قضاوت چیست؟

متاسفانه ما از روی عقل و منطق محدود خود می خواهیم پی به حقیقت ببریم
و این رویه کاملا غلط است و ما با شواهد و قرائنی که توسط مشاهدات جزئی خود داریم ،
واقعیت هایی را درک می کنیم و فکر می کنیم این همان حقیقت محض است
و چون آگاهی ما کامل نیست در نتیجه با قضاوت در مورد دیگران زندگی را خلاف
حقیقت ناب الهی درک می کنیم و چون ارتعاش این قضاوت ما با
ارتعاش حقیقت هستی یکسان نیست در نتیجه داریم فرکانس ناموزون می فرستیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

37مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

قضاوت در مورد دیگران ما را از رسیدن به موفقیت و ثروت باز می دارید

و از خوشبختی و سلامتی دور می کند. ما بر حسب شواهدی که می بینیم

سریعاً در مورد دیگران قضاوت می کنیم و در جایگاه قاضی به راحتی رای صادر می کنیم

در حالی که ما آگاهی کاملی نداریم و همه چیز را نمی دانیم.

قضاوت چیست؟

من با این عقل ناقص دنیوی از حقیقت محض بی خبر هستم
و با وجود عدم آگاهی کافی از حقیقت سریعاً در مورد هر مسئله ای قضاوت عجولانه می کنم.
من با چشمان خود موضوعی را می بینم و با درک خود قضاوتی را در مورد آن انجام می دهم
این درحالی که حقیقت چیز دیگری است و ما از آن اطلاعی نداریم.
قضاوت در مورد دیگران و حقیقتی که نزد خداوند است همسو نیستند
و با بیان کردن واقعیت و قضاوت در مورد دیگران ارتعاشی را به جهان هستی ارسال می کنیم
که باعث می شود خودمان را از رسیدن به موفقیت و ثروت محروم می کنیم
چون ما با حقیقت ناب هستی همسو نیستیم. پس به خاطر همین باید تمرین کنیم که قضاوت نکنیم .
خداوند به زیبایی در قرآن اشاره می کند که بین آنچه شما در آن اختلاف دارید من در روز قیامت داوری می کنم. قاضی اصلی خداوند است من چگونه به خودم اجازه می دهم که به راحتی در مورد دیگران قضاوت کنم.

قضاوت چیست؟

یکی از دوستان می گفت که من با خودم فکر می کردم که جوانانی که ظاهری امروزی و متفاوت دارند اهل دل و معنویت نیستند و اصلاً خداوند را درک نمی کنند ولی بعداً چیزهایی از این جوانان دیدم که متوجه شدم این ها خیلی از منی که جا نماز آب می کشم به خداوند نزدیک تر هستند. من با قضاوت عجولانه خود تا به حال اشتباه می کردم و فکر می کردم من آدم درستی هستم و دیگران را آدم نادرستی تلقی می کردم این همان قضاوت در مورد دیگران است که ما را از حقیقت ناب الهی دور می کند.
قضاوت عجولانه عینک تاری است که به چشمان خود می زنم و همه انسان ها و اتفاقات را با رنگ غیرواقعی می بینم. بیاییم بی رنگی را انتخاب کنیم و به راحتی دیگران را قضاوت نکنیم . وقتی بی رنگی را انتخاب می کنید و قضاوت در مورد دیگران را کنار می گذارید روشنایی، حقیقت، هوشیاری و شادی در وجود ما فوران می کند چون ما با حقیقت ناب هستی همسو می شویم.
حقیقت ناب این است که وجود نازنین خداوند است که همین الان دستش را به سوی ما دراز کرده است و می گوید ادعونی استجب لکم ، بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را ، خداوند تمام بندگانش را دوست دارد و هیچکدام از بندگانش را تا روز قیامت قضاوت نمی کند آن وقت من چگونه در کمال وقاحت به خودم اجازه می دهم در مورد دیگران قضاوت کنم.
قضاوت در مورد دیگران ما را به شدت از حقیقت ناب الهی و وجود نازنین خداوند، دور می کند و ما را از ارسال ارتعاش عالی به جهان هستی باز می دارد. چون من بر اساس درک و عقل و منطق ناقص دنیوی و بر اساس شواهدی که می بینم به راحتی قضاوت می کنم و مطمئناً روزی به این نتیجه خواهم رسید که حقیقت چیز دیگری بوده است و من قضاوت عجولانه کرده ام.

قضاوت چیست؟

بیاییم با هم عهد ببندیم که قضاوت کردن در مورد دیگران را کنار بگذاریم ما قاضی نیستیم و فقط می خواهیم یک مشاهده گر ناب باشیم، ما می خواهیم هستی را همان طور که هست نظاره کنیم و بدانیم پشت هر اتفاق بد، پشت هر انسانی یک گوهر ناب الهی وجود دارد و آن حقیقت است نه این واقعیت هایی که من و تو می بینیم نه این قضاوت های عجولانه که با ذهن ناقص دنیوی خود می کنیم.
قضاوت در مورد دیگران را کنار بگذاریم چون قضاوت کردن ما را از خداوند دور می کند. برای انسانی که می خواهد انسان ثروتمند معنوی باشد، باید قضاوت کردن را کنار بگذارد. آیا حاضرید برای رسیدن به موفقیت، سلامتی و ثروت قضاوت در مورد دیگران را کنار بگذارید؟ از امروز تصمیم بگیریم که به جهان هستی با نگرشی متفاوت نگاه کنیم و قضاوت ما عشق ورزیدن به دیگران باشید و همه چیز و همه کس را با عشق بنگریم. فیلتر چشمان ما سپیدی نور عشق و نور الهی باشد و دیگران را قضاوت نکنیم .

قضاوت چیست؟

خدایا کمک کن که دست از این قضاوت هایی که از تفکرات زائد و عقل دنیوی سرچشمه می گیرد، برداریم. چون این حقیقت است که دارای ارتعاش عالی را به همراه دارد و ما با این قضاوت عجولانه خودمان را از این حقیقت دور می کنیم بیاییم قضاوت در مورد دیگران را کنار بگذاریم تا حقیقت ناب الهی در وجود ما پدیدار شود و جهان هستی را با عشق بنگریم چون عشق الهی ارتعاشی را به هستی ساطع می کند که برکت ، نعمت، سلامتی و شادی را در زندگی ما جاری خواهد کرد.

قضاوت چیست؟

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر