پاکسازی کوانتومی و نتایج آن در زندگی ما ؟

پاکسازی کوانتومی
5/5
فهرست عناوین این مقاله
5
(1)


دوره پاکسازی کوانتومی: نتایج اصلی و قابل لمس این دوره ابتدا آرامش و سلامتی و سپس شادی و ثروت را برای ما به ارمغان می آورد و این دوره شامل فایلهای صوتی و تصویری است که توسط یک سامانه آموزشی تلگرامی بسیار عالی ارائه می گردد و نوع ارائه و گارانتی این دوره آنرا به یک دوره منحصر به فرد در نوع خود تبدیل کرده است و نتایج شگفت انگیزی را تاکنون برای هزاران نفر داشته پس برای شما عزیزان نیز نتایجی عالی دارد
 
سلام به دل های پاک شما عزیزان من در این فایل میخواهم به شما دوره ی پاکسازی کوانتومی را به شکل مختصر و مفید معرفی کنم و نحوه ی ارائه آن را برای شما توضیح دهم. دوره پاکسازی کوانتومی یک متدی است که ما اعتقاد داریم هر آنچه که در بیرون میبینیم هر رخدادی که در بیرون اتفاق می افتد دقیقا با ما در ارتباط است یعنی ما باید درون مان را پاک کنیم زیرا اتفاقاتی که میبینیم رخدادهای بد، مشکلات ،فقر و بیماری  هرچه اتفاق در زندگی ما است حتی اتفاقاتی که در جامعه وجود دارد آنها به ما مربوط هستند.
ما از دیدگاه کل نگر به آن اتفاقات نگاه میکنیم در واقع ما یک جز نیستیم ما جز ی از کل هستیم و با شفای درون خودمان یک جزی هستیم که با تغییر شعور درونی به شعور کل متصل میشویم و به نوعی تغییرات عالی را در زندگی خودمان ایجاد میکنیم. در دوره ی پاکسازی کوانتومی ما بدی ها را به عنوان متریال و مواد اولیه میگیریم وکیمیا گری انجام میدهیم به طور مثال مس را به عنوان یک فلز بی ارزش فرض میکنیم و آن را به طلای ناب تبدیل میکنیم.
مس های زندگی ما اتفاقات بد، اخبار بد، مشکلات، ناراحتی ها، فقر و خشکسالی هستند که در جامعه مان نظاره گر آن ها هستیم. بسیاری  از متد های موفقیت میگویند وقتی شما این مشکلات را می بینید نباید با آنها هم فرکانس شوید از دیدگاهی این نظر درست است ولی ما در دوره ی پاکسازی کوانتومی میگویم که نگران هم فرکانس شدن با مشکلات نباشید ما قرار است یک کیمیاگر باشیم و مشکلات را به عنوان مواد اولیه ی کارخانه ی عشق  کیمیاگری و پاکسازی درونی کنیم و یک چیز بهتری تحویل دهیم یعنی یک الماس ارائه میکنیم.
در دوره پاکسازی کوانتومی هر چه بدی در جامعه میبینید از آنها فرار نمیکنیم هر خبر بدی را که میشنویم از آن فرار نمیکنیم در صورت دیدن آن ها را قبول میکنیم و باید تکنیکی را اجرا کنیم. در دوره پاکسازی کوانتومی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته آموزش های بسیار عالی را به شما ارائه میدهیم. در سطح مقدماتی یک تکنیکی به نام تکنیک تبسم داریم، تکنیک تبسم یکی از بهترین تکنیک ها است.
اگر کانال تلگرامی ما را دنبال کرده باشید نظرات کاربرانی که این دوره تکنیک تبسم را استفاده کرده اند و میگویند تکنیک تبسم برای ما معجزه کرده است و اتفاقات خوبی برایمان رقم خورد است. گاهی اوقات این نظرات بسیار عالی است و معجزات بسیار زیاد است که خود من هم به نوعی شگفت زده میشوم و خدا را شکر میکنم که چقدر این مسیر جالب است در واقع این تکنیک ها یک سری تکنیک های انرژیکی، معنوی و متد های پاکسازی درون است.
