شاه کلید قانون جذب از زبان حضرت حافظ

شاه کلید قانون جذب
3.4
(121)

در این ویدئو مشاهده خواهید کرد شاه کلید قانون جذب که به صورت‌های مختلف در کتاب‌های غربی و روانشناسی بیان شده در یک شاه بیت لسان الغیب حافظ به‌طور خلاصه و جامع بیان شده که دوای درد امروز ما می‌باشد و همین طور در کلام نورانی خدا نیز به آن اشاره می‌شود و از این پس با مشاهده این منابع عظیم هرگز نباید به این شاه کلید قانون جذب و موفقیت شک کرد و سعی کنیم از امروز توسط آن برکت و نعمت و فراوانی را به زندگی‌مان جذب کنیم.

همیشه در مبحث قانون جذب گفته می‌شود احساس خوب به جهان هستی ارسال کنید تا جهان هستی هم بهترین‌ها، فراوانی، برکت، نعمت و هر آنچه که می‌خواهید را به شما بدهد؛ چون این جهان بر پایه قانون کوانتوم و ذره استوار است.

این مقاله را نیز بخوانید: قانون جذب چیست؟

شما با به‌کارگیری قانون ارتعاش، با این جهان هستی ارتباط برقرار می‌کنید و احساسات خود را به آن ارسال و خواسته‌های‌تات را دریافت می‌کنید. خیلی‌ها قانون جذب را رد می‌کنند، خیلی از افراد منتقد این قانون هستند و تصور می‌کنند که قانون جذب حقیقت ندارد؛ من شما را به یکی از بزرگان اهل معرفت دین و مذهب خودمان که تمام دنیا او را قبول دارند ارجاع می‌دهم و او کسی نیست جز لسان الغیب حضرت حافظ.

حضرت حافظ در یک بیت دقیقاً به شاه کلید قانون جذب اشاره می کند که تفسیر آن این است:

اگر احساس خوب را به جهان هستی ارسال کنی، جهان هستی به تو پاسخ داده و مشکلاتت را مرتفع می‌کند و برکت، نعمت، فراوانی و ثروت را به شما می‌دهد. شاید بارها این بیت را شنیده باشید ولی از این زاویه و از این منظری که من می‌خواهم بگویم دقت نکرده باشید. بیایید این بیت را با هم مرور کنیم؛ این بیت شاه کلید قانون جذب و دوای درد امروز من و شماست.

قانون جذب از زبان حضرت حافظ

حضرت حافظ علیه السلام می‌فرماید:

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی      کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را

هنگامی که در تنگ دستی قرار دارم، هنگامی که پول ندارم، فقیرم و مشکل دارم “در عیش کوش و مستی”؛ یعنی شاد و سرحال باش یا به عبارت دیگر وقتی نداری بیشتر شادی کن؛ “کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را”. ما گدای این جهان هستی بوده و می‌خواهیم قارون زندگی خودمان بشویم؛ می‌خواهیم ثروتمند این عالم بشویم.

کیمیا چیست؟

کیمیا علم تبدیل مس به طلا است؛ یعنی ما هم می‌خواهیم در زندگی‌مان کیمیاگری بکنیم. کیمیاگری که حضرت حافظ به آن اشاره می‌کند این است که در هنگام تنگ دستی باید در عیش و مستی باشی یعنی تو وقتی در شرایط بدی قرار داری، حس خوب را به جهان هستی ارسال کن؛ در واقع تو با این کار کیمیاگری کرده‌ای.

شاه کلید قانون جذب و کیمیاگری که در یک بیت حضرت حافظ به ما یاد می‌دهد همین است که ما احساس خوب را به جهان هستی ارسال کنیم تا این کیمیاگری ما را هم قارون کند و پادشاه زندگی خودمان بشویم و ثروت، برکت و فراوانی به سمت ما بیاید.

خیلی از مواقع پیش آمده است که در شرایط سختی قرار داشتم و وقتی این بیت حضرت حافظ یادم آمده است، دقیقا دوای درد من بوده و وقتی آن را مرور کردم حالم خوب شده و وقتی هم که حال خوبی به من دست داد، وضعیت مالی من هم بهتر شد؛ مشکلم برطرف شد و خواسته‌ام مرتفع گشت.

