والان که این متن رو مینویسم حدود یه هفته ای میشه ما مغازمونو تحویل گرفتیم ونه تبلیغ ونه چیدمان درست وحسابی کردیم مشتری از درودیوار برامون میباره توعرض یه هفته ما ۵میلیون فروش داشتیم دوستان به خداوندی خدااگه این گفته های استادرو تو مدرسه ها برا بچه هامون اموزش میدا دن هیچ فسادی توجامعه به بار نمیومد وهمه ی مردم سرزمینمون به ارزو هاشون میرسیدن بخدا ارزش سرمایه گذاری رو داره بخدا استاد از طرف خدا برا راهنمایی ما تدارک دیده شدن وجا داره از اینجا از استاد عزیزم نهایت تشکر وقدر دانی رو داشته باشم واز خداوند متعال ومنان خیر وسعادت هر دو دنیارو براشون ارزومندم خداجونم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم❤❤❤

  پاسخ
 39. آرامش
  آرامش گفته:

  با سلام خدمت آقای افلاکی و تیم زحمتکششون
  من اردیبهشت 97با کانال آشنا شدم و اسمش بود که من رو جذب کرد چون خودم شیمی خوندم و این اسرار کوانتومی خیلی برام جالب بود و هم اینکه به علوم غریبه و همینطور کتابهای حوزه جذب و موفقیت علاقه داشتم و همینطور به دعاهای وارد شده در دین اسلام.به طوری که همیشه دوست داشتم و یا ساده تر بگم یکی از آرزوها م این بود که رابطه بین دعاهای وارده در اسلام و مطالب حوزه موفقیت رو بدست بیارم و حتی در موردش کتاب بنویسم مثلا دوست داشتم رابطه بین دعاهای روزانه مربوط به وسعت رزق و عبارات تاکیدی که در کتابهای موفقیت نوشته شده بود رو کشف کنم.این اواخر هم که اضافه وزن زیادی پیدا کردم و همش به دنبال راهی بودم که بفهمم مثلا میشه به ذهن دستور داد و اون با وجود خوردن هر چیز لاغر بشه

  تا اینکه با این کانال آشنا شدم و مطالب و نظرات رو خوندم حتی اوائل چون کلیپها حجم اینترنت زیادی می خواست از توی سایت مطالب هر کلیپ رو خوندم و واقعا واقعا واقعا همون چیزهایی بود که ی عمر دنبالش بودم و تونستم آرامش وصف ناپذیری که مدتها بود از دستش داده بودم رو پیدا کنم.کلی اتفاقهای خوب و ریز برام افتاد و کلا زندگیم دگرگون شد.به طور معجزه آسایی دوره مقدماتی و پیشرفته به دستم رسید و از زمانی که این دوره ها به دستم رسید کلی اینترنت رایگان و یا با مبلغ کم برام می رسید.مطالب واقعا برام جالب بودن و جالبتر اینکه هر فایل رو که گوش میدادم و بعد روش فکر میکردم به یه سری چیزهایی می رسیدم که فایل بعدی آقای افلاکی خودشون اون مطالب رو توضیح می دادن.دوره رو که تموم کردم بعد فایل چهلم و ی روز که استغفار هفتاد بندی رو میخوندم طوفانی تو زندگیم اتفاق افتاد و ی دفعه کلی مشکل برام پیش اومد که یکیش خراب شدن موتور شارژی پسرم بود وبعدش اتفاق خیلی بدی که افتاد و هرسال این اتفاق تو زندگیم از زمان اول آشنائی با شوهرم برام پیش اومده این بود که شوهرم با خانواده خودم همیشه مشکل داشت وطوری بود که همیشه سه چهار ماه باهاشون هیچ ارتباطی چه حضوری و چه تلفنی نداشتیم.که امسال هم این اتفاق دوباره افتاد.یکی دیگه اینکه شوهرم و دوستش که با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم اختلاف پیدا کردن.اواخر دوره ی پیشرفته شک به دلم افتاده بود که اینها همه شاید الکی و دروغ باشن و منی که خودم همیشه عاشق نماز و دعا و جذب بودم اینطور به شک افتاده بودم ولی دائمبا خودم میگفتم این همون چشم زخم شیطان هست که آقای افلاکی گفتن.خلاصه با وجود تمام این شک و دو دلیها من پاکسازی رو رها نکردم از استغفار و تبسم و مشاهده گر و پراناهای رنگی و ساعت انرژیکی و مراقبه و نامه نوشتن به خدا تا دوش ثروت همه رو انجام میدادم.تا اینکه هفته گذشته 15دی ماه شوهرم تعمیر کاری پیدا کرد و موتور پسرم که گفته بودن درست نمیشه و قطعه اش اصلا گیر نمیاد با ی مبلغ خیلی خیلی کم درست شد.و روز 20م دی ماه پنج شنبه گذشته به طور معجزه واری شوهرم با خانواده ام آشتی کرد.اون روز بعد نماز عصر با اینکه قصد نداشتم ولی شروع کردم به خوندن استغفار 70بندی و تابند48خوندمو دائم داشتم فکر میکردم که حتما گناه ی تکرار میشه که مشکل شوهرم و خانواده ام هر سال تکرار میشه و استغفار می کردم خدا شاهده فقط 4ساعت بعد بود که آشتی صورت گرفت و خبر خوب دیگه اینکه همون شب دوست شوهرم تماس گرفت و از شوهرم عذرخواهی کرد و با هم آشتی کردند.
  من چند روز پیش پیام داده بودم به یکی از پشتیبان های محترم و ازشون درخواست کرده بودم از آقای افلاکی بخوان برای حل مشکلم دعا کنن.وحالا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم از خدای بزرگم و قدردانم از فرستاده خوبشون آقای افلاکی .و امیدوارم که ایشون همیشه در زندگی خوب و خوش و موفق و سلامت در کنار خانواده باشند انشاالله.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.