مخالفت های دیگران را چگونه به عنوان پیام خدا تعبیرکنیم

مخالفت های دیگران

اگر در مسیر رسیدن به خواسته های خودمان به نوعی به یک عارف تبدیل شویم ،
دیگر هرگز در مقابل مشکلات و اتفاقات هیچ چیزی جز زیبایی نخواهیم دید و اگر کسی می آید
و راه ما را می بندد و یا از قرار گرفتن ما در جایگاهی جلوگیری می کند
در خواهیم یافت که این فرد کسی نیست جز مامور خداوند که می خواهد
در جایی و مسیری بهتر به روزی فراوان تری از سوی خداوند ما را هدایت کند و ما پیام عشق هستی را اینگونه درک خواهیم کرد.
سلام به کاربران عزیز.
در یک روز زیبای زمستونی کنار زاینده رود در جایی بسیار زیبا آمدیم برای فیلمبرداری.
چند تا جوان آمدند و ما دلخور شدیم که چرا آمدند؟صدای ماشینشان داخل فیلم می آید،این جوان ها آمدند و آتشی روشن کردند کمی نشستند و رفتند و الان این آتش آن ها باقی مانده که ما پای آن نشسته ایم.مورد جالبی که همیشه از استاد عزیزم آقای الهی قمشه ای به یاد دارم این بود که هر وقت رفتید در طبیعت جایی بشینید و کسی گفت بلند شو اینجا نشین،جا را به او بده،بگو خدا جای بهتری به ما داده و این موضوع جوانان که آمدند با توجه به اینکه ما خیلی دوست داشتیم در اینجا فیلم بگیریم اما رفتیم و دنبال جاهای دیگر گشتیم و لوکیشن های خیلی بهتری را هم پیدا کردیم و این یعنی پیام خدا که این ها آمده بودند بگویند جاهای بهتری هم هست اینقدر فقط به یک نقطه نچسب.
مخالفت های دیگران
در زندگی من و تو هم همینطور هست گاهی فقط یکسری هستند که احساس می کنی دارند با تو مخالفت میکنند و میگویند نکن… این ها در واقع پیام آور های خدا هستند و میخواهند مسیر تو را عوض کنند.
اگر ما با جهان هستی هم فرکانس شدیم اتفاقی که می افتد این است که ما همه چیز را زیبا می بینیم.
مخالفت های دیگران
همانگونه که حضرت زینب (س) حرف زیبایی می فرمایند: “ما رایت الا جمیلا”من هیچ چیزی غیر از زیبایی نمی بینم،تمام عزیزانش در جلوی چشمانش کشته شدند،آن داستان را بگذاریم جلوی خودمان و ببینیم خداوند تمام این مشکلات را به ما داده تا من و تو رشد کنیم ما باید بلند شویم و به عرش اعلی برویم،برای این مشکلات زیادی که خداوند به من داد برای این بود که خودم را بلند کنم و اگر به من بدهی چند میلیونی داد فهمیدم که قدرت جبران آن را هم به من داده است و در این لحظه چندید برابر آن را به من داده است و این لطف خداوند بود که من آن را درک کردم. میخواستم بگویم بعضی از شرایط سخت که برای تو پیش می آید،شاید علی رغم فکر ذهنی که داریم خوب نیست اما از دید الهی خداوند برای ما برنامه ای را مدیریت میکند که مارا به سمت و سویی که بعدا از شادی پر در می آوریم هدایت میکند،گیر و گرفتاری های امروز ما،نه گفتن ها و راه بستن های دیگران تماما از جنس زیبایی است،گرمای این آتش عشقی هست که الان دارم احساس میکنم و این گرما را به همه ی عزیزانم و کاربر هایم هدیه میکنم.
همیشه شاد و پر انرژی باشید.
خدانگهدار
مخالفت های دیگران

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر
اشتراک گذاری
7 پاسخ
  • لیلا
   لیلا گفته:

   سلام من دوره مقدماتی رو خریدم بسیار بسیار بسسسسسیار عالی واقعا میگم مندر طول دوماه کل زندگیم متحول شده

   پاسخ
 1. الهه
  الهه گفته:

  خیلی ممنونم . من خیلی مطالب روانشناسی خوندم و یا گوش کردم ولی خیلی با صحبتهای شما ارتباط برقرار میکنم و سرکارم گوش میکنم .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.