سعی کنید بارها و بارها این بیت را تکرار کنید: هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی     کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را

اکنون سراغ آیه‌های 57 و 58 سوره یونس قرآن کریم می‌رویم؛ خیلی زیبا به شاه کلید قانون جذب اشاره می‌کند. در آیه 57 بیان می‌کند من یک موعظه و پندی برای شما آورده‌ام که برای شما مایه شفا، رحمت و هدایت است و در آیه 58 جواب آن را می‌دهد.

در آیه 57 اشاره می‌کند:

يا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جاءَتْکُمْ مَوْعِظَةٌ مِنْ رَبِّکُمْ وَ شِفاءٌ لِما فِي الصُّدُورِ وَ هُديً وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنينَ

معنی این آیه چنین است:

ای مردم به یقین برای شما پند و اندرزی از جانب پروردگارتان آمده و شفایی برای آنچه در سینه‌هاست ، و هدایت و رحمتی برای مؤمنان.

در این آیه اشاره می‌کند ای مردم برای شما موعظه خوبی آورده‌ام که شفایی است برای قلب شما و برای شما مایه هدایت، رحمت و شفا است.

حالا در ادامه در آیه 58 می‌فرماید:

قُلْ بِفَضْلِ اللَّهِ وَ بِرَحْمَتِهِ فَبِذلِکَ فَلْيَفْرَحُوا هُوَ خَيْرٌ مِمَّا يَجْمَعُونَ.

ترجمه این آیه نیز چنین است:

بگو: به فضل و رحمت خداوند ( آری ) به آن فضل و رحمت شاد باشند، که آن بهتر است از آنچه آنان جمع می‌کنند.

در این آیه می‌فرماید بگو به فضل و رحمت خداوند باید شادی کنید که خیر این عمل بهتر از این است که در دنیا جمع کنید. من دنبال دنیا می‌دوم و دنیا هم از دست من فرار می‌کند مثل سایه است که من دنبال سایه‌ام می‌دوم و سایه هم از من دور می‌شود. وقتی ما دنبال دنیا می‌رویم به نوعی از ما دورتر می‌شود ولی وقتی به فضل و رحمت خداوند شادی ‌کنیم، این برتر از این است که جمع می‌کنید چون آن موقع خداوند دنیا را در اختیار ما قرار می‌دهد.

خدای مهربان به وضوح بیان می‌کند تو به فضل و رحمت من شاد باش تا دنیا را در اختیارت قرار دهم.من و تو باید به فضل و رحمت خداوند شادی کنیم؛ این خداوندی است که اگر ما به فضل و رحمت او شادی کردیم دنیا و هر آنچه درون آن است در اختیار ما قرار می‌دهد.

رمز رسیدن به خواسته‌های‌مان و شاه کلید قانون جذب ، رمز کیمیاگری، جذب برکت و نعمت به سمت شما این است که باید به فضل و رحمت خداوند مهربان شادی کنیم.

به قول مولانا:

ای گروه مومنان شادی کنید      همچو سرو و سوسن آزادی کنید

ما اگر مومن هستیم باید شاد باشیم چون ایمان داریم که خدای مهربانی هست که هم فضل و هم رحمتش شامل حال همه می‌شود. اگر به پشتوانه این دو شادی کردیم این بهتر از چیزی است که خودمان می‌خواهیم با ذهنمان جمع کنیم.

اگر از خداوند طلب کردیم خداوند هم در اختیارمان قرار می‌دهد. خداوند می‌گوید تو بنده من باش و برای رضای من قدم بردار و به فضل و رحمت من امید داشته باش و حرکت کن تا من هم دنیا و هر آنچه در اوست را به تو بدهم.

ولی وقتی من دنبال دنیا می‌روم و بنده دنیا می‌شوم و خدا را از زندگی خودم حذف می‌کنم آن موقع من دنبال سایه‌ام می‌دوم و سایه هم مدام از من دور می‌شود؛ ولی وقتی به فضل و رحمت خداوند و به عشق او حرکت کنیم آن موقع است که دنیا مثل سایه پشت سرمان راه می‌افتد و دنیا را به ما می‌دهد؛ این دنیا تقدیم به کسانی است که به فضل و رحمت خداوند شادی می‌کنند.

دوست عزیز در این ویدیو به بررسی شاه کلید قانون جذب از دو منبع عظیم پرداخته شد. حافظ علیه السلام کسی است که قرآن را خوانده است درک کرده و به اوج معرفت آن رسیده است، شکر را گرفته و شکلات و شیرینی تحویل داده است.

