میوه ممنوعه و افکار منفی ذهن خود را کنترل کنیم.

میوه ممنوعه و افکار منفی ذهن خود را کنترل کنیم.

هر گاه میوه ممنوعه ذهن خود را همچون پدرمان حضرت آدم می خوریم از بهشت خوبی ها رانده میشویم و در جهنم تفکرات زائد خود به سر می بریم.  وقتی که مبارزه با افکار منفی را شروع کنیم در بهشت قرار می گیریم و حال من و شما خوب است و هر روزی که حال بد را تجربه میکنیم به نوعی در جهنم وجود خود به سر می بریم و این زمانی است که ما افکار منفی و ذهن پریشان را همچون میوه ای تلخ می خوریم و سپس از سرزمین خوبی ها و احساس خوب رانده می شویم و این داستان امروز ماست

 

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
36 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

 

خدای مهربان ما از بهشت تو رانده شده‌ایم، باغ‌هایی که از زیر آنها نهر‌هایی روان است جَنَّاتُ عَدْنٍ تَجْري مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهارُ. پدر من میوه ممنوعه را خورد و من را به این سرزمین آورد. اکنون من هم تازه متوجه شده‌ام که مثل پدرم هر روز آن میوه ممنوعه ذهنم را می‌خورم و اسیر تفکرات زائد ذهنم هستم و حال بد را تجربه می‌کنم.
خدای مهربان خیلی از روزها مثل الان در همین سرزمین تو در بهشت برین هستم، شادم، سرمست هستم، و خیلی از وقت‌ها غمگین و افسرده و دل مرده هستم و در آن موقع در جهنم هستم، زمانی که میوه ممنوعه را می‌خورم، از آن بهشت تو رانده می‌شود. خدای مهربان من به این نتیجه رسیده‌ام، که بهشت و جهنم در همین سرزمینی که من زندگی می‌کنم هست و هر روز من، بین بهشت و جهنم در رفت و آمد هستم. هر موقع با تو هستم، حس خوبی دارم و شاد هستم و در بهشت برین تو قرار دارم و هر موقع با نفسانیت و تفکر زائد خودم هستم، در جهنم به سر می‌برم.
هر موقع میوه ممنوعه ذهن و افکار زائد را می‌خورم حالم بد است و جهنم درونی را احساس می‌کنم. احساس می‌کنم تمام آنچه را که تو خلق کرده‌ای برای من جهنم است و کنار این رودخانه و زیبایی‌ها هستم، کنار جمال تو هستم ولی در واقع در جهنم درونی خودم به سر می‌برم، و مواقعی هم که با تو هستم، تو را احساس می‌کنم، حال خوبی دارم و همان موقع است که در بهشت قرار دارم و این من هستم که بین بهشت جهنم رفت و آمد می‌کنم، و این تو هستی که در آیه 11 سوره رعد اشاره کرده‌ای که: إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّي يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ، همانا خداوند بر هیچ گروهی آنچه را دارند ( از نعمت و رفاه یا بلا و سختی ) تغییر نمی دهد تا آنکه آنان آنچه را در خود دارند ( از ایمان و کفر یا طاعت و فسق ) تغییر دهند. من می‌خواهم سرنوشت‌ خودم را بهشت قرار دهم، می‌خواهم در این مدت کوتاه در بهشت تو باشم، و با تو عشقبازی کنم، و حال خوبی را تجربه کنم، خدایا مرا از شر نفسم، از شر شیطان که در درون من نماینده و شعبه دارد و هر لحظه وسوسه می‌کند نجات بده. خدایا کمکم کن تا همیشه حس خوبی را داشته باشم و می‌خواهم واقعاً در بهشت تو جاری و ساری باشم.
دوست عزیز من بهشت و جهنم همین جا است اگر حال خوبی داری شک نکن
در بهشت قرار داری، و اگر حال بدی داری شک نکن در جهنم درون خودت
به سر می‌بری. جهنم و بهشت در مکانی دیگر، در سرزمینی دیگر در ابعادی بالاتر
توسط خداوند آفریده شده است و در دنیای کوانتومی که جهان‌های
موازی گفته می‌شود، همان جهان‌هایی که در ابعاد بالاتر که اصلاً
در تفکرات و تصورات ما نمی‌گنجد در این سرزمینی که من و
تو امروز زندگی می‌کنیم به نوعی وجود دارد.
اگر حال خوبی دارید، اگر از درون شاد هستید،
مروز در بهشت قرار دارید. در باغ های بهشتی هستید و در کنار رودی، در حال تجربه
بهشت هستید و این انتخاب ما است که میوه ممنوعه ذهن و تفکرات زائد را بخوریم
و حال بد را تجربه بکنیم، و از بهشت خدا رانده بشویم، همان کاری که پدرمان کرد، انجام بدهیم.
 فکر می‌کنید پدرمان میوه ممنوعه را خورد و تمام شد، نه همه ما هر روز آن میوه را می‌خوریم، من هر روز دارم میوه ممنوعه ذهنم را می‌خورم و اسیر تفکرات زائدم هستم که نمی‌تونم، نمی‌شه، بازار کساد است، من هر روز این میوه‌های تلخ را می‌خورم حالم بد می‌شود و از بهشت رانده می‌شوم این داستان زندگی امروز من و شماست. دوست دارید به بهشت خدا بازگردید، در همین سرزمین میوه‌های بهتری هم هست، میوه‌های ممنوعه را نخوریم و از درون، عشق الهی را تجربه کنیم تا به بهشت برگردیم، حال خوب یعنی بهشت.
اگر حال خوبی داریم در بهشت هسنیم و در همجواری با خدا
به سر می‌بریم و در حال درک کردن بهشت هستیم ولی اگر حال بدی داریم بدانیم
در جهنم هستیم و در سپاه شیطان قرار داریم و تفکرات زائد خودمان را باور کرده‌ایم.
ان‌شاالله که بتوانیم بهشت را هر روز و هر لحظه تجربه کنیم، تا آن بهشت برین
و آن جایگاهی که به ما وعده داده شده است را از همین بهشت
و جهنم‌های کوچک روزانه تجربه کنیم که البته آن هم به انتخاب خود ماست.
ای گروه مومنان شادی کنید     همچو سرو و سوسن آزادی کنید
اگر می‌خواهید که بهشت را تجربه کنید باید شاد باشید و شادی و سرور و حال خوب را به دیگران هم هدیه بدهید.  

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

4 پاسخ
  1. بنده حقیر پروردگار
    بنده حقیر پروردگار گفته:

    باعرض سلام ،ادب واحترام،همچنین عرض تشکرفراوان ازمطالب ارزنده وبسیار زیباتون وآرزوی موفقیت وشادمانی برای شما ،درپناه حق ،یاعلی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.