شاد باشید ، ثروتمند شوید و زندگی خوبی داشته باشید

شاد باشید ، ثروتمند شوید

اگر فکر می کنی که هیچ اتفاق خوبی درزندگی تو نمی افته حتما این ویدئو را ببین ، در این ویدئو محمد افلاکی به شما نشان میدهد که بایست شاد باشید و سوار برقایق شادی در رودخانه زندگی حرکت کنید و به رویاهات برسی حتما باید شاد باشید و این کار با طبیعت گردی و بیرون رفتن از خانه و یا حتی با یک دوش آب سرد رخ خواهد داد. تو باید برای شادی خودت امروز کاری انجام بدهی و این کار را هرگز به تعویق نیانداز و با ایمان باش
 
دانلود ویدیو با کیفیت 360p
17 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

 

امروز از کنار رودخانه زاینده رود به خودم و شما پیشنهاد می کنم که شاد باشید ، و شادی را تمرین کنیم، و در رودخانه خروشان زندگی سوار بر قایقی بشوید و پارو بزنید و به سوی شادی حرکت کنید. مثل کسانی که همین الان در رودخانه زاینده رود حرکت می کنند و لذت می برند و احساس شادی می کنند. دوستان عزیز من، طبیعت یکی از منابعی است که می توان از آن انرژی زیادی گرفت. پا را فراتر از خانه بگذار، بزن بیرون، برو داخل پارک، طبیعت هر کجا که می توانید. اگر مثل من طبیعت گرد باشید وقتی داخل طبیعت می رویم، صدای بلبل را می شنویم، صدای رودخانه را می شنویم، درختان را لمس می کنیم، تمام این ها انرژی اند، حس خوب به ما می دهند.
 من همیشه می گویم فرمول ثروتمند شدن، شاه کلید قانون جذب،
حس خوب من و شماست حس شادی است. اگر توانستید احساس
خوب و شادی را به جهان هستی ارسال کنید اتفاقات خیلی خوب مثل برکت،
ثروت و فراوانی برای شما رقم خواهد خورد. من هر موقع به طبیعت می روم،
حالم خوب می شود، پس هر وقت حالتان بد است بزن بیرون، فکر نکن،
حرکتی انجام بده حتی اگر نمی توانید از خانه خارج شوید
دوش آب سرد بگیرید، سخت است ولی امتحان کنید.
باید از حال بد به حال خوب رجعت کنیم اگر از حال بدمان خارج شدیم و حال خوبی پیدا کردیم اتفاقات بزرگی رخ می دهد حتماً باید  شاد باشید و شادی درونی‌تان را حفظ کنید و اگر من و شما شاد باشیم معجزات عجیبی رخ می دهد. کسانی که مایوس، ناامید و غمگین هستند و می گویند که هیچ اتفاق خوبی نمی افتد، نفس درونی من، شیطان درونی من یک دروغ بزرگی را در وجود من ایجاد کرده و نمی گذارد حال ما خوب بشود من و شما باور می کنیم و این دروغ بزرگ را قبول می کنیم و حالمان بد می شود.
شادی چیزی که من و شما می توانیم برای خودمان پدیدار کنیم، با هر چیزی که می تواند شما را شاد کند و حس خوبی به شما بدهد، ارتباط برقرار کنید یا شرایط آن را ایجاد کنید. سعی کنید شاد باشید و حس شادی را در درون خودتان ایجاد کنید و این نکته را هم مدنظر قرار داشته باشید که حس شادی را به دیگران هم انتقال دهید با تقسیم کردن شادی به دیگران، شادی در شما بیشتر می شود. من همیشه در تعاملم با دیگران، انرژی مثبت انتقال می دهم، همین گونه که الان دارم برای شما از طریق این ویدیو انرژی مثبت را ساطع می کنم و حال خودم هم خوب می شود.
 هر موقع که یکی از کاربران با من تماس می‌گیرد که با ویدیو
شما حالم خوب و احساس مثبتی پیدا کردم، آن موقع است
که اشک شوق بر چشمان من جاری می شود که توانستم گوشه ای
از رسالتم را انجام بدهم و حال خوبی را به فردی انتقال بدهم. تمام رسالت من این است
که حال خوب، احساس مثبت و یک وضعیت بهتر را برای شما عزیزان ایجاد کنم
و ان‌شا‌الله که بتوانم در این مسیر موفق باشم.
برای شما بهترین‌ها را آرزو می‌کنم و در این لحظه دعا می کنم
و از خدا می خواهم به ما حال خوبی بدهد و یار و نگهدار شما باشد.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.