پاکسازی کوانتومی پیشرفته ،راهی به سوی آرامش درونی ، شادی ، اکسیر جوانی ، سلامتی و توانگری

پاکسازی کوانتومی پیشرفته

قیمت این دوره استثنایی تنها 999 هزار تومان به صورت فایلهای صوتی و تصویری دانلودی
گارانتی برگشت پو ل بدون هیچ گونه سوال

 

در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته با استفاده ازقوانین کوانتوم به سمت زندگی کردن در لحظه حال، درک شادی واقعی،رسیدن به آرامشی ماندگار و آرام کردن ذهن می پردازیم

در این دوره رسیدن به سلامتی و شفای کوانتومی، برنامه اکسیر جوانی و پیرنشدن هم دنبال می گردد .

رسیدن به الهامات درونی و شناخت رسالت جهت ثروت و توانگری هم، دستاورد دیگر این دوره است

این دوره از ابتدای آبان ماه تا عید بصورت آموزشها و تمرین ها ی هفتگی ارائه می گردد و به جرات می توانم بگویم که یکی از بهترین دوره های برگزیده زندگی شما خواهد بود و از دستاورد این آموزش تا پایان عمر بهره مند خواهی شد
من بهترین دستاوردهای خود در زمینه روانشناسی کوانتوم را ، در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ارائه می دهم و اگر بخواهم در یک جمله ، مهم ترین نتایج این دوره را برای شما نام ببرم این موارد حتمی است :

 

رسیدن به آرامش

شادی واقعی

سلامتی و شفای کوانتومی 

و در لحظه زندگی کردن

بهترین دستاوردهای این دوره هستند که زمانی که ما بتوانیم موارد اضافی درونی را به این شیوه پاکسازی کنیم ؛آنگاه می توانیم فرصت های عالی را برای خوشبختی ، کسب ثروت و توانگری نیز به راحتی مشاهده و به آنها عمل کنیم .

slider3
یکی دیگر از نتایج عالی پس از پاکسازی کوانتومی پیشرفته ، دریافت الهامات درونی است که فرصت ها و راه حل ها را از سمت منبع اصلی الهام ، یعنی خداوند، برای ما روشن می گردد و این یعنی دیدن نور ، زیرا قبل از این ما در تاریکی زندگی می کرده ایم. در تاریکی ذهن ، ذهنی که دائماً حس و حال ما را خراب می کند و این نفس ماست که در قالب ذهن نمی گذارد ، طعم هستی را بچشیم . اینکه ، هستیم و همین طور که هستیم همه چیز خوبه و ما به علت اینکه ، درون را پاک نکرده بودیم ، قدرت ها و شادی درونی خود و فرصت ها را نمی دیدیم .
و به قول حضرت حافظ :
حافظا در دل تنگت چو فرود آمد یار               خانه از غیر نپرداخته ای یعنی چه
به نظر من پاکسازی کوانتومی پیشرفته  راهی است مطمئن برای رسیدن به شادی ، در لحظه حال زندگی کردن ، آرامش عمیق و رضایتمندی از خود، که این روش یک نگرش و عملکرد جدید و همیشگی است که ما بایست تا آخر عمر به پاکسازی درونی بپردازیم تا احساس عمیق خوشبختی را درون خود احساس کنیم .
من به شما قول می دهم که اگر بتوانید به هر روش ، ذهن خود را آرام کنید و به آرامش دست یابید ، آنگاه می توانید با دریافت الهامات درونی ، رسالت خویش را یافته و راه خود را بیابید و سپس در شغلی مناسب، در مقابل یک محصول و یا خدمتی عالی به هم نوعان خود از ثروت بیکران الهی نیز بهره مند گردید و این مسیر در قبال یافتن آرامش درونی امروز شما میسر خواهد شد .
بعضی آرامش را پس از رسیدن به ثروت و تجملات می دانند و فکر می کنند که پس از رسیدن به این موارد و از لحظه ثروتمند شدن حس شادی و نشاط همیشگی را حس خواهند نمود . بهتر است بگوییم کلیه وسایل مادی در این جهان هستی همگی نعمات الهی هستند ولی الزاماً وسیله خوشبختی واقعی نیستند و بهتر است بگوییم که اینها وسایل آسایش هستند و آرامش دائمی برای ما ایجاد نمی کنند و چه بسا کسانی که در اوج پولدار بودن، در نبود شادی و آرامش، دست به خودکشی زده اند . پس می توان گفت که پول و پولدار بودن، ملاک شادی و خوشبختی و آرامش نیست و پول تنها یک ابزاره که آسایش می آورد ولی ممکن است که آرامش درونی ایجاد نکند .
خواهشاً اشتباه برداشت نکنید که من قصد این را دارم که پول و ثروت را منفور جلوه دهم ، خیر من براین اعتقاد هستم ، که اگر من امروز ثروتمند باشم ، می توانم به دیگران خیر بیشتری برسانم و ازسایه آسایش این ثروت بهتر به خودشناسی و خدا هم برسم ولی من هدفم این است که به شما بگویم که احساس خوشبختی و شادی امروز خود را به وقتی که پولدار شدیم موکول نکنیم .
به نظر من اگر اکنون بتوانی درونت را صاف و زلال کنی ، خوشبختی را در عین افلاس و بی پولی هم ، میتوانی حس کنی و شکرگزار شوی و شاید همه رسالت من در پاکسازی کوانتومی پیشرفته این است که اول طعم شادی و لذت را از همین امروز با پاکسازی صحیح در وجود نازنینت ایجاد کنیم و سپس با ذهنی آرام به راحتی و آسانی، به ثروت و توانگری هم دست پیدا کنی . به نظر من این عقیده که اول باید پولدار شوم تا بعد به آرامش و شادی درونی دست پیدا کنم ، یک ایده و نظریه کاملاً اشتباه است و مانند این است که ما برای رسیدن به غذا ، لقمه را دور سرمان تاب بدهیم و سپس بخوریم . من افراد زیادی را دیده ام که پس از رسیدن به ثروت ابتدا یک شادی مقطعی را حس کرده اند و پس از چندی به خاطر عدم رضایت دنبال خواسته های بیشتر می گردند غافل از اینکه از درون دچار کمبود هستند و هرگز این کمبود با پول بیشتر ، خانه های بهتر و هزاران تجملات این دنیا ، پر نخواهد شد .
در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته ، تلاش کرده ایم که از همین امروز به فکر پر کردن درون باشیم و این یک مسیر متعالی است که ابتدا با پاک کردن درون ، گوهر ناب انسانی خود را می یابید و در این هنگام شما ، کائنات را با خود هم مسیر می بینید و هر چه که قبلاً می خواستی ، اکنون بدون خواستن و زحمت برایت مهیا می شود و تو اکنون به دنبال خواسته های متعالی تر، قدم بر می داری و به قول جناب نظامی :
هر چه در این پرده نشانت دهند              گر نستانی ، به از آنت دهند
سینه مکن گر گهر آری به دست             بهتراز آن جوی که در سینه هست
 
