قانون ابرکارمای عشق را چگونه برای زندگی خود بکار ببریم؟

قانون ابرکارمای عشق
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
کارما از قوانین این جهان هستی است و به معنای ساده یعنی اگر خوبی کنیم در جواب خوبی می بینیم و اگر بدی کنیم جهان هستی هم اتفاقات بد را نصیب ما خواهد کرد و اما ما گاهی می توانیم به جای بدی که از دیگران دیده ایم با عشق از سر تقصیر آنها گذشت کنیم و از هستی هم طلب خیر و خوبی برای این افراد نماییم در اینصورت به جای اینکه بدی به فرد مقابل برسد به ما خوبی بیشتر خواهد رسید و این قانون ابرکارمای عشق نام دارد
 
سلام به شما عزیزان امروز میخواهم در مورد ابرکارمای عشق صحبت کنم کلمه کارما را شنیده ایم به این صورت است که هر عملی عکس العملی دارد. قانون سوم نیوتن به نوعی در زندگی ما وجود دارد یعنی اگر ما خوبی کنیم خوبی میبینیم و اگر بدی کنیم بدی دریافت میکنیم. یکی از بحث هایی که به وجود می آید این است که افرادی هستند که در زندگی به ما بدی و ظلم کرده اند و در جاهایی این جمله را شنیده ام که فردی میگوید من از این فرد گذشتم و او را بخشیدم ولی به خدا واگذارش میکنم.
این جمله که میگویید من او را بخشیدم ولی به خدا واگذارش کردم یعنی این که او را نبخشیده اید و منتظرید خدا محکم او را به زمین گرم بزند یعنی انتظار داریم یک بلایی سر آن فرد بیاید و میدانیم که جهان هستی جهان بازتاب ها است کسی بدی کند حتما جواب بدی میگیرد و این قانون کارما است.
ولی من میخواهم امروز یک نگرش جدیدی را با هم کار کنیم میخواهم بگویم که اگر کسی به ما بدی کرده و سر ما را کلاه گذاشته است و ظلمی در حق ما انجام داده است نگوییم واگذارش میکنیم به خدا میگوییم ما از این فرد گذشتیم و دلمان نمیخواهد که جهان هستی به او بدی را بازگرداند و دوست نداریم دچار بلایی شود.
ابرکارمای عشق یعنی من آن قدر عاشق هستم که میگویم من این فرد را واقعا بخشیدم و بخشش واقعی یعنی طوری ببخشیم که حاضر نباشیم حتی یک سوزن در پای آن فرد برود و من نمیخواهم هیچ خاری در پای این فرد برود و نمیخواهم بلایی به خاطر بلایی که سر من آورده است متحمل او شود.
از افراد بگذریم به گونه ای که به خدا و جهان هستی بگوییم من نمیخواهم بلایی سر این فرد بیاید. جهان هستی یک فرمول تعادلی دارد که شوخی نیست و کاملا حساب و کتاب دارد و ترازوی این عالم بسیار دقیق است و این عالم، عالم حساب کتاب است که بسیار حساس است.
به طور مثال یکی از کاربران ما که یک خانمی بودند و درکلاس هایمان نیز حضور داشتند از ایشان سی میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند و دقیقا زمانی که در حال مشاوره با او بودم محتوای این ویدئو را نوشتم. سی میلیون تومان سر آن خانم کلاه گذاشته بودند و پولش را برده بودند و در جایی به من گفت از این فرد گذشتم ولی او را به خدا واگذارش کردم و من به او گفتم اگر به خدا واگذارش کنیم شاید سی میلیون تومان و یا حتی بیشترش را او در زندگی ضرر کند ولی بیاییم به جای این مدل که میگویم واگذارش میکنیم به هستی و خداوند بگوییم ما کاملا از این ظلمی که در حق ما شده است گذشتیم.
جهان هستی، جهان تعادل است و آن فردی که ما را منفی سی کرده است باید منفی سی شود. ما میگویم ما نمخواهیم آن فرد منفی سی شود و ما نمیخواهیم ظلمی در حق او شود چون ما میخواهیم این گذشت و این عشق بازی ما باعث شود که جهان هستی این عمل را مشاهده کند و به خاطر این گذشت و کارمای این بخشش کائنات ما را مثبت سی بالا خواهد برد.
بیاییم یک گذشت واقعی و قلبی انجام دهیم و به خدای مهربان بگوییم من از این فرد گذشتم و میخواهم واقعا بلایی هم سر او نیاید خداوند آن قدر رئوف و مهربان است که وقتی میبیند که رئوفی و مهربانی الهی در درون ما متجلی شده است که به نوعی اجرای عشق الهی است وقتی این منش در وجود ما طنین انداز میشود ارتعاش ما عالی میشود و هستی نیز لذت میبرد. کائنات میگویند باید بیشتر به این فرد بدهیم و عطای بیشتری به ما داده خواهد شد.
 یک ظلمی به ما شده است و ما نمیخواهیم ظلم دیگری که در حق آن فرد اجرا شود و نمیخواهیم عدالت به این شکل باشد که آن فرد را از بین ببرد ما کاملا گذشت میکنیم و آن قدر این عشق و گذشت ما ارزشمند است که جهان هستی و خدای مهربان میگوید این فرد از جنس الرحمن و رحیم است و بخشندگی و مهربانی الهی وجود من را درخودش پدیدار کرده است پس باید به او بیشتر عطا شود.
آن موقع است که صفات عالی خداوندی وجود ما بیشتر متجلی میشود و متعال، قادر و خلاق میشویم و اتفاقات بزرگی برای ما می افتد پس بیاییم اگر کسانی در زندگی به ما ظلم کرده اند به جای این که به این هستی واگذارشان کنیم و بگویم خدا او را به زمین گرم بزند میگوییم خدایا ما به خاطر تو و مهربانیت از او میگذریم و خدایا تو ضامن آن فرد هستی که من او را میبخشم و از وی میگذرم و هیچ گونه کینه و نفرتی نسبت به او ندارم و انتظار بلایی هم برای او ندارم.
در این صورت درون ما زیادی ایجاد میشود و فوران میکند یعنی فراوانی حاصل میشود. یک کسی که کم دارد در واقع باید از او بگیریم ولی وقتی ما این گونه عمل میکنیم از زیادی و فراوانی درون ما حاکی است. خبر از فراوانی و ارتعاش عظیم به هستی است و هستی وکائنات بهترین ها را برای ما به ارمغان می آورند چون ما نخواستیم آن فردی که ما را منفی کرده بود، صفر شود ما میخواهیم خیلی مثبت شویم و در ثروت، سلامتی، خوبی، شادی و زندگی عالی به اوج اعلا برسیم.
 به این دلیل باید ابر کارمای عشق را در مورد کسانی که به ما بدی کرده اند اجرا کنیم و هرگز آن ها را به خدا واگذار نمیکنیم. ما قلبا آنها میبخشیم و دوست نداریم که حتی بلای کوچکی سر این افرادی که زمانی ظلمی در حق ما کرده اند و کلاهی سر ما گذاشته اند، بیاید.
ما به یک گنجی رسیده ایم و پایمان روی گنج است که این گونه میتوانیم بخشنده باشیم در این صورت جهان هستی هم بخشندگی بدون حساب خود را در مورد ما اجرا خواهد کرد. خیلی دوستتان دارم منتظر مطالب عالی از طرف من باشید شاد و پر انرژی باشید خدانگهدار.    
مشاهده ویدئو های بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link