400 الی 500 غزل بسیار زیبا که اکثر آنها دوای درد امروز من و توست از قرآن گرفته شده است و ابیات حافظ الماس‌های‌ تراشیده‌ای هستند که از دریای قرآن استخراج کرده است مثل این بیتش که اشاره می‌کند:

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی     کاین کیمیای هستی قارون کند گدا

آنهایی که منتقد قانون جذب هستید، شما بهتر می‌دانید یا حضرت حافظ؟ دوستان عزیز باید به فضل و رحمت خداوند امیدوار باشیم و این را بدانیم که اگر به فضل و رحمت خداوند شادی کردیم کیمیاگر هستی خواهیم شد. گفته می‌شود علم کیمیا، دانشی بوده است که مس را به طلا تبدیل می‌کرده است.

از کیمیا بالاتر خودمان هستیم؛ من و تو گنج روی زمین هستیم. ما اگر خودمان را استخراج کنیم با ارزش‌تر از تمام گنج‌های نهفته در زیر زمین هستیم. ما گنجی هستیم که دو پا داریم و در حال راه رفتن روی زمین هستیم چون ما جانشین خداوند هستیم و اشرف مخلوقات به شمار می‌رویم و خداوند مقام بزرگی به ما داده است.

پس شادی به فضل و رحمت خدا را در نظر داشته باشید تو می‌دانی خدایی داری که همه چیز را می‌رساند و در تمام لحظات در کنار ماست و به یاری من و تو می‌شتابد و این حس خوبی است که دارید به جهان هستی ارسال می‌کنید و باعث می‌شود ثروت، برکت و سلامتی متجلی بشود.

دوای درد خود را این بیت قرار دهید و شما هم آیات 57 و 58 سوره یونس که حال خوبی به من داده است را بخوانید و آن حال خوب را دریافت کنید و در آنها تعقل کنید.

جمع بندی

ما در این ویدیو قانون جذب از زبان حضرت حافظ را در بیتی از غزل شماره پنج این شاعر پرآوازه ایرانی بررسی کردیم و در نهایت در تایید بیان حضرت حافظ، به آیات 57 و 58 سوره یونس از قرآن کریم اشاره کردیم.

دوستان عزیز باور کنید که شما خالق زندگی خودتان هستید از امروز شادی کنید و فضل و رحمت خداوند را در نظر بگیرید و بدانید خدای مهربانی داریم که همه خواسته‌های ما را با ارتعاش مثبت و با حال خوبی که ما داریم متجلی خواهد کرد. بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنم، شاد و پر انرژی باشید.

میانگین امتیاز 3.4 / 5. تعداد آرا: 121

34 دیدگاه در “شاه کلید قانون جذب از زبان حضرت حافظ

 1. محمدرضا گفت:

  عالی بود دمت گرم محمد افلاکی عزیز

 2. فاطمه گفت:

  عالی بود

  1. ناشناس گفت:

   سلام عالی بود احسنت لذت بردم

  2. فرشته گفت:

   من چهارجمله که فرموده بودید فایل رایگانتون راباش درمورد امام زمانمان دوصفحه زیبانوشتم وصدبرگ کپی کردم میخام تانیمه شعبان پخش کنم ان شاءالله بزرگوار

 3. Fatemeh7650 گفت:

  بسیارعالی خداراشاکرم که ازمطالب شما استفاده میکنم

 4. شهاب گفت:

  خوش باش که هر که راز داند داند که خوشی خوشی کشاند
  شیرین چو شکر تو باش شاکر شاکر هر دم شکر ستاند
  شکر از شکرست آستین پر تا بر سر شاکران فشاند
  تلخش چو بنوشی و بخندی در ذات تو تلخیی نماند
  مولانا

  1. ابراهیم ابن علی گفت:

   سلام و درود و صلوات بر استاد گرامی و شما عزیزان
   قانونهای زیادی در دنیا وجود دارد که ما از آنها تا نا آگاه هستیم و بسیار در خوشبختی و سعادت ما تاثیر دارند . این مطالب از همان قوانین هستند .
   شاد و سلامت و سعادتمند باشید .

  2. حسینی گفت:

   مطالبی که گفتید عالی بود
   ونوع بیانتون بسیار گیرا وقابل درک
   از شما سپاسگزارم

  3. جعفر گفت:

   😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙🍬🍬🍬🍬🍬🎂🎂🎂🎂🎂🎂👍👍👍👍👍👍💌💌💌💌💌💌💌💌🍊

  4. زینب حاتمی گفت:

   عالی

 5. جمشيد گفت:

  عالییییی مخصوصا از طرف قران

 6. محمد گفت:

  تمام موهای بدنم مور مور شد با این آگاهی،تمام وجودم مثل چراغی که خاموش بود روشن شدبا این اگاهی..بینهایت سپاسگزارم🙏❤️

 7. حسن کاظمی گفت:

  سلام افلاکی عزیز و تشکر از محبتت

 8. ناشناس گفت:

  خیلی عالی بود‌ زنده باشید.

 9. نعمت اِله گفت:

  سلام آقای افلاکی خدا خیرت بده یه جوری بیدارمون کردی که حدوحساب نداره

 10. خدایا ازت سپاس گزارم

 11. معصومه گلستانی گفت:

  عالی عالی بود استاد حرفهای شما خیلی به دلم نشست به امید موفقیت روزافزون برای شما و سایر کاربران

 12. سارا گفت:

  خیلی عالی اقای افلاکی عزیزخداپشت وپناهتون باشه

 13. مریم گفت:

  سلام مطالب خیلی بدلم نشست

 14. ناشناس گفت:

  خداخیرت بده واقعا من چند وقتی درگیر بودم برای زندگیم آروم شدم باحرف هاتون خیلی عالی بود

 15. فاطمه گفت:

  سلام انچه تا حالا شنیدم همه باارزش وپر محتواست از خداوند سپاسگزارم که من رو با شما وبیانات گرانبها که من رو بیشتر به خودم میشناسونه اشنا کرد سپاسگزارم

 16. فاطمه گفت:

  خیلی عالی بود

 17. لیلا گفت:

  عالی بود بینهایت ازتون سپاس گذارم

 18. زهرا گفت:

  ممنون از مطالب نابتون،عالی بود

 19. عباس حیدری گفت:

  ما بنده ها همه ابزارها و اسبابها را داریم فقط استاد و راهنما نداریم که بایستی در محضر استاد از طریق داده های خداوندی به آرامش، سلامتی و ثروت برسیم که آقای افلاکی همان استاد عزیز و راهنمای خوب ما هستن ان شاءالله روز ب روز سالم رو ب کمال و عاقبت بخیر گردد وما هم درمسیر که خداوندرحمان از بنده هاش بخواهد قراربگیریم توفیق وسلامتی برای همه آرزومندم. دعام کنید .

 20. داودمحمودی گفت:

  خیلی،خیلی عالی

 21. تینا گفت:

  بسیار عالی بود یعنی دقیقا بر خلاف رفتار ما آدمها شما فرمودین . من شنیدم چند نفر با خنده بیماری لاعلاجشون درمان کردن و این آگاهی برام رسید که شاد بودن در هر موردی حقیقت داره ممنونم از شما

 22. تینا گفت:

  بسیار عالی بود من شنیدم چند نفر با خنده بیماری لاعلاجشون درمان کردن و این آگاهی برام رسید که شاد بودن در هر موردی حقیقت داره ممنونم از شما

 23. مجید گفت:

  استاد عزیز متشکرم .از این همه انرژی مثبتی از وجود نازنینتون به مردم کشور عزیزمان ایران ارسال میکنید.انشالله که همیشه سلامت باشید

 24. قاسم حوریان گفت:

  خداخیرت دهدعالی بوداستادعزیزاقای افلاکی

 25. mana گفت:

  خدایا شکرت

 26. شهلا گفت:

  سلام خیلی خوبه بخصوص که از آیات قران استفاده می کنید خیلی دل نشین می شن ممنونم از شما

 27. منیره زلفی گفت:

  عالی بود از عمق وجودم باور کردم و کیف کردم بغض شادی کردم و تبسم بر لبم نشست.

 28. هما گفت:

  سلام به استاد عزیز افلاکی من معجزه تبسم را انجام دادم بسیار عالی ومؤثر بود مشکلاتم حل شد و برا دوستان هم ارسال کردم خداوند شمارا خیر و برکت دهد که با سخنان زیبا و دلنشین غم وغصه را از دل مردم پاک می کنید وارامش رو به آنها هدیه میکنید خدا راسپاسگزارم که با شما آشنا شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link