باورتان نمی شود که یکی از روشهای کوانتومی که به تازگی آنرا کشف کرده ام و بر روی خود امتحان کرده ام روشی است که با آن توانسته ام میگرن خود را براحتی درمان کنم و هنگامی که این درد سراغم می آید مثل آب روی آتش این درد را بلافاصله محو می کنم .
می توانم بگویم که نگرش کوانتومی به جهان هستی چقدر زیبا است. برای من که معجزات جالبی صورت گرفته ، مثلاً بعضی وقت ها دچار بیخوابی می شدم و به سختی خوابم می رفت با این روش ، سریعاً به خواب عمیق می روم و دیگه نیازی نیست که دنبال قرص خواب بگردم .
و یا از همه جالب تر اینکه در این متد ، توانسته ام زنجیره ذهن و افکار پریشان را براحتی آرام کنم و برای من که در زمینه کوانتوم در حال تحقیق هستم ، هر روز ، مطلب و راه حل جدیدی کشف می شود که خود من را شگفت زده می کند .
اگر تا بحال قانون جذب به شکلی که باید و شاید به شما و خیلی از افراد جواب نداده ، دلیلش این نیست این قدرت خدادادی اشکال داره و فقط به بعضی ها جواب میده . ارتعاشات زیادی از ضمیر ناخودآگاه ما به کائنات ارسال میشه که خیلی از این امواج با آگاهی ما نیست و برآیند ارتعاش مثبت قانون جذب با این ارتعاشات ناخودآگاهانه بگونه ای است که تاثیر ارتعاش مثبت ارسالی شما، به سرعت محو میشه و خبر خوب اینکه پاکسازی کوانتومی پیشرفته راه حل عالی این مشکل بزرگ میباشد.
و اگر بخواهی عواملی که بصورت ارتعاشات منفی از سوی ناخوداگاه تو به کائنات ارسال شده و هنوزم میشه و نمی گذارد تو به هدفت برسی، را پیدا کنی و آثارش را پاک کنی ، دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته را جدی بگیر . چون گیر کار از خود ماست ؛ در این دوره کاربردی، نحوه پاک کردن ارتعاشات منفی که در مسیر موفقیت ما ترمز ایجاد کرده و راه بسیار ساده و عملی برای برطرف کردنش را خواهید آموخت.
پاکسازی کوانتومی یعنی پاک کردن ریشه های فقر و بیماری و بدبختی از لوح سرنوشت زندگی، که توسط خود شما، قابل تغییر است. این روش کاملا عملی بوده و به خیلی افراد معجزات بزرگی را نشان داده است. تمام کسانی که قبلاً با قانون جذب آشنایی کامل داشته اند و آموزشهای زیادی را در این زمینه دیده بودند، اذعان داشته اند که این روش جدید، بی نظیر است و تمام کمبودها و ابهامات روشهای قبل را به شیوه ای عملی و کاربردی ، کامل می کند.
  سرمایه گذاری جهت این دوره ارزشمند  603 هزار تومان
گارانتی برگشت پو ل بدون هیچ گونه سوال
12 پاسخ
 1. Leila
  Leila میگه:

