جذب ثروت و موفقیت و راهکار های دسترسی به آن

هر کسی می تواند روی تیپ ظاهری و شکل و شمایل خودش جلوه گری کند ولی هیچ کس نمی تواند میدان انرژی اطراف خودش را بدون باطن درست به شکل عالی تبدیل کند. در این ویدئو می آموزیم که چگونه میدان انرژی اطراف خود را به شکلی عالی در بیاوریم که برکت و ثروت و فراوانی به سمت ما جذب شود. در این ویدئو راه جذب ثروت و موفقیت را از زبان لسان الغیب حافظ و سعدی می شنویم و سعی خواهیم کرد این شیوه عالی را همواره تا پایان عمر زندگی کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
25 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

در این ویدیو راجع به انرژی کوانتومی انسان صحبت کنم. ما می توانیم اطراف خودمان یک میدان انرژی عالی ایجاد کنیم. وقتی ما یک میدان عالی انرژی در اطراف خودمان داشته باشیم، اتفاقات عظیمی مثل جذب ثروت و موفقیت برای ما می‌افتد. هر انسانی می‌تواند چهره و کلام خود را در لحظه عوض کند. ولی هیچگاه هیچ کسی نمی‌تواند میدان انرژی خودش را بدون عشق ورزیدن عوض کند. یعنی اگر هسته درون ما پر از عشق و محبت و دوستی شد، میدان انرژی اطراف ما عالی می‌شود.گاهی اوقات در کنار افرادی می‌نشینیم و حس خوبی پیدا می‌کنیم. دلیلش این است که این افراد از میدان انرژی بسیار عالی برخوردار هستند. اگر ما هم میدان انرژی عالی داشته باشیم، می‌توانیم به موفقیت‌های باور نکردنی نظیر جذب ثروت و موفقیت دست پیدا کنیم. جهان هستی به میدان اطراف ما توجه ویژه‌ای می‌کند. هر ذره‌ای در این جهان هستی دارای میدان است. یکی از بزرگترین و قوی‌ترین میدان‌های عالم هم مربوط به اشرف مخلوقات است.اگر ما بخواهیم اسرار کوانتومی خودمان را بدانیم باید میدان انرژی اطراف خودمان را بسازیم. چگونه میدان انرژي خودمان را عالی کنیم؟فقط عشق، عشق و عشق. درون ما باید مملو از عشق به خدا،هستی و به همه چیز باشد. این بیت شعر از سعدی را باید سرلوحه زندگی خودمان قرار دهیم.

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست      عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

حافظ علیه السلام هم می‌فرماید:

منم که شهره شهرم به عشق ورزید              منم که دیده نیالوده‌ام به بد دیدن

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم        که در طریقت ما کافریست رنجیدن

به پیر میکده گفتم که چیست راه نجات        بخواست جام می و گفت عیب پوشیدن

بدانیم اگر از کسی رنجیده خاطر هستیم به نوعی کافر هستیم. ما باید سرشار از عشق باشیم. اگر می‌خواهیم نجات پیدا کنیم باید عیب پوشیدن را سرلوحه کار خود قرار دهیم. اگر ما عشق ورزیدن و عیب پوشی از دیگران را شروع کنیم، میدان انرژی ما عالی می‌شود. می‌خواهید برای جذب ثروت و موفقیت اقدام کنید، می‌خواهید سالم بشوید، می‌خواهید به خواسته‌های خود برسید. هیچ راهی نیست جز این که میدان شکل ساز انرژی خود را عالی کنید.

 دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر