قانون جذب چگونه کار میکند؟

انتظار نتیجه سریع داشتن از تکنیک های موفقیت گاهی ما را از رسیدن به اهدافمانباز می دارد و وقتی ما شروع می کنیم به ارسال ارتعاشات مثبتدر این هستی اتفاقات عظیمی رخ میدهد ولی ما خیلی از این اتفاقاترا چون نامرئی هستند مشاهده نمی کنیم و به همین دلیل نا امیدمی شویم و دست از تلاش خود بر می داریم واین سندرم نتیجهسریع نام دارد که دام موفقیت می باشد ما باید داستان گیاه بامبوی وجود خود را بدرستی درک کنیم.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
37 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

خیلی از دوستان سوال می کنند که مدتی است که از قانون جذب و تجسم خلاق استفاده می کنیم، کتاب هایی در مورد راز قانون جذب مطالعه کرده ایم و در چند کارگاه شرکت کرده ایم، شاید اوایل هم نتایجی می گرفتیم ولی بعد از آن دوباره شرایط به حالت عادی بازگشت و دیدیم فایده نداشت و همه چیز را کنار گذاشتیم.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

نکته ای که در این ویدیو می خواهم به آن اشاره کنم ثبات قدم است.اگر ارتعاشی را به این جهان هستی ارسال می کنیم این ارتعاشحتماً نتیجه خواهد داد ولی همین الان نتیجه با چشم قابل دیدن نخواهد بود.مطمئن باشید در ذرات عالم اتفاقی می افتد که نامرئی هستندو ما نمی بینیم. جالب است چیزهایی که در این جهان هستی نامرئیهستند و با چشم زمینی دیده نمی شوند تاثیر بیشتری دارند. مثل قدرت افکارو مثل وجود نازنین خداوند که تمام ذرات این عالم به عشق او به حیات خودشان ادامه می دهند.ما هم وقتی از قانون جذب استفاده می کنیم و ارتعاشات عالیرا به جهان هستی ارسال می کنیم، نباید انتظار داشته باشیمیک ساعت بعد نتیجه بگیریم و بگوییم این هم که نشد و اثر نداشت.مطمئناً پاسخ ارتعاش مثبتی را که به جهان هستی ارسال کرده ایمدریافت خواهیم کرد ولی باید در این مسیر ثابت قدم باشیم.چون اگر ثابت قدم نباشیم، نتیجه هم نخواهیم گرفت.قانون جذب چگونه کار میکند؟مثالش همان گیاه بامبو است. گیاه بامبو را فقط به مدت 5 تا 7 سال رسیدگی می کنند و آب می دهند و بذر آن زیر خاک است و هیچ رشدی هم نمی کند و حتی جوانه هم نمی زند و بعد از 5 سال یک دفعه و در عرض چند روز ده ها متر رشد می کند. سوال این است در این 5 سالی که کشاورز به این گیاه آب می دهد و رسیدگی می کند چیزی برداشت می کند، چیزی می بیند؟ خبری نیست که؟ برای چی آب بدهم؟ این داستان ماست.دقیقاً اگر آن کشاورز ناامید می شد بعد از 5 سال آن گیاه به آن بزرگی رشد نمی کرد. ناامید نشد و باور کامل به آن گیاه آب داد و رسیدگی های لازم را انجام داد و نگفت نمی شود. حالا اگر ما هم سطح ارتعاشات عالی را به جهان هستی ارسال می کنیم، یا در دوره ای شرکت کرده ایم ، کتابی در زمینه قانون جذب مطالعه می کنیم ، مراقبه انجام می دهیم من به شما می گویم که مطمئناً اتفاقاتی زیر خاک در حال افتادن است. گیاه بامبو شما در حال تغییر است و یک سری اتفاقاتی در بذر آن می افتد و به زودی جوانه می زند و سریعاً رشد خواهد کرد فقط باید صبر کنیم.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

برای خود من هم همین طور بود. خود من در سال 1378 با مباحث قانون جذب و تجسم خلاق توسط مجله موفقیت از استاد عزیزم احمد حلت آشنا شدم و همیشه سعی می کردم تحت آموزش قرار بگیرم کتاب های زیادی در این باره مطالعه کردم و کارگاهای زیادی شرکت کردم وخیلی ها هم به من می خندیدند و می گفتند چی شد انگار نتیجه ای نگرفتی انگار خبری نشد. خیلی از مواقع خود من هم باور می کردم که واقعاً خبری نیست بذر بامبو من در حال تغییر بود ولی من نمی دیدم و هر زمانی که به من گفته می شد خبری نیست و من هم باور می کردم و از رسیدگی و آب دادن به گیاه بامبو خودم دست می کشیدم و بذر بامبو موفقیت من در زیر خاک از بین میرفت و از تغییر و رشد باز می ایستاد.

