رضایت والدین از بالاترین ارتعاشات مثبت برای موفقیت ماست

رضایت والدین از بالاترین ارتعاشات مثبت برای موفقیت ماست
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)


رضایت والدین از بالاترین ارتعاشات مثبت برای موفقیت ماست در این ویدئو خواهید دید که برای موفقیت و ثروتمند شدن ، ارتعاش قوی رضایت والدین و دعای پدر و مادر بسیار ضروری است و با محبتی که به والدین مان میکنیم ، ارتعاش عظیمی در کائنات برای خوشبختی ما به جریان می افتد. این حس رضایت والدین و دعای خیر ایشان از قوی ترین ارتعاشات عالی برای ثروت و موفقیت ما در جهان هستی است. بی جهت نیست که در قرآن به ما توصیه اکیدشده ” و به الوالدین احسانا ” و این یک قانون الهی برای عاقبت خیر ماست.
 
امروز می‌خواهم نکته بسیار مهمی در زندگی را با هم مرور کنیم که اگر این انرژی و این ارتعاش روی زندگی ما سایه افکنده باشد باعث بروز مشکلاتی شده و ممکن است ما به اهداف و آرزوهایمان نرسیم و آن عدم رضایت والدین است. کاربر عزیزی با من تماس گرفته بود و می‌گفت من از دست پدرم ناراحتم، ولی چون در کلاس‌های حضوری من شرکت کرده بود می‌دانست که ما باید بی قید و شرط تا جایی که نافرمانی خدا نباشد خدمت کنیم، ما باید نماینده خدا باشیم و خیر و برکت را برای دیگران جاری کنیم، می‌گفت من 25 ساله دارم به پدرم محبت می‌کنم، ولی دیگه نمی‌تونم تحمل کنم، اعصابم خورد شده، اصلاً درک نمی‌کنه.
به او گفتم خداوند بی جهت در قرآن به آیه و به الوالدین احسانا اشاره نمی‌کند، به پدر و مادر خود نیکی کنید، اگر ما توانستیم به پدر و مادر خودمان نیکی کنیم، اتفاقات خوبی برای ما رخ خواهد داد.این رضایت والدین و دعای خیر پدر و مادر در حق ما است که ما را عاقبت به خیر می‌کند، و این در دنیای انرژیکی مسئله‌ای است که ما نباید از آن غافل شویم یا آن را انکار کنیم. باید حتماً این ارتعاش را در نظر بگیریم و بدانیم اگر امروز مشکلاتی در زندگی ما وجود دارد با ما محبت کردن به پدر و مادرمان از بین می‌روند. اگر بیماری هست، فقر هست، نگرانی هست، مشکلاتی وجود دارد، ببینیم چه خدمتی می‌توانیم برای پدر و مادرمان انجام دهیم.
این کاربر عزیز می‌گفت من خدمت می‌کنم ولی پدر متوجه نمی‌شود.اگر پدر و مادرمان به هر دلیلی متوجه نمی‌شوند، مطمئن باش کسی دیگری هست که می‌فهمد، ما باید به پدر و مادرمان به امر خداوند که در قرآن هم به آن اشاره می‌کند و به الوالدین احسانا نیکی کنیم خداوند که می‌فهمد، قوانین الهی همیشه در جهان هستی برقرار است. وقتی که به عنوان یک قانون و حکم به ما می‌فرماید که به پدر و مادر خود نیکی کنید و ما هم تا این کار را نکنیم، خیر و برکت در زندگی ما جاری نمی‌شود. باید نگاه‌همان را به پدر و مادر خود عوض کنیم.
خوب شاید بگویید من پدر یا مادرم رو از دست داده‌ام، می‌توانیم به نیت کمک به آنها برای ایشان خیرات بدهیم، درود و صلوات بفرستیم، کارهای خیری را به نام ایشان انجام دهیم. من به پدر و مادری که آن ها را از دست داده‌‌ام خوبی می‌کنم و آن‌ها در جهان دیگر به آرامش می‌رسند و از آن جا برایم دعایی می‌کنند.شک نکنید برای موفقیت خودمان به رضایت والدین و دعای خیر پدر و مادرمان نیاز داریم، اگر با پدر و مادرمان مشکلاتی و یا دلخوری‌هایی داریم، برویم آن‌ها را برطرف کنیم، دست آن‌ها را ببوسیم، آن‌ها را در آغوش بگیریم.
دوست عزیزی می‌گفت من خجالت می‌کشم دست پدر و مادرم را ببوسم، گفتم فقط یکبار این کار را انجام بده تا ببینی پدری که تو را با این شرم و حیا تربیت کرده است چقدر خوشحال می‌شودو آرامش درونی پیدا می‌کنند. وقتی پدر و مادر تو به آرامش می‌رسد،این آرامش به زندگی ما هم وارد می‌شود و خیر و برکت به زندگی ما جاری می‌شود.بزرگترین در هم تنیدگی عالم بین مادر و فرزند است.چون ما 9 ماه در شکم مادر بوده‌ایم، چرا می‌گویند بهشت زیر پای مادران است؟ما به مادر خود بدهکار هستیم خیلی باید به والدین خود محبت کنیم.اگر مادرتان به آرامش برسد، این حس خوب یک ارتعاشی است که وارد زندگی ما هم می‌شود، پدرتان هم همین طور، فرقی نمی‌کند،هر دو در مرتبه خاصی هستند، هر دو از یک ارتعاش عالی برخوردارهستند و ما به هر دو ارتعاش‌ نیاز داریم چون و به الوالدین احسانا .