کلمه ی کوانتوم هم به خاطر این است که از دو سه  اصل کوانتومی در واقع تئوری های کوانتومی 2-3عدد متد را استفاده کرده ایم و از آنها توجیح میکنیم که چه رابطه ای بین این که من درونم را پاک میکنم و در بیرون اتفاقات برای من تغییر میکند وجود دارد. با پاکسازی درونی ما فقر جامعه نیز عوض میشود. وقتی من درونم را پاک میکنم به صورتی پول و ثروت در زندگی من جاری میشود اینها را در واقع با این دلایل تئوری کوانتوم توضیح و توجیحشون میکنیم.
درباره این که کلمه ی کوانتومی را قرار دادیم مفصلا در جایی دیگر صحبت خواهم کرد و ما در ابعاد کوانتومی در ابعاد کوچک به پاکسازی های درون خودمان به این درونمان که این دل است میپردازیم. دل که آینه ی شاهی است غباری دارد یک غباری روی دل ما را گرفته است و باعث شده عکس آن دل ما که بر زندگی ما ظاهر میشود بر زندگی ما بازتابش درون ما است که همان اتفاقات اطراف ما هستند آن عوامل منفی که در زندگی ما هستند را میتوانیم پاک کنیم در این صورت جمال زیبای زندگیمان را خواهیم دید.
 در دوره پاکسازی کوانتومی در سطح مقدماتی ده ها تکنیک آموزش داده میشود یکی از آن تکنیک ها تکنیک تبسم است و بقیه  تکنیک شامل تکنیک جادوی سفید و سیاه، تکنیک دستان خلاق هستند و تکنیک های زیاد وجود دارد. در دوره مقدماتی چیزی حدود ده ها تکنیک در طی چهل جلسه مفصلا به شما آموزش داده میشود و در دوره پیشرفته هم همان تکنیک ها خیلی کاملتر ارائه میشود و یک سری تکنیک های دیگر نیز اضافه میشود و در73 جلسه دوره پیشرفته ما شکل میگیرد.
توصیه میکنم اگر توان مالی دارید هم سطح مقدماتی و هم سطح پیشرفته را شرکت کنید و اگر نمیتوانید فعلا حداقل دوره مقدماتی را شرکت کنید که با همان تکنیک های اولیه شرایط تون به میزانی تغییر خواهد کرد که به راحتی میتوانید دوره پیشرفته را هم شرکت کنید . یک دوره ی بی نظیر و یک شاهکار بی نظیر است و من به این دوره و نتایج آن که در طی چند سال  است که ارائه میکنم خدا را شکر اطمینان کامل دارم و به راحتی گارانتی صددرصد برگشت پول را در این دوره قرار داده ام. یعنی کسی که این دوره را خریداری میکند با وجهی که به ما داده است یک سرمایه گذاری انجام داده است.
اگر شما  نتیجه ای از این فایل ها و این آموزش ها نگرفتید پولتان پس داده میشود چون یکی از اعتقادات من این است که به هیچ عنوان دوست دارم پول کسی که ناراضی باشد در زندگی بیایید زیرا این یک اعتقاد درونی معنوی من است به همین دلیل بارها از گارانتی برگشت پول استفاده شده است. کاربرانی بودند که به دلایلی مثلا یک فردی درست از دوره استفاده نکرده است و دیگری گفته است این دوره به من جواب نمیدهد و باور نداشته است و نتیجه نگرفتند به هر حال پول را پس داده ایم.
این دوره عالی و کامل و پرفکت است به نوعی که من با خیال راحت تا6 ماه پس از تاریخ خرید گارانتی برگشت پول قرار داده ام و یک نکته ی ظریف این است که در مورد گارانتی برگشت پول من چندین سال در حوزه آموزش هستم و نرم افزار تولید کرده ام و دوره هایی داشته ام اما تجربه ای که اخیرا کسب کرده ام این است که خیلی از عزیزان بودند که دوره را خرید کردند و فایل اول و دوم را شاید گوش کرده اند و روز بعد از گارانتی استفاده کرده اند. و ما تعجب کردیم چطور به فایل مثلا 70 رسیدند در حالی که ما در فایل 60 نکات بسیاری عالی را بیان کردیم.
 یعنی این دوره اصلا برای او فایده ای نداشته است و به این خاطر زود تصمیم گرفته است و شاید در اولین و دومین فایل ما را قضاوت کرده است و باعث شده که سریع از این دوره خارج شود. به همین دلیل یک تمهیدی قرار دادیم. ما این آموزش را در سامانه ارائه میکنیم که راجع به سامانه هم صحبت و توضیحاتی خواهم داد. اکنون شرط استفاده از گارانتی این است که حتما باید به انتهای جلسه آخر برسید و تمرین های آن را انجام دهید که تمرین ها به این صورت است که باید باید درس ها را گوش کنید و یک سری خلاصه هایی از هر درس را ارائه بدهید که چه چیزی از درس ها فهمیده اید و ما مطمئن شویم که شما واقعا گوش میکنید و اگر به جلسه آخر رسیدید و این دوره فایده ونتیجه ای برای شما در زندگیتان نداشت پول شما پس داده میشود.
ما قبلابه محض این که فرد دوره را میخرید فردا پولش را میخواست به او میدادیم ولی الان فکر کردم با این کار به خود آن فرد ظلم میکنم و آن فرد نمیفهمد چه کاری انجام میدهد چون فایل اول یک فایل صوتی در کارگاه بوده است و عده ای هم گوش میدادند و آن فرد فکر کرده است این دوره کلاسهای من هستند که ارائه کرده ام و تا انتهای دوره پیش نرفته است و سریع از دوره خارج شده است. در صورتی که تکنیک ها و آموزش ها به صورت حرفه ای در استدیو ضبط شده اند. به همین دلیل خواستم کمکی کنم به همین دسته افراد و به این دلیل افراد را به این آموزش ها را وادار میکنم که دوره را به انتها برسانند و اگر برایشان فایده نداشت گارانتی را ارائه میکنیم.
 در ارائه فایلها خدا را شکر مدت ها است که ما روی این آموزش ها کار کرده ایم و در نوع ارائه ی آن ها بسیار فکرشده است و از الگوریتم های زیاد و مشاورین طراحی آموزش استفاده کرده ایم و به صورت بسیار عالی این دوره پاکسازی کوانتومی را ایجاد کرده ایم. شما ممکن است در دوره ای یک کلاسی بروید و یا یک کتابی بخوانید و این کتاب به شما حال خوبی بدهد و انگیزه تان را زیاد کند به طوری که روحیه شما را تا یک هفته یا دو هفته عوض میکند فوق العاده هم عالی است.
 دقت کرده اید وقتی مطالب آن کتاب فراموش میشود انگار هیچ خبری نیست و انگیزه ما کم میشود و دیگر ما آن حال خوب را نداریم و آن نتایج اولیه را دیگر نمیگیریم دلیلیش این است که ما فراموش کرده ایم و برای این که تکنیک ها و آموزش ها را فراموش نکنیم و دائما در زندگی مان استفاده کنیم و یک جورایی با آن ها زندگی کنیم تا فراموش نشوند و زندگیشان کنیم.خیلی فکر کرده ام و یک ارائه استپ بای استپ  تعاملی اینترکتیوی در واقع من در سامانه ی تلگرامی ارائه کرده ام یعنی دوره تحت سامانه تلگرامی ارائه میشود سامانه یعنی ربات یک ربات بسیار امن و بسیار خاص و با ویژگی های بسیار عالی با امکانات و آپشنهای بسیار زیاد که هر روز به آن اضافه میشود ارائه کردم که این فایل ها از طریق آن جلسه اول را کاربر دریافت میکند.
 فرض کنید یک فایل صوتی یا تصویری تمرین مربوطه را انجام میدهید و تا انتها پیش میروید.  به طور مثال دوره مقدماتی که 40جلسه است را به پایان میرسانید و خیلی هم عالی و نتیجه بخش است و تمرین ها را خوب انجام داده است بعد از گذشت چند ماه شما ممکن است فراموش این تکنیک ها را فراموش کنید. و ما باید تکنیک ها را تکرار کنیم و به نوعی با آن ها زندگی کنیم  زیرا زمانی که فراموشمان شد نتیجه ای نمیگیریم و از نتیجه های اولیه مان دور میشویم به همین خاطر سامانه ی آموزش تلگرامی ما به گونه ای طراحی شده است که وقتی به جلسه آخر رسیدید شما رها نمیشوید یعنی دوره تمام نمیشود  بلکه درس و ارائه درس ها تمام شده است ولی تمرینها و تعاملات و یادآوری هایی از طرف سامانه هر روز برای شما ارسال میشود و هر روز دقیقا به شما میگوید جلسه سوم این نکته را داشت مانند این است که کسی برایتان خلاصه میکند و مطالب را هر روز به شما یادآوری میکند.
زمانی که کل کتابی را میخوانید اگر بخواهیم اصل 80 بیست را درنظر بگیریم همیشه میگویم 20 درصد از بیشترین ارزش80 درصد ارزش را دارد یک کتابی که خیلی هم عالی باشد 20 درصدش عالی است و ما آن خلاصه های 20 درصدهای  عالی را که در واقع ارزش 80 درصدی را دارند برای شما ارسال میکنیم به  نوعی در واقع یک فالو کردن و پیگیری کردن شما است که آموزش ها یادتان نرود و این را توسط ارائه یکسری محتواهای متنی و صوتی در اختیار شما قرار میدهیم.
ارائه ی خلاصه ها را تا پایان زمانی که با هم هستیم یعنی تا وقتی که تلگرام و سامانه وجود دارد  و همه ی این ها برقرار است و ما در خدمت شما هستیم تا پایان عمر من و شما ان شاء الله ما آموزش ها را با شما کار میکنیم یعنی زمانی که به فایل جلسه ی آخر دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی یا پیشرفته رسیدید دائما این آموزش ها و تکنیک های دوره با شما کار میشود. ویک پیام در روز و در شب نیز یک پیام برای شما ارسال میشود.
با ارسال پیام به شما یادآوری میشود که این کار را باید بکنید و کاربر دیگری این کار را کرده و این نتیجه را گرفته است یعنی دقیقا به شما یاد میدهد که شما هم باید این کار را انجام بدهید این یک سامانه ی تعاملی است و شما وارد یک پروسه ای شده اید که دقیقا میتوانید اتفاقات بزرگی را برای خودتان خلق کنید.
به سامانه آموزشی دائما امکانات جدیدی اضافه میشود زیرا بعضی کاربران سوال میکنند که این فایلها چی هستند و آموزش های شما چی هست؟ صوت هستند یا تصویر؟ آیا سی دی هم  دارید؟ سی دی را برای ما بفرستید و ما همیشه میگویم این آموزش ها سی دی نمیشوند به این دلیل که اگر من همه ی این ها را در دی وی دی و یا سی دی قرار دهم اتفاقاتی که می افتد این است که بعد از ارسال شما فایل ها را گوش میکنید و ارتباط ما با شما به نوعی قطع میشود.
در ارتباط ما با شما ما آبدیتها و به روزرسانی هایی برای این آموزش ها دادیم که فقط به شکل آنلاین امکان پذیر است به خاطر همین ساختار ارائه ی آنلاین توسط سامانه ی آموزشی تلگرامی که همان ربات بسیار امن و عالی ما است در واقع این امکان را فراهم میکند که ما دائما به شما خدمات جدید ارائه کنیم یعنی ما آپشن به سامانه اضافه میکنیم و شما آنها را دریافت میکنید. شما با تعامل بیشتر با این سامانه بهتر با این محتواها و این آموزش ها آشنا میشوید و به نوعی با آنها زندگی میکنید و دیگر فراموشی برایتان رخ نمیدهد.
پیام های ارسالی به شما دقیقا یادآوری تکنیک ها است و در تمام لحظه های که در این عالم زندگی میکنیم به یادمان می آید که امروز صبح این پیام برایمان آمده است و پیامی از آن روز را به ما میدهد که اینگونه زندگی کنیم و این باعث میشود که دائما از این دوره به بهترین شکل استفاده کنید و به شما قول میدهم اگر به درستی از سامانه ی آموزشی ما استفاده کنید یعنی تمرین ها را به طور دقیق انجام دهید معجزات بسیار زیادی همانگونه که برای سایر کاربران ما صورت گرفته است برای شما نیز صورت میگیرد.
درمبحث سلامتی، شادی و آرامش حتما  اتفاقات بسیار عالی برایتان رخ میدهد. بالاترین محصول دوره پاکسازی کوانتومی آرامش است آرامش چیزی است که همه ی افراد به نوعی با داشتن فلان ویلا و ماشین و زندگی عالی به دنبال آن هستند. در ابتدای دوره و در چند فایل اول شما بلافاصله به یک آرامش عمیقی دست پیدا خواهید کرد و وقتی آرامشتان عمیق شد سطح ارتعاشات شما عالی میشود و زمانی که سطح ارتعاشات عالی میشود دست به خاک هم که میزنید به طلا تبدیل میشود.
 با رسیدن به آرامش ارتعاشات نافرم به جهان هستی ارسال نمیکنید و شما به این آرامش که از بهترین محصولات و نتایج دوره پاکسازی کوانتومی که در دو سطح مقدماتی و پیشرفته است دست پیدا میکنید. درسطح پیشرفته شما آرامش را درک میکنید و در مبحث جذب فراوانی و ثروت بحث رفع مشکلاته گرفتاری ها است به طور مثال کسی میگفت من برای همسرم چه کاری  انجام دهم زیرا رفتارش اشتباه است ما در دوره های پاکسازی کوانتومی بیان میکنیم که به رفتار اشتباه افراد کاری نداشته باشیم و باید درون خودمان را پاک کنیم در این صورت رفتار افراد با ما تغییر میکند.
 بارها کاربرهای ما کار پاکساز درونی را انجام داده اند و شما میتوانید نظرات آنها را در کانال نظرات بخوانید. در مواقعی از زندگی مان یک مشکل دائما تکرار میشود و به نوعی انگار در یک کارمای معیوب گیر افتاده ایم چگونه این مشکل را حل کنیم؟ ممکن است یک عاملی درون ما وجود داشته باشد که نیاز به پاکسازی دارد باید آن عامل را شناسایی کنیم و خیلی راحت با دوره پاکسازی کوانتومی مقدماتی و پیشرفته آن را پاکسازی میکنیم. فرمول های دوره ها ساده و سهل الوصول و جالب هستند و نتیجه ها به قدری ملموس و به قدری گاها سریع هستند که شما این را متوجه خواهید شد.
 در دوره مقدماتی ده ها تکنیک را با توضیحات کامل ارائه کرده ام و جامع است به گونه ای که شما میتوانید به شکل بسیار عالی به نتیجه برسید. در انتهای دوره هم اگر سوالی داشتید میتوانید از کارشناسان آموزشی ما سوال کنید و جواب خود را دریافت کنید در این صورت شما رها نمیشوید. شما ممکن است فکر کنید که این دوره آنلاین است و میخواهید به کلاسی بروید تا بتوانید از مدرس سوال کنید و جواب بگیرید در صورتی که در این دوره به سوال های متفاوتی از افراد مختلف در این سیستم به دست ما میرسد و جواب هایی بیان میکنیم که در زندگیتان ممکن است برای شما نتیجه بخش باشد و سوالات باقی مانده شما نیز وظیفه این ما است که پاسخگو باشیم. سامانه آموزشی ما تعاملی است و درقالب سی دی و دی وی دی عرضه نمیشود به این دلیل که ما به شیوه آنلاین میتوانیم جوابگوی شما باشیم.  
ما میتوانیم کارمای بد گذشته را پاک کنیم و رفتار اشتباه بدمان را میتوانیم کنار بگذاریم و رفتار اشتباه دیگران را مورد تغییرقرار دهیم. ما در پیج اینستاگرام یک فایل یک دقیقه ای مربوط به غر زدن گذاشته بودیم و فردی گفته بود شما که یک رئیس بد ندارید که بدانید که اگه این رفتار را انجام بدهید چه اتفاقی می افتد. اگر شما اینگونه بودید آن وقت مثل من نمیتوانستید تحمل کنید و نمیگفتید غر نزنید.
 در دوره پاکسازی کوانتومی انگشت مان را به جای اتهام به دیگران به سمت خودمان میگیریم. از ماست که بر ماست ما باید خودمان و درونمان را پاک کنیم اتفاقی که می افتد این است که
 بیرون ز تو نیست هر آنچه در عالم هست                 از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی
خودمان را تغییر دهیم و مطمئن باشیم رئیس شما اصلا نمیتواند نسبت به تغییر درون شما  واکنش نشان ندهد یعنی دقیقا با تغییر شما او هم مجبور به تغییر میشود زیرا او بازتابی از وجود شما است.
با ورود شما به این دوره شما هیچ ریسکی نمیکنید چون  این دوره، شما  هزینه و سرمایه گذاری عالی میکنید و در انتها اگر ناراضی بودید پول شما تا 6 ماه پس از تاریخ خرید برگشت داده میشود. پس ریسکی نداریم این کار را حتما انجام بدهید و برای زندگی خودتان کاری انجام دهید و این دوره یک تحول بزرگ است همان طورکه اتفاقات و معجزات عالی برای سایر کاربران عزیز ما رخ داده مسلما برای شما نیز رخ میدهد. چرا برای شما رخ ندهد مگه ما چی کم داریم مسلما خدای مهربان اتفاقات بزرگی را برای ما به لطف خودش و به عملکرد عالی پاکسازی درونی که ما انجام میدهیم رقم میزند.
تکنیک های دوره  معنوی انرژیکی است و باعث میشود چرخه مثبت کوانتومی در زندگی من و شما رخ بدهد و اتفاقات بسیار عالی را جذب کنید و از اتفاقات بد به عنوان مواد اولیه استفاده میکنیم و آن ها را به اتفاقات خوب تبدیل میکنیم یعنی معجزه گر و کیمیا گر زندگی خودمان میشویم. در دوره پیشرفته تکنیک ها خیلی کاملتر از دوره مقدماتی هستند و بخش آخر دوره ی پیشرفته هم مربوط به پاکسازی فقر و جذب فراوانی و ثروت است. و برای کسب ثروت بیشتر یکسری تکنیک های گفته میشود که شاید تا به حال جایی نشنیده باشید مثلا تکنیک هایی که بسیار از آنها میتواند با آنچه فکر کرده ایم متناقض باشد.
 به همین دلیل وقتی عملکرد شما با آن تکنیک ها همراه میشود میبینید بدون این که بخواهیم بدویم چقدر راحت فراوانی میتواند در زندگی ما جاری شود. چه دلیلی هست که گاها پول سمت ما نمی آید و هر چی میدویم پول بیشتر از ما دور میشد خود من بارها به این نتیجه رسیدم و بعد وقتی در زندگیم با پوست و استخوان متوجه رفتارهای خاصی از خودم شدم علتش را فهمیدم و به نتیجه رسیدم و آنها را در واقع با یک تجربه و آموزش عالی در دوره پاکسازی کوانتومی پیشرفته در حوزه جذب ثروت و فراوانی به شما آموزش میدهم.