  با سلام خدمت استاد عزیز آقای افلاکی
  ممنون از شما به خاطر اولین جلسه اول پاکسازی کوانتومی رو که بر روی تلگرام گذاشتید… این فایل رو گوش کردم حتما ثبت نام میکنم در این دوره…

  پاسخ
 2. جواد
  جواد میگه:

  سلام
  استاد عزیز جناب آقای افلاکی
  از شما دانشمند محترم که در این زمینه تلاش نموده اید صمیمانه سپاسگزاری می کنم
  بنده از این متد جهت پاکسازی درون و بیرون خودم بسیار بهرها برده ام .
  همیشه شاد و پیروز باشین

  پاسخ
 3. مدیر سایت
  مدیر سایت میگه:

  سلام
  من جا داره از شما تشکر کنم
  طی سه سال اخیر من تمام سمینارهای دکتر فرهنگ و احمد حلت و اساتید دیگرو بارها و بارها گوش کردم کتاب آقای انتونی رابینز و کتاب قانون شفا قانون جذب و یه عالمه کتاب دیگه که مرتبط در این زمینه بوده خوندم و گوش کردم نمیگم تکنیک هاشون توی زندگیم تاثیر نداشته تاثیر داشته اما خیلی جزئی همون طور که قبلا بهتون گفتم یه مشکل پوستی دارم که هیچ دکتر و دارویی نتونست درمانش کنه و توی دو ماه اخیر خیلی زیاد پیشرفت کرده بود طوری که ماسک میزدم اما از وقتی که فایل های پاکسازی و گوش کردم و تا حدودی ازشون استفاده کردم حس میکنم خیلی تغییر کردم تکنیک هایی که شما آموزش میدین فوق العاده کاربردی و تاثیر گذار من زیاد ازش استفاده نکردم چند بار تبسم و چند بار حس دوست داشتن خودم و اعضای بدنم و توی این مدت کم که یک هفته هم نشده دارم جواب میگیرم من بی نهایت از شما سپاسگزارم امیدوارم این تکنیک ها رو به شیوه صحیح توی زندگیم به کار بگیرم و بتونم به اطرافیانم هم کمک کنم من از صمیم قلب از شما ممنونم?
  خانم یعقوبی از طالقان

  پاسخ
 4. اعظم
  اعظم میگه:

  با سلام و خسته نباشید و ممنون از اینکه ابن تکنیکها رو اموزش میدین البته من تازه شروع کردم ولی امیدوارم با کمک شما استاد عزیز موفق شوم .

  پاسخ
 5. Zohre.1341.safavi@gmail.com
  [email protected] میگه:

  خیلی دوست دارم خرید کنم و میدونم برای هر کاری باید بهایی پرداخت ولی ای کاش شرایط ها رو در نظر میگرفتید و به صورت اقساط یا در چند مرحله وجه پرداخت میشد

  پاسخ
 6. فروزان
  فروزان میگه:

  سلام استاد تشکر بی نهایت، آیا جز این نیست ک باید خوب باشیم و آگاه و حتی گاهی مبارز. من ایمان دارم ک همه چیز تو این دنیا روح داره و باید باهاشون حرف زد و تحسین کرد

  پاسخ
 7. مریم
  مریم میگه:

  سلام واقعا ممنون از زحمات شما..من خیلی به قانون جذب اعتقاد دارم.ولی موفق نیستم….ولی از تکنیکهای شما استفاده خواهم کرد.

  پاسخ
 8. اعظم
  اعظم میگه:

  سلام من دوره مقدماتی رو خریداری کردم تکنیک تبسم و جادوی سفید و دستان خلاق خیلی خوب است و من بهره ی زیادی بردم به دوستان توصیه می کنم حتما تهیه کنند و آرامش و سلامتی و ثروت رو به خونه هاشون ببرند
  سپاسگذارم از جناب اقای افلاکی و همراهانتون پیروز و سربلند باشی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *