رسیدن به موفقیت در زندگی نیازمند هجرت از موقعیت کنونی است.

گاهی اوقات جابجایی و حرکت از مکانی به مکان دیگر باعث آشنایی با افراد با سطح ارتعاشات بالاتر و با فرهنگ های مختلف میشود. ما می توانیم از انرژی محیط های دیگر برای ارسال ارتعاش عالی به جهان هستی استفاده کنیم.با ماندن در موقعیت کنونی و دست روی دست گذاشتن، آینده هم ما تغییر نخواهد کرد.گاهی اوقات برای پیدا کردن رسالت حقیقی و رسیدن به موفقیت لازم است از موقعیت فعلی خود هجرت کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

12 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

رسیدن به موفقیت در زندگی

از مکانی دیگر خودم را به شما عزیزان رساندم که با هم نکته مهمی را مرور کنیم. گاهی اوقات لزم است که از موقعیت کنوکی خود جابجا بشویم، حرکتی کنیم و مکان فعلی مان را عوض کنیم و به مکانی دیگر برویم. شاید ارتعاشات محیط فعلی مان برای موفقیت مان مناسب نباشد، شاید باید شغل مان را عوض کنیم ، شاید رسالت ما در شغل دیگری باشد ، شاید در جایی دیگر خداوند یک انرژی عظیمی را برای ما درنظر گرفته است، شاید جابجا شدن من و نقل مکان از جایی به جای دیگر ،انرژی آدم ها و سطح ارتعاشات محیط جدید باعث بشود وضعیت ما بهتر بشود.

رسیدن به موفقیت در زندگی

اگر صاحب کسب و کاری هستید تغییری در کسب و کارتان ایجاد کنید. شاید باید به مکان دیگری هجرت کنید. حضرت رسول (ص) به نوعی هجرت کردن را به ما آموختند تا مسیر رسیدن به موفقیت را به ما نشان دهند. هجرت حضرت رسول (ص) از مکه به مدینه هجرت کردند و درس هجرت کردن را به ما آموختند.گاهی اوقات خودم احساس می کنم که خیلی وقت است که در شهر اصفهان زندگی می کنم باید به شهر دیگری هجرت کنم. وقتی من به شهرهای جدیدی وارد می شود سعی می کنم انرژی محیط آنجا را احساس کنم که آیا آن انرژی که من دنبالش می گردم در آن شهر وجود دارد؟ آیا اتفاقات خوبی برای من در آن شهر خواهد افتاد؟

رسیدن به موفقیت در زندگی

پس ما هم می توانیم از امروز به موقعیت های جدید، به مکان های جدید، به یک تغییر، به یک هجرت فکر کنیم. گاهی اوقات یک جا به جایی کوچک می تواند در روحیات ما تاثیر مثبت داشته باشد. اگر همین الان حالتان بد است بلند شوید و روی مبل دیگری بنشینید همین تغییر کوچک حس و حال شما را عوض می کند. اگر احساس افسردگی می کنید از خانه خارج شوید همین که گشت و گذاری در شهر خودتان می زنید سطح ارتعاشات شما به جهان هستی تغییر می کند.

رسیدن به موفقیت در زندگی

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئو های بیشتر