فقر و نداری

بیا تا هر چه زودتر از سرزمین های فقر و نداری امروزمان رها شویم و به شرایط جدیدی که خلق خواهیم کرد هجرت کنیم. باید برای خلق زندگی عالی همین الان بلند شویم و قدمی حتی کوچک برداریم و یادم باشد هدف های بزرگ با قدمهای کوچک امروز ما شروع میشود. اگر از شخصیت کنونی خود به شخصیتی جدیدتر هجرت نکنیم ، هرگز طعم موفقیت و ثروت را درک نخواهیم کرد. قدم اول تبدیل شدن به شخصیت کوانتومی جدیدی است که می نویسیم و به آن تبدیل خواهیم شد.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
23 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

به این سرزمین خشک نگاه کنید. بیاییم از این نداری ها ، از نمی توانیم ها ، از نمی شود ها به سمت موفقیت و ثروت هجرت کنیم. بلند شوید و حرکتی کنید، ما باید تغییر کنیم.در این ویدیو می خواهم به این نکته اشاره کنم، هجرت ، هجرت ، هجرت.از شخصیت کوانتومی که اکنون داریم هجرت کنیم به یک شخصیت جدید تبدیل شویم. اگر ما همین شخصیتی که داریم، همین رفتاری که داریم، همین احساساتی که داریم، همین برنامه ریزی که داریم را ادامه بدهیم، در روزهای آتی هم همین وضعیت را خواهیم داشت. چقدر در زندگی مشکلات داریم؟ چقدر فقر و نداری در زندگی ما جاری است،  چقدر دوست دارید به موفقیت و ثروت برسید؟ . اگر دست روی دست بگذارید وضعیت همین گونه باقی خواهند ماند. کاری که باید بکنیم این است که باید از این شخصیت کوانتومی که الان داریم به یک شخصیت جدید هجرت کنیم. من پیشنهاد می کنم که از تجسم خلاق و قانون جذب برای تغییر شخصیت جدید استفاده کنیم. شخصیت جدیدی که ما را به سر منزل مقصود ، فراوانی ، موفقیت و ثروت یا هر آنچه ما به دنبال آن هستیم برساند.

فقر و نداری

باور کنید با این وضعیتی که ما اکنون در آن به سر می بریم هیچ اتفاقی نمی افتد و من در همین خشکسالی و در همین سرزمین فقر و نداری خواهم ماند. تصمیمی بگیرید و حرکت را آغاز کنید. باید از این سرزمین فقر و نداری عبور کنیم. باید از این جاده های فقر و نداری عبور کنیم و به مقصد موفقیت و ثروت برسیم. باید یک تغییر عظیمی در خودمان ایجاد کنیم. بیاییم با تجسم خلاق و با قانون جذب شخصیت جدیدی را برای خودمان تصور و تجسم و تخیل کنیم.برنامه ریزی های روزانه برای شخصیت جدید طراحی کنیم و در ذهنمان آن را تجسم کنیم. شاید خیلی از آن ها را نتوانیم انجام بدهیم ولی فقط تجسم کنیم. ولی هر آنچه که من الان نمی توانم انجام بدهم به عنوان یک خواسته و هدف در نظر می گیرم. من از تجسم خلاق و قانون جذب برای هجرت کردن از محمد افلاکی کنونی به محمد افلاکی جدید استفاده می کنم. محمد افلاکی جدید قادر است که از تمام سرزمین های فقر و نداری عبور کند و به دریاهای فراوانی ، برکت ، موفقیت و ثروت برسد.پس بیاییم به سمت رودخانه های موفقیت و ثروت حرکت کنیم. قدمی بردار، من بهترین ها را برای شما آرزو می کنم. اگر در همین شخصیتی که اکنون هستیم باقی بمانیم در همین سرزمین فقر و نداری باقی خواهیم ماند. اما اگر می خواهید به بهترین اهداف و رویاهای بزرگ دست پیدا کنید، باید هجرت کنید. هجرت از شخصیت کنونی به یک شخصیت کوانتومی جدید با یک سری رفتارها و تفکرات و اعمال جدید. من و تو باید برای خودمان کاری کنیم.اگر دست روی دست بگذاریم، در سرزمین فقر و نداری باقی خواهیم ماند. ما نباید وضعیت کنونی خود را گردن خدا بیندازیم. ما می توانیم از سرزمین های فقر و نداری هجرت کنیم و به سمت سرزمین های موفقیت و ثروت ، سرزمین های تجری من تحت الانهار حرکت کنیم. به جاهایی که فراوانی ، سلامتی ، شادی ، موفقیت و ثروت به وفور یافت می شود. بلند شوید و حرکتی را آغاز کنید. کاغذی بردارید و آرزوهایتان را بنویسید. برای خودتان برنامه ریزی انجام دهید و شخصیت جدیدی را برای خودتان تصور کنید. حتی اگر نمی توانید انجام بدهید همین که می نویسید اتفاقات عجیبی می افتد، بنویس تا اتفاق بیفتد .

با نوشتن آرزوها شما در جریان انرژیکی قرار می گیرید و کسی تبدیل می شوید که قادر است از این سرزمین فقر و نداری هجرت کند و به سرزمین فراوانی و بهشت برین خودتان وارد شود. این سرزمین حق من و شماست ما باید از این سرزمین فقر و نداری هجرت کنیم. ما نباید در این وضعیت کنونی در این سرزمین فقر و نداری باقی بمانیم. باید تغییر کنیم، باید برنامه ریزی کنیم، باید جهش کوانتومی انجام بدهیم.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر