پاکسازیه کوانتومی
پاکسازیه کوانتومی ریشه


های فقر ،بیماری و ناراحتی را از درونی ترین ابعاد وجود ما براحتی پاک می کند. کافیست در این فرآیند قوی قرار بگیریم و تمام رخدادهای بیرونی را از درون خود بدانیم و سپس با پاک کردن زباله ها و برنامه های غلط درونی ، شروع به جذب فوری ثروت ، سلامتی و شادی در زندگی مان بنماییم. تا ما درون را پاک نکنیم خبری از کارکرد قانون جذب نخواهیم یافت. به قول حافظ: خانه از غیر نپرداخته ای یعنی چه؟
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
19 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
در این مقاله راجع به پاکسازیه کوانتومی
نرم افزار راز 4 فصل  توضیحاتی ارائه خواهد شد.
شاید سوالی پیش بیاید که پاکسازیه کوانتومی چیست؟
مطمئناً شما دوستان عزیز در مورد قانون جذب و قدرت تجسم خلاق مطالبی را شنیده اید.
اما با اینکه این را فهمیده ایم که می توانیم
با ذهنمان تاثیرات زیادی بر عالم بگذاریم در عمل نتیجه های خوبی نمی گیریم.
دلیل آن را این طور می توان توضیح داد که ناخودآگاه ما از قبل برنامه ریزی شده است
و باورهایی از قبیل: نمی شود و نمی توانیم در ما شکل گرفته است.
باتوجه به این باورها درحال ارسال سیگنال منفی به کائنات هستیم.
سیگنال هایی که از درون ما ارسال می شوند بدون آن که آن را احساس کنیم منفی هستیم.
طبق بررسی دانشمندان علوم ذهنی گفته می شود
که روزانه 90 هزار فکر از ذهن ما عبور می کند.
جالب است در تحقیقاتشان متوجه شده اند
که بالای 70 درصد افکاری که از ذهن ما عبور می کنند
منفی هستند و دارای ارتعاش منفی هستند.
نتیجه این افکار باعث ایجاد فقر، بیماری، غم و اندوه و مشکلاتی
که امروزه جامعه ما دچار آن شده است، می شود.
وظیفه ما چیست؟ خوب حتماً می گویید باید مثبت نگر باشیم. مثبت نگری نقاب گونه، کاری نمی تواند انجام دهد مثل آتشی که زیر خاکستر باشد. در ناخودآگاه ما پر از باورها ، عوامل و سیگنال هایی است که آرتعاش آن باعث بروز رخداد های امروز ما می شود. به این نکته فکر کنید که اگر یه نقاب مثبت نگر بر روی صورت بزنیم و از دورن خراب باشیم اتفاقی خواهد افتاد. ما باید برای آتش زیر خاکستر فکری بکنیم و آن آتش را خاموش کنیم و شعله عشق مثبت را درون خودمان پرورش دهیم و مثبت نگری درونی را شروع کنیم. پاکسازیه کوانتومی روشی است که از درونمان آن ذراتی که حتی خودمان هم خبر نداریم و عواملی که در ناخودآگاه ما ریشه دوانده است و در حال ارسال ارتعاش منفی به کائنات است و اتفاقات که ناخواسته ای برای ما رخ می دهد را پاک می کنیم.
نقاب مثبت نگری بر چهره زدن به تنهایی کافی نیست شاید به مدت کوتاهی با این نقاب زندگی قدری زیبا شود ولی لازم است برای رفع مشکل یک کار بنیادی و اساسی انجام دهیم. پاکسازیه کوانتومی روشی است که می تواند آن عوامل زیرین و آن ریشه ها را پاک کند یعنی آتش های زیر خاکستر  را باید خاموش کنیم. باید در ناخودآگاه خودمان نفوذ کنیم.
این نکته را باید مد نظر قرار داد که که پاکسازیه کوانتومی یک روش عملی برای استفاده از قدرت ذهن، تجسم خلاق و احساسات ماست. تجربیات زیاد اینجانب محمد افلاکی در حوزه موفقیت و تجسم خلاق نشان داده است که روش پاکسازیه کوانتومی، یک روش عملی است. روشی که وقتی رویداد ها و اتفاقات بد برایمان رخ می دهد دیگر ناراحت نمی شویم و می گوییم این اتفاق همان چیزی است که به من کمک می کند تا عواملی که در ناخود آگاه و سیستم وجودی من وجود دارد، پاک شوند و شروع انجام پاکسازی کنیم.
در داستانی نقل شده است که پادشاهی در شهر قدم می زند ناگهان متوجه گدایی شد که مشغول گدایی است. پادشاه متوجه شد که با این شخص در سنین کودکی همبازی بوده است. پادشاه سعی کرد بدون آن که فخر فروشی کند کمک خیلی بزرگی به او بکند که مشکلش حل شود. پادشاه یک گوهر خیلی با ارزش را در جیب فقیر قرار داد و با خود گفت با فروش گوهر وضعیت خوبی پیدا خواهد کرد و دیگر گدایی نخواهد کرد. بعد از گذشت چند ماه دوباره پادشاه سری به شهر زد و دید که دوباره همبازی او مشغول گدایی است. تعجب کرد و گفت آن گوهری که من به او عطا کردم خرج زندگی او را تا آخر عمر تامین می کرد. با خود گفت بگذار از خودش دلیلش را جویا شوم. پادشاه گفت چرا مشغول گدایی هستی؟ گدا در پاسخ جواب داد وضع مالی خوبی ندارم. پادشاه گفت آیا جیبت را گشته ای در جیبت چیزی پیدا نکردی. پاسخ داد در جیبم وسائل بی ارزشی وجود دارد . پادشاه گفت با دقتتر آن را بگرد. گدا جیبش را گشت و ناگهان گوهر را یافت. گدا گفت من این گوهر را تا به حال ندیده بودم. پادشاه خودش را معرفی کرد و گفت من آن را درون جیبت گذاشته بودم تا دیگر گدایی نکنید. در واقع چون در جیب گدا پر از وسایل بی ارزش بود متوجه آن گوهر نمی شد.
این داستان داستان امروز زندگی ماست خداوند گوهری در جیب ما قرار داده است و آن گوهر انسانیت است که ما به واسطه این گوهر می توانیم هر کاری که بخواهیم را انجام دهیم و حکم جانشینی خداوند را داشته باشیم. اما اتفاقی بدی که برای ما افتاده این است که گوهر انسانیت ما لابه لای وسایل بی ارزشی گم شده است. وقتی که ما از انسانیت دور باشیم نمی توانیم اصل وجودی خود را دریابیم. کاری که باید انجام بدهیم این است که جیبمان را باید پاک کنیم. پاکسازیه کوانتومی کمک می کند وسایل بی ارزش را کنار بگذاریم و آن گوهر درونی که  می توانیم به وسیله آن سیگنال های قوی را به جهان هستی ارسال کنیم، پیدا کنیم. پاک سازی کوانتومی یک روش علمی، کاربردی و عملی است که با به کارگیری آن می توانید گوهر درون جیبتان را بیابید، و سیگنال های مثبت به کائنات ارسال کنید و به تمام خواسته هایتان مثل سلامتی، ثروت و … جامعه عمل بپوشانید.
دانلود متن به صورت PDF
مشاهده ویدئوهای بیشتر