ولی با این حال من باز هم مباحث قانون جذب و تجسم خلاق را ادامه دادم. می خواهم به شما بگویم در مسیر موفقیت و استفاده از قانون جذب باید ثبات قدم داشته باشیم. به ارسال ارتعاشات عالی ادامه بدهید، به کار مثبتی که انجام می دهید ادامه بدهید و مطمئن باشید ثمره آن را خواهید دید. عجله نکنید ما متاسفانه عجول هستیم و دچار سندرم نتیجه گرایی شده ایم و می خواهیم یک شبه پولدار بشویم. در پولدار شدن شما شکی نیستید همه می توانند ثروتمند بشوند یا به تمام خواسته خود برسند ولی بیاییم در مورد یک شبه به نتیجه رسیدن کمی فکر کنیم.

سال ها باید تا دم پاک شد              تا امین مخزن افلاک شد

خود من 15 سال در این مسیر بوده ام بیش از 15 سال با مباحث قانون جذب زندگی کردم و با آنها آمیخته شدم و خیلی ها نقد کردند، خیلی ها مسخرم کردند همه این ها را چشیدیم و ادامه دادیم و نتیجه آن را امروز در زندگی ام می بینم و هم خودم و هم اطرافیان موفقیت های من را لمس می کنند.اگر گیاه بامبو طبیعی بعد از 5 سال جوانه می زند و سر از خاک بیرون می زند گیاه بامبو من بعد از 14 سال جوانه زده است. پس خواهشاً در مسیر موفقیت و استفاده از قانون جذب ثابت قدم باشید. ثروت حق شماست، موفقیت حق شماست ولی شیطان و نفس درونی در این میان می گوید ببین فایده ندارد نمی خواهد دیگه ادامه بدی، نمی خواد دیگه این کلاس را بری، نمی خواد این کتاب رو بخونی. چون شیطان می داند که فردا روزی گیاه بامبو رشد می کند و ما به موفقیت ، نعمت و ثروت می رسیم شیطان و نفس درونی دشمن قسم خورده ماست و می خواهد از این اتفاق جلوگیری کند.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

بذر نمی شود ها و نمی توانیم ها از طرف شیطان در وجود ما کاشته می شود و ما هم آن را باور می کنیم. بذرهای که شیطان می کارد زود بازده هستند باور می کنیم که نمی شود و دقیقاً هم نمی شود. هرچی سنگه مال پای لنگه ، وقتی حال بدی دارید و ارتعاش بدی را به جهان هستی ارسال می کنید. هر چی گرفتاری و مشکلات هم هست برای ما خواهد آمد. من اینقدر کتاب می خوانم و با این مباحث آشنا هستم پس چرا دچار بلا و گرفتاری می شوم. برای این که یک لحظه غافل می شویم و یک ارتعاش بد را به کائنات ارسال می کنیم و دقیقاً قانون جذب در این جا خیلی زود بازده عمل می کند و هرچی سنگه مال پای لنگه مصداق پیدا می کند.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

اما وقتی شما حس و حال خوبی دارید و ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال می کنید این ارتعاش گیاه مقدس و تنومندی است که برای رشد خود به زمان نیاز دارد ولی افکار منفی و دام های شیطان علف های هرزی هستند که سریع رشد می کنند و بلافاصله از بین می روند. ولی رشد آن گیاهی که از جنس خداوند و الهیت درون ماست کمی زمانبر است. با ثبات قدم گیاه بامبو درون ما هم روزی رشد خواهد کرد و میوه باارزشی خواهد داد که بعد از چندین سال تلاش به ثمر نشسته است.خواهشاً در مسیر موفقیت و استفاده از قانون جذب ثابت قدم باشید و مطمئن باشید ارتعاش مثبت که به جهان هستی ارسال می کنید نتیجه خواهد داد. با باور کامل به مسیر خود ادامه بدهید و به آبیاری گیاه بامبو خودتان ادامه بدهید به شما قول می دهم بامبو موفقیت ، سلامتی ، ثروت و شادی ما به زودی زود انشاالله و یاری خداوند از زمین جوانه می زند زد و رشد می کند و درخت تنومندی می شود که عمری زیر سایه آن می توانیم به آرامش برسیم و لذت ببریم.

قانون جذب چگونه کار میکند؟

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر