نگرانی چیست ؟ آیا باعث فقر و بیماری و مشکلات بیشتر خواهد شد؟

نگرانی چیست
5/5
فهرست عناوین این مقاله
1
(1)
نگرانی های ما ،به جز بدبختی و فقر و بیماری و هزاران مشکل دیگر چیزی به ما نخواهند داد.اگر بخواهیم تا پایان عمر نگران باشیم شک نکن که زندگی ما نه تنها بهتر نمی شه بلکه هر روز بدترم میشه . ما در این ویدئو راهکاری بسیار ساده و عالی را برای نگرانی هایی های شما ارائه می کنیم که بسیار به شما کمک خواهد کرد که بدون نگرانی شرایط جدیدی را برای خود رقم بزنید و زندگی پر از امید و فراوانی را برای خود خلق نمایید
 
 
من خیلی نگرانم، نگران خرجی، نگران آینده فرزندم هستم، من کلاً نگرانم.
این نگرانی چه کمکی به ما خواهد کرد؟ باید نگران باشم
چون وضع مالی خوبی ندارم، مشکلات زیادی دارم.
اگر نگرانی هایتان را لیست کنید خواهید دید که چقدر نگرانی در زندگی
ما وجود دارد و همین جور به این نگرانی فکر می کنیم
و آنها بیشتر و بیشتر می شوند. طبق قوانین کوانتومی
جذب وقتی نگرانی در وجود ما است این ارتعاش نگرانی،
روی جهان هستی نیز اثر می گذارد و از همان جنس ارتعاش
به ما باز می گرداند. من نگران خرجی این ماهم هستم،
پس کم می آورم، من نگران مشکلات و بیماری هستم
بیماری ام بدتر می شود. من نگران موارد بسیاری هستم و این نگرانی باعث
بیشتر وارد کردن همان جنس به زندگی ما می شود.

نگرانی چیست

خوب حتماً می گویید از شرایط زندگی من خبر ندارید من حق دارم نگران باشم واقعیت زندگی این است فقر، بیماری ومشکلات وجود دارد و من باید نگران باشم. خوب اگر اصرار دارید باشد، ما می توانیم نگران مشکلاتی که واقعیت زندگی ما هستند باشیم ولی اتفاقی که می افتد این است که رخدادهای بیشتری از این دست در زندگی برای ما رخ می دهد.
نکته مهمی که وجود دارد این است که این اتفاقات بد حقیقت ندارند. واقعیت و حقیقت دو مسئله مجزا هستند. آن چیزی که در صفحه زندگی ما در حال نمایش است واقعیت است که ممکن است تلخ باشد. ولی حقیقت این نیست، حقیقت این است که ما خدای مهربانی داریم و ما جانشین او در این جهان هستیم و قدرت های ویژه ای مثل قانون جذب در درون ما است. به شما توصیه می کنم به جای نگرانی، شکرگزاری نعمت هایی که در اختیار داریم را جایگزین کنیم. وقتی ما شکر گزار باشیم بر نعمتمان افزوده می شود. شما حس خوب به جهان هستی ارسال می کنید و برایتان از همان جنس بیشتر می شود. مگر می شود انسان همزمان دو حس متضاد را در وجودش داشته باشد. من هم شاد باشم و هم غمگین یا هم نگران باشم و هم شکرگزار.

نگرانی چیست

در مقابل نگرانی ها حتماً باید شکرگزار باشیم. توصیه می کنم کتاب معجزه خانم راندا برل ترجمه خانم نفیسه معتکف به عنوان یکی از کتاب های ارزشمند سرلوحه زندگی ما باشد. آن را بارها و بارها بخوانیم و تمرین 28 روزه این کتاب را انجام دهیم تا ببینید چقدر دچار تغییر مثبت می شوید. شما مجبور می شوید نگرانی هایتان را کنار بگذارید. وقتی خانم راندا برل به زیبایی سناریو زندگی امروز ما را پیش رویمان قرار می دهد و داشته هایمان را به ما گوشزد می کند آن وقت متوجه می شویم، ما چقدر ثروتمند هستم. در می یابیم که نگرانی هایمان بی مورد است. نگرانی ها واقعی هستند ولی حقیقت ندارند در واقع حقیقت ناب این است که شما صاحب قدرت های بالایی هستید و خداوند ما را به عنوان اشرف مخلوقات برگزیده و خیلی ثروتمند خلق کرده است.

نگرانی چیست

پس دلیلی ندارد با وجود این خدای مهربان و با این همه ثروتی که در وجود ماست، نگران باشیم. در واقع شیطان به دنبال این است که ما نگران و ناامید باشیم و بارها بارها با ایجاد ترس و نگرانی ها و ناامیدی ما را فریب می دهد. شک نکنید هر موقع نگران، غمگین، افسرده و مایوس هستید، بدانید در دام شیطان قرار دارید. مطمئن باشید که یکی از بزرگترین جهادها که جهاد اکبر است این است که ما در مقابل نگرانی و افکار منفی و تفکرات ذائدی که در وجودمان هست مبارزه کنیم و بگوییم ای مشکلات، ای واقعیت های تلخ زندگی، من خدایی بزرگی دارم من خدای مهربانی دارم که آنقدر به من کمک می کند که شما در مقابل این داشته من اصلا به حساب نمی آیید.

نگرانی چیست

بیایید همین الان حس سپاس گذاری را در خودمان تقویت کنیم. برای یک لحظه به داشته هایمان نگاه کنیم.، چشمی داریم که با آن می بینیم، دستی داریم که حرکت می کند این همه فرصت وجود دارد سالم هستیم صاحب خیلی چیزها هستیم. داشته هایی که ما داریم برای خیلی از افراد آرزو محسوب می شود یک لحظه به داشته هایتان فکر کنید بعد متوجه می شوید که چقدر حالتان بهتر می شود، چقدر حالتان خوب می شود. شما نمی توانید هم حال خوب داشته باشید و هم حال بد. در لحظه یک حال را می توانیم داشته باشیم پس اگر ما شکرگذار باشیم و به خدا توکل کنیم و او را در زندگی خودمان دعوت کنیم باعث می شود که نگرانی ها از پیش ما بروند چون آنها رابیرون کرده ایم. شما  در این مبارزه با شیطان و نفس خود در حال پیروزی هستید. به شما قول می دهم اگر فرصت های قشنگ زندگی تان را ببینید متوجه می شوید که چقدر خداوند برای شما موقعیت های عالی و بزرگی خلق می کند که خیلی از این ها فقط مختص شماست، فقط شما هستید که می توانید آن ها را به جهان هستی ارائه کنید و در مقابل آن ثروت، سلامتی و خیلی چیزهای دیگر را از کائنات دریافت کنید.
بیایید نگرانی هایمان را کنار بگذاریم، چون نگرانی ها از همان دست به ما می دهند. طبق قانون جذب و ارتعاش، نگرانی یک ارتعاش قوی به کائنات ساطع می کند. من نگرانم پول نداشته باشم، پس پول هم ندارم. در واقع این نگرانی ها از همان جنس به ما باز می گرداند. دوست عزیز من بیایید از امروز نگرانی هایتان را کنار بگذارید و شکرگزاری را جایگزین آن کنید تا ببینید چه نتایج خوبی می گیرید.

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد آرا: 1

1 دیدگاه در “نگرانی چیست ؟ آیا باعث فقر و بیماری و مشکلات بیشتر خواهد شد؟

  1. Ma گفت:

    سلام پرانرژی باشید آقای افلاکی عزیز همه فایل های صوتی تصویری شما شاهکار وکلید موفقیت هستند خداوند شما و همه ی ما را در انجام این کارهای خیر ثابت قدم نگه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link
×

برای ارتباط فوری با پشتیبان‌های سایت کلیک کنید

پشتیبانی ایتا پشتیبانی تلگرام

پاسخگویی تلفنی همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تماس تلفنی 02128429999
پاسخگویی آنلاین