بیاییم برای آن‌ها کاری بکنیم، گفته می‌شود دعای پدر در حق فرزند مثل دعای حضرت رسول اکرم (ص) در حق امتش است که مستجاب الدعوه است من بارها به پدرم می‌گویم برای من دعا کن، و به ایشان می‌گویم دعای شما در حق من مثل دعای حضرت رسول (ص) در حق امتش است و ایشان هم دعا می‌کند و خیر و برکت دعای ایشان هم وارد زندگی من می‌شود. برای رضایت والدین و شادی پدر و مادرتان چه کاری انجام داده‌اید؟ همین الان به آن‌ها سری بزنید یا حداقل گوشی را بردارید و با آن‌ها تماسی بگیرید، حال آن‌ها را بپرسید، ببینید چه حال خوبی پیدا می‌کنید، حال آن‌ها را خوب می‌کنید و به دنبال آن حال خودتان هم خوب می‌شود.
یکی از دوستانم به خاطر  شرایط کاری به صورت مجردی و دور از پدر و مادر زندگی می‌کرد و می‌گفت مادرم نگران است که چرا من به تهران آمده‌ام و به صورت انفرادی زندگی‌می‌کنم ولی اینجا شرایط پیشرفت کاری من مهیاتر است. من هم یک راهنمایی ساده کردم و او متوجه شد و رفت. گفتم مادر تو تا یک مدت خاصی زنده است و فرصت خدمت کردن به آن‌ها محدود است. الان دل او به این راضی است که در شهر خودتان باشید خوب برو پیشش، شاید چند ساله دیگر این فرصت را نداشته باشید، و بعد از چند سال که مادر را راضی کردید، حالش خوب شد و به دیار باقی شتافت برنامه‌های خودت را در پیش بگیر.
وقتی رضایت والدین و دعای پدر و مادر پشت سر ماست، یک ارتعاش عظیمی در این جهان هستی برای موفقیت من و تو وجود دارد. شک نکنیم که اگر پدر و مادر ما از دست ما نارحت هستند وای بر ما. وقتی پدر و مادر از دست ما ناراحت باشند شاید خیلی تلاش کنیم ولی به جایی نمی‌رسیم، گیر و گرفت‌هایی در زندگی پیش می‌آید. برویم به دست و پای آن‌ها بیفتیم حتی اگر فکر می‌کنید حق با تو است و بگوییم مادر، پدر من را ببخش، من را حلال کن.
باور کنید فرصت برای خدمت به آن‌ها کوتاه است، آنقدر عمر ما کوتاه است و زمان زود می‌گذرد که در قرآن به صراحت بیان شده وَ بِالْوالِدَیْنِ إِحْساناً. اگر ما به آن عمل کنیم خیر دنیا و آخرت به ما خواهد رسید مگر نمی‌گویند که بهشت زیر پای مادران است پس بیاییم خاک پای مادرمان بشویم. به آن‌ها بگوییم چه کاری از دست من بر می‌آید که برای شما انجام بدهم.ارتعاش رضایت پدر و مادر برای ثروت، موفقیت، برکت و فراوانی یکی از قوی‌ترین ارتعاشات است و این ارتعاش را دست کم نگیرید. حتی اگر پدر و مادر خودتان را هم از دست داده اید باز هم راهی است. حضرت رسول اشاره می‌کند، بالای سر قبر پدر و مادر خود بنشینید و دعا کنید و آن‌ها از داخل قبر آمین می‌گویند. وقتی آمین پدر و مادرمان پشت سر ما باشد، مهری بر سند موفقیت من و تو زده می‌شود و من و تو به سمت و سوی اهداف و خواسته‌های خود نزدیک می‌شویم.
اگر امروز گیر و گرفتاری در زندگی‌مان وجود دارد راه‌حل آن این است که تلفن را بردارید نه اصلاً شاخه‌ گلی بگیرید و به احوال پرسی پدر و مادر خودتان بروید و از آن‌ها دلجویی کنید، آن‌ها را به آغوش بگیرید، دست آن‌ها را ببوسید و از آن‌ها تشکر کنید.همه ما روزی پدر و مادر خواهیم شد پس اگر امروز به پدر و مادر خود خدمت کنیم شک نکن که این اتفاق در زندگی ما هم می‌افتد و فرزندان ما هم به ما نیکی ‌می‌کنند. ما اصلا قرار نیست تبادل کنیم، من این کار خیر را انجام می‌دهم چون امر خداوند است و اصول موفقیت را خداوند طراحی کرده است، قانون جذب و قانون ارتعاش را خدا طراحی کرده است. خداوند گفته است که به پدر و مادر خود نیکی کنید و رضایت والدین را بدست بیاورید حتی اگر آن‌ ها متوجه نمی‌شوند شما باید از امر الهی اطاعت کنید. آن‌ها فرصت آمدن در این دنیا را در اختیار ما گذاشته‌اند، خوبی‌هایی در حق ما کرده‌اند که قابل جبران نیستند. ما به پدر و مادر خودمان نیکی می‌کنیم و خداوند که باید بفهمد، متوجه می‌شود و در مقابل خیر و برکت را بر ما جاری خواهد کرد.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه در “رضایت والدین از بالاترین ارتعاشات مثبت برای موفقیت ماست

  1. مهدیپور گفت:

    خیلی عالی بود

  2. ناشناس گفت:

    بسیار عالی بود سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link