از این که دوره پاکسازی کوانتومی ما دارای گارانتی برگشت پول است خوشحالیم  زیرا دوست نداریم حتی یک نفر از ما ناراضی باشد. در این فایل برای شما محتوا و آشنایی اولیه ی لازم را با دوره پاکسازی کوانتومی بیان کردم و در مورد محتوا های دوره چیزی را مطرح نکردم و فقط یک اشاره های خیلی جزئی ذهنی از نتایجی گفتم که شاید شما بهتر است که نتایج کاربران عزیز ما را ببینید که در حوزه سلامتی آرامش شادی ثروت  و روابط خیلی اتفاقات و معجزات بزرگی را لمس کرده اند.
در اصول موفقیت همیشه یک اصلی  را داریم که اگر یک کسی یک کاری را انجام داد و توانست موفق شود پس صددرصد ما هم میتوانم آن کار را انجام دهیم. پس اگر راه یک راهی است که میتوانید آن را ادامه و انجام دهید این کار را انجام بکنید و به نتیجه برسید پس برای من وشما نیز مقدور است اگر دیگران توانستند نتیجه عالی از دوره پاکسازی کوانتومی بگیرند شک نکنید که این اتفاق برای شما هم میتواند بیفتد.
 منتظر ورود شما عزیزان به دوره پاکساز کوانتومی هستیم که یک معجزه بزرگی در زندگی شما خلق شود و فراموش نکنید بعد از این که وارد این دوره شدید و نتایج عالی گرفتید حتما آن نتایج و معجزات عالی را که در زندگی شما به امید خدا رخ میدهد را برای ما به اشتراک بگذارید که هم ما ببینیم و دیگر کاربرانمان نیز مشاهده کنند و انگیزه ی آنها بیشتر شود و این راه بسیار عالی و معنوی را به شکل بسیار عالی با هم طی کنیم و بتوانیم به نتایج شگفت انگیز در زندگیمان دست یابیم.
 دوستتان دارم و در این لحظه برای شما دعا میکنم . و به قلبتان رجوع کنید و یک لحظه فکر کنید ببنید چه میگوید باید در این دوره وارد شوید یا نه احساسات به ما اشتباه نمیگویند شک نکنید و اگر به قلبتان رجوع کنید پیامی که باید به شما داده بشود داده میشود که باید وارد این دوره بشوید یا خیر. باورتان میشود خیلی از کاربران بودند که ما و دوره ما را از طریق یک خواب پیدا کرده اند فردی خواب دیده است که اسرار کوانتومی چی هست و از خواهرش سوال کرده است و او هم گفته اتفاقا من کانالی به نام  اسرار کوانتومی اشرف مخلوقات را دارم. و ما این  مطلب را در کانال گذاشته ایم. برای من جای سپاس گزاری است که از طریق خواب یک فردی میتواند وارد دوره بشود و به نوعی پیامی از سوی کائنات برای آن فرد است که وارد دوره شود و بعد از ورود چه اتفاقات عالی برای  او افتاده است.
 خدا را صد هزار مرتبه شکر میکنم  و از شما میخواهم که به آن حس درونی  قلب و دلتان رجوع کنید که آیا وارد این دوره بشوید یا خیر واگر دلتان  رضایت داد وارد شوید و اگرخیر شاید هنوز وقتش نرسیده باشد یا به نوعی این دوره روزی شما نباشد و مطمئنا در یک زمان بهتر یا یک دوره ای بهتر غیر از دوره کوانتومی شرکت خواهید کرد و بهترین ها را برای شما در هر گوشه ای که هستید و در هر دوره ای شرکت میکنید و در هرآموزشی که قرار میگیرید یا نمیگیرید آرزو میکنم و دوست دارم که حتما برای آموزش خودتان سرمایه گذاری بزرگی کنید که یک سرمایه گذاری عظیم است و به هیچ عنوان هزینه نیست و باعث میشود نتایج بسیار عالی در زندگیتان دریافت کنید شاد و پرانرژی باشید خدانگهدار.                                                   
مشاهده ویدئو های بیشتر

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پشتیبانی آنلاین