ورشکستگی عاطفی و مالی ما با توبه و شکرگزاری حل میشوند

ورشکستگی عاطفی

ورشکستگی عاطفی و مالی و  ما با توبه و شکرگزاری حل میشوند. در این ویدئو می آموزیم که از دل تمام مشکلات و ورشکستگی امروزمان چگونه با ارتباط بیشتر به خدای مهربان نزدیک شویم و به راه حل ها برسیم. ما باید توبه و شکرگزاری را برای حل مسائل شروع کنیم و باور کنیم که عاملی در دنیای کوانتومی وجود داشته است که اینگونه مشکلات را پدیدار کرده است و الان برای حل این مشکلات بایست اثر این عوامل درونی را با توبه و انابه و سپس شکرگزاری پاک کنیم تا معجزات الهی را شاهد باشیم.
 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
50 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
مهربان خدای من از تو می خواهم، به همه مقدساتت قسم می دهم،
به همه زیبایی هایت، به همه جمالت، من ورشکسته این عالم شده ام،
من ورشکسته نفسم شده ام، خدایا من برای همه بندگانت طلب خیر می کنم.
خدای مهربان من به همه مقدساتت قسم می دهم، به همه فضل و کرم
و رحمتت، از تو می خواهم مشکلات همه کاربران را رفع کنی،
مشکلات کسانی که با من در تماس هستند.

ورشکستگی عاطفی

اخیراً یک ویدیویی در مورد ورشکستگی و بدهی تهیه کرده بودم
و بعد از آن تماس هایی با من گرفته شد، افرادی که در
زندگی شان دچار ورشکستگی شده و طعم ورشکستگی و بدهی های سنگین
را چشیده بودند و از من می پرسند که چه کاری انجام دهیم؟
امروز صبح یکی از این افراد تماس گرفته بود، مهندسی بود
که بعد از همدردی با ایشان، گفتم خدای مهربان به تمام ارزش هایت قسم می دهم
مشکل این مرد را حل کن، کسانی که در سیستم
این فرد کار می کردند الان مجبور به اخراج آنها شده است.
خدایا به نوعی همه ما در این عالم دچار ورشکستگی شده ایم،
ای مهربان خدای من از تو می خواهم ما را به حال خودمان وامگذاری.
دام شیطان پهن شده است و ما به شیطان لبیک گفتیم
و الان حالمان بد است، ای خدای من. خودت در قرآنت گفتی هر چه خوبی است
از جانب من است و هر چه شر  و بدی است از جانب خودتان.
می دانم خدای من، تمام ورشگستگی هایی که من دارم،
تمام بدبختی های امروز من، تمام مشکلات من از جانب خودم است،
اما خدایا من به واسطه همین ویدیو می خواهم به درگاهت توبه کنم،
خدایا من به سوی تو باز میگردم، خدایا نمی دانم
چه خطا و اشتباهی مرتکب شده ام، نمی دانم چه عاملی
درون من باعث ایجاد این مشکلات و ورشکستگی ها شده است،
خدایا مرا ببخش، من به درگاهت استغفار می کنم.
خودت گفتی يا عبادي الذين أسرفوا علي أنفسهم لا تقنطوا من رحمة الله إنّ الله يغفر الذنوب جميعاً ( آیه 53 سوره زمر)
که ای کسانی که در گناه کردن افراط می ورزید،
از رحمت خداوند ناامید نشوید که به درستی خداوند همه گناهان ما را می بخشد.
گفته می شود وقتی این آیه که به آیه امید معروف است،
نازل شد شیطان بر سرش زد و گفت وای من هر چه رشته بودم پنبه شد.

ورشکستگی عاطفی

خدایا ما ایمان داریم که تو همه ما را می بخشی، من نمی دانم چه گناهی مرتکب شده ام، نمی دانم چه فکر بدی کرده ام، نمی دانم چه عمل بدی انجام داده ام که این دچار این مشکلات شده ام. ولی می دانم باید به درگاهت توبه کنم، من هیچ راهی جز تو ندارم، استغفر الله ربی و اتوب الیه و الحمد الله رب العالمین. دوست عزیز من در اینجا خواستم دو نکته را به شما یادآوری کنم، اول این که از عواملی که ممکن است این بدبختی و بیچارگی ها را برای ما ایجاد کرده است، استغفار کنیم و دومین نکته شکرگزاری است لئن شکرتم لازیدنکم آیه 7 سوره ابراهیم اگر شکرگزاری کنید بر نعمت شما می افزایم.

ورشکستگی عاطفی

 من استغفار می کنم از همه آن خطاها و همه آن اشتباهی که باعث بروز این مشکلات شده است. اگر مشکلی را در زندگی دوستی می بینم، آن مشکل را برای خودم ببینم، چون من احساس وحدت و یگانگی را در این جهان هستی و دنیای کوانتومی درک کرده ام. وقتی مشکلی را می بینم آن را مشکل خودم می دانم و سعی می کنم نسبت به مشکل آن فرد استغفار کنم، و دعا و شکرگزاری کنم، که ای مهربان خدای من چه چیزی باعث شده است که این مشکل در زندگی دوستان و اطرافیان من ظاهر شود، آن راپاک کن، و خدایا سپاس گزاریم که این مشکل برطرف می شود و زندگی به شادی، سلامتی، ثروت، برکت و نعمت برمی گردد.

ورشکستگی عاطفی

 ای خدای مهربان، ما را وسیله عشقت قرار بده، خدایا ای کاش من بتوانم مقام استغفار را پیدا کنم و قلباً در درگاهت زانو بزنم و بگویم خدایا مرا ببخش. خدایا یک عاملی درون من بوده است که این اتفاقات افتاده است، یک عاملی درون انسانیت و درون بشریت بوده است که این همه مشکلات در جامعه وجود دارد. خدایا من آگاهی کامل ندارم ولی به عنوان یک انسان در این لحظه توبه می کنم، خدایا سپاسگزارم که مشکلات ما را برطرف می کنی و مطمئن هستم این مشکلات بهانه ای  بوده است که من دست به سمت تو دراز کنم و به تو نزدیک شوم و عشقبازی با تو را آغاز کنم.
خدایا مشکلاتم و ورشکستگی ها را از من بگیر و عشق من را نسبت به خودت بیشتر بیشتر کن و بهشت که سرزمینی است که به ما وعده داده ای جایگاه برین ما ساز، در این لحظه برای کاربران عزیزم دعا می کنم. شما ای دوست عزیز همین الان قلباً به درگاه خدا دعا کن و برای هر کسی که مشکل دارد و برای خودت از خدا طلب خیر کن مطمئن باش دعای شما در حق دیگران به استجابت نزدیک تر است، گفته می شود دعای بنده برای دیگران نزد پروردگار ارزشمند تر است و وقتی شما در حق دیگران دعا می کنید خداوند به فرشتگان ندا می دهد، این بنده ای که حاضر است برای دیگری دعا کند، اول دعای خودش را مستجاب کنید، این مقام خداوند است، این مقام الهی ما است. هر جا ورشکستگی، بدهی و مشکلی از کسی می شنوم، می دانم که هیچ راهی جز خدا نیست، هیچ نجاتی غیر از او نیست و به تو دوست عزیزم می گویم، فقط می دانم خدا شما را دوست داشته است، که از دل این مشکل به خودش برسید. پس بیا این مسیر سیر و سلوک را طی کن.
ای دوست عزیز که این مشکل را داری، برایت دعا می کنم. بدان این مشکل برای من هم پیش آمد و خدا کمکم کرد و از این مسیر عبور کردم. نمی دانی چه حال عجیبی دارم، خدا یک موهبت به من داد، خدایا بابت مشکلاتم سپاس گزارم. خدایا من استغفار می کنم اگر در دل مشکلات ناشکری کردم، خدایا مرا ببخش، خدایا به حق تمام مقدساتت از گناه همه ما بگذر، مشکلات همه کاربران ما را حل کن، خدای مهربان مطمئناً تو استغفار ما را قبول می کنی و من از تو ممنون و سپاسگزارم به خاطر این که تو را دارم.

ورشکستگی عاطفی

دوست عزیز، حل مشکلات، نگرانی ها، گرفتاری ها، بدهی ها و بیماری های ما غیر از خداوند هیچ راهی ندارد اوست که مشگل گشاست. ادعونی استجب لکم، بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را، و در آیه 186 سوره بقره اشاره می کند هرگاه بندگان من از تو درباره من سوال می کنند بگو من نزدیکم و دعای دعا کننده را اجابت می کنم، پس دعا کن. من هیچ چیزی جز دعا ندارم، خدایا امروز فقط به درگاهت پناه آورده ام و هیچ چیزی جز نیاز ندارم و تو بی نیازی، خدایا از نیاز من خبر داری، من امروز نیازم را به درگاه تو آورده ام و ای خدای بی نیاز، جاری کن بر ما آن نیازمان را و ما را به خودت نزدیک و نزدیک تر کن.

ورشکستگی عاطفی

دوست عزیزی که بدهی و مشکل دارید به شما قول می دهم خدا صدای شما را می شنود شک نکن کمکت می کند و کسانی را در مسیر تو می گذارد و راه هایی را به شما نشان می دهد. فقط باید قلباً توکل کنید و وقتی توکل کردید، باور کنید که او مشکلاتان را حل خواهد کرد و اگر قرار است که امروز به زندان هم بروید، نگران نباشید چون حضرت یوسف به زندان می رود و از زندان به عزیزی مصر می رسد. به قول  نظامی:
به زندان مرد شرف آرد به دست    از این رو یوسف به زندان نشست
ما شاید در دل مشکلات به زندان بیفتیم ولی زندان مسیر پرواز ما باشد و آن چاهی باشد که از آن خارج می شویم نظامی به خوبی اشاره می کند:
اگر در چاه بینی پایه خویش      سعادت نامه یوسف بنه پیش
ببین اگر در چاه مشکلاتت قرار داری، سعادت نامه یوسف را مد نظر قرار بده و بدان اگر شما هم مثل حضرت یوسف در دل مشکلات قرار دارید از این چاه بیرون می آیی و عزیز مصر می شوی و از دل مشکلات به اوج جاه خواهی رسید.
عزیز مصر به رغم برادران غیور     ز قعر چاه برآمد به اوج جاه رسید
ای دوست عزیز اگر مشکلاتت زیاد است، بدان امروز سرمایه تو مشکلاتت است، که تو به وسیله آنها به خدا نزدیک بشوی و قدرت های ویژه خودت را درک کنی. به تبریک می گویم به خاطر این درک و فهم، که مشکلات را راهی برای رسیدن به خدا می دانی. برایت دعا می کنم و مطمئن باش به واسطه عشقت به خداوند ، راه حل های بسیار عالی، انسان های الهی، افکار و ایده های ناب در مسیر زندگی تو قرار خواهند گرفت.، و مشکلت حل خواهد شد، شک نکن و به دعا، استغفار و شکرگزاری ادامه بده.

دانلود متن به صورت PDF

ورشکستگی عاطفی

مشاهده ویدئوهای بیشتر

1 پاسخ
  1. Hiv4
    Hiv4 گفته:

    باسلام وخسته نباشید خدمت افلاکی و همکاران گرامیشان دیدگاه من نسبت به این مبحثها بسیار خوب میباشد ولی مدتها با مشکلاتی که داشته ام باورهایم کمرنگ گردیده اند. این است که هرمطب این چنینی را که میخوانم حالت عجیبی از بارهای مثبت درونم را پر میکند تنها ایرادی که دارم یا به خاطر سنم است یا مشکلاتم نمیدانم باورهایم کمرنگ میباشند امیدوارم خداوند مهربان مراهم یاری کند باسپاس از شما عزیزان خوب، که دیگران را برای رسیدن به اهدافشان همراهی وراهنمایی میکنید خداوند یارتان باد.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.