هنر نشنیدن و رسیدن به موفقیت – چگونه با نشنیدن موفق شویم؟

هنر نشنیدن
0
(0)

همیشه در اطرافیان خود افرادی را می بینیم که دائماً آیه یاس می خوانند و می گویند : ” نمیشه ، نمی تونی ، خیلی سخته ، فایده نداره ” و این دسته افراد متاسفانه به شدت قدرت های ویژه اشرف مخلوقات را دست کم گرفته اند و از جایگاهی که شیطان دوست دارد ، تغذیه نادرست می شوند و ما بایست در مسیر موفقیت هنر نشنیدن این حرف های نا امید کننده را یاد بگیریم و اگر هم می شنویم به خود نگیریم و با موج منفی نفسانی این افراد هم فرکانس نشویم.

من چیزی نمی شنوم!!! گاهی اوقات باید هنر نشنیدن را یاد بگیریم و از آن استفاده کنیم. خیلی از اطرافیان ما می گویند نمی شود، نمی توانید از مقام وجود زمینی و اسفل السافلین انسان سخن می گویند که انجام دادن کارها غیر ممکن است. مطمئناً اطراف ما از این آدم هایی که دائماً دم از ناامیدی می زنند زیاد پیدا می شود. کاری که در مقابل این افراد می توانیم انجام دهیم این است که این حرف های ناامید کننده را نشنیده بگیریم. چون حرف های ناامید کننده، نمی توانیم ها و نمی شودها از وجود خاکی ما سرچشمه می گیرید.
ولی ما می توانیم از منظر روح الهی و از جایگاه نفخت فیه من روحی، از جایگاه جانشین خداوند بودن به مسائل و خواسته های خود نگاه کنیم و به تمام اهداف خود برسیم. شاید داستان قورباغه ها را شنیده باشید که برای زنده ماندن باید از ظرف مخصوصی خارج می شدند ولی همه قورباغه ها بعد از مدتی تلاش کردن ناامید شدند و دست از تلاش کشیدند ولی یکی از قوباغه ها در عین حال که همه می گفتند تو نمی تونی، نمیشه از اینجا نجات پیدا کرد، به تلاش خود ادامه داد تا توانست موفق بشود و بعداً مشخص شد که قورباغه ای که به موفقیت رسیده است ناشنوا بوده است و تمام حرف های دیگران را که احساس ناتوانی و نامیدی القا می کردند نشنیده است و حرف‌ های دیگران را به عنوان تشویق قلمداد کرده است.
آیا دقت کرده اید که وقتی می خواهید کاری را شروع کنید و عزیزان و اطرافیان ما می گویند نه تو نمی توانی این کار را انجام بدهی و از منظر وجود زمینی انسان و اسفل السافلین بودن و از نمی توانیم ها و نمی شود ها به موضوع نگاه می کنند و به راحتی می گویند که تو نمی تونی. نفس شیطانی ما قسم یاد کرده است که من همه انسان ها را اغوا می کنم و ما هم این نمی توانیم ها و نمی شودها را می شنویم و گاهی اوقات هم خودمان آن ها را بیان می کنیم.
بیاییم هنر نشنیدن حرف هایی را که برخواسته از نفس شیطانی ماست، یاد بگیریم. اگر توانستیم مثل آن قورباغه حرف های ناامید کننده را نشنویم این هنر نشنیدن باعث می شود که قدم در مسیر رسیدن به خواسته ها بگذاریم و به موفقیت برسیم، تا بقیه متوجه بشوند که رسیدن به موفقیت هم شدنی است.بیاییم با به کارگیری هنر نشنیدن به دیگران ثابت کنیم که می شود مسیر موفقیت را طی کرد. البته گاهی اوقات فرکانس ها و سیگنال های ناامید کننده اطرافیان، ما را آزار می دهد ولی برای ما که می خواهیم به موفقیت و ثروت برسیم باید بعضی از حرف ها را نشنیده بگیریم. اطرافیان ما آیه یاس می خوانند و ما هم با به کارگیری هنر نشنیدن به مسیر خود برای رسیدن به موفقیت و ثروت ادامه می دهیم.
هنر نشنیدن را جدی بگیریم و اگر هم گاهی اوقات حرف های ناامید کننده را می شنویم می توانیم با استفاده از دعا کردن یا استفاده از تکنیک تبسم برای طرف مقابل مان بهترین ها را طلب کنیم تا او هم از شر نفس شیطان درونی خود جدا شود. ما به عنوان جانشین خداوند بر این جهان هستی دارای قدرت های بی نظیری هستیم، نباید خودتان را دست کم نگیرید.
بیاییم مقام جانشین خداوند بودن را درک کنیم، ما اگر به این درک برسیم که چه توانایی هایی داریم می توانیم هر غیر ممکنی را محقق کنیم، ما می توانیم به راحتی همه قله های موفقیت را فتح کنیم. برای رسیدن به موفقیت و ثروت باید هنر نشنیدن ناامیدی ها و نمی شود ها را یاد بگیریم.
مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

1 دیدگاه در “هنر نشنیدن و رسیدن به موفقیت – چگونه با نشنیدن موفق شویم؟

  1. 65561363 گفت:

    سلام.خسته نباشید.ببخشید تکنیک تبسم چیست؟راستش من مدیر یک قسمتی شدم ولی همه میگند نمیتونم..البته به خاطر مشکلات زیادی که تا الان داشتم یه جوری احساس میکنم ذهنم هنگه…و هیچ چیز توی مغزم نمیره..ولی از همه لحاظ خیلی کاری و بااخلاق هستم..تورو خدا کمکم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link