دعا کردن

اثر انرژیکی دعا کردن برای افزایش سطح ارتعاشات مثبت ما عالیست و دعا کردن برای دیگران و برای خودمان ما را در سطحی از ارتعاشات قرار می دهد که به سرعت برکت و نعمت و سلامتی در زندگی ما به وفور جاری می شود. یکی از رازهای مستجاب الدعوه بودن این است که برای دیگران دعا کنیم اینگونه خداوند به فرشتگانش می گوید این بنده ای که از خواسته های خود گذشته و برای سایر بندگانم دعا میکند ابتدا خواسته های خودش را عطا کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت 360p

39 مگابایت (برای دانلود ویدیو روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save link را بزنید)

نمی دانم می خواهم چه بگویم، نکته ای که می خواهم به آن اشاره کنم این است که دعا کن. اثر انرژیکی دعا کردن در این جهان هستی به قدری زیاد است که قابل وصف نیست. در مبحث روانشناسی کوانتوم گفته می شود که باید سطح ارتعاشات ما به جهان هستی عالی باشد. اگر می خواهید سطح ارتعاشات خود را به جهان هستی افزایش دهید باید دعا کردن را آغاز کنید.

دعا کردن

برای رسیدن به خواسته هایتان، برای تک تک آدم هایی که می بینید طلب دعای خیر کنید. اگر در مترو ، اتوبوس یا تاکسی هستید برای تک تک افرادی که می بینید دعا کنید که خدایا این دوستان را به بهترین مقصود الهی شان برسان، خدایا بهترین ها را به این دوستان عطا کن، خدایا نعمت سلامتی را به این دوستان بده. می دانید با این کار چه اتفاقی می افتد؟ این نیت خیرخواهانه و دعا کردن ما که به صورت انرژی برای دیگران ارسال می شود، اولین بازخورد آن برای خود ما خواهد بود چون با طلب دعای خیر برای دیگران سطح ارتعاشات مان به جهان هستی عالی می شود.شما نمی توانید فرد دعا کننده ای باشید که دارای انرژی منفی باشد. کسی که در حال دعا کردن است در سیکل مثبت ارتعاشات قرار دارد. نمی توانیم عصبانی، خشمگین باشیم و دعا هم بکنیم. وقتی ما دعا کردن را برای دیگران را آغاز می کنیم سطح ارتعاشات خود ما هم به هستی زیاد می شود. در واقع با دعا کردن در حق دیگران ارتعاشات عالی را به جهان هستی ارسال می کنیم. ارتعاش عالی هم مساوی با سلامتی، آرامش، شادی و ثروت و برکت و نعمت خواهد بود.

دعا کردن

دوستان عزیز ما باید مراقب ارتعاشاتی که به کائنات ارسال می کنیم باشیم. دعا کردن خیلی ارزشمند است. بعضی وقت ها مستمندی به سراغ من می آید حتی اگر تکدی گری هم باشد به او کمک می کنم ولی مواقعی هم بوده است که پول همراه من نبوده و همان جا به فرد گفته ام که الان پول همراهم نیست ولی برای شما دعا می کنم. دعا می کنم که خدا مشکلت را حل کند. دعا کردن در حق این فرد باعث می شود زودتر مسیر الهی را پیدا کند، زودتر به برکت و نعمت دست پیدا کند، زودتر از بدبختی و بیچارگی جدا شود. شاید با یک مقدار پول دنیوی گذاران عمر کند ولی رزق و روزی بیشتر که توسط کار کردن می تواند دریافت کند، نعمت یا سلامتی که از طریق دعا کردن می تواند بدست بیاورد بهتر است.پس دعا کردن یکی از راهکارهایی است که می توانیم سطح ارتعاشات خود را بالا ببریم. خداوند به فرشتگانش می گوید این بنده من که الان در حق دیگران دعا می کند، ابتدا خواسته خودش را برآورده کنید. شاه کلید استجابت دعا ، دعا كردن در حق ديگران است. با این کار خودمان را خط می زنیم ، یعنی من نیستم ، و می گوییم همه چیزهای خوب را به دیگران عطا کن ، به خواهرم، برادرم، همسرم، دوستم، همسایه ام، تمام مردم سرزمینم.بیاییم برای خوشبختی دیگران دعا کنیم.

دعا کردن

بیاییم از امروز برای تمام جوانان این سرزمین مان دعا کنیم، برای تمام دخترها و پسرها، برای تمام عروس و دامادهایی که می بینیم دعا کنیم.خود من همان لحظه ای که ایجاد ترافیک شده و خیلی هم عجله دارم  وقتی از کنار ماشین عروس و داماد رد می شوم چند تا بوق می زنم و بعد برای آنها دعا می کنم که خدایا این زوج را خوشبخت کن و بهترین ها را برایشان آرزو می کنم. شاید دعا کردن برای خوشبختی آن ها ارزشمندتراز هدیه هایی باشد که از دوستان و آشنایان دریافت کرده اند.هر موقع ماشین عروسی را دیدید برای خوشبختی آنها دعا کنید.خانه یکی از آشنایان ما به گونه ای است که شب ها ماشین عروس زیاد عبور می کند و ساعت 2 بعد از نیمه شب بوق بوق عروس می برند.  چه اشکالی دارد به جایی که ناراحت بشوم می گویم خدایا شکرت 2 نفر دیگه سر خانه و زندگی شان رفتند. به جای این که از خواب بیدار بشوم و ناراحت بشوم برای آن عروس و داماد دعا می کنم. بیاییم از امروز هر ماشین عروس و دامادی که دیدیم برای آن زوج دعا کنیم، هر فقیری که در خیابان می بینیم دعا کنیم، هر انسانی را می بینیم  برای خوشبختی اش دعا کنیم.

دعاکردن

یک روز در ترافیک سنگین بودم و یک لحظه نگاهم به ماشین های کناری افتاد و برای آنها دعا کردم و این قدر حالم خوب شد که حس بدی که از ترافیک در من ایجاد شده بود کاملاً برطرف شد. اگر در ترافیک گیر افتاده اید برای تک تک ماشین هایی که می بینید دعا کنید. بیایید برای تمام کسانی که به ما ظلم کرده اند دعا کنیم. وقتی دعا می کنیم سرشار از انرژی الهی می شویم.

دعا کردن

می خواهید به منبع انرژی وصل شوید، می خواهید ارتعاشات عالی را به جهان هستی ارسال کنید، یک از بهترین راه حل ها دعا کردن است. دعا آرامش عجیبی در ما ایجاد می کند، دعا روزی ما را فراوان می کند. دعا می کنم که لحظه به لحظه توفیق دعا کردن را به ما عطا کند. بیاییم برای همه مردم سرزمین مان، برای همه کسانی که می بینیم، می شناسیم و نمی شناسیم دعا کنیم.

دعا کردن

دانلود متن به صورت PDF

مشاهده ویدئوهای بیشتر