غر زدن ، عادتی که باید آن را ترک کنیم

غر زدن ، عادتی که باید آن را ترک کنیم
5/5
فهرست عناوین این مقاله
3
(77)
غر زدن ، عادتی که باید آن را ترک کنیم . با غُرغُر کردن ارتعاش بسیار بدی به جهان هستی ارسال می کنیم و این کاری است که ما گاهی ناخواسته و بر حسب عادت انجام می دهیم و خبر نداریم که چه ارتعاش ناجوری را داریم به هستی ارسال میکنیم و سپس جهان هستی هم ، جنس ناجور به ما خواهد داد و نتیجه اش این خواهد بود که به خاطر وضعیت بد جدید مجددا دوباره باید غر بزنیم و با این شیوه در یک چرخه معیوب خود را گیر خواهیم انداخت که نتیجه اش فقر بیشتر است.
 
در این ویدیو راجع به عواقب غُرغُر کردن صحبت خواهم کرد. این عمل به شدت ارتعاش بد را جهان هستی ارسال می کند. دقت کرده‌اید وقتی غر می‌شنوید حالتان چقدر بد می‌شود، جهان هستی هم از این کار ما ناراحت می‌شود. اگر در حال غُر زدن هستیم، باید بدانیم که با این کار ارتعاش بسیار بدی را به جهان هستی ارسال می‌کنیم. جهان هستی هم از با همان جنس پاسخ ما را می‌دهد.
بیاییم مراقب افکار و احساسات و ارتعاشی که به جهان هستی ارسال می‌کنیم، باشیم. یکی از مسائلی که باید به شدت از آن پرهیز کنیم، غر زدن است. به همسرم، به بچه‌ام غر می‌زنم، چرا این کار را کردی؟ یک لحظه فکر کنیم که آیا این رفتار ما مشکلی را حل می‌کند.
آیا می‌شود با غر زدن رفتار کسی را تغییر داد؟ با این کار حال دیگران را هم بد می‌کنیم. ارتعاش این حال بد به جهان هستی ارسال می‌شود و پاسخ آن با همان جنس به سمت خودمان باز‌می‌گردد. بیاییم از امروز غر زدن را کنار بگذاریم.

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد آرا: 77

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link