دعا تاثیر انرژیکی در هموار کردن مسیر رسیدن به هدف دارد!

دعا
5/5
فهرست عناوین این مقاله
0
(0)
چرا دعا هایمان مستجاب نمی شود ؟ بعضی وقت ها فکر می کنیم خدای مهربان صدای ما را نمی شنود و دعاهای ما هیچ تاثیری ندارند. در این ویدئو به شما خواهم گفت که تمامی دعاهای ما دارای اثر هستند و به نوعی و به فرمی متسجاب میشوند ولی چون ما درکش نمی کنیم فکر می کنیم دعای ما بی اثر بوده است و از این پس با نگرشی متفاوت دعا کنیم و بدانیم که دعای ما به فرمی در این جهان به نفع ما تاثیر شگرفی را ایجاد می نماید.
 
بیچاره کسی که زر ندارد         وز معدن زر خبر ندارد
بیچاره دلی که ماند بی تو        طوطیست ولی شکر ندارد
دارد هنر و هزار دولت             افسوس که آن دگر ندارد
آنها که ز ما خبر ندارند           گویند دعا اثر ندارد
بعضی از دوستان می پرسند که چرا دعاهایمان مستجاب نمی شود ؟
در پاسخ به این سوال باید بگویم که همه دعاهای ما به گونه ای خاص مستجاب می شود
ولی شاید ما درک نمی کنیم وقتی شما دعا می کنید در واقع
ارتعاشات عالی را به جهان هستی ارسال می کنید. مطمئن باشید
تمام دعاهای ما دارای اثر انرژیکی هستند. تصور نکنیم که من دعا کردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد.
مبحث دعا کمی تامل برانگیز است و باید دقت کنیم که وقتی دعایمان به عنوان یک انرژی مثبت از طرف ما به جهان هستی ارسال می شود، اگر خواسته های ما متجلی بشود می گویم خدا را شکر که دعای ما مستجاب شد. ولی بعضی از مواقع هم هست دعا می کنیم و احساس می کنیم که هیچ اتفاقی نیفتاده است و می گوییم خدا صدای ما را نمی شود باید این تصور که خدا ما را فراموش کرده است را کنار بگذاریم. حیف است که این گونه فکر کنیم که دعا کردیم و انرژی عالی به کائنات ارسال کردیم و بعد خواسته ما متجلی نشد.
من می خواهم بگویم که دعای ما بی اثر نیست.
گاهی اوقات دعایی که ما می کنیم به عنوان یک ارتعاش مثبت به جهان هستی
ارسال می شود و یک قضا و بلایی که قرار بود بر ما نازل بشود
برطرف می شود. شاید شنیده باشید که گفته می شود دعا کردن
و صدقه دادن قضا و بلا را دور می کند. پس قضا و بلا
توسط دعا کردن از ما دور می شود وقتی من دعا می کنم
شاید دعای من دقیقاً مستجاب نشود ولی یک بلایی را از زندگی ما دور کرده است شک نکنید.
مطمئن باشید که این انرژی مثبت حتماً به یک واحدی در این جهان هستی تبدیل شده است. خدای ناکرده مریض بشویم یا تصادفی برای ما پیش بیاید و چقدر حال بدی پیدا می کنیم و می گفتیم ای کاش یک دقیقه زودتر یا دیرتر عبور می کردیم. حالا وقتی شما دعا می کنید و شاید خیر و صلاح شما در این باشد که فعلاً و در این زمان خواسته شما متجلی نشود. خداوند وفور نعمت است و غنی است او آن قدر رحمان و رحیم است ولی ما فکر می کنیم دعا می کنیم ولی اتفاقی نمی افتد ولی مطمئن باشید خداوند همه آورده انرژی و کوانتای انرژی به واسطه دعا ارسال کرده ایم را پای حساب ما می نویسد و به جای متجلی کرده خواسته ما که هنوز وقت آن نرسیده و صلاح ما در آن نیست به جای خواسته ما آن قضا و بلا را از زندگی ما دور می کند.
گاهی اوقات هم به خاطر گناهی که قبلاً مرتکب شده ام و یا به خاطر آن باورهای غلط و برنامه ها و ارتعاشات منفی که در گذشته ارسال کرده ام، همین طور بلا و گرفتاری و فقر و نداری و مشکلات در زندگی من جاری می شود. الان این بسته مثبت انرژی که اثر انرژیکی دعا است را ارسال می کنم و یک جایی در این ترازوی عالم حساب ما و بدهکاری های ما به این کائنات را صفر می شود. من یک فکر بد یا یک عمل بد در گذشته داشته ام و مطمئن باشید آن فکر منفی در زندگی من اثر می گذارد و جالب این جاست اثر انرژیکی آن افکار منفی وجود دارد و وقتی دعای خیر می کنیم و این دعای خیر و انرژی مثبتی که به جهان هستی ارسال می کنیم آن عاملی که نمی گذارد ما موفق بشویم و باعث ایجاد فقر و نداری و مشکلات شده است را برطرف می کند و دعای ما اثر آن عامل منفی را پاک می کند.
در دوره های پاکسازی کوانتومی ما عمیقاً روی این مسئله کار می کنیم.
شما وقتی که می بینید کارهای شما پیش نمی رود و آن طور
که باید بشود نمی شود، فروشتان کم است مشکلاتت زیاد است
و هزاران ناهنجاری دیگر یک عامل هایی وجود دارد که با روش هایی
مثل تکنیک تبسم آن را پاک می کنیم. الان هم به شما می گویم
یکی از روش های پاکسازی کوانتومی دعا کردن است.
یک سری عواملی هست که نمی گذارد که من موفق بشوم. مثل این است
که ما همزمان هر دو پای خود را روی پدال ترمز و گاز گذاشته ایم
و انتظار داریم ماشین حرکت کند و ما به موفقیت برسیم.
یکسری عوامل مثل گناهان ما، افکار منفی ترمز ماست و انرژی مثبت ما دعا کردن است که باعث می شود ترمز از میان برداشته بشود یا حداقل این که دعا کردن این عوامل منفی را پاکسازی و صفر می کند.
در یک مرتبه دیگر گفته می شود که اگر خداوند دعای ما را در این جهان هستی متجلی نکند در جهانی بالاتر و جاودان که همیشه باقی هستیم در آنجا معادل یا حتی بالاتر از آن را به ما می دهد. وقتی پاداش دعاهای ما را به ما می دهند همه می گویند ای کاش تمام دعای ما در دنیا مستجاب نمی شد و به درستی که ما در این جا به پاداش آن دعا نیازمندتریم.
پس اگر فکر می کنیم دعای ما مستجاب نمی شود خواهشاً این فکر را کنار بگذاریم. این گناه بزرگی است که فکر می کنم دعای من مستجاب نمی شود. دعا به یک صورت دیگر برای ما متجلی خواهد شد یا خود خواسته ما متجلی خواهد شد یا قضا و بلایی را دور می کند یا عواملی که نمی گذاشت که ما ثروتمند بشویم یا مسیر موفقیت را طی کنیم، پاک می کند یا در حتی در دنیایی بالاتر در فراسوی ذهن ما بیشتر از آنها عطا خواهد شد.
مطمئن باشید دعا در این دنیا اولین اثری که دارد این است که ما را آرام می کند و به یک آرامش درونی دست پیدا می کنیم. آرامشی که پس از دعا کردن در وجود نازنین شما ایجاد می شود سطح ارتعاشات شما را عالی می کند و باعث می شود خواسته های شما در زندگی تان متجلی بشود. دعا کردن باعث می شود الهامات درونی بیشتری را درک کنید.
بیچاره کسی که زر ندارد         وز معدن زر خبر ندارد
بیچاره دلی که ماند بی تو        طوطیست ولی شکر ندارد
دارد هنر و هزار دولت             افسوس که آن دگر ندارد
آنها که ز ما خبر ندارند           گویند دعا اثر ندارد
دعا کردن مثل معدن زر می ماند خیلی ها همه چیز را در اختیار دارند ولی نمی توانند خدا را صدا بزنند. موسی علیه السلام می خواست برای دعا کردن به کوه طور برود و یک بنده بی ایمانی از موسی علیه السلام پرسید کجا می روی؟ موسی (ع) گفت برای دعا کردن به کوه طور می روم بنده بی ایمان گفت سلام ما را به خدای خودت برسان و بگو حال ما خیلی خوب است و به تو هیچ نیازی نداریم. موسی (ع) هم به راه خود ادامه داد و در کوه طور به دعا و راز و نیاز با خدا مشغول شد و بعد از اتمام راز نیاز، خداوند به حضرت موسی (ع) گفت چرا پیام بنده ما را به ما نمی رسانی؟ موسی (ع) گفت: من از رساندن پیام زشت این بنده به شما خجالت کشیدم. خداوند به موسی (ع) خطاب کرد که به بنده من بگو اگر فکر می کنی که از همه چیز در زندگی برخوردار هستی بدان، همین که نمی توانی دعا کنی بزرگترین چیزی است که می توانی داشته باشی و از آن بی بهره هستی و فکر نکن که همه چیز را داری.
اگر ما امروز می توانیم دعا کنیم باید شکر خدای را به جا آوریم چون خود خداوند این لطف را به ما کرده است که ما می توانیم دعا کنیم. اگر هم تمایلی به دعا کردن نداریم از خود خدا بخواهیم کمکمان کند. راجع به دعا کردن صحبت های زیادی دارم که در ویدیوهای آتی به شما خواهم گفت. بیاییم به معدن زر خودمان سری بزنیم و مطمئن باشیم که دعا کردن اثر دارد و دعای ما یقیناً به یک فرم انرژیکی در یک سطحی که شاید الان نمی بینیم مسلماً متجلی شده است. مطمئن باشیم به تمام دعاهای ما جواب داده می شود و این را باور داشته باشیم که از دعا کردن غافل نشویم و لحظه لحظه دعا کنیم که می توانیم با دعا کردن بهترین ارتعاشات را به جهان هستی ارسال کنیم. 

مشاهده ویدئوهای بیشتر

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

2 دیدگاه در “دعا تاثیر انرژیکی در هموار کردن مسیر رسیدن به هدف دارد!

 1. علی ریحانی جعفراباد گفت:

  سلام برای خریدن کوانتومی وعضویت در گروه نیاز به تلگرام دارد

  1. محمد افلاکی گفت:

   سلام دوست گرامی

   خیر الزامی به داشتن تلگرام نیست از طریق همین سایت هم میتونید دوره های پاکسازی کوانتومی رو تهیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دانلود رایگان کتاب «در محدوده صفر»

نویسنده: دکتر جو ویتالی با مقدمه محمد افلاکی
دریافت کتاب
close-link
دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول مادام العمر در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از  9 ماه از خرید دوره فعال شده و شرط استفاده از گارانتی این است که در درجه اول تمام تکنیک ها را کاملا آموخته باشید و سپس آنها را در زندگی بکار گرفته باشید و اگر نتیجه ای حاصل نشد پس از راستی آزمایی شروط گارانتی مبلغ 2 برابر پولی که پرداخت کرده اید را به شما باز خواهیم گرداند زیرا ما به دوره خودمان ایمان داریم و باور داریم که نتیجه آن قطعی است و ضمن اینکه به برکت پول و رضایت مشتری هم به شدت معتقدیم💯
close-link