دیدن فیلم راز چه چیزی به من میده و آیا دیدنش برام خوبه؟

راز

اگر هر نظری درباره فیلم راز داری بهت توصیه می کنم حتما این ویدئو را ببین تا بهتر بتوانی برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه خودت برای ثروت و سلامتی و شادی اقدامی درست و کارآمد را انجام دهی تا بتوانی برنامه غلط درونی که فقر و بیماری و مشکلات را برای ما ایجاد می کند هر چه زودتر از زندگی خود پاک کنیم. ما سالهاست که درحال برنامه ریزی نادرست از محیط اطراف بوده ایم ولی امروز می توانیم برای پاکسازی اقدام کنیم

 

دانلود ویدیو با کیفیت 360p
39 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)
راجع به فیلم راز نقدهای بسیاری شده است، دوستان و اساتید حوزه های مختلف این فیلم را نقد می‌کنند و شاید گاهاً هم درست باشند. ولی یک نکته ظریف وجود دارد و آن این است که ناخودآگاه ما برای یک مدت طولانی تحت برنامه ریزی منفی قرار داشته است. و ناگهان یک فیلم از راه می‌رسد و می گوید چرا می شود، به ما امید فراوان می دهد، انگیزه می دهد. داستانی می شنویم که فردی که از هواپیما سقوط می کند و خودش را شفا می‌دهد. این قبیل داستان‌ها حقیقت دارند، خانم راندابرل، جو ویتال و خیلی از اساتید دیگر در این فیلم دروغ نگفته‌اند. این اساتید کتاب های بسیاری تالیف کرده‌اند، دوره‌های بسیار عالی برگزار می کنند، خودشان این قوانین را لمس کرده اند، حرفی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.
من هم که سال هاست در این حوزه فعالیت می کنم
گاهی به این قوانین شک می کنم که مگر می شود آدم فقط فکر کند
و همه چیز خلق بشود. نقدی که به این فیلم می گیرند این است که می گویند:
قانون جذب را به کار بگیرید بخوابید همه چیز می‌آید. نه این طور نیست.
آیه قرآن اشاره می‌کند لیس للانسان الا ما سعی، برای انسان
غیر از تلاش و کوشش چیزی نیست. ما باید تلاش و کوشش
کنیم اما چگونه است یک نفر خیلی تلاش می کند ولی موفقیتی
حاصل نمی کند و فردی دیگر با تلاش کمتر نتایج بهتری می گیرد
چون نرم افزار وجودی این فرد با دیگری فرق می کند. درست است
که کمتر تلاش می کند ولی به این قوانین باور دارد و جهان هستی
هم به او می دهد. ولی در مقابل فردی هم تلاشش را می کند اما چون
باور ندارد، چون نگران است، چون همیشه استرس دارد و فقط به بدهی های
خودش فکر می کند و در ناخودآگاه خود پول و درآمد بالا را نمی پذیرد و
درونش نیاز به پاکسازی دارد باعث می شود که پول وارد زندگی این افراد نشود.
لیس للانسان الا ما سعی من به جرآت می گویم
یکی از سعی و تلاش های امروز من و شما برای
رسیدن به موفقیت، تجسم خلاق و داشتن ارتعاش مثبت است.
به همین سادگی نیست که بشینیم و تجسم کنیم که داریم به آرزوهایمان
می رسیم. باور داشتن کار خیلی سختی است همین خودش
یک تلاش می خواهد، چندین کار اساسی باید انجام بدهید، کلاس بروید،
در دوره ها شرکت کنید، کتاب بخوانید تا شاید بتوانید تجسم خلاق
را انجام بدهید. البته شما را نگران نکنم، من یک مقاله ای نوشتم
که افراد با ضریب هوشی پایین زودتر پولدار‌ می‌شوند،
این افراد عقل منطقی خود را کنار بگذارند و راحت همه چیز
را باور می کنند و تجسم خلاق انجام می دهند و از جهان هستی
آن چیز را که می خواهند طلب می کنند و جهان هستی هم پاسخ
آنها را اجابت می کند. ولی آن کسی که مرد عاقل دنیوی می‌شود
و تصورش این است که خیلی باهوش است، می گوید بابا فکر نون باش
که خربزه آبه، مگر به همین سادگی می‌شود.
دوست عزیز من، به نظرم همه فیلم راز درست است و صحت دارد ولی کنار فیلم راز خیلی چیزهای دیگر هم باید بدانید و انجام بدهید. به قول استاد عزیز علیرضا آزمندیان که راجع به فیلم راز صحبت می‌کرد و می‌گفت که بهتر بود در این فیلم خواست خدا را هم به عنوان یکی از پارامترها گفته می شد، این فیلم را رد نمی کرد ولی می گفت اگر مطالبی به آن اضافه می شد خیلی بهتر بود. همیشه گفته‌ام باید کار کرد، باید تلاش داشت و در کنار این‌ها از این قانون جذب، تجسم خلاق و ارتعاش خوب هم استفاده کنیم.
حتماً شنیده‌اید که خداوند رزق و روزی همه موجودات را می رساند ولی دانه هیچ پرنده‌ای را داخل لانه‌اش قرار نمی دهد. شما باید حرکت داشته باشید و در کنار آن تجسم خلاق هم انجام بدهید تا برکت الهی به سمت شما سرازیر شود. فراوانی و دریافت نعمت دست خود ماست، شک نکنید سفره و خوان رحمت بی دریغ خداوند برای همه گسترده شده است. به اندازه‌ای که برای بیل گیتس، استیو جابز و مولتی میلیاردرهای دنیا فرصت و نعمت وجود داشته است، برای من و شما هم هست ولی شاید ما خودمان را باور نداشته باشیم، شاید به قدرت های وجودی خودمان پی نبرده‌ایم.
من به شما توصیه می‌کنم فیلم راز را به عنوان یک تمرین چندین بار ببینید، من این فیلم را گلچین کرده‌ام و در سایت، کانل تلگرام و آپارات گذاشته‌ام. سعی کنید در یک دوره 21 روزه یا 40 روزه این فیلم را ببینید. شاید بگویید این فیلم تکراری است، قبلاً آن را دیده‌ایم ولی حتماً آن را چندین بار دیگر هم ببینید، متاسفانه ناخودآگاه ما وضعیت خوبی ندارد، با تکرار است که ناخودآگاه ما برنامه ریزی می شود. من به جرات به شما می گویم اگر می خواهید ثروت شوید، اگر می خواهید شاد باشید، اگر می خواهید به خواسته‌های خود برسید، حتماً این فیلم و تمرین 28 دقیقه‌ای را انجام دهید، 28 دقیقه وقت بگذارید و برنامه ریزی این ضمیر ناخودآگاه را که یک عمر است وضعیت خوبی ندارد، اصلاح کنید. ما یک در یک شب نمی توانیم وضعیت ضمیر ناخودآگاه و ارتعاش خود را به حد خوبی برسانیم. افکار منفی ما یک در طول یک شب نیامده‌اند که بخواهند با یک تمرین کوتاه اصلاح بشوند.
ما باید برای حل این مشکل برنامه‌ریزی قوی داشته باشیم، یکی از کارهای موثری که می توانیم انجام بدهیم این است که فیلم راز یا گلچین آن را ببینیم. این فیلم 28 دقیقه‌ای را ببینید. فیلم راز به شما امید می‌دهد. حضرت علی (ع) به خوبی اشاره می کند، ناامیدی از رحمت خداوند بزرگترین گناه کبیره است. اکنون درنظر بگیرید اگر ناامیدی از رحمت خداوند بزرگترین گناه کبیره است، یقیناً امیدواری به فضل و کرم خداوند، امید داشتن به دریافت رزق و روزی از طرف خداوند یکی از بزرگترین فضائل، یکی از برترین عبادت‌ها و یکی از بزرگترین کارهایی است که من و شما می توانیم انجام بدهیم و خداوند هم خوشش می آید که بنده‌گانش اینقدر امیدوار هستند.
بنده خطاکارِ امیدوار از بنده‌ای که خطاکار نیست ولی از رحمت خداوند مایوس است نزد خداوند از ارج و قرب بالاتری برخوردار است. پس ناامیدی از رحمت خداوند را کنار بگذاریم، فیلم راز به شما رایگان امید می‌فروشد، آن را بخرید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد. ضمیر ناخودآگاه شما را تنظیم می کند و شما شروع به ارسال ارتعاش مثبت به جهان هستی می کنید.
یادتان باشد اگر تکراری هم هست ولی به حرف عقلتان گوش نکنید و حتماً آن را چندین بار ببینید. این عقل دنیوی ما اگر می توانست مشکلات ما را قبل از این حل می‌کرد. بیایید با همین خودآگاه‌مان، ناخودآگاه‌مان را تنظیم کنیم. حتماً حتماً باید برای ناخودآگاه‌مان وقت بگذاریم و دیدن فیلم راز یکی از بهترین شیوه‌ها است، که من به شما توصیه می‌کنم انجام بدهید تا نتایج عالی آن را بگیرید. برایتان بهترین‌ها را آرزو می کنم، شاد و پر انرژی باشید.

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.